14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Neredeyse arabamdan soğuyacaktım

Arda F. YILMAZ
    Carrera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Edilen teşekkür: 15

Standart Neredeyse arabamdan soğuyacaktım

Yaklaşık 6 ay kadar önce 2. el bir GP satın aldım. Ekpertizini de güvenilir kuruluş diyerek kartaşa yaptırttım; fakat kartaşın bana, arabanın tamponunda yapılmış boyama işlemi ile ilgili olarak bilgi vermediğini geçtiğimiz haftalarda yıllık bakım için araştırma yaparken öğrendim Doğal olarak firmaya dönüp bana aracı satın alırken bunun bilgisinin neden verilmediğini sordum. Yaptıklarının yanlış olduğunu kabul ederek firmalarını affettirmek için aracımı yıllık bakıma davet ettiler. Yıllık bakımda yardımcı olacaklarını ifade ettiler ki ben yaptığımız konuşmalardan bu bakımı firma tarafından karşılanacağı ( ya da ciddi bir indirim yapılacağı) vehmine kapılarak söz konusu servise bakıma gittim... Bakım yapıldı, balataların ömrünü tamamladığı ifade edilip değiştirilmesi gerektiği söylendi ve 500 TL kadar bir hesap çıkarıldı karşıma. Şoke oldum balataların değiştirilmemesini söyledim anımsadığım kadarıyla hesap 290 TL ye indi sonuç olarak Yıllık bakım ücreti olarak 180 TL para talep ettiler. Normalde bu rakamın işçilikten arındırılmış bir rakam olduğunu, benden işçilik almadıklarını ve %10 da ayrıca indirim yaptıklarını ifade ettiler. ( Yapılan işer ; 4 buji, 3 litre yağ 80 küsur TL önce 4 litre yağın parası bu dediler sonra içeri girip çıktılar usta yanlış yazmış bu 3 litre yağın parası dediler, 8 TL değerinde bagaj kapağı için plastik takoz ki bunun için para almadıklarını söylemişlerdi, trim işleri ki keşke yapmasalarmış o kapı ayarlarını falan, polen filtresi, hava filtresi vs) ben açıkçası şaırdım zaten yıllık bakım için diğer firmaların bana verdiği fiyat yaklaşık olarak bu civarda bir rakamdı. Bana nasıl yardımcı olduklarını gözlerimle gördüm sinerlendim ve lanet okuyarak parayı ödeyip çıktım... Fakat arabada çekiş ve performans artması beklerken arabamın çekişten düştüğünü uğultusunun arttığını kapanan kapılarının kapanmadığını, ön çamurluktan ses geldiğini ifade etmeme rağmen bakılmadığını, kaloriferden ses gelmeye devam ettiğini görünce sinirim ve lanet okumam iki kat arttı...( adamlar hava filtresinin hortumlarını falan doğru durust takmamışlar bile yani bakım yapmışlar arabaya şöyle bir uzaktan bakmışlar) Sonra 2 hafta arabamın kontağını çevırmedım sinirden... Adından arabamı kaptığım gibi sağolsun Allah yolunu açık etsin Forumda da çok sevilen tahmin edeceğiniz kişiye Müslüm Ağabeye götürdüm. Söz konusu sıkıntıları güleryüzlü ilgili alakalı personeliyle şipşak halletti, bir kuruş para da talep etmedi onca işinin arasına beni sıkıştırdığı yetmiyormuş gibi güleryüz ve ilgi manyağı yaptı beni... Buradan müşterisini ne olarak gördüğünü hala anlayamadığım kartaşa (adını büyük harfle yazmaya gerek duymuyorum) gösterdiği ilgi, alaka samimiyelerinden dolayı!!!! teessüflerimi iletmeyi bir borç bilir sevgili Müslüm Ağabey ve değerli ekibine gerçekten çok teşekkür ederim. Sevgili GP aşıkları aşığı olduğunuz arabalarınızı kimlere emanet edeceğinize bir kaç ciddi bir düşünce egzersizinden sonra karar verin derim...

2. Bu mesajı için 13 kişi Carrera'ye teşekkür etti:

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Öncelikle geçmiş olsun. Tatsız olayların düzelmesi ve aracınıza olan aşkın tazelenmesi hoş olmuş. Ankara'lılar servis konusunda gerçekten çok şanslılar. Müslüm bizde İzmir'e bir Kavaklıdere Oto şubesi açılmasını istiyoruz.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda F. YILMAZ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi

Teşekkür ederim Yasemin Hanım. Ben pek İstemiyorum Müslüm Ağabeyin Şube açmasını bize olan ilgisi azalır. Siz başka Müslüm abi bulun "Her İle Bir Müslüm Ağabey" kampanyasının da işaret fişeğini buradan atmış olalım...

6. Bu mesajı için 2 kişi Carrera'ye teşekkür etti:

Yasemin ŞENŞATIR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585

Arda Bey,

Müslüm'deki bu iş sevgisi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma huyu olduğu müddetçe ben Kavaklıdere'nin 10 şubeside olsa hizmet kalitesinden ve müşterilerine gösterdiği ilgi ve alakadan asla ödün vermeyeceğine inanıyorum.

8. Bu mesajı için 2 kişi JASMINE'ye teşekkür etti:

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

Kesinlikle Müslüm abi bizim için bulunmaz bi fırsat
    Her anlamda bize gösterdiği ilgi gerçekten inanılmaz
    Her seferinde teşekkürü bir borç bilirim

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Arda'cım arabanı Kavaklıdere servisinde gördüm, pek güzel, güle güle kullan. Ben ve diğer arkadaşlar defalarca Ankara'da diğer servislerle ilgili düşüncelerimizi yazdık ve sen'de okudun. Neden başka bir servise götürdün anlamadım. Arabamı Birmod dan aldığım halde sadece 5000 bakımı için bir kere götürdüm ve gösterdikleri hassasiyeti anlamam bana yetti de arttı bile. Aklın yolu bir olduğu gibi bu yazıları okuyan misafir katılımcılar da kendilerine pay çıkarmaları gerektiğini düşünüyorum. Tekrar arabana aşkla kavuştuğun için de sevindim. Kazasız belasız kullanırsın inşallah.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Bence tüm grandepuntocular Ankaraya yerleşsin

Kartaşın neden böyle birşey yaptığını anlamadım

Yasemin ŞENŞATIR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence tüm grandepuntocular Ankaraya yerleşsin

Bence Müslüm her ile bir şube açsın

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda F. YILMAZ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi

Bir daha kartaş mı asla tek servis kalsa gider garantiyi bozar Renault servisinde bakım yaptırtırım orada yaptırtmam... Serdar bey teşekkür ederim ama ben sizi göremedim ya da gördüm de anımsamıyormuyum. Bu kartaş denilen yere, kendilerini affettireceklerini ve bakım maliyetini karşılayacaklarını ifade ettikleri için götürdüm sevgili GP'mi. Nereden bilebilirdim beni tiksintiyle oradan ayrılmak zorunda bırakacak kadar iş ahlakından yoksun olacaklarını. Gerçi öğrenmiş olduk bahsi geçen servisin müşteri memnuniyet anlayışını. Aklıma geldi yine cinler tepeme toplandı , şimdi şeytan et şu kartaşa telefonu şunların hepsine bayramlık ağzını bir güzel aç diyor...(Hazır bayram kapıdayken )

Çağatay Güldalı
    ExTReMe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 127

Bazen servislerde böyle anlam veremediğimiz işler başımıza gelebiliyor. ne yazık ki !

mehmet kaleli
    berattuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 be 2657
    Edilen teşekkür: 3

ben yazdıklarını okurken köpürdüm valla servislere kaymaya başladım dı tam valla sabırlıymışın sanırım kavga ederdimmm ciyak ciyak

alper aslan
    alpimmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1091

geçmiş olsun kardeşim,bende arabamı kartaştan aldım,10000 bakımı yaptıracaktım bu hafta sonu,walla ne yalan söyliyeyim soğudum kartaştan. Kusura bakmayın Müslüm abiyi tanımıyorum,fiat özel servisi mi ? nerede? yardımcı olursanız sevinirim.bi de 10000 bakımında fazla bi bakım olmuyor heralde değil mi yağ değişimi dışında? şimdiden teşekkürler ve herkese kazasız,sorunsuz yolculuklar,esnaf kardeşlerimize iyi işler ..

V.Seyhun Akar
    seysey37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850
    Edilen teşekkür: 219

Alıntı alpimmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim,bende arabamı kartaştan aldım,10000 bakımı yaptıracaktım bu hafta sonu,walla ne yalan söyliyeyim soğudum kartaştan. Kusura bakmayın Müslüm abiyi tanımıyorum,fiat özel servisi mi ? nerede? yardımcı olursanız sevinirim.bi de 10000 bakımında fazla bi bakım olmuyor heralde değil mi yağ değişimi dışında? şimdiden teşekkürler ve herkese kazasız,sorunsuz yolculuklar,esnaf kardeşlerimize iyi işler ..
    karumun karşısındaki kavaklıdere fiat servisinde..

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yasemin ŞENŞATIR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585

Aşağıdaki linkte Müslüm beye ait iletişim bilgilerini bulabilirsin.

Kavaklıdere Oto Fiat Yetkili Servisi | Ankara | 1991 - 2009

23. Bu mesaj için teşekkür edenler: