Sayfa 1/2 12 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: LpG Nin GAranTİye EtKiLerİ

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Standart LpG Nin GAranTİye EtKiLerİ

yahu arkadaslar malum lpg taktıracagım diye ugrasıyorum. son kez dedimki arıyayım net bi cvp alıyım diyerek fiatı aradım dedimki ben aracıma lpg taktırcam garantiden cıkarmı cıkar dediler ayrıntılı sordum bi turlu istediğm noktaya gelmyor karsımdaki en sonunda ya dedima racın kapısı bozuldu garanti kapsamında mı değerlenir yoksa lpg li diye garanti dışımı olur ded,m. oda hayır deidi ama lpg her tarafı etkileyiblir falan dedi ama lpg ile alaklı deilse garantiden işlem gorur( en sonunda) dedi. ozaman tamam dedim neden dedi fiat servislerinde taktrımyosunuz ozaman garantiden ckmaz dedi. iyi odaha guzel ver telefonu ankara ustun otonun telini verdi aaradım bu sefer bixz takamayız neden fiat isin vermiyo ama onlar bole bole dei yok sizin arabanın markasını baska zannetmişler falan dedi. amaaaaaaaaaaaaan allah canını alsın zaten ben bu servisle fiatın anlastıgını hiç gormedim ya
    gidecem ozelde taktırcam anasını satııym naısll olsa garantiden cıkmıyormus arkadaslar vulas kardes bak gor taktırcam

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

iyi edersin süper olur ...artık arabadan inmezssin

_ _
    Muhendis06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 215

yetkili servis disinda takilirsa, yuruyen aksam garanti disi kalir. Yetkili serviste takilirsa garantide kalir. Ancak bu isi becerebilecek yetkili servis bulabilmek lazim. Malum daha normal bakimi bile gerektigi sekilde yapamiyorlar, sakat isler bunlar..
    1.3 MJ Act 75 HP, 5 lt/100km

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

yaw zaten servis gel biz takıyoz desede burada soracaktım dediğin gibi adamlar ufacık bakımı yapamıyolarki bide lpg takacaklar. ama anlıyamadıgım yuruyen aksam derken aktarma organları dahil deildir herhalde buna sadece motor ve lpg ile ilgili kısımları olabilir sanırım dimi yanlısım olmasın

H. Çorakçı Ertan
    flu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 AD 6424
    Edilen teşekkür: 2

Yaa mustafa anlamadım neden LPG çokavantajlı bence hiç bozdurma böyle kullan sonuçta çok kilometre de yapmazsın ki işin nedeniyle, hem de kapalı otoparklara filan almazlar lpgli aracı
    Gel sen bii daha düşün, hem bir de nasıl güveneceksin ki ehil mi bu işi yapan kişiler allah korusun ne olur ne olmaz dikkat et
    Hülya Çorakçı Ertan

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

valla uzaklara gtimeye gerek yok vulas vedat ın arabası lpg li 1 yıldırda biniyo sanırım sorsan aracı 100 lira yakıyodur sehiricinde bizmkisi kaç lira yakıyodurbi dusun artık sen

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

valla orj servısler lpg ye karsılar hatta cogu servıs lpg lı araca ıslem yapmıyor guvenlık kuralları geregınce...

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

siz geçın o işi arkadaşlar 1100 euro verdım yurtdısından gelmesını 2-3 ay bekledım ve montajı yapıldı servıste falanda değil lpg sıstemını takan hatta servısın en kıl olduğu adam selçuk akdenız TR dispratörü OMVL nın. Adamın yıllarca yurt dışında bu sektörde çalışmışlığı var ve adam öyle ussta falanda değil makıne mühendısı adam 150 mılyarlık jipe takmış kendı jıpı sıtenın adresını vereyım bakın bakalım na arabalara takıyorlar benım sıstemı temmuzdan berı bınıyorum ve garantı dışı kalmadığı gıbı servıste özen görüyor arabam ya ne garantı dışı kalması anlamış değilim

buyrun lınk ve takılan araba modellerıne bakın ha bu fırma öyle her arabayada takmıyor sısıtemı arayıp sorabılırsınız adamın parayla işi olmuyor ?? bende anlamadım adam AR-GE peşinde çok kalıtelı bır insan bır adam bukadarmı zeki ve çalışkan olur
    https://www.megaotomotiv.com.tr/intro.asp
    Konu Misafir2 tarafından (09/03/2007 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir.

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

vedat kardes ya sen stepneyi naptın tasııyomusun yoksa arka bagajdamı duruyo uzun yolda falan mı yanına alıyosun

Fatih Göncü
    ORACLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 88

Ya arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama, madem lpg taktıracaktınız neden dizel araç almadınız? Vulas kardeş 1100 Euro diyor. Zaten üzerine birazcık daha eklesen dizel araç alıyorsun. Yaptığınız km ye göre bence fayda maliyet hesabını iyi yapmak lazım. Her ne kadar bu sistem araca zarar vermiyor densede ben şahsen buna inanmıyorum. Sonuçta bu araç benzinle çalışmak üzere dizayn edilmiş. Bu benim düşüncelerim tabiki.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

Dip not: Konu başlıklarına dikkat edelim...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

şöyle düşünsene sen yılda kaç kilometre yapıyorsun taktıracağın tüpün fiyatı. ne, taktıracağın tüpün fiyatı 2000 ytl sen bu nu yakıt olarak koysan ne kadar bir sürede bitirirsin bunu hesapla eğer fazla binmiyorsan bırak kara geçmeyi ana parayı çıkaramazsın hem motor aşınmamış olur hem kafan rahat olur ben sırf tüplümü sattım dizel aldım bunun için iyi düşün derim tüpün derdi bitmezzzzz

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Tüp olayına bende karşıyım ama kurşunsuzada son 20 günde 20 ykr zam geldi yaw!!!

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Abi keşke LPG ile ilgili bi başlık açsaydın.

M.Bülent ATASOY
    Forumun Manyağı Bülent A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Plaka
    07 ATA 35
    Edilen teşekkür: 214

Şimdi arkadaşlar az önce öğrendiğime göre fiat yetkili servislerdinde marea-bravo-brava-albea-palio araçlara aranti dahilinde lpg takılabiliyormuş.Fakat GP ler için uygulama yokmuş.Nedenine gelince Fabrikaın takılma prosüdürü üzerine çalışma yapmamış olması.
    Diğer modeller için yapılmış ama buna henüz yapılmamış.Belki yakın zamanda bunada bir çalışma yapılır.
    Dışarıda tüp taktırdığında sadece elektrik ve motor aksamların garanti dışı kalmış oluyor.
    Konu Bülent A. tarafından (09/03/2007 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.
    Photoshop Değil , Gerçeğin Ta Kendisi

SÖZDE DEĞİL , ÖZDE MODİFİYE

Çağlar Barış Karaman
    CAGLARKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 4

ben olsam satar dizel alırdım tüple uğraşmak yerine. ikinci el düşük kilometreli uygun fiyatlı dizeller var. hiç tüple falan uğraşma bence

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Başlığı biraz daha konu ile ilişkilendirmeye çalıştım arkadaşlar.
    İçerik ile alakalı başlık atarsak ilgiyi arttırmış oluruz...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

bence taktırma derim eğer çok fazla kilometre yaparsan o zaman olur ama kısa mesafeler için aracını kullanıyorsa anası danasını geçer ..

H. Çorakçı Ertan
    flu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 AD 6424
    Edilen teşekkür: 2

Aynı fikirdeyim ben de. Mustafa sen taksici değilsin ki, (çok km yapma anlamında yani) zaten 2-3 yıla belki arabanı bile yenilersin, bu arada lpg de yalan olur, yine tabi sen bilirsin ama. Aslında beni en çok endişendiren orijinalinin bozulması ve güvenlik...
    Hülya Çorakçı Ertan

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Bence biran önce düşünülüp karar verilmesi gereken bir uygulama.Satmaya yakın geçilirse pek bir anlamı kalmıyor.Araçlarını uzun süreli ve fazla kullanan arkadaşlar için yararlı olabilir...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri

Yer imleri