Sonuçlar: Mersin Fiat Bayii & Servisleri Müşteri Memnuniyeti Anketi

Katılımcı sayısı
44. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Bilen Oto

29 65.91%
  • Boranlar

19 43.18%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Mersin Fiat Bayii & Servisleri Müşteri Memnuniyeti Anketi

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Standart Mersin Fiat Bayii & Servisleri Müşteri Memnuniyeti Anketi

Bu da Mersin için olsun

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda şimdiye kadar genellikle Grande Punto'larimiz uzerine anketler acildi. Bir de Fiat servislerini değerlendirelim istedim. Öncelikle Ankara'daki Fiat bayii ve servisleri degerlendirelim istedim. Daha sonra diger illere sirasiyla gecis yapabiliriz.

Ekleme; Birden çok şıkkı seçebilirsiniz.

2. Bu mesajı için 6 kişi anvil'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

hehe yanlış oldu

Başarılı bir konu
    Konu femoli tarafından (27/03/2009 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yanlış konuya msj yazmışım :D

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ahmet gönen
    ahmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    33TH191
    Edilen teşekkür: 61

C) hiç biri varmı

BİLEN oto : panjuruma eski arma taktı ve 6 ay gibi bi sürede değiştirdi . 6 ay ön eski jantlar ve arka arma kırmızı yeni arma gibi gıcık bir şekilde gezdim..
    BORANLAR : koltuğumdaki problemi 4 seferde yaptık demelerine rağmen parmaklarını oynatmayıp FIAT a şikayet sonucu yapmaları ...

onun için oyum sanayideki memet usta

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Alıntı ahmT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C) hiç biri varmı

BİLEN oto : panjuruma eski arma taktı ve 6 ay gibi bi sürede değiştirdi . 6 ay ön eski jantlar ve arka arma kırmızı yeni arma gibi gıcık bir şekilde gezdim..
    BORANLAR : koltuğumdaki problemi 4 seferde yaptık demelerine rağmen parmaklarını oynatmayıp FIAT a şikayet sonucu yapmaları ...

Ahmet nerelerdesin sen yaw.

ismail kuyumcu
    33 AP 079 (i.kuyumcu) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 39

bence mersin fiat servisi bilen oto'da yeternce ilgi yok..

mustafa atik
    mustafa33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 4

ben aracımı bilenden aldım.aracı teslim aldıktan 3-4 gün sonra araç uyarı vermeye başladı (check stop light) bilenin servisine götürdüm. yaptık dediler. servisten çıktım silifkeye giderken erdemlide tekrar uyarı verdi yani özenli yapmamışlar. en son ankarada yaptırdım.

Ahmet Aktaş
    icel33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

servislerde tanıdık olmazsa fazla ilgilenen olmuyor.ilgi genellıkle çağrı merkezlerınden oluyor servisten sonra günde 2 defa arıyorlar...

ENVER KESKİN
    kenvergs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 0

Öncelikle boranlar otomotiv mersinden bir punto evo aldım oradaki arkadaşlar çok iyi ve ilgiliydi ancak arabamız talihsiz bir kaza sonucu bayramın 2. günü servise götürmek zorunda kaldım ancak servisten gerekli ilgi ve alaka bir yana bu arabanın parasını kim ödeyecek kaskonuz varmı varsa karşı taraftan mı alacaz onlardan alacaksak önce siz ödeyeceksiniz onlar suçluysa sonra size ödeme yapılacak gibi klişelere başvurdular.

Benim merak ettiğim arabamı o bayiden aldım hemen yanındaki servise getirdim bana arabanız tahmini şu günde hallolur şu kadar tutar kaskonuz bunu karşılar şunu karşılamaz gibi açıklayıcı bilgiler vermeleri yönündeydi. Şimdi arabamız 7 gündür mersin boranlar fiat serviste bekliyor akıbeti hakkında bilgimiz yok. Kasko hasarın hepsini ödeyecekmi bilmiyoruz.

Bu arada kaza yapacak arkadaşlara naçizane önerim şudur şimdi adam kırmızıda geçti ve ben yeşilde geçerken çarptı karşı taraf tutanakla bunu beyan etti kaza tutanağını imzaladı bir resim karaladık kroki falan yaptık karşı tarafın sigorta poliçesini ruhsatını ehliyet bilgilerini aldık hafiye gibi bunları topladık polisimiz bayram günü şikayetçi olmayın bize de iş çıkarmayın dedi. Kırmızıda geçip bana çarpan araca bir şey diyen yok kimseye bir şey olmadı dua edin aranızda anlaşın dedi ve gitti. Şimdi daha 4 gün önce 90 km hız sınırı olan yerde ben 94 le radara girdim diye bana 97 TL ceza kitleyen devlet kendi beyanında kırmızı ışıkta geçip çarptım diyen adam suriye plakalı diye değil ceza bana yaptığı uyarının onda birini yapmadı. Ben bu polis memurlarının maaşını vergi olarak ödedim ama dönüşü bole oldu. /

ENVER KESKİN
    kenvergs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 0

ALLİANZ SİGORTA Kasko Bayram Tatili Var Deyip Bekletti!
    Ben sıfır kilometre aracımı bayiden çıkarmadan allianzdan kasko yaptırdım ve öyle aldım ancak bir sigorta şirketinden beklenen nedir başınıza bir hal geldimi sizi sigortalamaları lazım değilmi bu durumda ben bayramın 2. günü kaza geçirdim bana vuran araç yoluna devam etti bizim teker eğildi servise gittik buraya bakan allianz kasko bayram tatilinde sen pazartesiyi bekle dediler.

Şimdi benim kredi kartından 875 TL çekerken gece gündüz 24 saat yanınızdayız diyorlardı en çok ihtiyacın olduğunda değiller ben bu sigorta şirketinin felsefesine nasıl güveneyim bole bir sigortayla bundan sonra işim olmaz ilk fırsatta bende bir isviçre sigorta şirketine geçeyim nede olsa onlar ramazan bayramı kutlamıyor en azından paskalyaları var onu biliriz.

Şimdi benim arabam 3 gündür mersin boranlar otomotivde bekliyor çok şükür bu gün allianz kaskoya ulaşabildik arabayı bildirdik artık eksper lutfedip gelirse hasar tespit edilecek ve de yapılmasını bekliyecez ..tabi bundan sonraki durum ayrı bir heyecan olacak ...buradan takip edebilirsiniz..../

onur altuntaş
    maxi33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Plaka
    33 HN 217
    Edilen teşekkür: 2

hayatları hikaye boranların en eski müşterilerindenimdir sahibinide çokta iyi tanırım palio marka aracım var ufak bi kaza oldu allah sizleri korusun, aracım bi yapıldı ama ben 2 şişe rakı içip yapsam daha düzgün yapardım diyorum başkada bişey demiyorum bilen kaporta olarka hakkaten çok harikalar düzgün işçilik ve ilgi alaka yüksek bakım için hiç gitmedim ama yüksek fiyat çekiyorlar

MEHTAP DANIŞIR
    cesur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

benimkide allianz offff ful sigota 954 tl verdim bi sürü birde kofti çıkarsa zaten korkuyorum

onur altuntaş
    maxi33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Plaka
    33 HN 217
    Edilen teşekkür: 2

allanz mı allah korusun yıllardır allianz kullandım şu an ray sigorta kullanıyorum 1 dediğim 2 olmadı 2 yıldır allianz yaptırana kadar iyiler, kazada vs sonrasında çok alakasızlar

Bül TAN
    PUNTO33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Edilen teşekkür: 22

bilen işini bilir

Umut G.
    The End - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 46

Bilende alacağım araaca ekspertiz yaptırdım fakat ekspertiz sonucunu yazılı olarak vermediklerini söylediler!! Bu nekadar doğru ve güvenli???

alper ALPĞOLU
    ultraslan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 plaka:))
    Edilen teşekkür: 87

aynısını boranlarda da yaptılar banahaydi hayırlısı
    noone knows that except both of us

alper ALPĞOLU
    ultraslan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 plaka:))
    Edilen teşekkür: 87

Alıntı ahmT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C) hiç biri varmı

ahmmet bende mersinliyim bu ustamız hakkında bana bilgi versen?*servis katliamına uğramak isteiyorum
    noone knows that except both of us