Sayfa 1/5 12345 SonSon
82 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bu Kadar Soğutulabilir Tebrikler Fiat

AHMET KÖSEOĞLU
    akıncıgrande - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59
    Edilen teşekkür: 0

Standart Bu Kadar Soğutulabilir Tebrikler Fiat

arkadaslar konuyu buraya actım cunkı durum genel aracımdan genel olarak sogudum ne yazıkkı.uzun uzun anlatmayacagım kısa kısa gecıcem aracım 20.000 km hatta gectı en son dun 20000 perıyodık bakımında aracımdan aldıgımdan berı gelen seslerın yapılması ıcın aracı bursa bırmota bıraktım ve bu bırakısım 3. oluyo artı arac her bıraktıgımda 2/3 gun kalıyor hala cozum bulunamadı dunkı bırakmamdada arka koltuk dayanma yerının plastıgını kırıp bagajın ıcıne atmıslar kırlı bezlerınıde pervasızca bırakmıslar aracı 20000 bakımına bıraktık hesapta gerı vıtes ampulu degısmısler Kİ bozuk degıldı yanıyordu degısmısler ve faturaya ıkı adet degıstı dıye yazmıslar kontrol ettım gerı vıtes ve arka sıs lambası sankı yanmıyor o kadar sonuk yanıyor yanı goturdum o ampulller resmen yerıne oturtulmamıs taktılar kırık yerı orda kendılerıyle bulduk en basta bu sızın degıldır arabaya yanlıslıkla koymuslardır dedıler kendılerı gorduler sonra gozlerıyle neyse sıparısını verelım degıstırıcez dedıler uzun suredır aracımdakı sorunlardan dolayı sıteye paylasım ıcın bıle gırmıyordum bunu fiat sagladı sagolsun bır ınsanı aracından bu kadar sogutulur 20000 bakım yapılırken bırde dıreksıyon kutusunu degıstırdıler on takımdakı sesle ılgılıymıs ılk aldıgımdada tıkırtı burcu denen yer degısmıstı ustune bırde klıma motorumu degıstırdıler araca yazılım atıldı torpıdodakı ses ıcın torpıdo sokuldu hesapta yalıtım uygulanmıs ne kadar dogru bılınmez sesler hala stabııze yolda aynen devam zırıltı seklınde daha aklıma gelmıyor antenım bıle degismıstı aracıma ellemedık yer bırakmadılar araba hala aynı araba hıcbırseyın orjınallıgı kalmadı delık desık ettıler sagol fiat aracımı satmaya karar verdım bu sekılde kımse almaz artık o kadar anlattım bende olsam almam alıcı olan varsa hesaplı fıyata verıcem buda sadece FİAT'A kapak olsun diye...iyi paylasımlar.
    GP 1,3 DYNAMİC 90 HP A.J. TİTANYUM GRİ grandepunto_@hotmail.com

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

valla kardes ne desen haklısın. bak soylede yapabilirisn git o servise garantiden dolayı yapılan işlemler için servis faturasını iste . tuketici kanununda aynı hatayı 3 farklı arızayı 5 defa yaparsa arabayı geri değiştirme bedel indirmi ve sozleşmeden donme diye maddeler var hemen bu servsifişleri ile asliye hukuk yada tuketici mahkemeisne basvuruyosun tuketici yoksa asliye hukuga basvuruyosun.

AHMET KÖSEOĞLU
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59

umarım satana kadar bır tarlaya ucmam bu kadar sorumsuz bır servıse ve arac uretıcısıne guvenım kalmadı aynısı basınıza gelse bunları dusunursunuz 50 km hızı gecmıyorum artıknede olsa dıreksıyon kutusunuda degıstırdıler huylandım bır kere

Kaan Kaya
    AWD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 KK **6
    Edilen teşekkür: 4

bu konuyu servise taşıyalım
    Demon Driver |Damien|

AHMET KÖSEOĞLU
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59

yok arkadasım ben bunlarla ne ugrasıcam 9 aydır kendılerı dusunseydı bu aracta kronık bır sorun var dıyıp bumu fiat mutluysan selam ver reklam yapmayı bılıyorlar bırazda etraflarına bakınsınlar cagrı merkezını yeterınce aradım sonuc alamıyorum kendılerı bılır ben tum satılık arac sıtelerıne 15.000 ytl der ılan verırım kendılerı dusunsun itibarlarını

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

Hocam direksiyon kutusu değişibilir nolcak. bütün opel corsanların değişti..birşey olmaz...servis değiştirebilirsin..çevre illerde daha kaliteli servisler vardır. üzücü tabi..

Cihan Dalkın
    otoritec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 7

+1903 sana katılıyorum ve başına gelen talihsizliklerden dolayı üzgün olduğumu belirtmek istiyorum... heryerde sölüyorum malesef servis tam bir fiyasko değinmeden geçemicem gpmi ben kontağı ilk çevirince ışıklar söndükten sonra çalıştırın diyen servis kendisi tak diye çalıştırıyo üstü başı leş gibi insanlar pervasızca koltuklara sözde poşet takıyo ama sözde takıyo işte anlayın leşgibi batırıyo kafasına göre pati çekmeye çalışmalar falan... bide en önemlisi orjinal parçayı çalıyo... (küfür) sinirlendim yineeee

nedim hayırlısı olsun senin için arkadaşım keşke kimse butip sorunlar yaşamasa da sadece nekadar çok zevk aldığımızı buralarda belirtebilseydik...

AHMET KÖSEOĞLU
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59

Alıntı AWD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuyu servise taşıyalım
    konuyu buraya acmamda sakınca varsa degıstırın arkadaslar yerını sız bılırsınız

9. 25/02/2007, 11:46

AHMET KÖSEOĞLU
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59

Alıntı alialgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam direksiyon kutusu değişibilir nolcak. bütün opel corsanların değişti..birşey olmaz...servis değiştirebilirsin..çevre illerde daha kaliteli servisler vardır. üzücü tabi..
    arkadasım mesele sadece dıreksıyon kutumun degısmesı degıl bana boyle sekılde servıs hızmetı veren bır fırmaya yanı koca bursa bırmot ana bayıne ben nasıl guvenıcem fırma aracımın ampullerını bıle yerıne oturtmadan bırakmıs kırdıgı parcayıda aracın ıcıne atmıs sen olsan o araca bınerken acaba bu dıreksıyon kutusunu nasıl degıstırdıler dıye dusunmezmısın benım hayatım şansa baglı olamaz haksızmıyım meselede zaten sadece bunlar degıl genel

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

valla bi arada benzer sorun bende de vardı direksiyonum kilitlenmesti bu yuzden cok sıkılmıstı cancagızım ulen deidm ara medyayı haber et 2006 model grande puntoyu yakacam fiatın ilgizsizliğinden ve uyarsızlıgından dolayı diye ama yapamadım .. yemedi

AHMET KÖSEOĞLU
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bi arada benzer sorun bende de vardı direksiyonum kilitlenmesti bu yuzden cok sıkılmıstı cancagızım ulen deidm ara medyayı haber et 2006 model grande puntoyu yakacam fiatın ilgizsizliğinden ve uyarsızlıgından dolayı diye ama yapamadım .. yemedi
    evet senın sıkıntınıda okumustum forumda gecmıs olsun ınsan hayatı bu kadar ucuz işte yok ben kesınlıkle yakmam butun satılık arac sıtelerıne verırım ılanımı olur bıter.

AHMET KÖSEOĞLU
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59

20.000 periyodık bakımına 351 ytl verdim soran arkadaslar oluyor burdan ogrenmıs oldular.balatalarım degısmedı.yağ,yag fıltresı,hava fıltresı,mazot fıltresi,polen fıltresı,perıyodık bakım ucretı,g.vıtes ampulü 2 adet ne hıkmetse.yagımıda 3 lt koymuslar yag fıltresı degıstıgı halde bu nasıl oluyor bunuda anlamıs degılım cunkı 10000 bakımında 4 lt koydular arac 4 lt alıyor burdada bır sorun var.

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı akıncıgrande Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasım mesele sadece dıreksıyon kutumun degısmesı degıl bana boyle sekılde servıs hızmetı veren bır fırmaya yanı koca bursa bırmot ana bayıne ben nasıl guvenıcem fırma aracımın ampullerını bıle yerıne oturtmadan bırakmıs kırdıgı parcayıda aracın ıcıne atmıs sen olsan o araca bınerken acaba bu dıreksıyon kutusunu nasıl degıstırdıler dıye dusunmezmısın benım hayatım şansa baglı olamaz haksızmıyım meselede zaten sadece bunlar degıl genel
    Kardeş anlıyorum seni haklısın.... servisler maalesef işten anlayan bilgili tecrübeli insanları barındırmıyorlar bünyelerinde. bu noktada yapılması geren şeylerin başında servise araç bırakmamak gerek , tabi şunuda göz ardı etmiyorum işiniz dolayısıyla v.s v.s sebeplerle bırakmak zorunda olablirisniz o zamanda bir arkadaşınızdan felan rica edin aracın başında dursun. yoksa hakkkaten birçok insan bu işlerden zararlı çıkıyor...

Eğer aracı elden çıkarmayı düşünüyorsan ona birşey diyemem ama ii bir servis bulup aracını kontrol ettrip , sorunlarını hallaetttirip gönül rahatlığı ile araca binebilirsin.

bende bu konularda senin gibiyim tıkırtı burcu yüzünden 7 günlük arabayı satmayı düşünümüştüm..

geçmiş olsun...

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Alıntı otoritec; Nickli Üyeden Alıntı
    22367üstü başı leş gibi insanlar pervasızca koltuklara sözde poşet takıyo ama sözde takıyo işte anlayın leşgibi batırıyo kafasına göre pati çekmeye çalışmalar falan...
    arkadaşlar büyük geçmiş olsun üzücü bi durum o kadar parayı bağladığın arabandan soğuman, daha doğrusu soğutulman gerçekten üzücü ve sinirbozucu bir durum....

ototitec in bu sözüne ben de katılıyorum kartaşta arabaları nasıl sürdüklerini gördüm ve gerçekten de çok sinirlendim. iyiki de benim arabamı o şekilde kaldırmıyolardı yoksa adamlarla kavga ederdim zaten bi daha kartaş mı aman aman........

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

arkadaşlar arkadaşlar bu konuda organize olmanın zamanı gelmedi mi
    neden boyle servsilere boyun egiyoruz. ne yapalım biliyormusunuz. belli bir alan belirleyelim. ornegin antalya konya ısparta burdur bu ve benzeri yerler belli servislere gitsin bi yerle anlasılsın . bakımlarımız sizde yapacagız sartlarımız su bizim sukadar uyemiz var ve bbiz sadece size gekleceğiz gibi bişey nasıl olur uyuglama sıkıntlı ama uyulursa cok guzel olur gibi

AHMET KÖSEOĞLU
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59

pişmiş tavugun basına bunlar gelmemıstır sanırım umarım bundan sonra araclarda boyle tatsız seyler yasanmaz zevkle kullanır herkes aracını ama benımkısı kronık vaka heryer sokuldu degıstı yaa kardesım ınsan bır test etmezmı bu arabayı yada kabul et hatanı degılmı ben bunu anlatamıyorum adamlara aracta genel sorun var.ellenmedık yerı kalmadı yakında motora gırıcekler emınım demedı demeyın butun samımıyetımle soyluyorum
    Konu akıncıgrande tarafından (25/02/2007 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir.

Fatih Göncü
    ORACLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 88

Geçmiş olsun arkadaşım. Sen sonuna kadar haklısın.Ancak mutsuzluğun büyük sebebi iş bilmeyen bir servise denk gelmiş olman. Evet doğrudur aracın orasından burasından ses geliyor. Ama bir çoğumuz bunları halettirdik.
    Bence servise kızıpta bu şekilde kendini harab etme.
    Olmadı atla bi cumartesi gel istanbula götürelim burada arkadaşların bildiği memnun olduğu servise. Halletsinler tüm sorunlarını. Böyşe pes etme bence.
    Sen müşteri hizmetlerine servisi şikayet et.

Mustafa SEZGİN
    Sezgintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 LP 418
    Edilen teşekkür: 31

Ahmet abi tekrar geçmiş olsun. Bursa Birmotun servis müdürüde iyi biri değil biliyorum. Kendisiyle çok tartıştım aracı 8 kere o servise götürdüm ve ben bu arabayı üretim hataları yüzünden 8 kere servise getirdim dememe rağmen adam bana bu normal çok pahalı arabalarda bile butür şeyler olabilir dedi. Sinirden ağlayacaktım neredeyse... Aracı ilk aldığım zamanlar çok iyi ilgileniyodular şimdi hizmet sıfır ben bunu tekrar istanbula bildiricem.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

bursa bırmot benden de 0 not aldı...

Alıntı akıncıgrande Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar konuyu buraya actım cunkı durum genel aracımdan genel olarak sogudum ne yazıkkı.uzun uzun anlatmayacagım kısa kısa gecıcem aracım 20.000 km hatta gectı en son dun 20000 perıyodık bakımında aracımdan aldıgımdan berı gelen seslerın yapılması ıcın aracı bursa bırmota bıraktım ve bu bırakısım 3. oluyo artı arac her bıraktıgımda 2/3 gun kalıyor hala cozum bulunamadı dunkı bırakmamdada arka koltuk dayanma yerının plastıgını kırıp bagajın ıcıne atmıslar kırlı bezlerınıde pervasızca bırakmıslar aracı 20000 bakımına bıraktık hesapta gerı vıtes ampulu degısmısler Kİ bozuk degıldı yanıyordu degısmısler ve faturaya ıkı adet degıstı dıye yazmıslar kontrol ettım gerı vıtes ve arka sıs lambası sankı yanmıyor o kadar sonuk yanıyor yanı goturdum o ampulller resmen yerıne oturtulmamıs taktılar kırık yerı orda kendılerıyle bulduk en basta bu sızın degıldır arabaya yanlıslıkla koymuslardır dedıler kendılerı gorduler sonra gozlerıyle neyse sıparısını verelım degıstırıcez dedıler uzun suredır aracımdakı sorunlardan dolayı sıteye paylasım ıcın bıle gırmıyordum bunu fiat sagladı sagolsun bır ınsanı aracından bu kadar sogutulur 20000 bakım yapılırken bırde dıreksıyon kutusunu degıstırdıler on takımdakı sesle ılgılıymıs ılk aldıgımdada tıkırtı burcu denen yer degısmıstı ustune bırde klıma motorumu degıstırdıler araca yazılım atıldı torpıdodakı ses ıcın torpıdo sokuldu hesapta yalıtım uygulanmıs ne kadar dogru bılınmez sesler hala stabııze yolda aynen devam zırıltı seklınde daha aklıma gelmıyor antenım bıle degismıstı aracıma ellemedık yer bırakmadılar araba hala aynı araba hıcbırseyın orjınallıgı kalmadı delık desık ettıler sagol fiat aracımı satmaya karar verdım bu sekılde kımse almaz artık o kadar anlattım bende olsam almam alıcı olan varsa hesaplı fıyata verıcem buda sadece FİAT'A kapak olsun diye...iyi paylasımlar.

mehmet akif aydın
    Ryu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 RYU 92
    Edilen teşekkür: 19

arkadaşım. anlattıkların korkunç gerçekten. en korktuğum şey budur. o yüzden serviselere bir türlü güvenemiyorum. fiatı ara söyle hemen. bu kadar da olmaz yani
    photoshop soranlar oluyor.....

Sayfa 1/5 12345 SonSon