Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Bu Kadar Soğutulabilir Tebrikler Fiat

Oruç Yılmaz
    (diğer bir) 2 teker üye unik06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 342

Alıntı grande06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herhangi bir para aldılarmı arkadaşım yaa ben kavaklı dereden memnunum da arabaya yay takılacak ve oraya giremiycem ağaçlı nerde acaba birde orayı deneyim
    ümitköy kavşağını geçince..petrol ofisinden az ilerde.

bende aldığımdan beri hep oraya gidiyorum :ok:
    hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar, hep de ellerinden geldiği kadar yardımcı olmuşlardır :ok:

ozan akgül
    pascal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 25

çok geçmiş olsun arkadaşım. başının ağrıması üzücü. ben serwis müdürüyle görüşmeni we şikayette bulunmanı tawsiye ederim. bu serwis rezilliğini tofaş/ fiata bizzat bildirceğini konuş. büyük ihtimalle bi yol bulmaya çalışacaklardır.

serwis işi gerçekten çok önemli arkadaşlar. Tawsiyeler üzerine serwis seçmede yarar olacağını düşünüyorum.

istanbulda yaşayan arkadaşlar için Topkapı Fırat Oto yu tawsiye edebilirim. şu ana kadar gayet memnun kaldım ben.

saygılar...

Buğra KARASU
    BGRAYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899
    Edilen teşekkür: 66

akıncıgrande naptın son durum nedır ??

AHMET KÖSEOĞLU
    akıncıgrande - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı BGRAYS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akıncıgrande naptın son durum nedır ??

arkadasım son mesajımdada yazdıgım gıbı ısteksızlık var artık bırde bunların ustune gecen hafta teyp dugmesı acma ve kapama yapmıyor servıse goturdum hala beklıyorum ıstanbula gonderdıler dert bıtmıyor anlayacagın zaten seslerde hıc kesılmedı bırde teypsız olunca ıyıce duymaya basladım sınır bozucu bır durum torpıdoyu ve koltukları sokesım gelıyor cok berbat ama yınede katlanıyorum aşk baska bişi
    GP 1,3 DYNAMİC 90 HP A.J. TİTANYUM GRİ grandepunto_@hotmail.com

serkan hacıoglu
    hagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

of arkadaslar bu ne böyle ya bahsettiğiniz araçlar yeni araçlar ya yeni araçlarda bu kadar sorun çıkarmı yok tıkırtı,patırtı, orası koptu burası cıktı,su parça değişti dünyanın parası veriliyor bu araçlara ben iyiki bu konuyu okumusum emin olun gp almayı düşündüğüm araçlar içinde 1. sıradaydı artık son sırada diyebilirim şu an kullandığım araba 11 yasında sizin bahsettiğiniz sorunlardan inanın hiç biri başıma gelmedi halen de araba yağ gibi tıkırtıdan gürültüden eser yok benim yeni aldığım arabadan böyle sesler gelecek orası burası kopacak arabayı götürür bayinin önünde yakarım heralde ibrati alem olsun diye...

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Alıntı hagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    of arkadaslar bu ne böyle ya bahsettiğiniz araçlar yeni araçlar ya yeni araçlarda bu kadar sorun çıkarmı yok tıkırtı,patırtı, orası koptu burası cıktı,su parça değişti dünyanın parası veriliyor bu araçlara ben iyiki bu konuyu okumusum emin olun gp almayı düşündüğüm araçlar içinde 1. sıradaydı artık son sırada diyebilirim şu an kullandığım araba 11 yasında sizin bahsettiğiniz sorunlardan inanın hiç biri başıma gelmedi halen de araba yağ gibi tıkırtıdan gürültüden eser yok benim yeni aldığım arabadan böyle sesler gelecek orası burası kopacak arabayı götürür bayinin önünde yakarım heralde ibrati alem olsun diye...

Kaseti başa sarmaktansa--kısaca "Sen alma hocam" diyim gitsin.

Kopan biryeri yok bu arada rahat ol...

Yinede büyük konuşma istersen,yakarım falan.Bunlar büyük laflar...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

serkan hacıoglu
    Rengi
    Yok

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaseti başa sarmaktansa--kısaca "Sen alma hocam" diyim gitsin.

Kopan biryeri yok bu arada rahat ol...

Yinede büyük konuşma istersen,yakarım falan.Bunlar büyük laflar...
    1. 3 ekim 2006 arabayı teslim aldığım tarih; arabayı teslim aldım benzinliğe girdim benzin almaya bi baktım fan ayarlama düğmesi kırık! kardeşim hiç mi kontrol edilmez bu araba müşteriye teslim edilmeden önce serviste!!! dagored isimli üyeden alıntıdır....

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

1. 3 ekim 2006 arabayı teslim aldığım tarih; arabayı teslim aldım benzinliğe girdim benzin almaya bi baktım fan ayarlama düğmesi kırık! kardeşim hiç mi kontrol edilmez bu araba müşteriye teslim edilmeden önce serviste!!! dagored isimli üyeden alıntıdır....

Seninle polemiğe girmek istemem,alma hocam bu arabayı yavv...

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

serkan hacıoglu
    Rengi
    Yok

estağfurullah benim de kimse ile polemiğe girmek gibi bi durumum yok.Herkes güle güle kullansın aracını kazasız belasız inşallah..

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

forum içerisinde gereksiz tartışmalar ve gerginlikler yaratmayın.
    kimseye zorla gp satmıyorlar.
    istemeyen almaz olur biter.
    her marka ve modelde hatalı ve arızalı araç payı mutlaka var.
    biraz da şans işi bu iş.
    wv araç sahipleri ve c4 sahiplerinin birçoğu servisten çıkamıyor.
    ama bu o araçların kötü olduğunun ispatı değil.

bu konuyu daha fazla uzatmamanızı rica edeceğim.

POLAT ÇAKMAK
    polatçakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 BU 6722

Teknik Konu

senin sıkıntın hepimizin sıkıntısı bursa birmot bendende kötü not aldı kınıyoruz.
    Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bursa bırmot benden de 0 not aldı...

nejat brohi
    nejatb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 1

forum içerisinde gereksiz tartışmalar ve gerginlikler yaratmayın.
    kimseye zorla gp satmıyorlar.
    istemeyen almaz olur biter.
    her marka ve modelde hatalı ve arızalı araç payı mutlaka var.
    biraz da şans işi bu iş.
    wv araç sahipleri ve c4 sahiplerinin birçoğu servisten çıkamıyor.
    ama bu o araçların kötü olduğunun ispatı değil.

bu konuyu daha fazla uzatmamanızı rica edeceğim.
    valla yazılanları okuyunca biraz moralim bozuldu acıkcası.

ben fiat gp'yi nerde ise 5000 km kullandım, 2000 civarı uzun yoldu bir sorun cıkartmadı.

kartas hakkında elestirilere kismen katıliyorum ama ucretsiz tikirti burcunu degistirdiler, direksiyon dan da bir sorun yasamadım.

su direksiyon kilitlenme olayı cok ciddi ama yine fiat a ozgu degil. bakın bir gun acil servise bir hasta geldi, karısı ciddi yaralanmıs trafik kazasında. konustum, adamın kolu kırık, kemer takıyorumus, esi takmadıgından yaralanmıs.

90 km hızla giderken direksiyonu kilitlenmis. boyle diyordu adam, yalan soyleyecek bir tipe de benzemiyordu.

arac neydi peki diye sordum. skoda fabia dedi. vw group'tan bir arac.

baktım sikayetvar.com'a yeni corolla sedanlarda da daha arac yeni, ki toyota sorunsuzlugu ile meshur bir markadır, herhalde hepimiz kabul ederiz.

onda da bir alıcının direksiyon setinde sorun var.

bilmiyorum arkadaslar, bu elektomekanik mi diyorlar, yeni direksiyon sistemleri cok mu sapıtıyor, ondan mı oluyor.

yahu eski bildigimiz hidrolikler ne guzel, ne abarttılar bu işi.

ozetle, sorunlar fiat'a özgu degil. bence forumda adam gibi servislerin nereler oldugunu tesbit edip paylasalım ve oralara gidelim, en iyisi bu.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

sorunsuz ve çözüm üretmeye odaklı bir servis istiyorsanız zincirlikuyu birmot derim.
    hem canayakın ve sıcakkanlı insanlar hem de müşteri memnuniyeti en üst düzeyde.
    gitmeyi düşünen arkadaşlar mutlaka siteden olduklarını ve de benim adımı versinler.
    servis şefi: selçuk bey
    servis danışmanı: şafak bey.
    aksesuar sorumlusu: kerem bey
    boya ve araç koruma sorumlusu : burhan bey.

bir deneyin pişman olmayacaksınız.

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Bilgilendirme Konusu

Alıntı dagored Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ben neden memnun olmadığımı anlatayım:

1. 3 ekim 2006 arabayı teslim aldığım tarih; arabayı teslim aldım benzinliğe girdim benzin almaya bi baktım fan ayarlama düğmesi kırık! kardeşim hiç mi kontrol edilmez bu araba müşteriye teslim edilmeden önce serviste!!!

2. servise gidecem randevu almak için telefon açtım telefonda ısrarla belirttim (çarşamba günüydü) sabah beni ilk sırada alacaksınız di mi 11 de başka bi randevum var yoksa ben başka bi gün geleyim dedim. tama dediler siz sabah 7.45 te kapının önünde olun ilk sizin arabayı alacaz dediler. bende o saatte servis kapısında beklemeye başladım ve benim arabamı anca saat 10 da aldılar önceden gelen taksileri aldılar!!!! benim diğer iş iptal oldu !!!

3. aynı sorundan dolayı iki kere beni servise gitmek zorunda bıraktılar! şu meşhur diraksiyon arızası! birinci defa gittim adamlar tamam dediler artık bi sorun olmaz parçayı mı değiştirdiniz dedim yok dediler neden dedim değişmesi gerekmez mi yağlama yaptık gerek yok parçayı değiştirmeye dediler . aradan iki üç hafta geçti gene başladı ses yapmaya bu sefer fiat müşteri hizmetlerine şikayet ettim daha önce tamir ettiklerini (!!!) idda ettikleri arıza gene başladı diye, sonra gene servise gittim ama bu sefer adamlar o parçayı hemen değiştirdiler!!! madem değiştirecektin ilk değiştirseydin!

4. bütün bu olayları beni kartaştan arayan müşteri hizmetlerine bildirdim ve her seferinde konu araştırılarak gerekli açıklama size yapılacak denildi ama ne arayan var ne de soran....

konunun genelini okursan, burada bahsi geçen konunun araba değil, servisler olduğunun anlarsın...

bende arabayı aldığım yerin servisinden memnun olmadığımı, ve de nedenlerini anlatmıştım.

yoksa arabadan şikayetçi olduğum falan yok benim..

ha şu da var ki arabanın her tarafı dökülüyor olsada pek koymaz artık, bu araba ve bu site sayesinde çok güzel dostlar edindim....
    Konu dagored tarafından (24/04/2007 Saat 08:49 ) değiştirilmiştir.

nejat brohi
    nejatb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 1

sorunsuz ve çözüm üretmeye odaklı bir servis istiyorsanız zincirlikuyu birmot derim.
    hem canayakın ve sıcakkanlı insanlar hem de müşteri memnuniyeti en üst düzeyde.
    gitmeyi düşünen arkadaşlar mutlaka siteden olduklarını ve de benim adımı versinler.
    servis şefi: selçuk bey
    servis danışmanı: şafak bey.
    aksesuar sorumlusu: kerem bey
    boya ve araç koruma sorumlusu : burhan bey.

bir deneyin pişman olmayacaksınız.
    ankara'da tavsiye edebileceginiz, guvenilir bir yetkili servis var mı?

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı nejatb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankara'da tavsiye edebileceginiz, guvenilir bir yetkili servis var mı?

Biraz taraflı bir öneri olacak ama Y.Mahalle Birmot ve Kavaklıdere servisi öneririm!.. Her iki servis de forumumuz üyelerine son derece ilgili davranıyorlar...

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Alıntı Linos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz taraflı bir öneri olacak ama Y.Mahalle Birmot ve Kavaklıdere servisi öneririm!.. Her iki servis de forumumuz üyelerine son derece ilgili davranıyorlar...

Bende Murat abiye katılıyorum

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

arkadaşlar öncelikle şöle söliyeyim bu şans işi aslında her marka otomobilde olabiliyo mesela şikayetvar.com a bi girin bakalım en çok şikayeti hangi otomobil firması almış hani herkes diyo ya alman malı opel sağlam marka en son baktığımda 602 ad şikayet vardı opelin fiatın 238 gibi bişiydi sizce aradaki bu fark bence herşeyi açıklıyo bu bi gösterge ama arkadaşlarada katılıyorum bu servislerin haklılığıunı göstermez bence burada bu sitede en azından tepkilerimizi koyalım en azından bu konulardan rahatsız olan arkadaşlara bi sayfa veya bi bölüm açalım bu tarzrvisleri mimleyelim yönetime duyurulur... benm gpim 9800 km de dirsek kolçağında ve ön konsolun göstergesin de onlarla vidaların gevşemesiyle alakalı ufak ses geliyo okadar ama gerçekten bu her arabada olan bişi en lüks arabalarda bile gerçekten buna çok şahit oldum 70 milyar 100 milyar arabaya verip te böle sorunlar yaşayanlar var... servislerede böle ucuz işten anlamayanların servis yetkilerini ellerinden almak lazım buda aslında fiatın müşteri memnuniyeti sorumluluğuyla alakalı bişi bence fiat servisten yana değilde müşteriden yana olsa çok daha faydalı olur kendisi için

sayın site yönetimine burdan sesleniyorum bu sitede en azından şikayetler diye bi sayfa ana konu olarak açılırsa sevinirim bence bu hizmetten bi çok arkadaşımında faydalanacağına eminim çalışmalarınız devamını diliyorum iyi çalışmalar...
    Konu microab tarafından (24/04/2007 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir. Sebep: Alt alta mesaj

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Alıntı ufukbzk84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence burada bu sitede en azından tepkilerimizi koyalım en azından bu konulardan rahatsız olan arkadaşlara bi sayfa veya bi bölüm açalım bu tarzrvisleri mimleyelim yönetime duyurulur...

sayın site yönetimine burdan sesleniyorum bu sitede en azından şikayetler diye bi sayfa ana konu olarak açılırsa sevinirim bence bu hizmetten bi çok arkadaşımında faydalanacağına eminim çalışmalarınız devamını diliyorum iyi çalışmalar...
    Forum ana başlıklarında bir takım (Araç ile ilgili) şikayetler dile getirilebiliyor zaten,SERVİS başlığında işini doğru dürüst yapanlar ve yapmayanlar teşhir ediliyor...

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum ana başlıklarında bir takım (Araç ile ilgili) şikayetler dile getirilebiliyor zaten,SERVİS başlığında işini doğru dürüst yapanlar ve yapmayanlar teşhir ediliyor...
    ilginize alakına çok teşekkür ederim hemen cevap yazmanız bile bu sitenin boş insanlar tarafından yapılmadığının göstergesidir bence... keşke insanları mağdur eden servislerde en azından sizin kadar alakadar olsa bazı şeylerle temennim budur...:ok:

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon