Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Bu Kadar Soğutulabilir Tebrikler Fiat

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Geçmiş olsun arkadaşım, başına gelenlere çok üzüldüm!

Bu servis olayları için bir fikrim var:
    Bir başlık açalım! Servislerden gelen yorumları olumlu-olumsuz şeklinde ayıralım ve her biri için bir yıldız verelim. Böylece puanlama metoduyla hem servise gitmek isteyen arkadaşlara bir fikir vermiş oluruz, hem de burayı okuyan servisler varsa, gerekirse açıklama göndererek kendilerini savunma imkanı doğar ve biraz kendilerini toparlarlar... Az değil, 400'e yakın müşteri var burada!

Mesela şöyle bir şey:

Kartaş:
    Olumlu:******
    Olumsuz: ***

Hani hepsiburada.com'un yorumları ve puanlaması var ya, onun gibi bir şey? Mümkün olabilir mi acaba???

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Geçmiş olsun.Bence Fiat Genel Merkezine durum ciddi bir şekilde aktarılmalı.Bir arkadaşımın sıfır Clio sunun başına da aynı şeyler gelmişti ve servis gereken ilgiyi göstermeyince arkadaşım Fransa ya Renault Fabrikasına mail attı.Sonunda Renault Bayine (ya da Fabrikasına da olabilir tam hatırlamıyorum) iyi bir para cezası gelmişti.Tabi herşeye rağmen Punto dan soğuman şahsımı üzmüştür, tabiki sonuçta haklısın...

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

abi ben kartaş servisi için şahsım adına 5 yıldız üzerinden puan vereyim

Kartaş:

olumlu:*
    olumsuz:*****

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Ankara Kartaş dan Alper (AutoEngineeR) çok memnundu,zırıltıyı sesi kesmişlerdi-uygulamalarından memnundu fakat en son olayda döşemesini parçalamış
    Bir günleri bir günlerini tutmuyor yahu.Psikolojik durumlarına göre değişiyor sanırım...
    Konu erdiyilmaz tarafından (26/02/2007 Saat 00:56 ) değiştirilmiştir.
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Bilgilendirme Konusu

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara Kartaş dan Alper (AutoEngineeR) çok memnundu,zırıltıyı sesi kesmişlerdi-uygulamalarından memnundu fakat en son olayda döşemesini parçalamış armutlar...
    Bir günleri bir günlerini tutmuyor yahu.Psikolojik durumlarına göre değişiyor sanırım...
    abi ben neden memnun olmadığımı anlatayım:

1. 3 ekim 2006 arabayı teslim aldığım tarih; arabayı teslim aldım benzinliğe girdim benzin almaya bi baktım fan ayarlama düğmesi kırık! kardeşim hiç mi kontrol edilmez bu araba müşteriye teslim edilmeden önce serviste!!!

2. servise gidecem randevu almak için telefon açtım telefonda ısrarla belirttim (çarşamba günüydü) sabah beni ilk sırada alacaksınız di mi 11 de başka bi randevum var yoksa ben başka bi gün geleyim dedim. tama dediler siz sabah 7.45 te kapının önünde olun ilk sizin arabayı alacaz dediler. bende o saatte servis kapısında beklemeye başladım ve benim arabamı anca saat 10 da aldılar önceden gelen taksileri aldılar!!!! benim diğer iş iptal oldu !!!

3. aynı sorundan dolayı iki kere beni servise gitmek zorunda bıraktılar! şu meşhur diraksiyon arızası! birinci defa gittim adamlar tamam dediler artık bi sorun olmaz parçayı mı değiştirdiniz dedim yok dediler neden dedim değişmesi gerekmez mi yağlama yaptık gerek yok parçayı değiştirmeye dediler . aradan iki üç hafta geçti gene başladı ses yapmaya bu sefer fiat müşteri hizmetlerine şikayet ettim daha önce tamir ettiklerini (!!!) idda ettikleri arıza gene başladı diye, sonra gene servise gittim ama bu sefer adamlar o parçayı hemen değiştirdiler!!! madem değiştirecektin ilk değiştirseydin!

4. bütün bu olayları beni kartaştan arayan müşteri hizmetlerine bildirdim ve her seferinde konu araştırılarak gerekli açıklama size yapılacak denildi ama ne arayan var ne de soran....

AHMET KÖSEOĞLU
    akıncıgrande - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59
    Edilen teşekkür: 0

arkadaslar kımı kıme sıkayet edeyım etmedımmı sankı kac kez telefon actım artık bazen oluyorduki aynı ınsanlarla bıle karsılasıyordum bu kadarmı ılgısızlık olur hep halledıcez hep halledıcez ıcraat yok ıcraat bu cagrı merkezı felan artık hikaye gelıyor bana oturtmuslar oraya temsılcıyı boyuna not alıyor ertesı gun aranıyorum servıs yolu gozukuyor yıne bırak 2/3 gun kalsın hallederız bu kadar gevseklıkmı olur bır kerede benı bu musterı temsılcısının muduru veya ılgılı bır makam aramadı bız sızın sorununuza kalıcı bır cozum bulucaz dıye ıcraat budur arkadaslar cagrı merkezı kurmakla olmuyor bu iş hatalarını kabul etsınler tuketıcı haklarımı kullanmadan esas sorun cozuluyorsa cagrı merkezı budur yoksa ben avukata verdıkten sonra onca strestense satarım daha ıyı almam bır daha buda onların belkı aklını basına getırır sankı cokta umurlarındayız.
    GP 1,3 DYNAMİC 90 HP A.J. TİTANYUM GRİ grandepunto_@hotmail.com

Şahin Koban
    barraquda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 26

valla yaklaşık 6 yıldır servislere gitmiyorum ta ki gp alana kadar..bakalım bizi kocaeli bölgesinde ne gibi sorunlar bekliyor..aslında iş sadece servis değil..bence bölge şirket/esnaflarının tavrı..nasıl olsa bu bana yine gelir mantığıyla hareket ediyorlar..dediğiniz gibi servisler hakkında oylama olabilir..

Ulvi Kericoglu
    Morkoyun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 EE 2632
    Edilen teşekkür: 1

Gercekten yazdiklarini okudugumda cok sinirlendim ve uzuldum

bosuna demiyorlar FIAT diye... pff

F.I.A.T = Failure in Italian Automative Technology
    Icki icip araba kullanmayin. Ickiyi arabaya dokebilirsiniz..

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

ne alakası var anlamadım şimdi niye bukadar kötüledin markayı merak ettim senindemi çok büyük sorunların oldu yoksa öylesinemi yazdın

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

istanbula yolun düştüğünde zincirlikuyu birmota uğra akıncı.
    oradaki arkadaşlar tüm sorunlarına çare bulacaktır.
    buna eminim.
    ya da atla gel istanbula.
    beraber servise götürelim aracını.
    ne kadar gerekiyorsa o kadar kalsın.
    hazır olunca da gelir sorunsuz olarak alır ve gidersin.

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

benim arabamda döküldü düğmeler laçkalaştı motor çekmiyor kaporta çürüdü hergün hata hergün yolda stop ediyor çok yakıyor neredyse 1000 ytl yakıyor camkar bozuldu dünyanın en dandik arabası bu meret italyanlar kahretsin nerden bulaştım

Mustafa SEZGİN
    Sezgintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 LP 418
    Edilen teşekkür: 31

Bursa Birmot kötü kim ne derse desin ilk başta çok iyi ilgileniyolardı son 7-8 ayda çok bozdular. Hatta b.kunu çıkardılar. Bende başka servise götürücem artık yoksa biraz daha oraya gidersem benimde akıncıdan bi farkım olmayacak.

AHMET KÖSEOĞLU
    akıncıgrande - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 BTZ 59

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbula yolun düştüğünde zincirlikuyu birmota uğra akıncı.
    oradaki arkadaşlar tüm sorunlarına çare bulacaktır.
    buna eminim.
    ya da atla gel istanbula.
    beraber servise götürelim aracını.
    ne kadar gerekiyorsa o kadar kalsın.
    hazır olunca da gelir sorunsuz olarak alır ve gidersin.
    tesekkurler arkadasım ne mutlu sıze aracınızdan ve servısınızden memnunsunuz burdada baska servısler var fakat ben bır netıce alacagımı sanmıyorum bakalım zaman neyi gosterecek artık sıkıldım zatende sogudugumu belırttım benden bu kadar FİAT gelsın kendısı ılgılensın zaten satmayıda bır kere kafaya koydum hayırlısı bakalım...
    GP 1,3 DYNAMİC 90 HP A.J. TİTANYUM GRİ grandepunto_@hotmail.com

Burçin Özkan
    ozkan.burcin@hotmail.com - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

sonuna kadar haklısın umarım ben de aracımdan bu servis yüzünden soğumam

aa aa
    canberkkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

ben kartaş servisten memnunum fakat araçımı aldıgım gün boya koruma,motor koruma, döseme koruma yaptırmıştım. 1 hafta önce aradım döşemelerin üzerinde lekeler var garantiden yararlanamıbilirmiyim diye. Ama bunları yapan firma ayrılmış yerine yeni gelen firma (oto exper) pek sıcak yaklaşmadı sinir oldum. faturaları gösterdim mecbur yapacaklar!!! altından kalkamayacağın işin içine neden girersiN!!! :pissed:
    Konu canberkkilic tarafından (25/03/2007 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir.

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

irector: ey fiat duy sesimizi.

ılgın akarca
    AnKaRa iNcİsİ grande06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06p8516
    Edilen teşekkür: 12

sana okadar katılıyorumki arkadaşım ankara yenimahalle birmota 15. gidişim falan ve arabayı defalarca kez bırakmama rağmen ne bir temizlik ne bir bakım ne onarım evet şurası gercek = gercekten sevdiğim ve uzun zamandır tanıdığım ustalar var orda ama aynanın diğer yüzüde pervasızca ve cahillikle yapılan eksikler ve yanlışlar gercekten üzücü bir durum bu yapılan arabam 6000 de ve arabanın sökülmedik yeri kalmadı artık bıktım ve gercekten benide soğuttun fiat teşekkürler ve artık tanıyosunuzdur kavaklı dere fiata gidiyorum 3 haftadır müslüm abiye gercekten iyi bir insan ama 2 gün önce orda da neoldu bir anlatayım abi sen de okuyosan bilmeni istedim sakın yanlış anlama sana saygım ve güvenim sonsuz göstergeden glen ses için göstergeyi söktüler bulunamadı bir ses var ama diğer puntolara bakıp ona göre bişi söyliyec eklerini belirttiler ve şuanda arabamın göğsünden gelen ses % 60 arttı muhtemelen ustanın bir eksiği ama üzüyo insanı gercekten artık fiattan soğudummmmm arkadaşlar böyle metedilen bir arac bu sorunları cıkarmamalıydııı böyle hüsran olmamalıydııııı

ılgın akarca
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06p8516

Alıntı canberkkilic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kartaş servisten memnunum fakat araçımı aldıgım gün boya koruma,motor koruma, döseme koruma yaptırmıştım. 1 hafta önce aradım döşemelerin üzerinde lekeler var garantiden yararlanamıbilirmiyim diye. Ama bunları yapan firma ayrılmış yerine yeni gelen firma (oto exper) pek sıcak yaklaşmadı sinir oldum. faturaları gösterdim mecbur yapacaklar!!! altından kalkamayacağın işin içine neden girersiN!!! :pissed:

sonuna kada rsavun hakkını arkadaşım bunu yapmak zorundalar

Gizem T.
    GaladrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 332

ya bu ön panelden gelen sesler hakkaten enteresan.. arabam daha 2 haftalıkken başladım o sesleri duymaya, ağaçlıya götürdüm, gösterge izolasyonu yapalım dediler, yaptılar aradan bikaç hafta geçti yine hafiften tıkırtılar başladı.. sanırım puntişlerin bu ses mevzusu bakii kalan bi sorun..ama ağaçlı servisin hakkını yememek lazım, gerçekten ilgili ve anlayışlı davranıyorlar bana.. tavsiye edebilirim can-ı gönülden!
    ..an extensive current of wind, rushing great velocity and violence..

ılgın akarca
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06p8516

Alıntı galadriel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu ön panelden gelen sesler hakkaten enteresan.. arabam daha 2 haftalıkken başladım o sesleri duymaya, ağaçlıya götürdüm, gösterge izolasyonu yapalım dediler, yaptılar aradan bikaç hafta geçti yine hafiften tıkırtılar başladı.. sanırım puntişlerin bu ses mevzusu bakii kalan bi sorun..ama ağaçlı servisin hakkını yememek lazım, gerçekten ilgili ve anlayışlı davranıyorlar bana.. tavsiye edebilirim can-ı gönülden!

herhangi bir para aldılarmı arkadaşım yaa ben kavaklı dereden memnunum da arabaya yay takılacak ve oraya giremiycem ağaçlı nerde acaba birde orayı deneyim

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon