Sayfa 8/18 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon
354 sonuçtan 141 ile 160 arası

Konu: ::.. KAVAKLIDERE FİAT Yetkili Servisi..::

Çok önemli değil Sorun söyleyelim
    isuldor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 35

Zeynel Bey, adım Gültekin. Özel bir durum yok sadece ankarada yağmurlu bir gün su birikintisinden(bildiğin cadde üzerinden nehir akıyordu arada dalgalar üzerimize üzerimize geldi ) geçtim arabada sorun yok ama su alma ihtimaline karşı hava filtresini değiştiriyim dedim değişmişken yağda değişsin sonuçta 5000km oldu diye düşündüm.neticede yağın yeni olması önemli araç satış aşamasında beklemiş de olabilir. dediğiniz gibi gerek yok ama ben biraz titiz insanım araba konusunda

Ozan Bey, aradım şimdi kavaklıdere otoyu dediğiniz gibi 150TL civarı tutar bir indirimimiz olur dendi.

teşekkürler

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Dün de ben yıllık bakım için Kavaklıderedeydim.Yine her zamanki gibi ilgili, kibar, hızlı, düzgün bir hizmetle mutlu olarak ayrıldım Müslüme ve çalışanlarına teşekkürler;

Orada karşılaştığım Ozana da tekrar geçmiş olsun diyorum.Çıkışta kendisini bırakmak istesem de ulaşamadık

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün de ben yıllık bakım için Kavaklıderedeydim.Yine her zamanki gibi ilgili, kibar, hızlı, düzgün bir hizmetle mutlu olarak ayrıldım Müslüme ve çalışanlarına teşekkürler;

Orada karşılaştığım Ozana da tekrar geçmiş olsun diyorum.Çıkışta kendisini bırakmak istesem de ulaşamadık
    teşekkürler abi ben çeyrek geçelerde diye biliyodum meger gündüz saat başıymış servis onu görünce sanada hoşçakal diyemeden fırladım çıktım hemen aceleden duymamışım telefonu. düşünmen yeter abi
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı isuldor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeynel Bey, adım Gültekin. Özel bir durum yok sadece ankarada yağmurlu bir gün su birikintisinden(bildiğin cadde üzerinden nehir akıyordu arada dalgalar üzerimize üzerimize geldi ) geçtim arabada sorun yok ama su alma ihtimaline karşı hava filtresini değiştiriyim dedim değişmişken yağda değişsin sonuçta 5000km oldu diye düşündüm.neticede yağın yeni olması önemli araç satış aşamasında beklemiş de olabilir. dediğiniz gibi gerek yok ama ben biraz titiz insanım araba konusunda

Ozan Bey, aradım şimdi kavaklıdere otoyu dediğiniz gibi 150TL civarı tutar bir indirimimiz olur dendi.

teşekkürler

Yok bişey olmaz. Gavurun memleketinde 15-20binde değişim oluyor bizde 10bin her ihtimale karşı.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı isuldor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

teşekkürler
    Haklısın vallahı yagmurlar gelıyor yollar dereye donuyor senınde dedıgın gıbı su kacması sıkıntı sırf bu alttan suc kacmasın dıye kartel koruma yaptıracam
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

ADNAN KILINÇ
    adnan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1

Bende aracımı dün götürdüm10.000 bakımı için Kavaklıdere Oto ya.Mersin de bütün servisleri bilirdim ama Ankara ya geleli 1 yıl oldu , burda sitenin tavsiyesi üzerine gittim , iyiki de gitmişim.Hizmet ,alaka ,karşılama ve fiyat süperdi tabi site indirimi de cabası. Bundan sonra Ankara da adres belli

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cem ünlütürk
    meccemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 3

Arkdaşlar fark yaratmak böle bişey işte,oto servisi marka olur mu,bal gibi oluyormuş.Bakımım gelsinde ben de tanışayım Kavaklıdere oto ile diyorum.Arabamı yeni aldım,henüz 400km yol yaptım ama adresim şimdiden belli..

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet kaleli
    berattuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 be 2657
    Edilen teşekkür: 3

kavaklıdere yani müslüm beyy ilgi alaka hizmet mükemmel seneye izinde tekrar memleketim ankaradayım ve yanınızdayımmm..................samsun birmot berbattttt

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

14. 26/11/2010, 15:09

s. e.
    smartengineer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

hocam ben aracımı yeni aldım dizel 1.3 MJet Ali Uğurlu dan aldım ama inanın hiiiiiiç memnun kalmadım serviste kavaklıder ye gideyim istiyorum acaba arabayı bizden almadın diye farklı bi tarife uygulamazlar dimi.

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

tabiiki uygulamazlar
    istediğiniz servise götürme hakkınız var
    hatta forumdan gittiğiniz için çok uygun indirimler alırsıınız.Üstüne son derece güleryüz ve ilgili personelle karşılanırsınız

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

18. 26/11/2010, 18:23

veli ercan
    vek66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31
    Edilen teşekkür: 117

bende yasin beyle bugun yarın için randevu aldım sol ön kapıdan rüzgar sesi için yanlız bugun yine sol önden gelen gıcırtı sesi fazlalaşmaya başladı ama sorun etmiyorum çünkü kavaklıdere oto var artık benım ve gp için korhan kardeş yarın sabah görüşmek üzere o zman ha bu arada yarın gp ma hem motor hemde boya koruma yapılacak

irfan öz
    taipen71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 36

Ben de bugün lineamın 30000 bakımı için kavaklıderedeydim kısa sürede bakım yapılıp aracım teslim edildi herzamanki gibi müslüm kardeşim yine en iyi şekilde misafirperverliğini gösterdi...

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

veli ercan
    vek66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31
    Edilen teşekkür: 117

sabah baslayan kavaklıdere oto günüm aksam saatlerinde niayetinde son buldu o kadar orada kalmama rağmen hıc sıkılmadım boya koruma ve motor korumam yapıldı once (ibrahim bey sagolsun cok üstüne düştü) gecen bı kac yerden alt izolasyon için fıyat alıstım 250-300 arasında kavaklıderede kampanyası varmıs 125 TL hazır gelmısken onuda yaptırayım dedim faydasınıda gordum hakketen cukur seslerını azaltıyor. yasin usta lastıklere nitrojen gazı basalım dedı faydalarını anlattı kabul ettim onuda bastılar dedklerı gıbı sankı lastık cukurlarda daha cok esneme yapıyor önemli sorunum rüzgar sesi sol ön kelebek camından geliyormus onun siparısını verdıler haftaya gelınce takacaklar yanı o kadar ılgılendıler ki sağolsunlar güle oynaya ayrıldım servısten bu arada sonunda müslüm beylede tanısTım sohbet ettik bırazda. yapTIRdıklarım ındırımlı fıyatlardı en son odemeyı yaparken ındırımlı fıyatların ustune tekrar ındırım yaptılar daha ne diyeyim tesekkurler KAVAKLIDERE OTO VE ÇALIŞANLARI.

23. Bu mesajı için 2 kişi vek66'ye teşekkür etti:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı smartengineer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben aracımı yeni aldım dizel 1.3 MJet Ali Uğurlu dan aldım ama inanın hiiiiiiç memnun kalmadım serviste kavaklıder ye gideyim istiyorum acaba arabayı bizden almadın diye farklı bi tarife uygulamazlar dimi.
    Kavaklıdere oto Ankara'da Satıs bayısı olmayan sadece yetkılı servıs olarak bıle ençok iş yapan ve hiç şikayet edilmeyen tek servıs
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

25. Bu mesajı için 2 kişi ZAK1980'ye teşekkür etti:

erkan e
    rational - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 27

Merhabalar, 40000 km bakımı için ben de Bolu'dan gitmiştim Kavaklıdere Oto ' ya, şimdi de 49000 deyim.50000 km bakımı da geldi çattı.Ankara 'ya gelmeyi düşünüyorum inşallah aralıkta havalar güzel olur da(kar lastiğim yok henüz ) Ankara'ya gelir bakımı da yaptırırız...

Volkan Kaban
    Delidavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Istanbul'luyum arabayı da daha dün aldım. Bakıma 10.000 km var ama sırf merakımdan bakımı geldiğinde kalkıp Ankara'ya gidip orada yaptıracağım bakımı

Tabi Yetkili Servis olduğunu düşünüyorum bahsi geçen Müslüm bey'in servisinin. Başlıkta yazılmış ama tekrar teyid etmek istedim?

xxx xxx
    ferikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 137

Alıntı Delidavsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istanbul'luyum arabayı da daha dün aldım. Bakıma 10.000 km var ama sırf merakımdan bakımı geldiğinde kalkıp Ankara'ya gidip orada yaptıracağım bakımı

Tabi Yetkili Servis olduğunu düşünüyorum bahsi geçen Müslüm bey'in servisinin. Başlıkta yazılmış ama tekrar teyid etmek istedim?
    Evet yetkili servis.

s. e.
    smartengineer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

arkadaşlar lütfen beni yanlış anlamayın ama eminim kavaklıdere servis son derece mükemeldir. buraya kadar yazılanlardan onu anlıyorum ve bende inşaallah arabamı oraya götüreceğim ama bu arada fiyatlar nasıl.

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı smartengineer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lütfen beni yanlış anlamayın ama eminim kavaklıdere servis son derece mükemeldir. buraya kadar yazılanlardan onu anlıyorum ve bende inşaallah arabamı oraya götüreceğim ama bu arada fiyatlar nasıl.
    sanayi ile karşılaştırılırsa tabiki arada fark vardır ama diğer yetkili servislere göre kat kat ekonomik.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Cengiz SÜRÜCÜ
    Eskişehir rockSEWER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 HA 0706
    Edilen teşekkür: 14

Arkadaşlar Merhabalar,

Bende yeni aldım GP, Salı günü teslim alıcam daha şimdiden servis bakmaya başladım.. Opelden fiata geçiyorum..Anladıgım kadarıyla genelleme yapmadan birmot hakkında pek iyi yorumlar yok gibi.Aracı birmottan aldım, kavaklıdere' ye gitsek 2 Yıllk garanti durumundan falan sorun cıkmaz anlaşılan..Yada aracı birmottan aldınız ilk bakımı orada yaptıracaksınız falan gibi durumlar yoktur sanırım. .. Gönül rahatlıgı için kavaklıdereye gidebilirsinmi diyorsunuz

Sayfa 8/18 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon