Sayfa 7/18 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon
354 sonuçtan 121 ile 140 arası

Konu: ::.. KAVAKLIDERE FİAT Yetkili Servisi..::

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı dgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu baştan sona okudum herkes çok memnun bende ilk bakımı birmotta yaptıracaktım ama vazgeçtim kavaklıderede yaptıracağım.Daha km 1600 ama olsun 1 yıl geçti
    1600 km mi? naaptınız hiç binmemişsiniz. Ben alalı 8 ay oldu şuan 9 binde Gidin gidin memnun kalırsınız. Ben iki kez gittim.

Doğan Akgönül
    dgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 86

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1600 km mi? naaptınız hiç binmemişsiniz. Ben alalı 8 ay oldu şuan 9 binde Gidin gidin memnun kalırsınız. Ben iki kez gittim.
    dizel aracımız olduğu için araç genelde yatıyor

murat küçük
    murat53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 15

keşke bütün servisler bu şekilde çalıssa ben istanbuldayım ankara uzak bize istanbulda gittiğim cevizli bağdaki frat otodan hiç memnun kalmadım bu gidişle puntolar toplu olarak ankaraya gidicek heralde müslüm beye.

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

puntoyu satmamamda en büyük nedenlerinden biri kesinlikle kavalıkdere otodur
    başka hiçbir servis benle bukadar ilgilenmeyecek biliyorum

emin tahir
    emin tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 26

Gecenin bu saatinde 8 sayfayı okdudum hani bi kişi olumsuz bişiy yazmışmıdır diye!yok!!
    Herkes servisten memnun onu anladık ama fiyat konusunda da mı herkes memnun?
    Yani aynı bakımları sanayide yaptırsak daha ucuza gelmez mi?
    Ben eski aracımda da(focus) hiç yetkili servise gitmedim puntomda da garanti bitmiş olduğu için ve alışmadığım için (servslere antipatim var da birazcık...) servise gidesim yok ama sanırım Kavaklıdereye gideceğim.
    Bana gitmemem için bi neden söyleyin.

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

yetkili servis tabiiki hiçbirzaman özel servis kadar fiyatı uygun olmaz ama
    hiç bir özel serviste yetkili servisin yerini tutmaz tabii bu biraz tercih meselesi

öncelikle gp yeni bir araç oldugu ve uzatılmıs garantı avantajıyla araçların bir kısmı garanti kapsamında ve bundan dolayı yetkili servise gitmektedir.yetkili servis içinde de ankara da kavalıkdere oto en çok tercih edilen servistir.Ben yıllardır gidiyorum yaklaşım hizmet kalite olarak çok beğeniyorum.Garantim bitse bile gitmeye devam edeceğim.Benim için herşey ucuzluk değildir.Uygunluk ve kalite birarada olmasını tercih ederim.Sonuçta ciddi ve önemli bişeye biniyoruz

Gitmemeniz için tek şey özel serviste herzaman daha az ücret ödersiniz

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Yarın kısmetse öğleyin Arabanın yağ ve filtre değişimi için Kavaklıderedeyim. Bir de alt koruma taktırmayı düşünüyorum bakalım Müslüm beyle görüşebilirsek.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı emin tahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecenin bu saatinde 8 sayfayı okdudum hani bi kişi olumsuz bişiy yazmışmıdır diye!yok!!
    Herkes servisten memnun onu anladık ama fiyat konusunda da mı herkes memnun?
    Yani aynı bakımları sanayide yaptırsak daha ucuza gelmez mi?
    Ben eski aracımda da(focus) hiç yetkili servise gitmedim puntomda da garanti bitmiş olduğu için ve alışmadığım için (servslere antipatim var da birazcık...) servise gidesim yok ama sanırım Kavaklıdereye gideceğim.
    Bana gitmemem için bi neden söyleyin.
    Arkadasım tabıkı ozel servıs kadar uygun olmuyor fıyatı fakat Muslum abı gereken ındırımı yapıyor bakımın ozelde 200 tutuyorsa servıste 250-260 dır aradakı fıyat farkı cok olmuyor sonucta garantılı ıs 23 bın Tllık aracını 70-80 tl az vermemek ıcın ozele goturuyorsan basının ozel servısın hızm.agrır ıse ınan bu rakamı verseydımde rahat olsaydım dıyorsun benım seat vardı sanyıye gıttı lpg dahıl bakımı 1300 tuttu 3 a sonra yolda kaldım bır dahada bınmedım araca sattık su an punto var rahatım garantıyı uzatmasamda Muslum abıye gıderım sebebıde garantılı ıscılık
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

BARIS UCAR
    suvari_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BD 1257
    Edilen teşekkür: 153

Yarın kısmetse öğleyin Arabanın yağ ve filtre değişimi için Kavaklıderedeyim. Bir de alt koruma taktırmayı düşünüyorum bakalım Müslüm beyle görüşebilirsek.

ibrahim abi bende alt koruma istiyorum fiyatını öğrenirsen banada yazar mısın?

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı suvari_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ibrahim abi bende alt koruma istiyorum fiyatını öğrenirsen banada yazar mısın?

Bugün,yeni doblosu olan titiz bir arkadaşımla Kavaklıderedeydik. Arkadaşımı Müslüm bey ile tanıştırdım. Benim arabanın 10 bin yağ ve filtrelerin değişimini yaptırdım. Müslüm Beyin ilgisi için çok teşekkür ederim.
    Alt korumaya gelince taktırmaktan vazgeçtim. Sebebi plastik bir şey olması idi. Zaten takılanlar öyleymiş. Taktırmaktan vazgeçtiğim için Müslüm Bey kesin bir fiyat vermedi ama ortalama fiyatının 130-140 civarı olduğunu söyledi. Plastik aksamdan ziyade tutturucuların (sanırım klips) para ettiğini söyledi. Taktırmaya niyetininz varsa mutlaka bişeyler yaparlar.
    Burdan Kavaklıdere çalışanlarına tekrar teşekkür ederim.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Bugün,yeni doblosu olan titiz bir arkadaşımla Kavaklıderedeydik. Arkadaşımı Müslüm bey ile tanıştırdım. Benim arabanın 10 bin yağ ve filtrelerin değişimini yaptırdım. Müslüm Beyin ilgisi için çok teşekkür ederim.
    Alt korumaya gelince taktırmaktan vazgeçtim. Sebebi plastik bir şey olması idi. Zaten takılanlar öyleymiş. Taktırmaktan vazgeçtiğim için Müslüm Bey kesin bir fiyat vermedi ama ortalama fiyatının 130-140 civarı olduğunu söyledi. Plastik aksamdan ziyade tutturucuların (sanırım klips) para ettiğini söyledi. Taktırmaya niyetininz varsa mutlaka bişeyler yaparlar.
    Burdan Kavaklıdere çalışanlarına tekrar teşekkür ederim.
    İbrahim evet plastık ama sert bı plastık kolay kolay kırılmıyor dıye bılıyorum gercı Muslum abi ayrıntı verır dıye dusunuyorum
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim evet plastık ama sert bı plastık kolay kolay kırılmıyor dıye bılıyorum gercı Muslum abi ayrıntı verır dıye dusunuyorum
    Çok araştırmayıp da zihnimde karter korumanın metal olduğu düşüncesi yer ettiği için plastiği görünce vazgeçtim. Ama ilerde belli olmaz taktırım da. Yeni kasa dobloyu lifte kaldırtıp baktık. Onda da üzerinde takılı olarak gelen bizim puntolarınkine benzer plastikti buarada

xxx xxx
    ferikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 137

Ben de dün sabah radyatörü tutan çerçevenin kırık olması sebebiyle ve ayrıca karter koruma taktırmak amacıyla arabamı kavaklıdere otoya bıraktım, biraz önce teslim aldım. İlgi alaka ve işçilik gerçekten çok iyi, herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ŞENOL KARASU
    skydome - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 237

Kavaklıdere'yi ve Müslüm abiyi tek geçerim...Ankara'da olduğum için şanslı hissettiren tek etken Kavaklıdere Servisi gibi bir servisimiz olması...Servisteki ustalar da Şefleri Remzi Bey de çok ilgili insanlar...Orası küçük bir aile gibi çok sıcak mutlaka bir kere denemenizi tavsiye ederim...
    Bravoo Multijet Emoo+lavv+skyy

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Alican Peker
    algian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 AL 3232
    Edilen teşekkür: 4

abi bugün aradım yol yardımı en yakın servis kavaklıdereden geldiler aküyü taktı kartını verdi bi baktım müslüm dedim bi yerden hatırlıyorm ama demek burdanmış

Burak G
    BuRaK-BG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    BG
    Edilen teşekkür: 385

aracımı aldıgım günden beri kavaklıdere servise gidiyorum. şuan 82.000 km de. her 20.000 km de müslüm abinin ve ekibinin güler yüzünü görmekten mutluluk duyar hale geldim. aracımın km sinin fazla olmasının en iyi yönü sanırım bu

veli ercan
    vek66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31
    Edilen teşekkür: 117

bende bugun tanıstım kavaklıdere oto yla sağolsun remzi bey cok ilgi gösterdi sabırla dınledı her sorunumu aracımı orda bıraktım sanki evımın önündeki garaja bırakmısım gıbı hissediyorum

Çok önemli değil Sorun söyleyelim
    isuldor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 35

arkadaşlar muslum bey kavaklıdere otoda aksam servıs hızmetı de vermeye baslayacağız dıyordu
    ne oldu başladı mı?

bir de 5000km bakımında ben yağıda değiştirmeyi düşünüyorum
    filtreler falan (yağ, hava)

ne kadar tutar bilgi alabilir miyim?

22. 02/11/2010, 23:58

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı isuldor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar muslum bey kavaklıdere otoda aksam servıs hızmetı de vermeye baslayacağız dıyordu
    ne oldu başladı mı?

bir de 5000km bakımında ben yağıda değiştirmeyi düşünüyorum
    filtreler falan (yağ, hava)

ne kadar tutar bilgi alabilir miyim?
    Gereksız bır degısım bence fakat özel bır durummu var 10bınde degısecek
    3 lt yag 80 hava fılıtresı 15 tutsa bırde 90 tl işcilik kafadan 180-200 tutar bunları zaten 10 bınde yapıracan ne gerek var su an.
    Bu arada adın ne arkadasım sana nasıl hıtap edecegız ?
    Zeynel KARACAN

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

sadece yağ ve filtre değişime 90 lira işçilik almazlar bence 150 lira diye düşünüyorum ama tahmin sadece bi telefonla kesin cevaba ulaşırsınız.

bildiğim kadarıyla şuan öyle bi hizmetleri yok AMA haftada 1 gün nöbetçi oluyorlar. yani haftada 1 gün 24 saat açık oluyo. bu günlerde ne gibi hizmetleri veriyolar bilmiyorum.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Sayfa 7/18 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon