Sayfa 2/18 İlkİlk 123456 ... SonSon
354 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: ::.. KAVAKLIDERE FİAT Yetkili Servisi..::

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

bizim de nadir dayımız var

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müslüm ün ünü gittikçe yayılıyor Benim de tavsiye ettiğim bir servis kesinlikle.

Şubeden bahsedilmişken bir tane de Konutkent e açsa fena olmaz
    Sıraya gir abi
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

A. Can Şahin
    95+ HP Punto_Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234
    Edilen teşekkür: 779

arkadaşlar mehmet abi (femoli) herşeyi çok güzel açıklamış.
    bende aracı ilk aldığım zamanlar başka bir servise gidiyordum, sonra forumda müslüm abi için yazılanları okuyunca anladım ki burası gerçekten ilgileniyor.

hiç unutmuyorum ilk gittiğimde sabah erken saatlerdi ve bir arıza ışığı problemi için gitmiştim. servise girdim müslüm abiyi buldum ve kendimi tanıttım. bana sorduğu ilk şey "kahvaltı yaptın mı?" oldu. ilk önce afalladım gerçekten, ülker probis ve çay ile hoş sohbetler yaparken hala kendi kendime ben nereye geldim yaa burası servis değilmi, ne kahvaltısı diyordum. gerek servis kalitesi, gerek müşteri memnuniyeti olsun o gün bugündür bende tüm çevreme müslüm abiyi tavsiye ediyorum.

işçilik, özen ve kalite konusunda mehmet abi bana söyleyecek birşey bırakmamış

ayrıca müslüm abime de güler yüzü, ilgisi, müşteri memnuniyeti, servis kalitesi ve aklıma gelmeyen diğer birçok şey için çok teşekkür ediyorum... ufaklığa kocaman öpücükler

6. Bu mesajı için 2 kişi Punto_Can'ye teşekkür etti:

enis dilek
    jeoenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Akdeniz Mavi
    Edilen teşekkür: 46

Ben o kadar çok gittim ki benim ilk gidişim nasıldı acaba unuttum...

8. Bu mesajı için 2 kişi jeoenis'ye teşekkür etti:

Ogulcan ÖĞÜT
    Ogulcan.Öğüt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363
    Edilen teşekkür: 417

Ya abi yapmayın Kıskanıyorum valla bizim iyi bi servisi geçtim servisimiz bile yokk
    Hız Felaket Değil Kabiliyettir ...

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Oruç Yılmaz
    (diğer bir) 2 teker üye unik06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 342

dün, bende müslüm baba'nın (bundan sonra kendisine böyle hitap edeceğim ) yanına gittim..

birkaç ufak işim vardı,

başta yasin abi olmak üzere arabamla ilgilenen çalışanların hepsine çok teşekkür ediyorum.

ama özellikle yasin abiye çok teşekkür etmek istiyorum,

çünkü,
    ne ağaçlının ne de birmotun halledemediği ve aracı aldığımdan beri var olan (nazarlıktır..üstüne düşmeyim dediğim) sağ cam açma yuvasının kapıya tam oturamaması sorununu 5dk. içinde halletti

bir de gizli kahraman, (müslüm baba, lütfen bunu kendisine okut)
    sayın selim beye de ayrıca çok teşekkür ediyorum.

-------

haa..bu arada..artık uygulamayı değiştirmiş müslüm baba,
    artık servise gelenler yiyecek birşeyler getiriyorlarmış
    (malum ekonomik kriz)
    Konu unik06 tarafından (22/03/2009 Saat 12:35 ) değiştirilmiştir.

12. Bu mesajı için 2 kişi unik06'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

He heh eh Öle kardeşim adamına göre muamele

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erhan öztürk
    erhan0677 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06m0392
    Edilen teşekkür: 28

arkadaşlar bende bu pazar müslüm arkadaşımızın yanındaydım 10.000 bakımını yaptırdım gerçi müslümle karşılaşmadık ama gerçekten çalısanlar cana yakın işini titizlikle yapıyorlar. burdan müslüm arkadasımıza teşekkür ediyorum böyle bir servisi ankaralıların hizmetine sunduğu için

16. Bu mesajı için 2 kişi erhan0677'ye teşekkür etti:

Ogulcan ÖĞÜT
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363

10.000 de Ankaraya gelcez artık

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

Senin 10000 bakımın yok Oğulcan, ama istersen yaptır tabi
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Bugun beni telefonla aradilar (0216-5871213), aracinizi servise goturdunuz ne kadar memnun kaldiniz diye, telefondaki anketor, son derece memnun kaldim sıklarini isaretlemekten sıkıldı.

Ancak sunu farkettim ki, anketor dusuk siklari isaretlemeye calisiyor. Bana sordugu sorulardan birisi, aracınızı bıraktıgınızda size fiyat söylendi mi oldu, Ben de gayet normal sekilde; aracın arızasının ne oldugu tespit edilmedigi için, fiyat verilmedi dedim. Ardından son sorulardan birisi; aracinizi teslim aldiktan sonra ucret odediniz mi, oldu. Evet yag eksiltmisti, yag konulmus onun ucretini odedim dedim. Sonra anketor tuttu bana diyor, soylediklerinizde tutarsizlik var, para konusu konusulmadi diyorsunuz, bir de para verdim diyorsunuz vs. dedi. Ben de sinirli sekilde; direksiyon arizasi icin gittim, arizam garanti kapsaminda giderilmis, bir de aracima genel kontrol yapilip, yag eksilttigi tespit edilip yag eklenmis, yağın parasını tabi ki ödeyecegim, ne kadar iyi birsey böyle genel kontrol yapılması diye cikisip biraz usteleyince sustu.

Anketor'e buyuk firmalar para mi veriyorlar ne yapiyorlar, adama son derece memnunum diyorum, memnun musunuz diye tekrar ettiriyor, hayir diyorum son derece memnunum. Zar zor tamamladik anketi.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ferhan GÜL
    Ne alakası var yaa? ferojan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 65

Kavaklıdere servisine yeni aldığım puntoyla gittim daha 1 hafta oldu. Orda Müslüm bey benimle ilgilendi sağolsun... Ne sorunum varsa hemen yaptılar kimse o bizi ilgilendirmez v.s. diye bir şey söylemedi torpido kapağına kadar gözden geçirdiler.. Bütün ustalarına Müslüm bey ve Kavaklıdere servisine çok teşekkür ediyorum... Kesinlikle KAVAKLIDERE SERVİSİ. Bunları sizinle paylaşmak ve bu site üzerinden teşekkürlerimi herkesin okumasını istedim

24. Bu mesajı için 2 kişi ferojan'ye teşekkür etti:

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun beni telefonla aradilar (0216-5871213), aracinizi servise goturdunuz ne kadar memnun kaldiniz diye, telefondaki anketor, son derece memnun kaldim sıklarini isaretlemekten sıkıldı.

Ancak sunu farkettim ki, anketor dusuk siklari isaretlemeye calisiyor. Bana sordugu sorulardan birisi, aracınızı bıraktıgınızda size fiyat söylendi mi oldu, Ben de gayet normal sekilde; aracın arızasının ne oldugu tespit edilmedigi için, fiyat verilmedi dedim. Ardından son sorulardan birisi; aracinizi teslim aldiktan sonra ucret odediniz mi, oldu. Evet yag eksiltmisti, yag konulmus onun ucretini odedim dedim. Sonra anketor tuttu bana diyor, soylediklerinizde tutarsizlik var, para konusu konusulmadi diyorsunuz, bir de para verdim diyorsunuz vs. dedi. Ben de sinirli sekilde; direksiyon arizasi icin gittim, arizam garanti kapsaminda giderilmis, bir de aracima genel kontrol yapilip, yag eksilttigi tespit edilip yag eklenmis, yağın parasını tabi ki ödeyecegim, ne kadar iyi birsey böyle genel kontrol yapılması diye cikisip biraz usteleyince sustu.

Anketor'e buyuk firmalar para mi veriyorlar ne yapiyorlar, adama son derece memnunum diyorum, memnun musunuz diye tekrar ettiriyor, hayir diyorum son derece memnunum. Zar zor tamamladik anketi.
    Hiç sevmiyorum bu olayı ama bana yardımcı olan servise yardımcı olmak için katlanıyorum. benim verdiğim cevapla çelişicek soru soruyo sonra cevabımı kabul etmiyo
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mefe mefe
    humeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 3

Peki bu servisten memnun olmayan bir ben varım galiba. Ben sorunu Müslüm beyle yaşamadım; o anda telefona bakan kişi sorun, geçen seneydi araçta çocuk falanda var ön iki cam kalkmadı telefon ettik nöbetçi orasıymış ama bana denen arabayı al gel şimdi bizde araba yok. Kaldığım yer Anteres park yeri, çağrıldığım yer ise Çankaya köşkünün az aşağısı çocuk var eşim var hava sıcak ee sağol dedik. Üstün otoya çektik kablo çıkmış taktılar. Aradılar Kavaklıdereden sağolun dedim, yinede tek Müslüm Beyle olacak iş değil diğer çalışanlarda aynı titizliği göstermeliler. Bu sebeple aracımı asla oraya götürmüyorum.

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Alıntı humeh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bu servisten memnun olmayan bir ben varım galiba. Ben sorunu Müslüm beyle yaşamadım; o anda telefona bakan kişi sorun, geçen seneydi araçta çocuk falanda var ön iki cam kalkmadı telefon ettik nöbetçi orasıymış ama bana denen arabayı al gel şimdi bizde araba yok. Kaldığım yer Anteres park yeri, çağrıldığım yer ise Çankaya köşkünün az aşağısı çocuk var eşim var hava sıcak ee sağol dedik. Üstün otoya çektik kablo çıkmış taktılar. Aradılar Kavaklıdereden sağolun dedim, yinede tek Müslüm Beyle olacak iş değil diğer çalışanlarda aynı titizliği göstermeliler. Bu sebeple aracımı asla oraya götürmüyorum.
    Ben gayet normal bir durum olarak görüyorum, o anda çekicileri olmayabilir. Gayet de normal bir durum. İlgisiz olsalardi, aramazlar, geri dönüş yapmazlardı bile.

Bence siz zaten götürmek istememişsiniz.

Zira Kavaklıdere servis Ankara'daki müşteri memnuniyeti sıralamasinda kendisini kanıtlamıştır. Bunun tartışması bile olmaz.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

30. Bu mesajı için 5 kişi erdiyilmaz'ye teşekkür etti:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Burası bir forum, dolayısıyla olumlu ya da olumsuz tüm görüşlerin yazılması gerekiyor.Bunun için teşekkür ederim şahsen,

Bahsi geçen olayla ilgili bence servisin pek bir suçu yok.Belki o anda gezici servis başka bir kaza ya da problemle uğraşıyordu.Bir de cam problemi aracın hareketini engellemediğinden sizin servise gelmeniz de mümkünmüş arada mesafe de olsa, mevsim de yazmış zaten.Sonuçta sanıyorum diğer bir servise yine siz aracınızı götürmüşsünüz.

Nice başka yetkili servisler de bulunmakta Tr de değil aracınızla gelin demeleri geldikten sonra bile farkınıza varmıyorlar...

32. Bu mesajı için 2 kişi ABNEW'ye teşekkür etti:

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

ilk once tekrar gecmıs olsun...nobetcı servısın amacı aracınız hareket etmeyecek bır durumda ise yol yardımı vermektir...sizin aracınızın bilgisi bana da verilmisti ve sızın aradıgınızda acil yol hızmet aracımız dısarıda dıger yol hızmetlerınıı verıyordu...size telefonda soylenenler Tofas ın kayıtlarında oldugu gıbı yaptıgımız davranıstada bır memnunıyetsızlık olabılecegını dusunmuyorum...cunku boyle bır durum olsa ıdı bunun ıcın uyarıyı coktan almıs olurduk...sadece sızı orda bekletmekten ise servise davet edılmıs olmanız bile size yardımcı olmaktakı hevesımızı gosterdıgını dusunmekteyım...ama yınede sızın beklentınıze cevap veremedıgımız ıcın servısım adına ozur dılerım...saygılarımla
    TÜRKİYE,ATATÜRK Ü ALLAH A BORÇLUSUN.GERİ KALAN HERŞEYİ DE ATATÜRK E......
    SIZ ULKENIN SEREFINI KORUYUN...O SIZIN GELECEGINIZI KORUR..!!!!

34. Bu mesajı için 13 kişi 06kaymak'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Bencede olumlu olduğu kadar olumsuz msjlarda görmeliyizki eğer ortada bir sorun varsa bu en kısa zamnda giderilmeli

Şimdi arda çok güzel özetlemiş fazla detaya girmeyeyim ama kavaklıdereye aracı sürerek gitmek yerine yine aracı kullanmak kaidesi ile üstüne nasıl gidildi mesafe olarak derseniz antaresten kavaklı dere üstünden daha yakın ve hemde otobandan süratle gitmeniz gerekir camlar açık yaz günü demişsiniz ,Ben bu msjda fazla bişi anlamadım ,umarım provakasyon değildir bu yazı

36. Bu mesajı için 2 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Çağlıyan BAHÇETEPE
    AC2315 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 DU 9393
    Edilen teşekkür: 53

Bu gün iki aydır trafikte olan arabamla ilk defa servise gittim. Amaç park sensörü taktırmak ve herkesin övdüğü Müslüm'le tanışmaktı. Servise gittiğimde Müslüm Bey yoktu. Fakat arkadaşlar sağolsunlar çok yakından ilgilendiler ve çok titiz bir çalışma sonucunda tanponu bile sökmeden park sensörünü taktılar. Daha sonra Müslüm Bey geldi ve tanıştık. Sıcak kanlı, insan gibi bir insan. Elbette kimse dört dörtlük olamaz fakat önemli olan güven ve Kavaklıdere Servisi insana güven veriyor. Bir aile ortamı var orada. Servisin içinde arabam yapılırken bol bol dolaştım ve aracımın başında durdum çoğu zaman. Başka serviste nasıl yapacaksın, aracı alırlar bir daha anca işi bitince görürsün. Ne yaptıklarını görmezsin bile. Benim gibi pipirikli biri için acayip güzel bu durum. Sağolsunlar sorularımla bol miktarda başlarını da ağrıttım. Ama yılmadan ilgilendiler. Herşey için sağolsunlar. Bence hiç düşünmeden Kavaklıdere Servise gidebilirsiniz.
    Konu AC2315 tarafından (10/04/2009 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.

38. Bu mesajı için 2 kişi AC2315'ye teşekkür etti:

Ogulcan ÖĞÜT
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363

Kafam İyice Bozuldu İlla beni bakıma Ankara'ya Getirtceksiniz.

40. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/18 İlkİlk 123456 ... SonSon