Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 21 ile 38 arası

Konu: Döşemeyi yırtmışlar!

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

geçmış olsun alper kardeş

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

GEçmiş olsun..

Bende ÇArşamba günü aracı birakacam kartaşa. Emninet Kemeri değişecek. İlk aldıpımda sağ emniyet kemeri nereye sıkıştırdılar bilmiyorum ama bir noktası kat kat olmuş büzülmüştü. İlk başta önemsemedim ama kattan dolayı emniyet kemeri tam toplanamadığı için toka ses yapmay başlamıştı. Spariş verdi KArtaş yeni gelmiş. Bakalım benim başıma neler gelecek. Sedat usta (nick: STU) saolsın çok ilgilileniyor. Umarım ara sıra foruma girme fırsatın olurda yazdıklarımız okuyarak ilgili yerlere iletebilir...
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Alper dağdemiR
    Auto engineeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158
    Edilen teşekkür: 504

sedat usta bi tane ya

Alper dağdemiR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158

yırtılan yer ; gösterge tablosunun altında bi sağ tarafta bi de sol tarafta renkli döşeme war. oraların başlangıç yerlerinden 1er cm falan yırtılmış

Deniz K
    uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

ilginç,nasıl becermişler ben anlayamadım,çok mu uğraşmışlar acaba?

Alper dağdemiR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilginç,nasıl becermişler ben anlayamadım,çok mu uğraşmışlar acaba?
    gösterge tablosunu sökerken aşağı indirip öyle tutuyorlarmış; o anda orayı kesmiş. bunu her araca yapıolarmış ama emotion malzemesi yumuşak olduğu için yırtılmış. diğerlerine sözde bişi olmuomuş.
    yalnız daha önce yalıtım yaptırırken yanlarında bulunmuştum we çok temiz iş yapmışlardı. ne yapılırsa yapılsın başlarında durmak lazım. yoksa belli ki hor kullanıolar

Deniz K
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz

ilginç,bana pek inandırıcı gelmedi ya neyse.

Alper dağdemiR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158

neden?
    yalan olduğunu sanmıyorum çünkü mantıklı bişi gelmedi aklıma

Deniz K
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz

yalan veya değil de bu kadar dikkatsizlik,acemilik olur mu?komple göğüs değişimi,gerek malzeme,gerek işcilik fiyatını bir sor çok paradır o,üstelik temiz iş çıkarmazlarsa ekstradan oluşacak sesler ve senin zaman kaybın,gerçekten ilginç.ben servis müdürü olsam,o işciden parasını indirimli de olsa tahsil ederim, veya hukuken mümkünse işine son veririrm.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

şimdi ücretsiz olarak değiştirecekler değilmi.
    Biraz da ılımlı olmak gerekiyor her şey olabilir önemli olan oluşan olumsuzlukları en güzel biçimde düzeltmektir hemen çalışanın işine son veririm felan olmaz sonuç ta o da eveine üç kuruş para götürmek için el kapısında çalışan bir işçi her kesin yanlışı olabilir başımıza geldi diye hemen asmak kesmek gerekmez öle diilmi

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

defaalarca servıste on camurlugum cızıldı....
    yenıden boyuyalım dıyolar neye yarar

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

benim beyaz gösterge takılırken nede eskisi sökülürken böyle birşey yok başında durdum öyle oraya buraya bastırma yok açılyor ve tık diye yerine oturuyor bence olay başka türlü bence

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    defaalarca servıste on camurlugum cızıldı....
    yenıden boyuyalım dıyolar neye yarar
    ee sen de baktın bir kere çizdiler aynı servise gitme her zaman çiziyorlarsa
    o ayrı bişi camı kırsalar değiştirirsin bişi olmaz ama boya çizildimi boyanmıyorda canı sıkılıyor tabi insanın

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ee sen de baktın bir kere çizdiler aynı servise gitme her zaman çiziyorlarsa
    o ayrı bişi camı kırsalar değiştirirsin bişi olmaz ama boya çizildimi boyanmıyorda canı sıkılıyor tabi insanın

3 FARKLI SERVISTE..

Deniz K
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi ücretsiz olarak değiştirecekler değilmi.
    Biraz da ılımlı olmak gerekiyor her şey olabilir önemli olan oluşan olumsuzlukları en güzel biçimde düzeltmektir hemen çalışanın işine son veririm felan olmaz sonuç ta o da eveine üç kuruş para götürmek için el kapısında çalışan bir işçi her kesin yanlışı olabilir başımıza geldi diye hemen asmak kesmek gerekmez öle diilmi
    tamam da yasalar karşısında bile eğitimli bir insan eğitim aldığı bir konuda yaptığı hatanın bedelini, o eğitimi almamış kişiden daha ağır ödüyor,buradaki hatada basit bir hata değil,kişinin,zaman kaybı,keyfinin kaçması belki olası başka sorunlar,firmanın zararı vs vs.arkadaşların da bahsettiği dikkatsizlik sonucu boyanın çizilmesi önemli değil boyarız yaklaşımı ne denli doğru,bu örnekler çoğaldığına göre burada bir ciddiyetsizlik,vurdumduymazlık,bir aymazlık var demekki,bunun da eğitim ve disiplinle önüne geçilmesi gerekir.bizde bu durumu sineye çekersek bu böyle sürer gider.

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam da yasalar karşısında bile eğitimli bir insan eğitim aldığı bir konuda yaptığı hatanın bedelini, o eğitimi almamış kişiden daha ağır ödüyor,buradaki hatada basit bir hata değil,kişinin,zaman kaybı,keyfinin kaçması belki olası başka sorunlar,firmanın zararı vs vs.arkadaşların da bahsettiği dikkatsizlik sonucu boyanın çizilmesi önemli değil boyarız yaklaşımı ne denli doğru,bu örnekler çoğaldığına göre burada bir ciddiyetsizlik,vurdumduymazlık,bir aymazlık var demekki,bunun da eğitim ve disiplinle önüne geçilmesi gerekir.bizde bu durumu sineye çekersek bu böyle sürer gider.
    -----------------------------
    burası türkiye zaten servisler eleman bulmakta zorlanıyorlar eleman yetişmiyor birinin yanında üç ay beş ay çalışan eli tornavida tutan dükkan açmaya kalkıyor durum böle olunca haliyle deneyimsiz insan toplululuğu oluşuyor sora bakıyorlar iş yapamıyorlar kapatıp her hangi bir servise giriyorlar sonra durum böyle oluyor.

Servislerin burda deneyimli deneyimsiz olarak sınıflandırması gerekiyor deneyimsiz bir adamı böyle teknik bir işte çalışmaması daha geri plan bir işte çalışması gerekiyor ama malesef eleman eksikliği olduğundan dolayı bu sorunlar yaşanıyor.

Arkadaşlar yakın bir gelecekte gerçekten usta kalmayacak artık çırak yetişmiyor eskiden ilk okulu bitiren okumaya gayreti olmayan sanayiye çalışmaya geliyordu iyi bir şekilde yetişip usta oluyordu 8 yıllık eğitim çırak olayını bitirdi zaten 8 yılı bitirmiş bir eleman sanayiye gelmiyor gelse bile bir deyim vardır ağaç yaşken eğilir hiç bir şekilde eğitim veremiyorsun zora geldimmi kafası atınca çıkıp gidiyor engelliyemiyorsun bu yüzden artık eleman yetişmiyor olanında hali vahim

Alper dağdemiR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158

vadi yapma yaw üzüldüm bu olaya. nası bi şanssızlık sendeki de

Rengi
    Yok

valla bende aracı her yıkadıgımda sınırım bozuluyo

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri

Yer imleri