Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Seçeneklerden Hangi Araç Mantıklı

Özcan Çömez
    ozcncmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 9

Bilgilendirme Seçeneklerden Hangi Araç Mantıklı

Selam,
    1 yıllık evliyim, araç ihtiyacım var binip 1-2 sene sonra satmayı düşünüyorum.
    Sizce aşağıdaki araçlardan hangisini en az değer kaybederek elden çıkarırım. Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...1332444/detay/ 29'a bırakıyor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...9734500/detay/ 29'a bırakıyor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0931928/detay/ 30 son. sağ marşpiyelde ezik var önemli mi ?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...7899556/detay/ 27'ye alırım heralde ama ilan 1 mart 2016ya ait.

Değerli yorumlarınız benim için önemli teşekkürler.

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Standart Cevap: Seçeneklerden Hangi Araç Mantıklı

Alıntı ozcncmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,
    1 yıllık evliyim, araç ihtiyacım var binip 1-2 sene sonra satmayı düşünüyorum.
    Sizce aşağıdaki araçlardan hangisini en az değer kaybederek elden çıkarırım. Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...1332444/detay/ 29'a bırakıyor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...9734500/detay/ 29'a bırakıyor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0931928/detay/ 30 son. sağ marşpiyelde ezik var önemli mi ?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...7899556/detay/ 27'ye alırım heralde ama ilan 1 mart 2016ya ait.

Değerli yorumlarınız benim için önemli teşekkürler.
    Fiyatta biraz daha indirim yaptıralabilirse km. ve model bakımından ikinci seçenek biraz daha avantajlı görünüyor. Kapılar yetkili serviste değişmiş faturasını kaydını kuydunu aldıktan sonra problem olmayacağını düşünüyorum. Eğer kısa mesafe kullanımınız daha fazla olacaksa lpgli punto daha avantajlı olabilir yakıt açısından. İyi alışverişler dilerim.

Özcan Çömez
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

hocam 2 kapı direklerde oynama yoksa önemli değil benim için ama işte satarken çok tipi tipler çıkıyor orada problem olur mu ondan çekiniyorum satılmasına satılırda değer kaybı ne olur kestiremiyorum birde 1.3 mjet düz modelinde neler var tam anlayamadım. sis farı harici.

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

hocam 2 kapı direklerde oynama yoksa önemli değil benim için ama işte satarken çok tipi tipler çıkıyor orada problem olur mu ondan çekiniyorum satılmasına satılırda değer kaybı ne olur kestiremiyorum birde 1.3 mjet düz modelinde neler var tam anlayamadım. sis farı harici.
    Active model. En boşu puntoların. Sis farı da muhtemelen sonra eklenmiştir. Dediğinizde haklısınız. Piyasada ufak bir darbesi olan veya yetkili serviste parça değişmiş araçlar zor satılıyor. Ama bugünkü koşullarda vukuatı olmayan araç oldukça az. Aldıktan sonra sorumsuzun birinin gelip size zarar vermeyeceğinin de garantisi yok. O zaman kayıp ve üzüntü çok daha fazla olur. Ufak tefek hasarlı ve uygun fiyatlı araçlar bundan sonra benim öncelikli tercihim. Yeterki yetkili serviste orijinal parçalarla onarılmış olsun. Nacizane düşüncem bu yönde. Ama arkadaşlar da mutlaka tavsiyede bulunacaklardır. Nihayetinde son karar sizin umarım karlı bir alışveriş yaparsınız. Bu zamanda almak da satmak da zor.
    Konu feyzullah tarafından (09/01/2017 Saat 12:41 ) değiştirilmiştir.

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

En az değer kaybı ve çabuk satış lineada olur sonra da active puntoda.İnsanlara Fun modeli ya da spor paketi (-ki o araçta spor paket falan yok,active arabaya sis ve çelik jant takılmış,spoiler ve marşpiyel olmalı spor pakette)anlatmak zor.İnsanlar puntoya maalesef 4 teker 1 direksiyon az yakan dizel araba olarak bakıyor.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Özcan Çömez
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

hocam ilandaki fun pakette.
    16" alaşım jant
    arka 3 cam fabrika çıkışlı karartma
    yan marşpiyel ve spoiler
    ön konsolda carbon fiber kaplama
    döşeme deseni biraz farklı
    deri direksiyon ve vites topuzu
    gölge karartmalı farlar.
    klima analog
    arka cam manuel.

benim gönlüm fun pakette 150 binde araç ama 1-2 sene sonra zarar edermiyim onu kestiremiyorum. çok km yapan biri değilim ama lpg sevmiyorum.

Linea yatırım olarak mantıklı ama işte punto ithal ve daha güzel işçilik oldugunu düşünüyorum. lineada 1.3 motor kasayı taşıyamıyor falan diyorlar. ama yatırım aracı olarak mantıklı tabi.

Zafer Han
    Ezeldenberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg
    Edilen teşekkür: 617

Sadece iki kapı değişimi olabilecek bir kaza pek olası gelmiyor? Dikkatli bakınca sağ ön far değişmiş gibi duruyor, ve daha fazlası illaki çıkacaktır. Yok yarım işlem, yok yarım boya gibi.....
    En sağlıklısı serviste çek-up yaptırmak.
    Veya düşünür seniz, 2010 civarında benzinli Clio sedanda iyi bir seçim olabilir.

Özcan Çömez
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

peki hocam aralarında mantıklı olan nedir. ben aslında fun paketi istiyorum ancak tek korkum 160-170 binde satabilir miyim ? bununla alakalı tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz ?

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

Eğer punto alacaksan Fun paketli harici diğer ikisi yaramaz. Yeni evlisin çocuk düşünürsen punto bagaj hacmini iyi düşün ona göre linea seçeneğin olabilir. Fun paket punto da sanki arkada sticker var gibi. Bursa punto gurubuna üye ise genelde guruptaki arkadaşlarımız araçlarına çok temzi bakarlar. Onednele daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca aksesuarları falan da ilavesi.

Özcan Çömez
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Alıntı volkan1065 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer punto alacaksan Fun paketli harici diğer ikisi yaramaz. Yeni evlisin çocuk düşünürsen punto bagaj hacmini iyi düşün ona göre linea seçeneğin olabilir. Fun paket punto da sanki arkada sticker var gibi. Bursa punto gurubuna üye ise genelde guruptaki arkadaşlarımız araçlarına çok temzi bakarlar. Onednele daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca aksesuarları falan da ilavesi.
    evet cengiz abi var admin arkadaşı tanıdıgını söyledi arkadaştan yana bir problemim yok.
    bu arada volkan bey değeri normalmi aracın 29a vereceğini söyledi. yeni lastik almış baskı balata 10 bin önce değişmiş. akü yeni değişmiş.
    ben sadece 10 bin filtre yağ bakımını yapacağım. ben bu aracı 170 binde 29dan okutabilir miyim onu merak ediyorum. kaza bela olmazsa inş.

HALİL h@lil
    halilimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 310

Bu araclardan hicbirini deger kaybetmeden satamazsiniz. Bu paraya daha iyi araclar bulunabilir aslinda. Sadece bunlardan secim yapilcaksa fun paketli en iyisi. Birde en sondaki spor paketli yazan arkadasa cok guldum bi jant bi sis takmis al sana spor paket

Özcan Çömez
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Alıntı halilimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araclardan hicbirini deger kaybetmeden satamazsiniz. Bu paraya daha iyi araclar bulunabilir aslinda. Sadece bunlardan secim yapilcaksa fun paketli en iyisi. Birde en sondaki spor paketli yazan arkadasa cok guldum bi jant bi sis takmis al sana spor paket
    Peki önerebileceğiniz marka model var mıdır ?
    ben fiatı aslında parça ucuz ve bol. ve elden cıkarması kolay diye tercih ettim. 1.3 motor vergi avantajıda var tabi.

Naklov Deniz
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

evet cengiz abi var admin arkadaşı tanıdıgını söyledi arkadaştan yana bir problemim yok.
    bu arada volkan bey değeri normalmi aracın 29a vereceğini söyledi. yeni lastik almış baskı balata 10 bin önce değişmiş. akü yeni değişmiş.
    ben sadece 10 bin filtre yağ bakımını yapacağım. ben bu aracı 170 binde 29dan okutabilir miyim onu merak ediyorum. kaza bela olmazsa inş.
    Hocam hani deler ya bakarsan bağ bakmazsan Dağ olur derler. Aracına temiz özenli bakarsan çok değer kaybetmez. 170 bin km zamanlaması çok önemli. Araç piyasası hareketli olur üstünede okutursun. Ama genel bir ekonomi kriz olur değerinin bile altından gider. bu konuda sana net bişi söyleyemem. Ama 170 bin de araç temizse alıcısı illaki olur. Cengize selamımı ilet kefilse için rahat olsun. Recep babacana da bir bakım yaptırırsın keyifle binersin.

HALİL h@lil
    halilimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 310

Peki önerebileceğiniz marka model var mıdır ?
    ben fiatı aslında parça ucuz ve bol. ve elden cıkarması kolay diye tercih ettim. 1.3 motor vergi avantajıda var tabi.
    Punto olarak arac bulabilirsiniz dedim hocam. Bu paraya punto gibi bir arac bulamazsiniz acikcasi. 150 binden sonra aldiginiz araclarda illaki deger kaybedecek. Ozellikle 200 bini gectikten sonra.

qwe X
    Puntistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6

2.seçenek olan punto 2011 * 1.3 iyi gibi

isterseniz ben 190.000 de 2007 lpg punto vereyim

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

active olan km falan güzel gibi duruyor. hasar kaydı da çok düşük. donanım bazında düşük ama fiyat bazında da diğerinden 2 milyar aşağıda. linea 30 milyar istiyor. bagaj ihtiyacınız varsa düşünülebilir. onun dışında fiyat ve km baktığımda punto isteniyorsa active daha iyi gibi..

Özcan Çömez
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Arkadaslar punto fun paket olani bu hafta sonu gormeye gelecem ins. Expertize olarak dynomos dusunuyorum. Dogrumu yapiyorum. Tesekkrler.

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Naklov Deniz
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Arkadaslar punto fun paket olani bu hafta sonu gormeye gelecem ins. Expertize olarak dynomos dusunuyorum. Dogrumu yapiyorum. Tesekkrler.

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Bence doğru bir karar veriyorsun. İnşallah aracta denilenden başka bir şey çıkmaz. Piyasa da öyle araçlar ve sahipleri varki insanı çileden çıkarabiliyor. Sen yinede guruptan iyie bir teyit al ona göre expertize git derim. boşuna paranda gitmemiş olur.

Özcan Çömez
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Sağolun volkan hocam. benim kayınçonun sendikadan doalyı indirimi var dynomosda. bu arada araç sahibi tofaşta çalışıyor, araçlardan iyi anladığını ona göre araç aldığını söyledi sanrıım 5. puntosuymuş.
    ayrıca o facedeki grupta funda bey var o da arac hakkında iyi yorumlar yaptı belki tanırsınız sizde. onada cengiz abi yönlendirmişti zaten. birşey olsa derlerdi diye dusunuyorum ama önce tedbir sonra tevekkül diyerek hareket etmek lazım aracında 120 binde trigeri değişmiş ilave bilgi olarak vereyim dedim. sadece 10 bin bakımı gözüküyor görünürde. neyse bakalım görelim burada gidişatı paylaşırım gene inş.

Naklov Deniz
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Sağolun volkan hocam. benim kayınçonun sendikadan doalyı indirimi var dynomosda. bu arada araç sahibi tofaşta çalışıyor, araçlardan iyi anladığını ona göre araç aldığını söyledi sanrıım 5. puntosuymuş.
    ayrıca o facedeki grupta funda bey var o da arac hakkında iyi yorumlar yaptı belki tanırsınız sizde. onada cengiz abi yönlendirmişti zaten. birşey olsa derlerdi diye dusunuyorum ama önce tedbir sonra tevekkül diyerek hareket etmek lazım aracında 120 binde trigeri değişmiş ilave bilgi olarak vereyim dedim. sadece 10 bin bakımı gözüküyor görünürde. neyse bakalım görelim burada gidişatı paylaşırım gene inş.
    Funda çok iyi arkadaşımdır o onay verdiyse şimdiden hayırlı olsun.

Sayfa 1/2 12 SonSon