Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
112 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Ne Olacak Bu Ulkenin Hali? Seçim 2015

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Standart Ce: Ne Olacak Bu Ulkenin Hali? Seçim 2015

Alıntı punto57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gençlik işte kendine iyi bak,

36 makine sadece bir fabrika'da
    1990 ile 2000 arasında en az 100 makine yapmışlarıdr.
    enflasyonist ortamda vadeli kazanç oluyor mu sanıyorsun,
    çek o zamanlar icat edildi, vadeden kar edebilmek için,
    Adama 1000 liralık iş yapıyorsun, 6 aylık çek veriyor,
    o para bir bakmışsın 500 lira, reel olarak

işçisin maaş alıyorsun, maaşlara 6 ayda bir zam geliyor,
    1 ayda aldığın yüzde 50 zam onu da verirlerse, 6 .ayda zaten kuş oluyor,

gerçekler bunlar,
    bunun iphone teknolojisi ile alakası yok zamanın ruhu ile alakası yok,
    bak rusyadaki krize adamlar antalyaya inemedi bu sene.

ben 40 ülke gezdim beyfendi,
    onlarla da karşılaştırıyorum,
    2008 yılında estonyada işsizlik yüzde 1 den % 25 e fırladığında da bulundum,
    Almanya da kdv yüzde 15 den 20 ye polonya da 25 e çıkışını seyrettim,
    ama anlatsam olmaz ayıp olur , o kadar ülke gezmişsin artistik mi yapıyorsun dersin.
    türkiye'de o sene Ötv alınmadı araçlardan, Gıda da kdv düşürüldü.

Avrupanın çoğu ülkesinde kdv halen %25

ama işte o kadar şey yazdım, takıldığın koçum mu?

kusura bakma,
    özür dileriz,
    muhabbetten söylendi,

Kendine iyi bak

üzme kendini

dediğim gibi birikmiş paran varsa altın, al,

Hep yaptığınız şey.Birtek ekonomiden bahsetmiyorum burda 40 ülke gezmiş beyfendi.Ama hala parasal konuşuyoruz.Ben en iyisi susayım uzatmadan.
    kolay gelsin

Micheal Stonebridge
    stonebridge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Hükümeti savunan arkadaşlar oyunu versinler geçsinler bu kadar uzatmanın anlamı yok. Ben sevmiyorum politikalarını beğenmiyorum ve oyumuda vermiyorum. Bitti.
    sen o zaman 2 yaşındaydın 3 yaşındaydın muhabbeti yapacağına seviyeni üslubunu düzelt. Senin beğenmediğin ecevit hükümeti olmasaydı şuan hala devlet memurları kpss ile değil mülakatla ayrı sınavla alınıyordu.
    Gerçi şimdiki hükümette ösymden soru sızdırıp binlerce kişinin hakkını yiyerek yandaşlarını aldı ama olsun. İşte bizim gibi garibanlarda eşşek gibi çalışarak memur oldu.

Yok diyorsan ki ben o devirlere dönmek istemiyorum o zaman açarsın bir siyasi parti bitti gitti. Yada git AKP ye katıl propaganda yap ama bu üslupla davranırsan birilerini küçümsersen birileride seni küçümser...

Saygılarımla...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Murat Sew
    parola1818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 36

Ne olacak bu memleketin hali. Konunun içeriği gibi olmasında ne olacaksa çabuk olsun ☺
    GP Dynamic MJeT
    2008

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

Yazıları baştan sona okudum kesinlikle akp seçmeni değilim onu belirteyim

Altın hesabı yapan arkadaş yanlış düşünüyo nihayetinde altın ons fiyatı tüm dünyada çokca arttı zaten gerçi bi arkadaşta belirtmiş eğer hesabı pirince ekmeğe şekere göre yaparsanız eskiye göre alım gücündeki fark gözden kaçmaz ama bu tarz hesapların hepsi yanlıştır çünkü bu tarz hesaplar ortalama alım gücüyle hesaplanır bir veya bikaç şeye göre kıyas olmaz-olamaz

Ayrıca bu futbol din ve siyaset her zaman bu tarz gruplarda ayrışmaya ve kavgaya sebep olur özellikle vosvos klüplerinde bu tarz kavgaları görmüştüm

Konu ile alakalı sonuç olarak tarafsız olarak bakarsak 13 yıl tek başına iktidar olmuş bi parti son seçimde yine lider bu gerçekten önemli bişey ama halk tarafından cezalandırılmış oy kaybetmiş diğer tarafta iki zıt parti hdp ve mhp var oyları artmış ve hdp meclise girdi.chp zaten aynı diyebiliriz minik bi oy kaybı çok etkilemez o partiyi

Ben siyasi düşüncesi sağ çizgide olan bi vatandaş olarak malesef oy vermedim çünkü oyumu hak edecek bi lider yok ülkede oy vermeyenin konuşma hakkı olmaz diyen arkadaş illa bi partiye oy vermek gibi bi kanun yok boş atmakta demokratik bi haktır takım tutar gibi parti tutmam tabiki bi fikriyatım var ama oy verdiğim partinin yanlışınıda söylerim oyda vermem

Son olarak bu ülkeyi ilk kez meclise giren hdp bile yönetecekse mutlak koalisyonla değil tek başına iktidar ile yönetmelidir koalisyon demek çok başlılıktır hatta kuvvetler ayrılığına sebep olur her zaman kaos ve sorun demektir

Bu ülke artık bunu hak etmiyor...
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

Micheal Stonebridge
    stonebridge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Dünyanın hangi ülkesine gidersen git kasandaki altın karşılığı para basılır. Güçlü bir devlette memurunu ezdirmez enflasyon farkını tık diye verir. O yüzden bu ülke basiretsiz bir yönetimi değil adil eşit bir yönetimi hakediyor. Bu koalisyon mu olur başka şey mi olur bilemem benim işim siyaset değil. Ben şunu bilirim Bu ülkede zaten yönetim şekli kuvvetler ayrılığı bilmiyorsan biraz kitap oku...

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

servet erdogan
    servt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

Alıntı parola1818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13 yıllık bir yönetim elbetteki bütün olasılıkları seçimden önce hesap etmiştir. Belkide akp ninde istediği bir sonuçtu bu. O kötü yönetimleri krizleri görmeyen bilmeyen büyük bir seçmen kitlesi oluştu. E bu kitleye kötüyüde göstermek lazım diyerekten. Olabilir yani. Düşünün 1-2 yıl istikrarsız bir Türkiye yi. Daha sonrasında rte bırakın % 40-50 yi %70 ile yerini sağlamlaştırarak geri döner. Şimdi çokmu istikrarlıyız diyenler olabilir. 13 yıl öncesine göre oldukça iyiyiz lamı cimi yok. Son olarak birde dipnot. ben hiç bir partiye oy vermedim. Ama akpartinin bir çok politikasını doğru buluyorum (hepsini değil)
    hırsızlıklara ne diyorsun mesala. yorumlardan kime oy verdiğin belli(vermedim demek akp lilerin klinik vakalığı)
    bu arada o eski dönemde işsizlik yüzde sekiz iken şu anda gayri resmi rakamlara göre yüzde yirmi.18-30 yaş arası işsizlik yüzde 35 hane halkı borcu 2002 de 2,4 milyar tl iken şu anda 300 milyar tl.
    Lami cimi yok oylar rte ye verelim ki o saraylarda çerezlik mersedeslere bizde kredi kartı extrelerine
    Konu servt tarafından (10/06/2015 Saat 01:33 ) değiştirilmiştir.

servet erdogan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

çok güldüm ya 7 aylık doğan evladı 1 ay kuvezde kalmış biriyim ben sezeryan dahil 1020 TL ödedim.
    Yakın bir akrabam bundan 20 sene önce aynı detavi için evini sattı.

Evet paralı
    Annemein Kanser ilaçları için Ok meydanında sabah 6 da kuyruğa girerdim.
    ilaçları alır okmeydanı ssk'ye 40 kiloya düşmüş Annemi ssk doktorunun yazıhanesine götürüdüm,
    adam 150.000 Bin TLsını cebe indirir Kanserli hastayı öksürtür( muayne ediyo ya)
    eve getirirdim. O muayne sonrası Annem Cerrh paşada vefat etti,
    Cerrahpaşaya nasıl sevk aldığım konusu ayrı bir roman ve rüşvet hikayesi.

Ben Babamıda 2005 yılında kanserden kaybettim.
    onuda anlatırsam belki utanırsınız,

Annem Cerrh Paşa'da yatarken tüm ilaçlar cebimizden gidiyordu.
    Doktor her ilaç isteyişte SSK aramak nasıl iş, yada Hastanede olmayan ilaci eczenelerde bir kamyon paraya almak.
    Babam yatarken eczaneden alıyorduk.

Geçen gün Oğlum ateşlendi,
    Devlet hastenesine gittik,
    beş kuruş para ödemedik.
    çünkü artık hastanelerde vezneye yoooooooooooooook!
    sen hastanede vezne kuyruğu bekledin mi,
    ?

güzel kardeşim
    Sağlık mevzusuna bence hiiiç girme,

Bu konuda acılar çekmiş çok insan var.

sen Nifus kağıdı çıkarılırken Polis vakfına makbuz karşılığı bağış yapmak zorunda kaldın mı?
    yada her hangi bir devlet dairesine giderken yanında bir top A4 bulundurmadın mı?

sen 2002 öncesini hiç mi bilmiyon
    bakan bayraktar a yalvaran bi kız vardı hani kanser ilaçları alamıyorum demişti hani bakanda para vermişti hani hatırlarmısın kızın o ilacı alamama nedeni para değildi ilaç ucuz olduğu için kar edemeyen şirketler getirmiyordu .yada yeni doğan ünitelerinde toplu bebek ölümlerini bilirmisin bebekler ailelerine karton kutularda teslim ediliyordu
    20 sene öncesi ile şimdiyi karşılaştırmakta ayrı bi garabet.aynı rte nin maden kaaları örneklemsi gibi olmuş

servet erdogan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saygı içerisinde tartışacaksan konuşalım hacım.Ben sana benle koçum moçum konuşacak yakınlıkta bi adam değilim.

Şimdi kıvırmayalım, kıvıran masaya çıksın.Ben sana sadece ekonomiden bahsetmiyorum.Adam akıllı eğrisi doğrusu ne var ne yok koydum masaya aklıma gelenleri.anlattım ve hiçbirinde de haksız değilim verilerle sabit.

Bundan 20 yıl önce o yokluğu yaşaman, ya da hakettiğiniz parayı alamamanız bugünü ilgilendiren birşey değil, dünya o haldeydi türkiye de o haldeydi.

Benim sıkıntım şu, bana bunu söyle.20 yıl önce bu anlattıklarını yaşadın madem şu anki halinden nasıl memnun olabilirsin? Aldığın şey kadar vergi, 5 lira benzin, yukarıda saydıklarım? Aha veriler var et kaç liraydı süt kaç liraydı o bu?

Çok ta umrumda değil aile geçmişin.Ya da geçmişte yaşadıkların.Sadece üzücü olaylar yaşamışsın, haklı görülecek noktalar da var.Yine de bu sana benle böyle koçum moçum konuşacak yetkiyi vermez.Yaş farkından ötürü ben sana abi derim, sen bana cem dersin.Hepimiz yerimizi bi bilelim evvela.

Ha.baban satmış 10 makina ford taunus almış vesaire, 20 yıl önce araba gerçekten lükstü alınmaması normaldir ancak gelişen teknolojiyle arabayı lüksten sayamazsın.

400bine 10 makina satıldıysa bu dönemde 800bine 15 makina satılır, kar edilir 5 araba da alınır hiç koymaz.20 yıl öncenin imkanlarıyla günümüzü ancak "o zamanki sıkıntılar halloldu mu?" diyerek karşılaştırırsın.Gerisi tez dışı kalır.
    genel akp kafasıdır bu saygı bekleyip aygı göstermemesi. çünki bütün işleri ve zenginlikleri akp sayesinde ve haksızdır. yaptıkları işleri hep siyasetle yürütürler.ve bunu söyleyince de hemen koçum moçum saygısızlaşırlar

Murat Sew
    parola1818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 36

Alıntı servt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hırsızlıklara ne diyorsun mesala. yorumlardan kime oy verdiğin belli(vermedim demek akp lilerin klinik vakalığı)
    bu arada o eski dönemde işsizlik yüzde sekiz iken şu anda gayri resmi rakamlara göre yüzde yirmi.18-30 yaş arası işsizlik yüzde 35 hane halkı borcu 2002 de 2,4 milyar tl iken şu anda 300 milyar tl.
    Lami cimi yok oylar rte ye verelim ki o saraylarda çerezlik mersedeslere bizde kredi kartı extrelerine
    Bence o 4 bakanın suçları varsa ki ben var olduğuna inanıyorum ispatlanıp cezaevine gönderilmeliydi sıcağı sıcağına. Klinik vaka filan diye birşeyler saçmalamışsınız illa inanmanız için kötü sözlerle cümle kurmak vardı ama biliyorsunuz forum kuralları malum. zaten inanmanızda gerekmez. Gayriresmi rakamlarla yada resmi rakamlarla gelmeyin bana kardeşim. Hepsi hikaye. Ben yaptığım işe bakarım. İlk başlarda ne dediysem o.
    GP Dynamic MJeT
    2008

şükrü t
    punto57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 61

bu chplilerle tartışılmaz, siz halay çekin HDP meclise girdi diye,

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

yusuf ağca
    yusufagcatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 21

arabayı sat?

koçum 1996 yılında ben üniversitedeydim, sen zaman, her halde 2 yaşındaydın

bizim psikolojimizi anlamanı bekleyemem ama,
    bir düşün

2001 yılında üniversite kantinindeydim
    ve ecevit kafaya kitabı yedi.

yeni mezundum,
    dımdızlak kaldık ortada dolar bir gecede 2 katına çıktı,

sana şunu anlatayım bir de
    rahmetli babamdan arabayı almışım,
    tur atacaz,
    benzin 20 liraydı anahtarı aldığımda,
    sabah 41 liraydı,

biz neler çektik

13 sene sizin şikayet ettikleriniz hiç bir
    şey
    ben bolu üni mezunuyum

tünel ben okula başlarken başladı,

sen bilin mi

ben o günleri tekrar yaşamak istemiyorum
    araba mevzuna gelince

Benim rahmetli Babam türkiye'nin en usta plastik Granül Makinecilerinden di, 36 makinelik fabrika bile kurdu,
    bilen Biler Gelibolu plastik Fabrikasındaki Tüm makineler onun yapımıdı. O makinelerin biri şu an en azından 400 bin lira.
    ama alabildiği en fazla Ford Mondeo 1997 yılında idi,
    Babam vefat ettikten sonra Amcam bu yeni düzende Babamın yaptığı işin 3 te biri ile belki 10 da biri,
    5 araba iki daire aldı,

Bunu anlatmaya çalışıyorum,
    Bu şeriatçı denen hükümet sayesinde Türkiye Finans ile tanıştı, Millet önceden Köpek öldüren içerdi,
    şimdi git ege kıyılarına çeşit çeşit şarap var, Fraansızlar şarap tatmaya geliyor.

Arabanda gözümüz yok,
    Allah kaza bela vermesin.

Sgk denen varlığa borcun Bağkurunu yatırmamanla açıklanır, Benim kardeşim battı 20 bin lira ödedi,
    O zaman benim gibi işçi olup çalışacan dert etmeyecen
    Ben 31 yaşımdayım, ve bu yaşıma kadar hatırladığım o kadar çok ekonomik siyasal kriz varki.Bolu demişken aklıma geldi. Bolu tünelinin kaç tane hükümet eskittiğini bilen bilir,kimse çivi bile çakmadı.Zamanın hükümeti " yarım kalmış bolu tünelini patates stoğu için soğuk hava deposu olarak kullanacağız" dediğinde bile helal olsun diyenler vardı.Bİzim en büyük sorunumuz birçok şeyi çabuk unutmamız.Şimdi ideoloji uğruna millet sıkıntıya giriyor ona yanıyorum.Hangi görüşte partide olursan ol,hep bu ülke için bu üülke haklkı kazanmasını isteyeceksin,zarar etmesini değil.Açık konuşayım aynı siyasal ve ekonomik ferahlığı başkla partilerde yaşatsaydı onlarıda desteklerdim.Bugün millet "para yok abi,milet borçlu" diyor.Bu kadar lüx yaşam içerisinde yaşamı Türkiye hangi tarihte gördü.Bu arabaları bu evleri bu teknolojiyi.Kimin nesi yok,herşeyi var.

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Yahu hangi kafadasın?20 YIL öncesi ile buzamanı karşılaştırıyorsun..Yani 20 Yılda ne sen büyüdün ne otlar büyüdü nede büyükbaşlar..Yani herşey 20-30 yıl öncesi gibi kalıcaktı öylemi?Akp yaptı başkası yapmıycaktı öylemi?Tıpı,teknolojiyi,ilimi,bilimi akp geliştirdi öylemi..Yahu 20 yılda herşey gelişti..Kim gelirse gelsin 20 yılda belkide daha iyisi olucaktı..Zaman ve gelişim durmadı durmıyacakta..30 yıl önce kaç adet araç vardı trafikte şimdi kaçtane var?Yani yol yapmaktan bahsediyorsunuz(burda olmasada genelde bunu savunuyorsunuz),ulaşımdan bahsediyorsunuz..Bunlar herzaman arz-talep meselesidir..Gerekli olucaktı ve yapılacaktı..20-30 yıl önce Rahmetli babam annem ile birlikte SADECE İŞÇİ maaşı ile 5 daiere ve 5 evlat yetiştirip 4 ünü iyi bir şekilde evlendirmiş..SORARIM sana!!Şimdi işçi maaşı ile yap bakalım bunları?????????Kusura bakma ama (...)yaparsın onları..Faturalar,meyveler sebzeler gıdalar almış başını gidiyor..Bumu başarı..Yol yapmış,yahu aç aç o yollarımı dolaşacak millet..Benzin olmuş 5 küsür lire depoyu doldurup o işçimi çıkacak o yollara..Bırak bunları..Hala 20 yıl öncesinden bahsediyorsun..20 yılda o köprünün altında akp olsada olmasada çok su akacaktı..Yaşadıgın yer köy değil...Koskoca TÜRKİYE CUMHURİYETİ..

16. Bu mesajı için 4 kişi fotobelit'ye teşekkür etti:

Cemil Şen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Ben hatırlıyorum bizim oralarda(İstanbulda Esenlerde)Çimenlere oturup,Sağdan gelen araçlar benim,soldan gelen arabalar senin diye oyun oynardık..80 lerde..Yahu akşama kadar(nerdeyse)5-10 araç geçerdi..Şimdi o günle bugün bir mi..Ailede 2 kişiysen tek daire 2 tabak yeter..3 kişiysen 1 tabak daha koyarsın..4 se 4 ve daire yetmez bir kat daha yaparsın..Bilmiyorum nasıl idrak dersiniz bunu..20 yıl önce cep tel.mi vardı..Lcd tvlermi vardı bunları Rte ve hükümeti yapmıştır..20 yıl önce otolar(burası oto forumu diye yazıyorum)işçiler çalışırdı,şimdi hepsinin işini mak.ler yapıyor..Yok ya hala biz 20 yıl önceki arabaları kullanıyor olurduk dogru ya..20 yılda araçta yapılmazdı..
    Konu fotobelit tarafından (10/06/2015 Saat 10:19 ) değiştirilmiştir.

yusuf ağca
    yusufagcatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 21

bu chplilerle tartışılmaz, siz halay çekin HDP meclise girdi diye,
    Bana en çok koyan da bu oldu.Sırf bir partiyi istenmiyorsun diye nasıl bu parti için sevinirsin anlayamıyorum.30 yıldan fazladır bu ülkeye savaş açmiş,binlerce evladını katletmiş bir örgütü destekleyecek kadar nasıl hain olabilir bir insan.Senin verdiğin vergilerle o adamlar maaş alacak,destek verecek.Ama senin için "AKP almasında kim almasın" gibi kısır bir zihniyetten çok birşey beklenemez anlaşılan.

Cemil Şen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı yusufagcatr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana en çok koyan da bu oldu.Sırf bir partiyi istenmiyorsun diye nasıl bu parti için sevinirsin anlayamıyorum.30 yıldan fazladır bu ülkeye savaş açmiş,binlerce evladını katletmiş bir örgütü destekleyecek kadar nasıl hain olabilir bir insan.Senin verdiğin vergilerle o adamlar maaş alacak,destek verecek.Ama senin için "AKP almasında kim almasın" gibi kısır bir zihniyetten çok birşey beklenemez anlaşılan.
    Güzel kardeşim,peşmergeyi davulla zurna ile karşılattın..Açıllışları barzani ile yaptın..pkk lılarra af çıkardın dağdan karşıladın araç tahsis ettin..MECLİSE sen soktun..çıbanbaşını imralıda sen lüks hayatta yaşattın.onunla görüşmeye adam yolladın.Kaybettiğin oylara bir bak hdp nin kazandığı oylara bak..Aradaki kaybettiğin oy kimdeymiş gör..hdp ye kim kazandırmış görürsün..Şimdimi milliyetçi oldunuz???

20. Bu mesajı için 3 kişi fotobelit'ye teşekkür etti:

Cemil Şen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

BUNLARIDA CHP yapmıştır..

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

şükrü t
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim,peşmergeyi davulla zurna ile karşılattın..Açıllışları barzani ile yaptın..pkk lılarra af çıkardın dağdan karşıladın araç tahsis ettin..MECLİSE sen soktun..çıbanbaşını imralıda sen lüks hayatta yaşattın.onunla görüşmeye adam yolladın.Kaybettiğin oylara bir bak hdp nin kazandığı oylara bak..Aradaki kaybettiğin oy kimdeymiş gör..hdp ye kim kazandırmış görürsün..Şimdimi milliyetçi oldunuz???
    peşmerge dağda pkk öldürüyor,
    peşmergeye Türk pasoportu bile verildi önceki hükümetler zamanında,
    eeeyyy 20 yıl önceyle karşılaştırma demişsin,
    Kuzey Irak Türkiye'ye ilhak olmak istiyor ama anlamıyorsunuz siz bunu,
    6 ay önce Kuzey Irağın Türkiye'ye ilhakı konuşuluyordu?
    şimdi bak ne konuşuyoruz,

20 yıl öncesinin Almanyasın da da Cep Telefonu yok tu?

ama Kriz de yok tu,

80 sene önce yaptı Almanlar OTOBANLARI iki kez yıkıldılar,

2008 krizinde iş icabı Tüm Avrupayı gezdim,
    Ordaki hali gördüm,
    KDV'ler yüzde 25 e çıkartıldı.

2008 de biz hisssetmedik o kadar

20 sene önce diyon ama, Bahçeli Tarih'ten mi geldi Canım arkadaşım o zaman,
    Halen güncel , Aynı muhalefet,
    Konu punto57 tarafından (10/06/2015 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

Cemil Şen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı punto57;966588[SIZE="6" Nickli Üyeden Alıntı
    ]peşmerge dağda pkk öldürüyor,
    peşmergeye
    Türk pasoportu bile verildi önceki hükümetler zamanında,
    eeeyyy 20 yıl önceyle karşılaştırma demişsin,

20 yıl öncesinin Almanyasın da da Cep Telefonu yok tu?

ama Kriz de yok tu,

80 sene önce yaptı Almanlar OTOBANLARI iki kez yıkıldılar,

2008 krizinde iş icabı Tüm Avrupayı gezdim,
    Ordaki hali gördüm,
    KDV'ler yüzde 25 e çıkartıldı.

2008 de biz hisssetmedik o kadar
    Cımbızla almışsınız lafları bende cımbızla alıyım..KIRMIZI yazıdanda anlaşılacağı gibi biraz küçük düşünmüşsünüz..Şimdi kurulmak istene ŞEY diycem devlet demeye dilim varmıyor..Bunu kim istiyor????Neyse kardeş bu yaştan sonra eğriyi doğruyu ben gösteremem..ANlaşılıyorki senin fikirleri net..Doğru olanları bile görmezden gelecek kadar sabit bakıyorsunuz..HAYIRLISI OLSUN ÜLKEMİZE..TÜRKİYE CUMHURİYETİNE...
    SON BİRŞEY Fotolar bir bak istersen kimlerin elçileri kimlerle birlikte..
    Konu fotobelit tarafından (10/06/2015 Saat 10:40 ) değiştirilmiştir.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Birazda objektif bakmak gerekiyor olaya körü körüne particilik olmaz çalıp çırpan adam dinimize nasıl sahip çıkar buda enteresan

Konu femoli tarafından (10/06/2015 Saat 10:44 ) değiştirilmiştir.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

şükrü t
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cımbızla almışsınız lafları bende cımbızla alıyım..KIRMIZI yazıdanda anlaşılacağı gibi biraz küçük düşünmüşsünüz..Şimdi kurulmak istene ŞEY diycem devlet demeye dilim varmıyor..Bunu kim istiyor????Neyse kardeş bu yaştan sonra eğriyi doğruyu ben gösteremem..ANlaşılıyorki senin fikirleri net..Doğru olanları bile görmezden gelecek kadar sabit bakıyorsunuz..HAYIRLISI OLSUN ÜLKEMİZE..TÜRKİYE CUMHURİYETİNE...
    SON BİRŞEY Fotolar bir bak istersen kimlerin elçileri kimlerle birlikte..
    Gönderdiğin resimler Yüzünden Zaten Oylar Mhp'ye kaydı,
    Halk Cezalandırdı!
    Mevzu anlatılamadı.
    Silahlar susmadan bu resimler hep yanlış!
    öncelik silahların susması,

tek soru soruyorum,

cevap bekliyorum,!

Anlatmak gerçekten zor.

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon