10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Trabzon-Araç kiralama hk. yardım.

ÖZKAN SAÇKAN
    Lovergang kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    07CUT65
    Edilen teşekkür: 223

Standart Trabzon-Araç kiralama hk. yardım.

Arkadaşlar 28-31 / Mayıs /2015 tarihinde trabzona havayolu ile gidicez, Eşim ve kızımla. Buradan giresuna geçmeyi planlıyorum. Fakat araç kiralama gereksinimim oldu. Bir araç kiralama firmasından rezervasyon için geç kaldım sanırım. Araç bulamadım o tarihlerde. Diğer firmalarda yüksek fiyat söylüyorlar. Yaz dönemi olduğundan dolayı. Trabzona varış saatim 21.00 olduğu ve tanıdıkta olmadığı için benim giresuna geçmem lazım. Dönüşüm 31 Mayısta. Yani 3 günlük araç kiralamam gerekiyor. Bu konu hakkında Bilhassa Trabzondaki arkadaşların önerileri varmıdır. Saygılar.

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Havalimanı rent a car ların tamamına baktınız mı ? Şayet herkesin bildiği sokak araları rent a car dan daha pahalı olacağını zannetmiyorum. + bunlar kurumsal şirketler ve senetle sepetle işiniz olmaz. Tepe tepe kullanır Allah korusun olası bir kazada da tek kuruş ödemezsiniz.

budget,avis bunlara bakınız.

Bunun dışında otogar çok yakın. Giresun'a gece geç saatlere kadar otobüs var. Havaş otobüsü servisi var mı bilmiyorum ona da bakmanızı öneririm. Giresun'a geçince gündüz gözüyle kendiniz rent a car araştırabilirsiniz.
    Konu SaLDo tarafından (24/02/2015 Saat 09:54 ) değiştirilmiştir.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

havaalanı rent a carları iyidir. izmir seyahatinde avisten corsa kiraladim. intercity,budget,avis. bu uc firmadan gonul rahatligiyla arac alabilirsiniz. pahali olacagini sanmam cunku arabalar genel olarak havalimaninin orada bir otoparkta bos bekler. hazirda araba hep vardir.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN SAÇKAN
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    07CUT65

Arkadaşlar Bu sitelerin bazılarında araçlar 340 üzerinde çıkıyor 3 günlüğüne, sanırım yaz dönemi olduğu için. Havalimanındaki birkaç firmayı aradım. Mayıs dediğim vakit fiyatları arttırımlı söylüyorlar. Garenta.com.tr de 75 tl idi.. ama rezervasyonda geç kaldım Bazı kişilerde akşam yola çıkma diyor. bilmediğin yol, bilmediğin araç.. Akşam yat gündüz git diyorlar. Ne yapacağıma bir türlü karar veremedim. Kalacak olursam Havalimanı çevresinde güvenilir otel / pansiyon varmıdır. Makul fiyatlı. Şimdiden mi rezervasyon yaptırmalıyım. ?

Dogukan Uyguner
    Dogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 GL 5320
    Edilen teşekkür: 9

Hocam Hertz'de çalışıyorum. Havaalanına çok yakın bir lokasyonda ofisimiz var. 0 553 374 07 66 numaralı telefondan şube yöneticisi Oğuz bey'e merkezden Doğukan bey'den aldım numaranızı derseniz yardımcı olacaktır.

ÖZKAN SAÇKAN
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    07CUT65

Alıntı Dogukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Hertz'de çalışıyorum. Havaalanına çok yakın bir lokasyonda ofisimiz var. 0 553 374 07 66 numaralı telefondan şube yöneticisi Oğuz bey'e merkezden Doğukan bey'den aldım numaranızı derseniz yardımcı olacaktır.
    Tşk. ederim Doğukan. Garentanın int.sitesine bugün tekrar baktım. Araçları tekrar gördüm o tarihlerde. Bende rezervasyon yaptırdım. Günlük 76 tl linea dizel + 3 gün (çocuk koltuğu 45 tl) + 3 gün mini hasar (30 tl) : toplamda: 303 Tl ye işi hallettim. İş sadece 76 tl ile kalmıyor. Artı Artı Artı bu fiyata geldi Sağlık olsun. Almasak olmaz. Allah korusun heran herşey olabilir.

Sercan Türen
    adrentos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 49

Bende Trabzon icin 21 mayis 25 mayis icin arac bakiyorum rezarvasyon icin erken oldugunu dusunuyordum fakat bende arayisa gireyim

mert gencer
    mertdtk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart Ce: Trabzon-Araç kiralama hk. yardım.

Merhaba,
    Foruma yeni üye oldum. Bu sayfayı görünce cevap verme ihtiyacı hissettim. Karadeniz bölgesinde pazarlama işi yapıyorum ve işim gereği sürekli sürekli trabzona gidiyorum. Giresun ve ordu da uğrak yerlerim arasında. Genelde fiiat linea veya ford focus kiralamayı tercih ederim. Sadece 1 kere minibüs kiraladım onda da oldukça kalabalıktık. (şirketçe) Genelde budget, garenta ve rentgo firmalarından araç kiralarım. Fiyatları gaeyet uygun. Özellikle havalimanında uçaktan inip biletinizi gösterirseniz özel indirim alabilirsiniz. Dönemsel olarak kampanyaları takip etmenizde yarar var. Ben genelde hafta içi kiralarım çünkü yoğunluk daha az olduğundan indirim alma olasılığınız artar. Her ne kadar kurumsal firmalar da olsa ben sıkı pazarlık yaparım Eğer yoğunluk azsa araçları boş kalmasın diye küçük bir indirim yapabilrler. Sürekli ziyaretin en güzel tarafı artık firmaları ve bazı çalışanları tanıyor olmanız. Bu bazen ilginç diyalogları da beraberin de getiriyor. Abi şu firmaya git orada indirim var gibi Türk insanımızın klasik özelliği ve iyi niyeti.

mert gencer
    mertdtk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Standart Ce: Trabzon-Araç kiralama hk. yardım.

Linkler çıkmamış o yüzden olduğu gibi paylaşıyorum.

budget.com.tr
    rentgo.com.tr/trabzon-havalimani
    avis.com.tr

Murathan Kubaliç
    theprovoker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Yok

Standart Cevap: Trabzon-Araç kiralama hk. yardım.

Okuyacak diğer arkadaşların belki ihtiyacı olur diye bilgi vereyim Trabzon havalimanına karşısında yakın bir mesafede bulunan Sartes trabzon oto kiralama size yaz kış araç imkanı sağlayabilir bölgenin en uygun fiyatlarını bu firmada bulabilirsiniz sezona göre değişiklik gösterebilir diğer bütün firmalar da olduğu gibi şahsen biz araçlarımızı Sartes'ten kiralıyoruz. Fiat Linea Fiat Fiorino gibi araçlarıda filolarında barındırıyorlar . Gayet memnunuz. Trabzon Oto Kiralama | Sartes Rent A Car | +90 462 411 1 411