Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 21 ile 34 arası

Konu: İnternet Eylemlerinde Arabasını Eylemcilerin Üstüne Süren Punto

Mustafa Öztürk
    milanbg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 JY 7698
    Edilen teşekkür: 75

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gezi eylemlerinde gördük bu tiplerin nerden çıktığını Hiç tartışmaya girmeyeceğim sizinle. İktidar partisinden olup olmadığınızı bilmiyorum ama ben artık o partiyi destekleyenlerle bırakın tartışmayı sohbet bile etmiyorum. Çünkü beyinlerinin olmadığı düşüncesindeyim

Bu görüntüde nerden çıkardığıma gelinirse eğer. İnternet sansürünü ortaya atan akp. Buna karşı çıkmak isteyen ve doğal hakkı olan eylemi yapan da bir grup genç. Kendi hakkını savunuyor diye kimse gençlerin üstüne araba sürmez ama akp destekçisi bir kişi sansüre karşı çıkıyorlar diye arabayı üstlerine de sürer, kafasına gaz bombası da atar, elinde palayla insanları da doğrar ve sonra geçip der ki bizden olmayan müslüman değildir. Biz dinciyiz. Bizim Allah 'ımız var vs.. O yüzden şu dakikadan sonra mesajlarıma herhangi bir alıntı yapıp cevap verenlerle muhattap değilim. Haber doğru veya değil. Ben konuyu açan arkadaşın söylediğine karşı yorum yaptım. Sadece fotoğrafa karşı yapmadım.

Herkese iyi forumlar...
    chp mhp gibi mualefetin başında olan bu şabanlar bu pasif pısırık kendilerine her daim güldüren insanlar giderrr yerlerine iktidardaki partiyle gerçekten dişli bir şekilde uğraşacak yöneticiler gelir işte o zaman bende destek vermeye başlarım chp gibi bir partiye veya mhp ye. ama bu başlarındaki pasif umutsuz pısırıklar olduğu sürece asla düşünmüyorum bu partilerle ilgili olumlu birşeyler. Onun haricinde iktidarki partinin yaptıklarını desteklediğim icraatlarda var nefret ettiklerimde var tabiki ama bir vatandaş birşeyi savunuyor diye ''beyinleri olmadığını düşünüyorum'' diye cümlelerle o insanları böle sınıflandırmanız çok saçma çirkin yanlıştır. iktidardakilerle chp ve mhp arasındaki çocukca çirkinleşen laf ebelikleri atışmalar artık iyice mide bulandıran halde birde vatandaşda bu şekilde kelimeler cümleler kurup farklı düşüncelere farklı görüşlerdeki insanlara saygı göstermiyorsa gelipte bana eylemlerin özgürlükler adına yapıldığını sizin adınıza yapıldığını söylemesin çok gülünç oluyor. Ben kapalısınıda tinercisinide cumhuriyetçisinide v.s her türlü insanını severim bu ülkenin.
    KIRCAALİLİ

Mustafa Öztürk
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 JY 7698

Alıntı cengizhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de öyle. Chip tuning yaptırmış anlaşılan.
    Şu kara duman atma olmasa bende chip yaptırcam çok özeniorumda şimdi resimi görünce gene pofff diye söndü hevesim
    KIRCAALİLİ

Yağız Karadeniz
    CoachK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 68

Bu sokağa çıkanlarla özgürlüğümüzü yaşıyorsak işimiz var... Ben bu internet yasaklanıyor hikayesini 2011 de de görmüştüm... Güzel ülkemde güvenli internet olduğu için mi google istatistiklerine göre malum işlerde ilk 3 deyiz ? Bu bi paradox değilmidir ? Şu an türkiyede güvenli internet hizmeti sunuluyor....

Yeni açılan aoç kavşağındaki a yı söküp belediyeyi Atatürk düşmanı yapmak, şimdi yemi bir foto yayınlamışlar akp merkezi ve bayrakları önünde çöp konteynarı üstünde duran foto montaj olduğu belli çöp kutusundan büyük türk bayrağı...

Dur bakalım daha neler görücez, eylemciler üstüne süren puntocu )

Şu söyleme katılmıyorum : İktidarr partisine oy verenlerle tartışmaya girmiyorum onların beyninin olduğunu düşünmüyorum bide o oy verenlere soralım bakalım onlar senin hakkında ne düşünüyor ? Bu kadar ayrımcı olmayalım, saygılı olalım özellikle EŞİTLİKÇİ arkadaşlar... Eşitlikden sosyalizmden ve adaletten bahsedip insanları sizinle aynı görüşte olmadığı için kötüleyemezsiniz.....

Dileyen inanır, dileyen inanmaz, dileyen akp ye oy verir, dileyen chp ye... Saygı sınırları içersinden kimseyi hor ve küçük görmeden fikrini yazarsın... Eğitimli ve kültürlü insanlarda tevazu olur....
    Konu CoachK tarafından (23/02/2014 Saat 19:06 ) değiştirilmiştir.

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Siyasi içerikli tartışma devam ettiği takdirde konu kilitlenecek.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ALİ GÜN
    Gezgin8793 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Metalik Gri
    Plaka
    34SSP56
    Edilen teşekkür: 36

Alıntı CoachK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sokağa çıkanlarla özgürlüğümüzü yaşıyorsak işimiz var... Ben bu internet yasaklanıyor hikayesini 2011 de de görmüştüm... Güzel ülkemde güvenli internet olduğu için mi google istatistiklerine göre malum işlerde ilk 3 deyiz ? Bu bi paradox değilmidir ? Şu an türkiyede güvenli internet hizmeti sunuluyor....

Yeni açılan aoç kavşağındaki a yı söküp belediyeyi Atatürk düşmanı yapmak, şimdi yemi bir foto yayınlamışlar akp merkezi ve bayrakları önünde çöp konteynarı üstünde duran foto montaj olduğu belli çöp kutusundan büyük türk bayrağı...

Dur bakalım daha neler görücez, eylemciler üstüne süren puntocu )

Şu söyleme katılmıyorum : İktidarr partisine oy verenlerle tartışmaya girmiyorum onların beyninin olduğunu düşünmüyorum bide o oy verenlere soralım bakalım onlar senin hakkında ne düşünüyor ? Bu kadar ayrımcı olmayalım, saygılı olalım özellikle EŞİTLİKÇİ arkadaşlar... Eşitlikden sosyalizmden ve adaletten bahsedip insanları sizinle aynı görüşte olmadığı için kötüleyemezsiniz.....

Dileyen inanır, dileyen inanmaz, dileyen akp ye oy verir, dileyen chp ye... Saygı sınırları içersinden kimseyi hor ve küçük görmeden fikrini yazarsın... Eğitimli ve kültürlü insanlarda tevazu olur....
    Bizim dinimiz sevgi saygı hoşgörü dinidir 23 sene istanbulda oturdum gezi parkına çok gitmişliğim var her seferinde ağaçların altında kızlı erkekli zina fuhuş görüntüsüne şahit oldum utandım oradan uzaklaştım internette oluşan bu gibi görüntüleride de ortadan kaldırırlarsa bu fuhşu zinayı önlemekten başka birşey olmaz ve elimden geldiğince herkesin yanlışdan dönmesi ( ilk önce kendim için) dua edeceğim unutmayın bizim PEYGAMBERİMİZ HZ. MUHAMMED MUSATAFA (S.A.S) sevgi hoş görü ve güzel ahlakı tamamlayıcı olarak gönderilmiştir lütfen ölmeden şu fani dünyayı terk etmeden kendimizi hesaba çekelim

hangi güzel yüzki toprak olmasın hangi tatlı gözki yere akmasın
    Davud-i tai (r.a)

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Eylemcilerin üstüne sürse camları kapatırdı bence, eğer yalan haberse yazık olur plaka da açık...

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Ben pişman oldum paylaşım yaptığıma. Ilginç tartışmalar olmuş.Rica etsem kapatabilir miyiz konuyu?

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

10. Bu mesajı için 2 kişi cdogu'ye teşekkür etti:

Mustafa Öztürk
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 JY 7698

Tartışma falan yok güzel güzel fikirlerimizi paylaşıyoruz
    KIRCAALİLİ

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Konuyu açan arkadaş foruma c4 atıp kaçmış

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp Ahmet Bülbül
    abulbul08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 495

Beyinsiz yazan kişilerin beyni varmı diye şüphe ediyorum bende

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat akbaş
    muratx41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 123

o zaman önde giden araba var oda ezmiştir yalanın daniskası bu resim milleti böyle kandırıyorlar iste

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Hırsız vaaar meeeee

Başka lafım yok
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hırsız vaaar meeeee

Başka lafım yok
    Hirkiz varrr

Discovery cihazımdan gönderildi
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Öztürk
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 JY 7698

Standart Cevap: İnternet Eylemlerinde Arabasını Eylemcilerin Üstüne Süren Punto

Hortlayımmı
    KIRCAALİLİ

Sayfa 2/2 İlkİlk 12