Sayfa 1/3 123 SonSon
48 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Yollarda makas atanlar...

AHMET CAN
    bykacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 42

Standart Yollarda makas atanlar...

Selam arkadaşlar bugün bu yazıyı yazma gereği duydum az evel yine vatan caddesi üzeri scirocco ve fluance yolda makas atmak değil adeta şeritlere tecavüz edercesine oynuyorlardı hemde 20 ila 30 arası akan trafikte hiç ama hiç durmadan

bıktım arkadaslar inanın cok can sıkmaya başladılar bu tarz kullanıcılar otobanda ana yollarda tek şeritli yollarda merkezi yollarda tali yollarda heryerde abuk subuk oynayıp durmakta bu zihniyette insanlar amac nedir zevk mi bumudur zevk insanların canını riske atmakmıdır adrenalinmidir bu eğer bu sacma sapan kullanıcılar bu şekilde adrenalın duyup zevk aldıkları için yapıyorlarsa tema parklara lunaparklara gitsinler yeter insanların canına kastettikleri

kendini birşey sanan bu zihniyetler kendi egolarını tatmin etmek ve yanında oturana kendini kanıtlama cabasında bulunan kişilere anlam vermiş değillim yanlıs anlasılmak istemem sözüm meclisten dısarı değil nefes alan herkese arkadaslar inanın katil zanlısından bir farkı yok

bizim forumumuzda da böyle kullanıcılarımız var ise rica deil Allah rıza için yapmayın böyle heleki başka bir punto gördüğünüz zaman daha da coşmayın Allah herkesi kazadan beladan bu tip zihniyetlerden korusun
    my punto evo 34 be 6047

2. Bu mesajı için 2 kişi bykacar'ye teşekkür etti:

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

Ne denilebilir ki sonuna kadar haklısın e-5 de özellikle temde neler neler

AHMET CAN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı CMasteR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne denilebilir ki sonuna kadar haklısın e-5 de özellikle temde neler neler
    hiç sorma bizden farklı yapıyor heralde onları bak biz yapıyoruz ama siz yapamıyosunuz hesabı bir bilseler 2.5 yıl olimpiyat stadında drift eğitimi aldıgımı yaklasmazlar yanıma bile ama olmaz usta yolda olmaz araba bu 4 teker 2 rot bası Allah muhafaza
    my punto evo 34 be 6047

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Çözümü var sıkıştıracaksın. Tabi arabada teksen.

caner can
    Eagle34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 51

bende çok kıl oluyorum o tiplere bazen yakalayıp camı açıp dümdüz gidiyorum bazende polisi arayıp şikayet ediyorum,burdada o şekilde varsa kusura bakmasın öyle araç kullananlar kendilerini iyi şöför zanneden sonradan görme tiplerdir,git trafiğe kapalı alanda kendinimi öldürüyosun aracınımı pert ediyosan napıyosan yapta başka insanların canına kast etme

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

sonuna kadar haklısınız.Yüksek hız bi nebze, hani herkes biraz sıkılınca önü de boşsa hız limitini aşar ama. Şehir içinde bir arabanın geçemediği aralıklardan koskoca arabaları sokuyorsun.E hadi senin canın değersiz, diğer arabadakiler de mi değersiz? çoluğu var çocuğu var.geçen hafta 15 yaşında bi çocuk, babasının BMW'sini babasının onayıyla alıyor ve turan güneşte makas atarken arkadaşımın arabasına (duran arabaya) çarpıp kaçıyor.Bulana kadar polis, mobese kayıtları savcılık bilirkişi raporu derken eziyetin bini bin para.Hadi mal hasarından da geçtim ya bu akan trafikte olsaydı ki o bilinçsizlikle illaki olur, içinde çoluk çocuğun olduğu arabalara çarpsaydı?

Allah hepimizi bu tip bilinçsiz insanlardan korusun inşallah.

AHMET CAN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

amin amin aynı fikirde insanları görmek mutlu ediyor insanı kurtköy grandpark var olimpiyat stadı otoparkı antreman yeridir orası var bir cok yer var kendini göstermek isteyene meydan var
    my punto evo 34 be 6047

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Alıntı bykacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amin amin aynı fikirde insanları görmek mutlu ediyor insanı kurtköy grandpark var olimpiyat stadı otoparkı antreman yeridir orası var bir cok yer var kendini göstermek isteyene meydan var
    aslında eskiden ben de çok severdim.ehliyetimi almadan önce de araç kullanıyordum.yaptığım 1 kaza beni bayaa etkiledi diyebilirim.aracı ilk öğrendiğimin hevesiyle peugeot ile makasa girerdim.o kaza hala aklımda.o olmasaydı hala kendi hayatımı, daha önemlisi başkalarının hayatını tehdit eden biri olurdum.bu yüzden çok fazla konuşmamam gerekir aslında

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

arabana acımıcan bariyerlere yaslican leri
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

valla geçen gördüm yeni bosnadan beni öyle bir makasa aldı eski kasa kırmızı bir honda civic baktım deli gibi makaslıyor. eşim vardı yanımda kafa da başka şeyler falan durmadım üstünde. baktım beşyolda trafik sıkışıyor allah allah falan bir baktım bizim honda ters dönmüş yatıyor içinden apaçileri çıkarıyorlar. etrafa baktım başak insan veya araçlarda hasar var mı diye yoktu. oh dedim iyi olmuş. ders olmuştur pezevenge... ne diyeyim. başkalarına zarar vermedikleri sürece allahlarından bulsunlar...

neyin kompleksi ne ıspatı neyin zevkidir bu hiç anlamam. akıllanmayanların sonu böyle hüsran işte...

allah kimseye böylelerine denk gelmeyi kazayı falan nasip etmesin.
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

AHMET CAN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

amin amin şu sıralar haberlerde sivil ekiplerin coğalacagını söylüyorlar abi yazsınlar ceza bizde sucluysak bize de yazsınlar ki kimse birşey yapamasın aklı başına gelsin
    my punto evo 34 be 6047

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Hergün giderim Vatan'dan bende çok rastlıyorum. e5 olsun heryer maganda dolu. Valla sözum meclisden dısarı değil ama bu tür işleri yapıpta milletin canına kastedenlerin allah belasını versin

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

görkem koçsan
    görkem koçsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 162

tam makası atcağı zaman arka tamponuna azcık dokunduruver bak ondan sonra gör şenliği bi daha toplayabiliyomu o arabayı.

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

ne kadarda güzel demiş arkadaş

4 teker 2 tane rot başı sizi götüren o hareketleri yaparken arkasındaki insanları hiçmi düşünmüyorlar acaba evliyse çoluğu cocugu varsa anası babası varsa yazık insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı.

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında eskiden ben de çok severdim.ehliyetimi almadan önce de araç kullanıyordum.yaptığım 1 kaza beni bayaa etkiledi diyebilirim.aracı ilk öğrendiğimin hevesiyle peugeot ile makasa girerdim.o kaza hala aklımda.o olmasaydı hala kendi hayatımı, daha önemlisi başkalarının hayatını tehdit eden biri olurdum.bu yüzden çok fazla konuşmamam gerekir aslında
    yemin ediyorum aynen benimde ehliyetsiz çok araba kullandım 307 hdı vardı allahtan yeni almıştım o zamnlar ehliyeti ama benimki sadece hızdan + uyumadan oldu 2 gün takside çalışıp uykuya yeni dalıp kalkınca ve onun verdiği sersemlikle 160 hızla gidiyodum bi uyandım bi baktım kırmızı ışıkta duran iki tane araba var biri linea biride taunus aradaki fark 30 metre civarı ne yapsan durmuyo o an allah düşmanımın başına vermesin taunusa öyle bi ayarladımki tam böyle ortaladım kaldırıma sürsem arabayı daha beteri olcaktı karşı şeride geçerdim takla atıpta neyse bi kütlettim taunusa güneş gözlüğüde vardı bende öldüm sandım bi an bi duman oldu arabanın içi eyvah dedim bi baktım aırbagların ikiside patlamış dedim kesin araba motoru aşağıya aldı kaput büküldüde içerden bişey gözükmüyo sandım arabadan bi indim bi baktım tampon çizilmiş 307 'nin siyah plastiği var tamponda aynı evodaki gibi o kırılmış bi de farlar çatlamış hepsi bu. karşıdaki araba kaldırıma çıkmış tavana kadar bükülmüş bi de kaskomda yoktu bu da bana öyle bi ders olduki unutamam hala gözümün önüne gelir. benim arabanınn kaskosuda yoktu gittim çıkma aırbag taktırdım 1 hafta içinde sattım arabayı boya dahi yok diye anlaşılmadı.

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Alıntı görkem koçsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yemin ediyorum aynen benimde ehliyetsiz çok araba kullandım 307 hdı vardı allahtan yeni almıştım o zamnlar ehliyeti ama benimki sadece hızdan + uyumadan oldu 2 gün takside çalışıp uykuya yeni dalıp kalkınca ve onun verdiği sersemlikle 160 hızla gidiyodum bi uyandım bi baktım kırmızı ışıkta duran iki tane araba var biri linea biride taunus aradaki fark 30 metre civarı ne yapsan durmuyo o an allah düşmanımın başına vermesin taunusa öyle bi ayarladımki tam böyle ortaladım kaldırıma sürsem arabayı daha beteri olcaktı karşı şeride geçerdim takla atıpta neyse bi kütlettim taunusa güneş gözlüğüde vardı bende öldüm sandım bi an bi duman oldu arabanın içi eyvah dedim bi baktım aırbagların ikiside patlamış dedim kesin araba motoru aşağıya aldı kaput büküldüde içerden bişey gözükmüyo sandım arabadan bi indim bi baktım tampon çizilmiş 307 'nin siyah plastiği var tamponda aynı evodaki gibi o kırılmış bi de farlar çatlamış hepsi bu. karşıdaki araba kaldırıma çıkmış tavana kadar bükülmüş bi de kaskomda yoktu bu da bana öyle bi ders olduki unutamam hala gözümün önüne gelir. benim arabanınn kaskosuda yoktu gittim çıkma aırbag taktırdım 1 hafta içinde sattım arabayı boya dahi yok diye anlaşılmadı.
    Bunları utanmadan yazıyorsunuz

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ibret olur bazılarına bana olduğu gibi demi?

Ömer KAÇAR
    omerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34BU8001
    Edilen teşekkür: 40

[QUOTE=bykacar;865530]Selam arkadaşlar bugün bu yazıyı yazma gereği duydum az evel yine vatan caddesi üzeri scirocco ve fluance yolda makas atmak değil adeta şeritlere tecavüz edercesine oynuyorlardı hemde 20 ila 30 arası akan trafikte hiç ama hiç durmadan

Kırmızı scirocco dan mı bahsediyosun abi

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem siz benim ne yazcağımı sorgulayamazsınız.

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Allah akıl fikir versin ne diyelim...

Sayfa 1/3 123 SonSon