Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Femoli ile tanışma ve ilk izlenim

cem yalçın
    taret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 69

Standart Femoli ile tanışma ve ilk izlenim

bugün forumda yazılanlardan yola çıkarak FEMOLİNİN dükkana gittim. amacım sağ arkada kırılan mügen rüzgarlığımın yerine yenisini takmaktı. femoli sağolsun ilgilendi ve kırılan mügenimin yerine yensini takacağını söyledi ve taktı. ancak diğer 3 rüzgarlığın bantlarını değiştirmek istediğimi söylediğimde yardımcı olamayacağını ; eski bantları eğer kendim sökersem yenilerini takacağını söyledi. ben temizledim ve FEMOLİ yeni bantları tanesi 5 tl den yapıştırdı. ve ayrıca 2 tane abarth ön-arka logo aldım. onlardada fiyat konusunda pek yardımcı olduğu söylenemez. sözün kısası femoliye giderken düşüncelerim ile dönüşüm aynı olmadı. bi çay bile söylemedi. müşteri bol olunca böyle oluyo demekki. canı sağolsun. ama unutmamak lazım olan konu gelen müşterilerin çoğu bu forumdan .

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Standart Ynt: Femoli ile tanışma ve ilk izlenim

Femoli isimli şahsı tanimamama rağmen, kendisinin yardimsever, muhabbeti tatli bir insan olduğunu soylerler.bu forum dedikodusudur.kendisi ile ilgili okudugum ilk olumsuz yorum diyebilirim.

Ayriyeten... insanlik halidir.abimizin kafasinda bir derdi vardir.herkes hergun mutlu olacak diye bir kaide yok.insanlarin tum hayati bu forum degil malesef, her gun ayni psikoloji ve ayni samimiyette olacaklar diye bi kaide yoktur

MB860 cihazımdan 2 ile gönderildi

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

keşke kendisine söleseydiniz hoş sohbetiyle birlikte çayınız bence hemen önünzde olurdu

Cihan GÜNDOĞDU
    Bolu_Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    14 KB 120
    Edilen teşekkür: 197

Mehmet abi iyidir, ama insanlık hali dalgın olabilir morali bozuk olabilir, yoğunluktan kaynaklanmış olabilir, hoş görmek lazım gelir...

Tipo 1.6 SLXie MPI & Grande Punto 1.4 Fire & Bravo T-Jet Dynamic

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Bencede keşke kendisine söyleseydiniz abi bir çay bile söylemedin diye. İnsanın aklına her zaman gelmeyebiliyor bu tarz şeyler. Bir çayın hesabını yapacak bir insan değildir Mehmet abi.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

ben de kendisini tanımıyorum ancak,forumun üst sayfalarına bakarsanız (En Çok Mesaj Yazanlar) Femoli(Mehmet) abimizin forumda en paylaşımcı,en yardım sever insanlardan biri olduğunu görebilirsiniz. Hayat bu siniri bozuktur,dalgındır,kafasında bir şey vardır.

Eminim bu konuyu görünce bile üzülecektir..

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Femolimidir memolimidir bilmem ama komik bir konu olmuş......aksesuarcıya ne gibi beklentilerle gidiyorsunuz bilmiyorumki...... . çay vermedi diye şikayetmi edilir insaf ya huu.........

Kadir Süreç Özyalavuz
    Moderatör kadir07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573
    Edilen teşekkür: 1841

Ben 2 yıl kadar önce yanına gidip hem tanışmış hem de alışveriş yapmıştım Mehmet abiyle.Sağanak yağmur altında bile benimle ve aracımla ilgilenip çok misafirperver davranmıştı bilmiyorum belki sizin şansınıza bugün işi yoğundur,kafası dalgındır,morali bozuktur vs. ama illaki vardır bi sebebi yoksa Mehmet abi forumdan giden herkese aynı samimiyet ve sıcaklığı göstermiştir bunu en iyi onu tanıyan burdaki yüzlerce üye bilir...

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı Castell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Femolimidir memolimidir bilmem ama komik bir konu olmuş......aksesuarcıya ne gibi beklentilerle gidiyorsunuz bilmiyorumki...... . çay vermedi diye şikayetmi edilir insaf ya huu.........

+1 katılıyorum ayrıca konuyu açan arkadaşı tenzih ederimde nedir bu bizim milletteki çay söyleme olayı herkes aynı şeyi söyler şuraya gittim bir çayını içtim veya işimi hallettiler ama bir çay söylemediler ? yahu aksesuarcıya gittiysem bana kaliteli malzeme taktıysa paramın karşılığını aldıysam çayımıda evde içerim kolamıda yani bu tür beklentiler bence komik duruyor tabi benim düşüncem

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Mehmet ustayı bilmeyenler nasıl konuşuyor.Ayıptır arkadaşlar

Alıntı Castell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Femolimidir memolimidir ...........
    bu şekilde konuşmanın pek doğru bir tutum olduğunu sanmıyorum
    Konu cdogu tarafından (25/05/2013 Saat 02:53 ) değiştirilmiştir.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre Emre
    Human Rogue (WoW) bvulgari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 186

Bence Cem bey sizde haklısınız ama öte yandan Mehmet bey de haksız değil.. Herkes kendine göre haklı yani.. Siz çok samimi duygularla belkide gittiniz fakat karşı tarafta yoğunluktan vs. dolayı beklentinizi karşılayamadı.. Sağlık olsun demek lazım.. Allah tekrarını nasip etsin ama bu sefer çay ve sohbet eşliğinde diyeyim ben kendi adıma .
    This is not personel, just business..

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...herkes hergun mutlu olacak diye bir kaide yok.insanlarin tum hayati bu forum degil malesef, her gun ayni psikoloji ve ayni samimiyette olacaklar diye bi kaide yoktur

MB860 cihazımdan 2 ile gönderildi
    Alıntı Bolu_Beyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...ama insanlık hali dalgın olabilir morali bozuk olabilir, yoğunluktan kaynaklanmış olabilir, hoş görmek lazım gelir...
    Genel konuşuyorum bence esnaf adamın her zaman yüzü gülmeli. Derdi tasası da olsa karşısındakinin hiç bir zaman suçu olmadığını bilmeli o bilinçle hareket etmeli. Bir gün çok samimi davrandığı müşterisine ertesi gün surat yapan esnaf kim olursa olsun müşteri kaybeder. Ben şahsen girmem bir daha o dükkana çok mecbur kalmadıkça...

Örneğin kırtasiyeci bir abimiz vardı. Her gittiğimizde "Kahve içer misiniz gençler?" diye sorardı. "Karnınız açsa yemek söyleyeyim" derdi. Biz ters hiçbir hareket yapmamamıza rağmen sonraki zamanlarda dükkana girdiğimizde bizi tanımazlıktan gelmeye başladı resmen. Ben de uzun süredir adımımı atmıyorum oraya. Çok lazım olursa mecburen giriyorum.

Velhasıl esnaflık öyle herkesin harcı değil. Her zaman güler yüzlü müşteriyle ilgili olacaksın. Hata sende de olsa müşteride de olsa alttan alacaksın... Zor bunu yapmak ve piyasada bunu yapabilecek insan gün geçtikçe azalıyor.

Tekrar söylüyorum genel konuşuyorum kesinlikle Mehmet Abi (femoli) ya da herhangi birini hedef alarak yazmadım. Konusu açıldığından yazdım.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

oo naptınız gençler =)

herkese tek tek cevap vermeyeyim ama olay tartışmaya dönmesin lütfen olayda somurtma müşteri ile ilgilenmeme olayı yok neden böyle bir şey yazdı anlamadım fakat üzüldüm. esnaf tabikide somurtmayacak tabikde güleryüzlü olacak ama unutmayalımki hepimiz insanız

valla cem kardeşim cam rüzgarlığının temizleme konusunda yapamayacağımı önceden söylemiştim yinede dayanamadım yardım ettim çay konusundada özür dilerim dünkü iş durumumuzu gördün anlayışla karşılayacağını düşünmüştüm, fakat herkesle elimden geldiği kadar ilgilenmeye çalıştım tabiki herkesi aynı anda memnun etmek çok zor.

İşiniz yapılmadıysa eğer istediğiniz gibi olmadıysa paranızın hakkını alamadıysanız yazın çizin bana telefon açın ne istiyorsanız söyleyin.

Hafta içi genellikle rahat oluyoruz gelen hemen hemen tüm arkadaşlarala oturuyoruz çayımızı içiyoruz hatta kemal oto geneleksel menemen partimizi veriyoruz. ama bazen olmayıncada olmuyor eleman sıkıntısı yaşıyoruz malesef o yüzden mevcut miktarla elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Cem kardeşim tekrardan kusura bakma bir dahaki geldiğinde unutursam bile hatırlat beraber yemek yiyelim üzerine birde çay içelim
    Konu femoli tarafından (25/05/2013 Saat 12:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış anlaşılmaya mahal vermemk için siliyorum

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oo naptınız gençler =)
    Birde bir şey söylemek istiyorum femoli aşşağı femoli yukarı diye okuyup gözünde 3,50 metre yüksekliğinde 200 kilolu kaslı ağzından ateş sacan oraya gittiğimde tüm işini gücünü bırakacak ben gittiğimde hayat duracak çünkü ben forumdan geliyorum diyen arkadaşlar. rica ediyorum büyük beklentilerle gelmeyin.
    Femoli kardeşim,sanmıyorumki o arkadaş sadece işini yaptırmak için gelmiş..Forumdaki arkadaşlık ve dosluk için,tanışmak için gelmiştir..Bir güleryüz ve samimiyet beklemiştir ki yazısından onu anladım..İşiniz nekadar yoğunda olsa''birşey içermisin kardeşim''demek adettendir..Ben yoğunluğa bağlamıyorum..yukardaki açıklamanda bu forumdaki dosluğa yakıştıramadım..Kimsenin senden hayatı durdurmanı beklememiş..Şahsen ben arkadaşı savunmuyorum..Kendimi onun yerine koudum bir an..Sende dene bence..Saygılar..

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Femoli kardeşim,sanmıyorumki o arkadaş sadece işini yaptırmak için gelmiş..Forumdaki arkadaşlık ve dosluk için,tanışmak için gelmiştir..Bir güleryüz ve samimiyet beklemiştir ki yazısından onu anladım..İşiniz nekadar yoğunda olsa''birşey içermisin kardeşim''demek adettendir..Ben yoğunluğa bağlamıyorum..yukardaki açıklamanda bu forumdaki dosluğa yakıştıramadım..Kimsenin senden hayatı durdurmanı beklememiş..Şahsen ben arkadaşı savunmuyorum..Kendimi onun yerine koudum bir an..Sende dene bence..Saygılar..
    oo cemil benim orada yazdığımı anlamamışsınki..

neyse arkadaşlar her zaman oldugu gibi tartışma farklı farklı boyutlara gidecek yazılanlar yanlış anlaşılacak.. neyse ben artık bişi yazmayacağım..

Ozan Şimşek
    cosworth20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    20ALF26
    Edilen teşekkür: 153

femoli , yeni alacağım puntoma hediye olarak bi sticker talebim olur senden ; ) illa tükkana mı gelek ; )
    S e l l e k t ö r ü ç a k P u n t o ' n a y o l a ç . . .

V.Seyhun Akar
    seysey37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850
    Edilen teşekkür: 219

ben Mehmet Abiyi yani Femoliyi forum vasıtası ile tanıdım tanıştım.. Kendisi dünya iyisi bir abimdir çokta değerli bir insandır.. Aracımla ilgili ne gibi bir sıkıntı olursa olsun herzaman benimle ilgilenmiştir,çayıda ısmarlamıştır,yemeğinide paylaşmıştır benimle.. Fakat kendisinin de belirttiği gibi uzun süredir tanımadığınız için şuan yanında kimse olmadan çalışmaktadır ve ciddi anlamda yoğundur.. Böyle aksesuar satan yerlerde bir yardımcınız olmadığı taktirde gerçekten çok zordur çünkü arabanın altına da siz yatarsınız üstünede siz çıkarsınız.. Ben Mehmet Abinin İSTEYEREK ÖYLE BİR İLGİSİZLİK YAPACAĞINA İHTİMAL BİLE VERMİYORUM..
    Bence karşıdaki kişiyle de alakalı yaklaşımla ilgili bir durum.. Bende forum vasıtası ile tanıştım fakat Mehmet Abinin dükkanını gidip birşey yaptırdığım zaman aracıma gidip bende işin bir ucundan tutuyorum yardım ediyorum.. Sonuçta bir müşterisi siz değilsiniz eğer forumdan gidip bir aile bireyi olarak görüyorsanız önceliği diğer forumdan olmayan normal müşterilere vermeliyiz.. Ben şahsen öyle yapıyorum hatta eğer yardım edilecek birşeyi olursa da yardım ediyorum..
    En basit örneğini söyleyim size aracıma kaputa carbon folyo çekmişti Mehmet Abi ve geçen günlerde söktürmek için bir yıkama boya koruma merkezine gittim..Boya koruma merkezinde Sökerken ustanın dediği şudur.. Abi bunu nerde yaptırdın? Çok kaliteli bir malzemeymiş buna iyi para bayılmışsındır yazık neden söküyorsunki oldu.. Dedim nekadara yaptırmışımdır sence dedim 400-500 vardır abi dedi usta bana.. Mehmet Abi fiyatını vermicem ama bana onu sadece malzemenin geliş fiyatına yapmıştı ve baya da uğraşmıştı.. Aracıma Karlık,Marşpiyel aldım başka yerden gittim Mehmet Abinin yanına hiç lafını bile etmeden sağolsun onları taktı uğraştı..
    Mehmet Abinin hakkını hiç bir zaman yedirtmem kendisi abim kadar sevdiğim mükemmel bir insandır..
    Bu yorumu yazan arkadaş bence biraz hassastı o gün diye düşünüyorum veya yalnış anlamıştır diye düşünüyorum.. Dediğim gibi eğer bir aileseysek diyorsa bu forum için anlayışlı olmalıyız ve yoğun olduğunu tek çalıştığını gördüysek biraz empati yapmalıyız.. Siz yoğun olsanız ve bir kaç müşteri orda olsa hepsini aynı anda ilgilenip aynı ilgiyi nası gösterebilirsiniz....
    Konu seysey37 tarafından (25/05/2013 Saat 12:58 ) değiştirilmiştir.

Mertcan Nergis
    jordanmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 60

ben istisnasız her hafta bi iki gün uğrarım sodalarımızı içeriz çaylarımız eksik olmaz muhabbet keza öyle mehmet abinin fiyat konusunda olsun başka konuda olsun en ufak bi eksiğini görmedim. Bu arada sanırım siz gitmeden beş dakka önce ben gelmiştim evet dükkan gayet doluydu tek başına üç dört arabaya koşturmaya çalışıyor kolay değil biraz anlayış lütfen..

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Mehmet abiye yardım kampanyası başlatacam.Herkes boş bir gününde gitsin yardım etsin adama. Elimize mi yapışır :p

Erhan YALÇIN
    Farklı sadece_erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34BLP269
    Edilen teşekkür: 297

istanbuldan ben mi geleyim yardıma abi, montaj, korna, kromaj, far montajı, park sensörü, far filmi, amerikan park, gündüz farı, far karartma, sis bağlama, ayak aydınlatma, tampon sökme, kaliper kapağı, panjur logo iptal, logo karartma, alarm montaj vs valla ne varsa yaparım ankarada olsam

bitek cam filmi yapamam yani, onuda bi kere izlemem lazım sonra 2 deneme yapar çözerim

hadi çayıda demleyim, sizi mi kırcaz....

oralayt, çay, yediiigün, soda ne içiiiniz abi beklerken

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon