Sayfa 1/3 123 SonSon
49 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Ankarada özel doğum için hastane

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ankarada özel doğum için hastane

arkadaşlar eşimin doğumu için ankarada özel hastaneleri araştırıyorum fiyatlar inanılmaz fahiş 2000 den başlıyor 5000 tl ye kadar çıkabiliyor en önemlisi tanıdık ve iyi bir doktor şart

özel hastane için tavsiyelerinizi bekliyorum

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Bizim doktorumuz vardı hastane hizmetleri için medicana tercih ettik 1.5 sene önce 3800 verdik doktora herşey içindeydi 2 gün kaldık medicana dan çok memnun kaldık çok daha ucuza doğum yapan da duydum bi görüşün isterseniz, arkadaşım da HRS de doğum yaptı doktoru ordaydı tabi onların çok pahalı olmuştu ama anlar da çok memnun kalmışlardı belki fikir verir.

Htc Sensation/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE VE DEDİRTENE !

Misafir047

Alıntı BSK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim doktorumuz vardı hastane hizmetleri için medicana tercih ettik 1.5 sene önce 3800 verdik doktora herşey içindeydi 2 gün kaldık medicana dan çok memnun kaldık çok daha ucuza doğum yapan da duydum bi görüşün isterseniz, arkadaşım da HRS de doğum yaptı doktoru ordaydı tabi onların çok pahalı olmuştu ama anlar da çok memnun kalmışlardı belki fikir verir.

Htc Sensation/
    teşekkürler ama fiyatlar bana yüksek geldi

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

Doktorunuz neredeyse orada dogum yapin esinizi bilen doktor ebelik yapsin

sent from my new ipad

Misafir047

Alıntı rbcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktorunuz neredeyse orada dogum yapin esinizi bilen doktor ebelik yapsin

sent from my new ipad
    tamamda çok iyi doktor bulunca hastane 3500 fiyat cıkırıyor

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam yanlış anlamazsan nacizane fikrimi söylemek isterim.Özel hastahaneler sgk ile anlaşmalı diye çocukları sürekli küvöz vb. ilaç vs olaylarına sevk ediyorlar. Kendi başıma geldi biliyorum.
    Herkes evladının güzel ve sağlıklı bir ortamda dünyaya gelmesini ister. Ancak inanın özel hastahanelerde böyle bir durum söz konusu değil. Benim oğlum 8 gün boş yere küvözde yattı. 9 günlükken kucaklıyabildim. Özel hastane yerine devleti tercih etmenizi öneririm.

Umarım sağlıklı bi şekilde dünyaya gelir. Nice senelerinizi beraber geçirirsiniz.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Misafir047

Alıntı NOZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yanlış anlamazsan nacizane fikrimi söylemek isterim.Özel hastahaneler sgk ile anlaşmalı diye çocukları sürekli küvöz vb. ilaç vs olaylarına sevk ediyorlar. Kendi başıma geldi biliyorum.
    Herkes evladının güzel ve sağlıklı bir ortamda dünyaya gelmesini ister. Ancak inanın özel hastahanelerde böyle bir durum söz konusu değil. Benim oğlum 8 gün boş yere küvözde yattı. 9 günlükken kucaklıyabildim. Özel hastane yerine devleti tercih etmenizi öneririm.

Umarım sağlıklı bi şekilde dünyaya gelir. Nice senelerinizi beraber geçirirsiniz.
    burak evet haklısın bazı özel hastaneler ne yazıkki o şekilde fakat devlet hastanalerinde durum daha vahim bişey sorunca cevabı alamıyorsun ilgisizler devlet hastanesi çalışanları kaba ve teknolojik imkanları çok sınırlı o yuzden uzak duruyorum

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ankara'ya yeni hastane açtık (Acıbadem) fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışsamda genede ortalamanın üzerince olacaktır

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Özlem Çufaoğlu
    ozdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 VL 2583
    Edilen teşekkür: 1326

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'ya yeni hastane açtık (Acıbadem) fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışsamda genede ortalamanın üzerince olacaktır
    Acıbadem de doğum 9.000 TL. ki O da normal olursa. Allah korusun beklenmedik birşey oldu, sezeryan falan durumunda bayağa artıyor fiyat... En azından İstanbul'da öyle...

Şafak bence öncelikle hastanenin tam teşekküllü olmasına dikkat edin. Allah göstermesin bazen beklenmedik durumlarda köklü bir hastanenin önemi çok büyük oluyor... Malesef doğum fiyatları özel hastanelerde oldukça pahalı ama inan Ankara'daki fiyatlar İstanbul'a oranla çok çok iyi imiş... İstanbul'da 5.000 TL. den aşağı bir yer bulmak çok zor ki 2.000 TL olan yerler adı sanı duyulmadık, bildiğin dispanser tadında yerler... Oralara da karar vermek bence cahil cesaretinden öte birşey olur...
    Eğer bütçeyi iyi özel hastaneler zorluyorsa yine bence en iyisi devlet hastanesinden tanıdık iyi bir doktor ayarlamak ve sırf fiyatı uygun diye özel bir yer seçmek yerine tam teşekküllü devlet hastenesinde yapmak en doğrusu gibi geliyor bana... Ki zaten devlet hastenesinden bir doktor ayarlarsan, özel odası vs. her türlü imkanı sağlıyorlar...

12. Bu mesajı için 2 kişi ozdem'ye teşekkür etti:

Misafir047

Alıntı ozdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acıbadem de doğum 9.000 TL. ki O da normal olursa. Allah korusun beklenmedik birşey oldu, sezeryan falan durumunda bayağa artıyor fiyat... En azından İstanbul'da öyle...

Şafak bence öncelikle hastanenin tam teşekküllü olmasına dikkat edin. Allah göstermesin bazen beklenmedik durumlarda köklü bir hastanenin önemi çok büyük oluyor... Malesef doğum fiyatları özel hastanelerde oldukça pahalı ama inan Ankara'daki fiyatlar İstanbul'a oranla çok çok iyi imiş... İstanbul'da 5.000 TL. den aşağı bir yer bulmak çok zor ki 2.000 TL olan yerler adı sanı duyulmadık, bildiğin dispanser tadında yerler... Oralara da karar vermek bence cahil cesaretinden öte birşey olur...
    Eğer bütçeyi iyi özel hastaneler zorluyorsa yine bence en iyisi devlet hastanesinden tanıdık iyi bir doktor ayarlamak ve sırf fiyatı uygun diye özel bir yer seçmek yerine tam teşekküllü devlet hastenesinde yapmak en doğrusu gibi geliyor bana... Ki zaten devlet hastenesinden bir doktor ayarlarsan, özel odası vs. her türlü imkanı sağlıyorlar...
    evet haklısın ama eşim kesinlikle istemiyor çunkü devlet hastanesinde doğum yapan arkadaşlardan çok olumsuz seyler duyduğu için içi rahat değil

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Hayırdır kızzz yoksa epeydir sesin soluğun çıkmıyordu sevidirici bir gelişmemi oldu ... yeğenimmi geldiii

Şafak daha yeni değilmi yeğenimiz. sanki biraz erken gibi ama şunu söyleyeyim özel özel değipte boşa para savurma normal doğum bile olsa fazla para almak için sezeryana çeviren insanlar tanıyorum (onlara doktor diyemiyorum) özel böyle bir sıkıntısı var .. benim ilk kızım zübeyde hanım devlet hastanesinde oldu özel oda sıkıntısından dolayı ikinci kızımı etlik lokman hekim hastanesinde dünyaya getirdik gayette memnundum güle oynaya doğum haneye gittik benide aldılar hatta video çekebileceğimi bile söylediler ve 20 dakika sonra baba oldum ilgi alaka süperdi evime 3 dakika mesafede olduğu için seçmiştim ama bu kadar mükemmel olacağını düşünmemiştim .. fiyat olarak 2009 da 980 tl vermiştim her şey dahil..

Ziyaretçi034

Fiyatlandırma konusunda haklısınız ama karşılığı her türlü alınıyor. en basitinden ibrahim tatlıses olayı. tıbben yapılabilecek herşeyi yaptılar.

zira aynı durumda vatandaş ahmet olsa devlet hastanesinde ameliyat masasına bile götürmeden "yaşamaz bu" düşüncesiyle direkt morga götürürlerdi.

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Misafir047

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırdır kızzz yoksa epeydir sesin soluğun çıkmıyordu sevidirici bir gelişmemi oldu ... yeğenimmi geldiii

Şafak daha yeni değilmi yeğenimiz. sanki biraz erken gibi ama şunu söyleyeyim özel özel değipte boşa para savurma normal doğum bile olsa fazla para almak için sezeryana çeviren insanlar tanıyorum (onlara doktor diyemiyorum) özel böyle bir sıkıntısı var .. benim ilk kızım zübeyde hanım devlet hastanesinde oldu özel oda sıkıntısından dolayı ikinci kızımı etlik lokman hekim hastanesinde dünyaya getirdik gayette memnundum güle oynaya doğum haneye gittik benide aldılar hatta video çekebileceğimi bile söylediler ve 20 dakika sonra baba oldum ilgi alaka süperdi evime 3 dakika mesafede olduğu için seçmiştim ama bu kadar mükemmel olacağını düşünmemiştim .. fiyat olarak 2009 da 980 tl vermiştim her şey dahil..
    mehmet bende diyorum eşime ordaki doktorlar daha tecrübeli diye gelde sen laf anlat

bu arada allah bağışlasın evet erken haklısın ama şimdiden devamlı aynı doktora gideceğimiz için devamlı gittiğimiz doktor yapsın doğumu ondan dolayı bi ancö hem doktoru hem hastaneyi belirlemeye çalışıyoruz

isim vermiyim dün özel hastaneye gittim muayene test derken 175 tl para verdim sırf muayene 50 tl idi neyse kartı uzattım nakit alıyorlarmış bir sinirlendim herkes nakit paramı tasıma zorunda neyse doğum ücretini nakit istiyorlarmış neyse tamam dedim faturayı alıyım dedim sıkı durun ne dediler fatura/fiş veremiyoruz dediler o an kan beynimde sıçradı nasıl sinirliyim öfke kustum neyse hışımla bana muduru getirin dedim mudur yok dediler neyse cebini aldım akşam görüşelim dediler gittim neymiş kem küm sgk davalıyız bilmemle biz istemeden siz fatura kesmek zorundasınız dedim işte haklısınız da bilmemle neyse faturayı aldım hışımla çıktım zaten gerekli yerlere şikayet edeceğim en kısa zamanda

Özlem Çufaoğlu
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 VL 2583

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet haklısın ama eşim kesinlikle istemiyor çunkü devlet hastanesinde doğum yapan arkadaşlardan çok olumsuz seyler duyduğu için içi rahat değil
    eşinin içine sinmesi çok önemli tabiki... İnşallah gönlünüze göre istediğiniz gibi bir yer bulur ve sağlıkla kucaklarsınız bebişinizi...
    Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun...

Henüz gelmedi, yolda... 11 haftalık daha... Kısmetse, Allah'ın izniyle haziran sonu bizimle olacak inşallah...
    Henüz şirketle paylaşmadığım için öyle yazamadım ulu orta face de falan ama burdan gören olmaz herhalde...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

eşinin içine sinmesi çok önemli tabiki... İnşallah gönlünüze göre istediğiniz gibi bir yer bulur ve sağlıkla kucaklarsınız bebişinizi...
    Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun...

Henüz gelmedi, yolda... 11 haftalık daha... Kısmetse, Allah'ın izniyle haziran sonu bizimle olacak inşallah...
    Henüz şirketle paylaşmadığım için öyle yazamadım ulu orta face de falan ama burdan gören olmaz herhalde...
    Amanınnn hadi gözün aydın canım arkdaşım enişte havalara uçmuştur.. yasemine haber vermediysen söyleme süprizimi isteyeyim bari, yaseminden ne koparırsak kar dır allah analı babalı büyütsün..

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Misafir047

bırakın sohbeti benim halim nolcak onu konuşalım

Özlem Çufaoğlu
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 VL 2583

Amanınnn hadi gözün aydın canım arkdaşım enişte havalara uçmuştur.. yasemine haber vermediysen söyleme süprizimi isteyeyim bari, yaseminden ne koparırsak kar dır allah analı babalı büyütsün..
    Sağol arkadaşım, eksik olma valla çok heyecanlı ve mutluyuz tabiki... heyecanla bekliyoruz işte bakalım... Yasemin biliyor...

Neyse Şafak haklı, konuyu kirletmeyelim, sonra yine konuşuruz...

bırakın sohbeti benim halim nolcak onu konuşalım
    tamam tamam sustuk...

ömer bedir
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. omer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 767

safak abi bizde özelde doğum yaptırdık ablam için 3 ay önce bayındırda doğum yaptı
    bizde hepsini devleti felan araştırdık özelleride
    önemli olan eşinin güvenebilceği bir doktor olması
    maddiyat tabikide pahalı abi ama abi cocugun için bence butceyi zorlamalısın annesinin de içine sinsin ve rahat olsun

Misafir047

Alıntı omer06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    safak abi bizde özelde doğum yaptırdık ablam için 3 ay önce bayındırda doğum yaptı
    bizde hepsini devleti felan araştırdık özelleride
    önemli olan eşinin güvenebilceği bir doktor olması
    maddiyat tabikide pahalı abi ama abi cocugun için bence butceyi zorlamalısın annesinin de içine sinsin ve rahat olsun
    valla ömercim elimden geleni yapıyorum en iyisini bulmaya çalışıyorum sevgili anneside sağolsun beni zorlamamaya çalışıyor nafile )

Ziyaretçi034

valla ömercim elimden geleni yapıyorum en iyisini bulmaya çalışıyorum sevgili anneside sağolsun beni zorlamamaya çalışıyor nafile )
    babalık böyle bir şey demek ki, 40 derece ateşle evde yatsan, bişeyim yok deyip yorganı üstüne çekersin

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/3 123 SonSon