Sayfa 1/2 12 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: iphone 5, LG Nexus 4, nokia lumia 920 ???

cihan kesen
    speedy_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022
    Edilen teşekkür: 179

Standart iphone 5, LG Nexus 4, nokia lumia 920 ???

Arkadaşlar cep telefonu getirticem yurt dışından bu 3 model arasında kaldım iphone 5 16GB (1300 TL), LG Nexus 4 16GB(650 TL), nokia lumia 920 32 GB (fiyatını tam bilmiyorum)
    özellik bakımından en üstün nexus olarak gözüküyor (1,5 ghz s4 pro işlemci 2 gb ram adreno 320 ekran kartı) tam bi F/P telefonu
    iphone 5 ios sayesinde stabil hızlı ve marka ve telefonun adından gelen bi karizması var
    nokia lumia 920 kamera konusunda mükemmel özellikle karanlıktaki fotolar gündüz gibi çıkıyor WP8 + ve - lerini pek bilmiyorum
    sizce hagisini tercih etmeliyim ?

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Ben olsam iphone u alırdım. Hem değerini korur hem de iphone

Sent from my iPad using

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

aldığım ürün türkiye fiyatının yarısından az satarken pek zarar ettirmez die tahmin ediyorum

Serkan Demir
    serkandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 119

nokia windows 8 işletim sisteminin cep telefonuna uyarlanmıoş versiyonu ile çıkıyor.bence şu ana kadar nokia en iyi telefonunu çıkardı ve dediğiniz gibi fotoğraf çekmedeki başarısı gerçekten iyi.ancak daha önce windows phone kullanmadıysanız win 8 i denerim derim.

onun haricinde iphone 5 diğer iphonelar gibi standart işletm sistemine sahip hemen hemen ne olduğunu tahmin ediyorsunuzdur.ancak millet ios 6 dan pek memnun değil

lg hakkında pek bilmiyorum ama şunu biliyorumki işlemcisi şimdi güçlü olsa bile en fazla iki ay sonra daha hızlısı çıkıyor

eğer android düşünüyorsanuz samsungtan şaşmayın derim bide htc düşünebilirsiniz ki bence htc one x gizli bir canavar pek kimse kullanmasada

Hüseyin Özden
    ozdkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 71

yeni windows 8 pek tutmucak gibi. program desteği çok zayıf, yok gibi birşey. kullanım arayüzünde yabancılık çekebilirsiniz. en azından nokia tavsiye etmem. nexus sonuçta google patentli cihaz, her türlü güncellemeye açık olur.. iphone5 te tercih edilebilir piyasası var

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

nexus serisi lg nin değil tam olarak androidin sahibi google n ürünü sadece lg ye ürettirdi sınırsız güncelleme alır die düşünüyrom kamera performansı müzik vs falan nasıl bilmiyorum

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

Alıntı ozdkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni windows 8 pek tutmucak gibi. program desteği çok zayıf, yok gibi birşey. kullanım arayüzünde yabancılık çekebilirsiniz. en azından nokia tavsiye etmem. nexus sonuçta google patentli cihaz, her türlü güncellemeye açık olur.. iphone5 te tercih edilebilir piyasası var
    nokia yeni telefonu baya olumlu yorum alıo ve kamera performansı şuna kadar çıkmış n iyi kamera denilebilir die kafamı kurcalıyor EP8 hakkında fikrim yok doğru yabancılık çekebilirm ios ve android kullandım

Hüseyin Özden
    ozdkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 71

Alıntı speedy_16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nokia yeni telefonu baya olumlu yorum alıo ve kamera performansı şuna kadar çıkmış n iyi kamera denilebilir die kafamı kurcalıyor EP8 hakkında fikrim yok doğru yabancılık çekebilirm ios ve android kullandım
    teknik olarak nokia ya lafım yok. türk milleti olarak bazı alışkanlıklarımızdan vazgeçmiyoruz. ios ve android piyasada lider. wp8 insanların ilgisini çekmeyecektir. akıllı telefon dendi mi teknik özelliklerinin yanında program yükleyebilmek ve marketinin zengin olması önemli konu...

Serkan Demir
    serkandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 119

Alıntı speedy_16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

cihan temel anlamda win mobile phone android ve ios benzerliği gösteriyor tek tuşla uyguloamalara erişim ve kapama gibi yani bildiğimiz windows gibi değil.

onun haricinde şu an ne kadar program azlığı var ise gelecektede olacak diye bir şey yok ama tabiki senelerin tecrübesi and. ve ios a kafa tutamaz gibime geliyor benimde

bide uygulama deyince ne geliyor aklına o önemli

mesela zamanında bende androide geçmiştim iostan sonra iki uygulama yok diye tekrar iosa döndüm

baktım sonra android çıkardı uygulamaları gene döndüm geri

yani iosun şöyle bir sıkıntısı var seni sınırlıyor her konuda en basitinden jailbreak yapmadan hiç bir şey yapamıyorsun ekstradan ama android öyle değil resmen iosun jailbreakli hali gibi temalarından mesaj kutuna müzik seslerinden bluetooth kullanımına hepsi açık

çünkü yazılımı açık kaynak kodlu oynama yapmaya müsait

Hüseyin ALTINIŞIK
    emopunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Edilen teşekkür: 0

Android en iyi telefonlarda bile bir süre sonra şişiyor takılmalar donmalar başlıyor, özgürlük bakımından gerçekten herşey siİn elinizde ama donmalar insanı kanser ediyor iOS ve android kullanmış biri olarak...

TapaTipiTalking

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

Alıntı emopunto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Android en iyi telefonlarda bile bir süre sonra şişiyor takılmalar donmalar başlıyor, özgürlük bakımından gerçekten herşey siİn elinizde ama donmalar insanı kanser ediyor iOS ve android kullanmış biri olarak...

TapaTipiTalking
    jelly bean ios gibi hızlı diolar testlerde 60 hz hızında çalışıyor die bişeyler deniyor siz jelly bean mi kullanıyodunuz? ben en son sony xperia s ics 4,0,4 kulanıyodum donma oluyodu ara sıra ama güncelleme almadın 2,3.7 iken sorun yoktu

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

İos gerçekten stabilve kuşlanımı kolay. Arkadaşların da dediği gibi jb yapılmadıktan sonra kısıtlı.

Sent from my iPad using

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

boşver hocam sen eski nokialardan kullanmaya devam et o paraya arabaya birşeyler yap şaka maka telefonlara bak bea okulda öğrencilerin cebinde görüyorum bazen benim 1 aylık maaşım..

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

arkadaşım iphone 5 alıcaktı baya araştırdı yurt dışı forumları performans testleri gibi ama çoğu yurt dışı forumunda 5 in programsal sorunlarından bahsedilmiş oda onunda galaxy s3 aldı baya memlun galaxy s3 tercihlerinize ekleyin derim, 920 ise dün akşam turkcell bayisinde kurcaladım bayağı hızlı bir cihaz ama arkadaşlarında dediği gibi windows 8 işletim sistemi şüpheli gerçi htc de aynı işletimi kullanmaya başladı

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

LG P880 ni incelemenizi tavsiye ederim.Ama 1300 e Iphone5 bedava hatta 2 tane getirtebilirseniz burda sattığınız parayla hemen hemen sizinki bedavaya gelir.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Bende Nokia700 var son derece memnunum.Ekran kalitesi, performans, batarya... herşeyiyle bence fiyatının karşılığını sonuna kadar veriyor,

Bence Nokia, gerek ekran kalitesi gerekse sağlamlık olarak diğer markaların gerisinde değil.Belki daha iyi bile olabilir.Tek eksiği uygulama sayısı.Tabi ben bu konuda herhangi bir sıkıntı çekmedim,

Lumianın çok iyi bir makine olduğunu tahmin ediyorum.Samsung u ve Apple ı başbaşa bırakıp biz Nokia ile devam edelim bence

Mustafa Özkan
    Moosty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    26 TZ 691
    Edilen teşekkür: 361

Windows Phone 8 için henüz yeterli sayıda uygulama yok, ancak görünen o ki Nokia batmaktan kurtuluşunu Windows ortaklığına bağlamış durumda. Yapabileceğinin en iyisini yapmış, gerçekten güzel cihaz.

Nexus telefonlar LG, Samsung gibi firmalar tarafından üretiliyor ve güncellemeleri doğrudan Google tarafından sağlanıyor. Yani her zaman için en güncel Android sizde oluyor. Bazı kullanıcılar için kötü tarafı ise Android işletim sisteminin en saf hali, telefon çok yalın bir halde geliyor istediğiniz uygulamaları siz kuruyorsunuz.

IPhone için her zaman önyargılı oldum, bu nedenle tarafsız davranamayacağım. Gerçekten donanım kalitesi, kullanım rahatlığı çok iyi. Ama IPhone ile ilgili bir durum var ki beni rahatsız eden, o da Apple tarafından -afedersiniz- 'keriz' yerine konmak. Bir sürü para verip bir cihaz alıyorsunuz, çok temelde beklediğiniz özellikler olmayabiliyor. Yanlış anlaşılma olmasın, IPhone kullananlar kerizdir demiyorum, Apple pazarlama ve ürün stratejisinin müşterilere yaklaşımından hoşlanmıyorum.

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

Lg nexus un sarji 12 saat gidiyor tam bir facia bu 3 u arasinda en iyi tercih iphone olur gerisi yalan

sent from my new ipad

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Bence de Galaxy S3 ü bunların arasına ekleyin. Ben almadan çok araştırdım bu cihazları f/p açısından en mantıklısı S3

Send from my Samsung Galaxy S3 using 2
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Deniz '
    Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

2 senedir iPhone 4 kullanıyorum. Geçenlerde telefoncu bir arkadaşın elinde iPhone 5 gördüm, birkaç saatliğine aldım inceledim biraz. Açıkçası 4'ü satıyımda 5'i alayım diyebileceğim hiçbir şey yok. Bariz daha hafif ve ince. Kullanım olarak 4, 4s ten hiçbir fark göremedim.
    Arkadaşlarında dediği gibi S3'ü de listeye eklemelisin bence. Yok illaki bu 3'ünden birisini alacağım dersen, Nexus derim ben.

Cep Telefonu Karşılaştır, Tablet Karşılaştır, Fotoğraf Makinesi Karşılaştır. Fiyat karşılaştır.
    Bu siteden bu telefonların bütün özelliklerini karşılaştırıp, ihtiyacına en uygun olanını seçebilirsin.

Sayfa 1/2 12 SonSon