Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Acil iş arıyorum arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.....

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Dikkat Acil iş arıyorum arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.....

Arkadaşlar ben normalde babamla birlikte çalışmaktaydım cok uzun süredir aklımdada başka bi iş de çalışmak vardı ama ama kısmet bu zamanaymış babamla çok ağır bir tartışmaya girdim ve asla yemin ettim kendi kendime daha onunla çalışmayacağım babamın yanında dışarı işleri daha doğrusu şöförlük yapıyordum
    Yine şöförlük yapabilirim ürün dağıtımları vs gibi bir iş bulabilirsem çok iyi olur istanbulda öncelikli avrupa yakasında bir iş aramaktayım sizlerinde çevresinde falan bir tanıdığı varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim kesinlikle çalışmalıyım arabamın kredisi var ödeyemessem cok zorda kalıcam o yüzden yazdım burayada
    kusura bakmayın zorda olmasam yazmazdım arkadaşlar....

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bakarız kardeş src ve psikoteknik belgelerin mevcut mudur?

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

bildiğim kadarıyla yaşın daha küçük git abi babanla barış.22 yaşında sana asgari ücret verecekler bütün gün sürüneceksin.Araba kredisi falan ödeyemezsin.İlk başta düşününce hadi ya diyeceksin ama sinirin geçince haklı olduğumu görürsün.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

ya abi illede şöförlük vs olması şart deil esasında ne olursa olsun şöförlük yazdığma bakmayın src belgesi için sınav zamanını bekliyorum pek bi zaman kalmadı ama ne iş olursa olsun yapabilceğim razıyım gerekirse arabayıda satıcam ailevi sorunlarda mevcut anne baba zaten ayrı 10 yıldır ama hala sorunlar dewam ediyor
    sinriim geçsede geri dönüp çalışıcak mücadalem kalmadı babamla babamdan uzak durmak istiyorum o yüüzden bir iş aarayışına geçtim bilmiyorum ne yapacağım

serkan ....
    drive italian Nokta. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 TT 5233

aklımızda olsun dogukanım allah hayırlısını versin

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

okuyor musun yada ne mezunusun ? daha önce ne iş yaptın ne iş yapabilirsin.Bunları bir düşün bakalım bişeyler çıkarmaya çalışalım.Ha kelin ilacı olsa kendi başına sürer bende 5 seneden sonra 2 haftadır işsizim

ABK
    Ziyaretçi ABK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam öncelikle eğitim durumu ilgilendiğiniz-yapabileceğinizi düşündüğünüz iş dallarını yazın herkesin aklında bulunsun. Sizde kariyer.net - secretcv.com - yenibiris.com üçlüsünde kendinize birer hesap açıp öz geçmiş oluşturun ve hafiften bakmaya başlayın.

Güzel iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Ziyaretci032
    Ziyaretçi Ziyaretci032 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı emrahisilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla yaşın daha küçük git abi babanla barış.22 yaşında sana asgari ücret verecekler bütün gün sürüneceksin.Araba kredisi falan ödeyemezsin.İlk başta düşününce hadi ya diyeceksin ama sinirin geçince haklı olduğumu görürsün.
    emrah'a katılıyorum. yaşın daha çok genç öfkeyle hareket ediyorsun. el işinde çalışmaktansa babanla devam etmeni tavsiye ederim. tabii sadece bir tavsiye bu yaşanan olayları, babanla ilişkini ve detayları bilmiyorum.

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

Doğukan seninle az çok muhabbetim oldu, babanla arandaki muhabbeti sorunu bilemem ama piyasanın şartları malum ve en iyi iş bence babanın yanında devam etmendir. Öfkeyle kalkan zararla oturur boş laf değildir.

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

valla doğukan kardeşim, bende yıllardır babamla çalışırım. çok laf yemişliğim 40 kere bırakıyorum demişliğim vardır. az çok tahmin ediyorum olanları. baban ilk sana kızar, kimseye söyleyemediklerini sana söyler sinirini senden çıkartır her zaman olan şeyler. babamda farkında olduğu için biz işyerinde çok denk gelmemeye çalışırız. genelde birimiz satışta birimiz işyerinde, ikimizde işyerindeysek birimiz yukarda birimiz aşağıda takılırız. eskiler işyerilerini çok büyük emekler vererek kurmuşlardır ve en büyük hayalleri bir gün oğullarını orada görebilmektir. emin ol sen onun yaptığı hataları yapmayasın, gözün açık olsun diye uğraşıyor. babam beni 10 yaşımdan beri sürekli işe götürür. çalışıcam diye 7 senedir üniversiteyi bitiremedim. ama bunun karşılığını bir şekilde alıyorsun emin ol..
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

13. Bu mesajı için 4 kişi SteinGP'ye teşekkür etti:

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

doğukan kardeşim iş araştıralım tabii ki.. ama kol kırılır yen içinde kalır.. tartışma veya yaşadığın ne olursa olsun babandır , atandır.. iş arıyorum şeklinde yaz yardımcı olabilen arkadaşlarımız olsun ve olurlarda ama diğerlerini paylaşırken fevri hareket etme.. yanlış anlama paşam benden sana nacizane bir abi nasihatı..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

yeni bir işe bulsanda, başlasanda babanla barış da başla.
    ulan millet sarlıp elini öpebileceği baba bulamıyor,
    senin sağ-sağlıklı bir baban var, hem kavga edip, hem de küsüyorsun.
    baban la küs iken başladığın işten ne hayır gelir ki?!
    git önce onunla barış, rızasını al, ondan sonra iş ara.
    not: damdan düşer gibi konuyA girdim,
    birazda taraflı yazdım farkındayım ama sağ iken anne-babamızın kıymetini bilelim.
    ilerde istesekte onları bulamayacağız.
    bak benim babam 10 yaşımda iken vefaat etti,
    annem baktı bu günlere getirdi.
    bir sürüde öküzlük ettim anneme karşı.
    şimdi yaşlandı iyice.
    öfff.....
    babanın kıymetini bil abicim, ilerde çok pişman olursun.
    Konu SteinGP tarafından (17/09/2012 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

Nerede çalışırsan çalış babanla aranı bozma.
    TSİ Jetta.

Tayfun AKTÜRK
    Tayfun-E30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 140

bende babamın yanında yetiştim, zorluklarını çok iyi bilirim ama bu gibi durumlarda hep sunu söylerim kendime;
    Daha babamla anlaşamıyorum elalemle nasıl anlaşıcam? Babanın yanında işini lağiyle yap çok samimi olma..

Anladığım kadarıyla bir mesleğin yok, cv zayıf, askerlik desen oda yok heralde.. hayat acımasız malesef boynunu bük git babanın yanına..

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Doğukan hocam baban senin kötülüğünü istemez olay nedir bilmiyorum ama hayatın bana öğrettiği birşey var ailene hiçbir zaman sırtını dönme!!!

Nihat Ugur
    Gokdeniz34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    42 aje 15
    Edilen teşekkür: 75

doğukancım her ailede tartışmalar vs olur önemli olan o dozu babana karşı fazla fevri davranmadan boyun eymek olacak sanırım aynı evde ikamet ediyorsun üstelik bekarsın küslük normaldede olmaz hele ailenle hiç olmaz baba desteğini herzaman arkana al bu sana hep lazım olacak evde işte arabada evlenirken vs
    kendim adıma konuşayım evliyim işim ayrı evim ayrı ama gene baba desteği arkamda sıkıştığımda borçta alırım akılda fikirde

el işi kolay değil şuan mecidiyeköyde çağrı merkezi işletiyorum giren çıkan elemanın haddi hesabı yok görmek istiyorsan gel ofise iş başka dostluk başka elemanada ihtiyacım var gel bi deneyim kazan istersen

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

doğukan geçer inşallah barısırsınız.
    Kredili araban biliyorum.
    Babanın yanından çıkarsan çok zorlanabilirsin. Babandır,başkasına kızar sinirlenir gelir sana bağırır. Ama kimse bilemez tabi sizin aile ilişkilerinizi.
    Ben tam olarak barışmasanız bile, işini devam ettirmeni tavsiye ederim. Çok oldu benimde bu eve bir daha adımımı atmıycam dediğim,ama en sonunda geldim hep babamın elini öptüm,başıma koydum.

Herneyse dediğim gibi karar senin. Herhangi bir diploman var mı? iş tecrübelerin neler? askerlik durumun nedir?
    kariyer.net te falan cv doldur diyeceğim ama online site kullanarak iş bulmak çok zor

ali ....
    yolcu27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 214

babalarla evlatlar arasında daima sorun çıkar arkadaşım birçok insanın başına gelebilecek bir olay baba ile tartışmak. kendine ve babana biraz zaman tanı derim zaman geçince ikinizde fark edeceksiniz ki baba evlatsız evlat babasız yapamaz, çevremden ve kendimden bildiğim için böyle düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Walla oncelikle hepinize ck tsk ederim abilerim annem babam 10yildir ayri ama resmiyette evliler hala artik cok doldum is yerinde babamin tawirlarindan biktim
    dusunuyorum kusluk olmaz diye babamda gonlumu almaya calisiyo hirs yaptim bilmiyorum bunaldim cok ama gencligin verdigi hirs da var ama kafam karisik bunu formada yazmak fikr almak iyi oldu esasinda hepinize tsk ederim ilgilendiginiz icin yardimlariniz icin

hakan kart
    hakank34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 7

kardeşim madem yemin ettin önce bir tutmayacağın bu yeminin kefaretini araştır .. ( 3 gün oruç tutmak olabilir tam emin değilim ..)

sonra arkadaşların dediği gibi baban ile çalışmaya devam et ..

Allah sabır versin ..

25. Bu mesajı için 2 kişi hakank34'ye teşekkür etti:

Sayfa 1/2 12 SonSon