Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Akıllı telefon

güneş akbulut
    jrgakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 91

Haber Bilgilendirme Akıllı telefon

arkadaslar kullanan arkadaslar yazarsa çok iyi olur i phone4s htc xl blackberry bold 9900

yada diğerleri kullananlar artı ve eksilerini yazabilirlermi tesekkurler

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

s2 akar gerisi hikaye

fehmi ünlü
    WHITE EVO fhmnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    80 FU 2**
    Edilen teşekkür: 200

Blackbeery m wardı çok kullanışsız bi telefon hiç tavsiye etmem. ı phone 4s harika bi makine param yetmediği için n8 aldım gayet memnunum. Günde 3 öğün yere düşüyor banamısın demyor menü mesaj yazımı herşeyi çok kullanışlı kamerası da dehşet tavsiye ederim
    EVO 1.3 MJ DYNAMIC
    CHIP TUNNING

Koray Nalbant
    Punt∞ Evo.. EvoKoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 EV 0..
    Edilen teşekkür: 368

galaxy ace kullanıyorum keşke S yada S2 alsaymışım
    2010-Nisan , Punto Evo 1.3 Multijet Dynamic

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

htc evo 3d kullanıyorum çok memnunum. igo8 de yükledim ve tutacak aldım hiç yoktan 4.3 inch navigasyonum oldu
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

NHT ÖZCAN
    ntcn 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 101

Issırıklı elma diyorum başkada bişey demiyorum iphone aldığımdan beri başka telefon almıyorum bmw gibi bişey apple bmwsini satan geri bmwden başkasına binmiyo aynen öle
    İmza kurallarını gözden geçirdim

gurhan yalvac
    gurhany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 56

hepsinin ortak eksisi aktif kullanımda şarj süreleri çok kısa

bir de huawei ideos x5 i de düşünebilirsiniz.

mert yılmaz
    mix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 170

samsun gt-s 5830i normal kullanımda şarj 2 gün gidiyor 8 saat internette takılmama ramen 1 gün gitti şarj ı orta sınıf tel düşünenlere tavsiyem ama maddi imkan varsa 4s harika bi tel

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

androidden(htc desire) ios a (4s) geçmiş biri olarak ios derim.Çünkü android daha kullanışlı,daha güzel arayüz,görsel olarak çok daha fazla şeyler sunsa da(widget gibi) malesef uygulama desteği çok zayıf.Android market daha yıl sonu tam anlamıyla türkiyeye açılcak.İphonenun uygulama desteği kesinlikle çok başarılı.(tüm firmalar ilk uygulamasını nerdeyse iphone a çıkarıyor).Biraz beklentinizle alakalı aslında.İnternette fazlasıyla karşılaştırmalı testini görürsünüz zaten.Android alcakasanız galaxy s2 alın kesinlikle,ios zaten malum iphone 4 ya da 4s de mevcut.

Androidle iosu değindim çünkü bence BB fiyatının karşılıgı olan bir telefon değil.Tamamen klavye kullanmayı seven,telefondan beklentisi mail vs olanlar için.

Artık android,ios gibi yazılımların oldugu piyasada symbian dan bahsetmiyorum bile

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

Su an icin S2. Cok yakinda S3.

Gerisi hikaye..

Sent from my GT-I9100 using
    Oz Büyücüsü

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

android işletim sistemini çok daha başarılı buluyorum ios tan fakat gel gör ki ios un yelpazesi çok çok geniş desteği androidden fazla.. android in biraz daha zamana ihtiyacı var..

Blackberry firması bugün itibariyle artık yalnızca iş telefonu üretimine geri döndü..
    Androidler içinde işlemcisi ekran boyutu ve özellikleri bakımından ne samsung s2 ne başka birşey 1.5 ghz çift çekirdek işlemcisiyle ve daha büyük ekranıyla HTC sensation XL fark atar.. Bir düşüğü XE de fena değil..

iphone u tartışmıyorum.. apple candır tabi.. açıklamaya bile gerek yok.. aksesuar ı bile en çok en rahat bulunan telefon..

Ben sizin yerinizde olsam telefoncularda veya elektronik marketlerde alır bi XL birde 4s biraz kurcalarım.. tercihinizi bu ikisi arasında belirlemeniz tavsiyemdir
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

Hakan Tekpınar
    blk_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    10 HT 543
    Edilen teşekkür: 90

İphone diyorum başka bişide demiyorum

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

apple kalitesi tartisilmaz, retina display bile yeter. htc de kullandim, suan iphone kullaniyorum. ios5 ile neredeyse 3-4 gun sarjim gidiyor we full wifi acik. diger saydigin hicbir telefon bu sarj suresine erisemiyor bile. misal, htc desire sabah 7'de sarjdan cikariyorsun aksam 10-11'e kalmadan sarj bitmis oluyor.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Erdem Bozdağ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    apple kalitesi tartisilmaz, retina display bile yeter. htc de kullandim, suan iphone kullaniyorum. ios5 ile neredeyse 3-4 gun sarjim gidiyor we full wifi acik. diger saydigin hicbir telefon bu sarj suresine erisemiyor bile. misal, htc desire sabah 7'de sarjdan cikariyorsun aksam 10-11'e kalmadan sarj bitmis oluyor.
    Bende durum tam tersi sorun bende demekki

Htc desire çok rahat 2 gün giderken, 4s wifi+3g açık halde ortalama aynı kullanımla 1 günü zor görüyor.Genelde çevremde de durum hep böyle ortalama 1 gün.3-4 gün hakkaten süpermiş bir yolu varsa paylaşımları beklerim

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Erdem Bozdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende durum tam tersi sorun bende demekki

Htc desire çok rahat 2 gün giderken, 4s wifi+3g açık halde ortalama aynı kullanımla 1 günü zor görüyor.Genelde çevremde de durum hep böyle ortalama 1 gün.3-4 gün hakkaten süpermiş bir yolu varsa paylaşımları beklerim
    ios4.3.3'den ios5.0'a gecis yapinca sarj suresi muthis degisti bende. sarj olayina cozum getirmis adamlar. 4.xx iosda 2 gunu zor buluyordum, ama versiyon guncellemesiyle degisti bende durumlar. ben 4s degil 4 kullaniyorum, jailbreakli.

Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Erdem Bozdağ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Askere gitmeden önce ben de 4 kullandım giderken babama verdim ben giderken ios4 vardı babam sora ios 5 i yüklemiş onun da ortalama kullanım süresi 1,1.5 gün.Gelince onun cihazı jb yaptım değişen çok bişey olmadı.3g nin büyük sarj yediği tartışılmaz bir gerçek.wifi+3g siz kullanma fırsatım hiç olmadı ama 3gs,4,4s kullanan kaç kişi tanıyorsam 3 günü göreni hiç rastlamamıştım.Gerçekten süper bir değer dişimi sıkabilirsem min kullanımla deniyecem ben de

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

3g yok bende, ios5 ile anladigim kadariyla wifi acik ve telefon kullanilmiyorsa wifi gecici olarak standby gibi bir konuma geciyor ve bu da sarj suresini buyuk oranda etkiliyor. fazla telefonla konusan biri degilim. beklemeyle uzun sureleri yakaliyor. ilginctir, donanim haber forumlarinda 10 gun bekletenler var. cydia'dan sbssettings de kurdum, onunla da duzenli olarak gereksiz programlari kapatinca hayli iyi gider oldu sarji

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    menesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84
    Edilen teşekkür: 62

hocam s1 var bende muhteşem s2 almayı düşünüyorum ama almıcam 3 ü çıkıcakmış aelen varsa 2 yoksa 3 al.harka tel...

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

android kendini aştı çoğu marka androide geçti umarım nokia da biran önce androide geçer yoksa tr de tarih olacak.

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Harcayacak çok param var, ooo telefona bak dedirtmek istiyorsan ama radyo bile dinleyemeyim bulutut ile diğer telefonlara ne dosya gönderebileyim ne de alabileyim bi program yüklemek için kırk takla atayım apple benim için en iyisini bilir onlarn sözü haricinde hiçbirşey yüklemeyip dinlemeyeyim küçücük ekranda süper performans alayım dersen i phone den şaşma belki jeilbreak yaparsan bir nebze zincirlerini kırarsın, ben özgürüm canımın istediğini yaparım beni kim tutacakmış şaşarım bu işlerden de anlarım gerekirse root rom işlerine de girerim dersen android senin için biçilmiş kaftan hangi android dersen htc sense arayüzü ile benim favorim ve tercihim hem malzeme kalitesi hem de ekranı ile tek geçerim hele paran varsa one x çıktı şiddetle öneririm, samsung da fena değildir kağıt üzerinde s2 htc sensationdan daha iyi deselerde iş pratiğe gelince aynı performanstalar alma aşamasında gönlün hangisine kayarsa onu alırsın ama malzeme kalitesi ve tasarım olarak htc ile samsung kıyas kabul etmez. İphonecular kızacak belki bu söylediklerime ama malesef gerçekler bunlar o paraya alınan kısıtlı ama prestijli bir cihaz. Windows phone için birşey yazmadım, onların daha yiyecek 40 fırın ekmeği var. yazmayı unutmuşum neden birçok firmanın apple uygulaması var dersen bu apple telefonları flash açamaz sitelerin %90 ı flash animasyonları ile yapıldığından giremezler o yüzden onlara ayrı uygulama yapılır ki girebilsinler. Android ile bilgisayardan nasıl giriyorsan o şekilde girdiğin sitelere i phone ile girersen ne demek istediğimi anlarsın.
    Konu BSK tarafından (31/03/2012 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE VE DEDİRTENE !

Sayfa 1/2 12 SonSon