Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: Akıllı telefon

mustafa eser
    must - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 66

ip4 kullanıyorum ben de, kurcalamayı seviyor ve biliyorsanız jailbreak den sonra iphone bambaska bi dunya oluyor. tabi oyle bi dunyaya girince de sarj dayanmıyor ben sahsen 10 saati göremiyorum ama 5dk bile bekliceksem hemen cıkartıyorum teli

mustafa eser
    must - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 66

Alıntı BSK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harcayacak çok param var, ooo telefona bak dedirtmek istiyorsan ama radyo bile dinleyemeyim bulutut ile diğer telefonlara ne dosya gönderebileyim ne de alabileyim bi program yüklemek için kırk takla atayım apple benim için en iyisini bilir onlarn sözü haricinde hiçbirşey yüklemeyip dinlemeyeyim küçücük ekranda süper performans alayım dersen i phone den şaşma belki jeilbreak yaparsan bir nebze zincirlerini kırarsın, ben özgürüm canımın istediğini yaparım beni kim tutacakmış şaşarım bu işlerden de anlarım gerekirse root rom işlerine de girerim dersen android senin için biçilmiş kaftan hangi android dersen htc sense arayüzü ile benim favorim ve tercihim hem malzeme kalitesi hem de ekranı ile tek geçerim hele paran varsa one x çıktı şiddetle öneririm, samsung da fena değildir kağıt üzerinde s2 htc sensationdan daha iyi deselerde iş pratiğe gelince aynı performanstalar alma aşamasında gönlün hangisine kayarsa onu alırsın ama malzeme kalitesi ve tasarım olarak htc ile samsung kıyas kabul etmez. İphonecular kızacak belki bu söylediklerime ama malesef gerçekler bunlar o paraya alınan kısıtlı ama prestijli bir cihaz. Windows phone için birşey yazmadım, onların daha yiyecek 40 fırın ekmeği var.
    valla hocam jailbreak den sonra iphoneda yapilmayacak sey kalmıyor, biraz kurcalayabilen biri için cok sorun olmaz bence. android de kullandım ama benim gorusum program cesitliligi olarak zayıf kalıyor

Nihat Ugur
    Gokdeniz34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    42 aje 15
    Edilen teşekkür: 75

Al bı iPhone kur jb bak keyfine telefonumda iPhone 4s in degerinden 2 katı fazla program oyun 6 navigasyon vs yüklü tabi beles
    Pc deki 60 gb lik arsivimi saymiyorum diğer hİcbir akıllı telefon bunların hiçbirini aynı anda bu kadar kapsamlı veremez

Sent from my iPhone using

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

Alıntı BSK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harcayacak çok param var, ooo telefona bak dedirtmek istiyorsan ama radyo bile dinleyemeyim bulutut ile diğer telefonlara ne dosya gönderebileyim ne de alabileyim bi program yüklemek için kırk takla atayım apple benim için en iyisini bilir onlarn sözü haricinde hiçbirşey yüklemeyip dinlemeyeyim küçücük ekranda süper performans alayım dersen i phone den şaşma belki jeilbreak yaparsan bir nebze zincirlerini kırarsın, ben özgürüm canımın istediğini yaparım beni kim tutacakmış şaşarım bu işlerden de anlarım gerekirse root rom işlerine de girerim dersen android senin için biçilmiş kaftan hangi android dersen htc sense arayüzü ile benim favorim ve tercihim hem malzeme kalitesi hem de ekranı ile tek geçerim hele paran varsa one x çıktı şiddetle öneririm, samsung da fena değildir kağıt üzerinde s2 htc sensationdan daha iyi deselerde iş pratiğe gelince aynı performanstalar alma aşamasında gönlün hangisine kayarsa onu alırsın ama malzeme kalitesi ve tasarım olarak htc ile samsung kıyas kabul etmez. İphonecular kızacak belki bu söylediklerime ama malesef gerçekler bunlar o paraya alınan kısıtlı ama prestijli bir cihaz. Windows phone için birşey yazmadım, onların daha yiyecek 40 fırın ekmeği var. yazmayı unutmuşum neden birçok firmanın apple uygulaması var dersen bu apple telefonları flash açamaz sitelerin %90 ı flash animasyonları ile yapıldığından giremezler o yüzden onlara ayrı uygulama yapılır ki girebilsinler. Android ile bilgisayardan nasıl giriyorsan o şekilde girdiğin sitelere i phone ile girersen ne demek istediğimi anlarsın.
    yüzde 90 biraz iddaalı olmuş

cemal çileçeken
    metalik beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 11

eğer çok yüksek paralar vermicekseniz nokia n8 işinizi görür kamerası muhteşem özellikleri iyi =)

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

Benimde ios5 'de 1 gün en kralı

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

samsung wave 2 var bende.parasına göre özellikleri iyidir.fakat daha önce 3 sene boyunca sürekli HTC nin çeşitli modellerini kullandım.bence akıllı telefon HTC dir.adamlar sadece akıllı telefon üretiyor yani.EVO 3D modeline geçmeyi düşünüyorum bende yaz başında.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Egemen Gönül
    egmngnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

sony ericsson xperia x10 kullanıyorum hala güzel yalnız arkadaşların dediği gibi samsung galaxy S2 derim ama ben kendim galaxy note almayı planlıyorum ne olduğu belli değil tablet desen tablet değil telefon desen telefon değil hoşuma gidiyo )

Sayfa 2/2 İlkİlk 12