Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: iğrenç olaylar ve sabrın sonu:(

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Standart iğrenç olaylar ve sabrın sonu:(

van da sokaklar savas alanı, 3000-5000 arası yaratık heryerı talan edıyor. bankalara saldırıyor. bankanın ıcınde hamıle kadının ustune molotof atıyor. acık dukkanları yagmalıyor. memurun , yabancı plakalının aracını taslıyor yakıyor... bırılerı ardından cıkıp- barıs ,dostluk ,kardeslık, demokrası- dıye tc devletıne kafa tutma gafletınde bulunuyor... 30000 ınsanımız neden sehıt oldu ne ugruna? koydekı ogretmenım katledıldı. doktorum vuruldu.. astegmenım hala gazı. ısımsız kahramanlarla dolu sehıtlıkler. esınden memleketınden sevdıklerınden ayrı yıllardır subayı astsubayı uzmanı, polısı... ne ugruna vatanı koruyoruz bız.yıllardır dagda gozunu kırpmadan bana mermı sıkabılen cani terorıst sımdı meclıse gırıp cızrede polısımı tokatlıyor.hepsi inmiş dagdan şehirde teror estırıyor. gecen hafta olayların ardından bitap düşmüş polis arkadaslarımı bır kaldırım üstünde oturmus dınlenırken gorunce beynımdeki her verıyı tekrar degerlendırdım...... sehıtlerımın kemıklerı sızlıyor yurdum. bu ulkede hıc kımse 30000 sehıdın onca gazının ve gozü yaslı eslerın cocukların anaların babaların kardeslerın, kınlerını uzuntulerını ve beynındekı yaraları yok edemeyecek .... hele boyle olaylarda ıyıce acılar depresecek...
    cok üzgünüm....

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

yorumsuz konu

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

İçim öyle dolu ki... Bir of çeksem karşı ki dağlar yıkılır. sabır ya sabır..

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Hukumetımızın acılım polıtıkası sonucunda ıyıce tepemıze cıktılar hukumetımız sagolsun ,artık oyle bır yuz buldularkı polısi tehdıt ediyorlar resmen acılımın sonucları durmak yok acılıma devam .Bır sonrakı anayasa degısıklıgınde canı ımralıdan cıkıp ev hapsıne alınacak daha somrada ser kalacak emın olun once ben yanlızım yanıma bır kac kısı verın dıyordu akp hukumetı hemen yanına arkadas verdı sonra benım alanım dar yatamıyorum enıme boyuma denıldı hemen akp hukumetı yerını genıslettı yakında serte bırakırsa sasmam nede olsa amerıka ve feto yonetıyor recep efendıyı, gayet normal canakkalede verdıgımız sehıtlerımız bunun ıcın sehıt oldular zaten ekonomık yonden tam abd ye bagımlı bır devlet olalım dıye
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

5. Bu mesajı için 3 kişi ZAK1980'ye teşekkür etti:

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

bir gün bardak dolar ve taşar....

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

bunu seyyar mahkeme kurup çiçeklerle karşılatanlara sorun.oy almak uğruna binlerce eve kor ateş düşürdüler.yazıklar olsun
    Konu fiko tarafından (30/04/2011 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

kardeşim hepsini yaşadım çataktan van a tatile gelmiştim arabamın üstüne çıktılar camlarıma vurdular sırf 09 plaka diye..çok iyi bilirim hemde çok..Van a 3 senemi verdim hayatımın en berbat 3 senesiydi..

alper aslan
    alpimmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1091

taviz tavizi getiriyor, daha neler olacak bakalım,
    ya sabır diyerek nereye kadar. istedikleri herşeyi yaptırıyorlar, verilen kararları geri çektiriyorlar, neyse daha fazla konuşmayayım, içimden devam ediyorum.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim hepsini yaşadım çataktan van a tatile gelmiştim arabamın üstüne çıktılar camlarıma vurdular sırf 09 plaka diye..çok iyi bilirim hemde çok..Van a 3 senemi verdim hayatımın en berbat 3 senesiydi..

Bu yaz doğubeyazıta taşınacağım haliyle plakayı 06'dan 04'e çevirmek icab edecek

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yaz doğubeyazıta taşınacağım haliyle plakayı 06'dan 04'e çevirmek icab edecek
    hocam ağrı tarafı van kadar değil..vanda zenginlerin 2 aracı olurdu birisi 34 yada 06 diğeri 65..

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abı sen plakayı al Ankarada tak yada Agrının gırısınde oyle gır kente bu arada Agrıda forumdan arkasımız vardı galıba .İbrahım abı senın ev mıtın orada degılmıydı gıttı guzelım manzara
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

A B
    Wisdom Words Kronokrator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 80

arkadaşlar, dağlıca baskını 36 saat sürmüş. vatan toprağı içinde bir çatışma çıkıyor ki 36 saat sürüyor ne demektir? kim gerçek vatan haini bir düşünün derim ... binlerce gencimiz pisi pisine şehit olmuş. vatan sağolsun denilebilir mi böyle bir durumda?

ulaşamadığın toprak vatan toprağı değildir bana göre.

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

ben çok küfür etmek istiyorum baştakilere ama forum ortamı müsait bir yer değil... ümit abi bu kadar iyi bir araba oldugunu bilmiyordum venga'nın.... valla bayıldım. allah kazadan beladan korusun.nazar değmesin... benim fiorinoyu'da satsak ya yardımcı olsana bana...kaça satabiliriz benim arabayı?
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı Kronokrator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, dağlıca baskını 36 saat sürmüş. vatan toprağı içinde bir çatışma çıkıyor ki 36 saat sürüyor ne demektir? kim gerçek vatan haini bir düşünün derim ... binlerce gencimiz pisi pisine şehit olmuş. vatan sağolsun denilebilir mi böyle bir durumda?

ulaşamadığın toprak vatan toprağı değildir bana göre.
    Bahadır bırde bu var o baskını gorupte sadece ızleyenler var Cumhurıyetın ılk yıllarındakı gıbı cıkartacan Vatan-i Hiyanetiye yasası devletı dolandıran,bunlara sessız kalan ,yolsuzluk yapanı,rusvet yıyenı asacan. Çinde yanlıs bılmıyor ısem butur suclar dırekt ıdam komınıst monımıst ama adamlarda tavız yok su anda dunyanın en ıyı ekonomısınden bırı ısteseler abd yı ısgal edebılırlermıs abd nın cıne acayıp borcu varmıs dıye okumustum bır yazıda.
    Bu vatanı tek dusunen Atatürk olmus hayatı savasla gecmıs,bır gun yuzu gormemıs dogruduzgun Ataturkten sonra gelenlerın buyuk cogunlugu da kendıne calısmıs zaten
    Zeynel KARACAN

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı pilotender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben çok küfür etmek istiyorum baştakilere ama forum ortamı müsait bir yer değil... ümit abi bu kadar iyi bir araba oldugunu bilmiyordum venga'nın.... valla bayıldım. allah kazadan beladan korusun.nazar değmesin... benim fiorinoyu'da satsak ya yardımcı olsana bana...kaça satabiliriz benim arabayı?
    Ender sende konuyu farklı boyuta cekmısısn ıyıde olmus konu dagılmıs bıraz ben yazmıyorum artık gece gece gunaha gırmeyeyım sınırlerım bozulmaya basladı bunları okudukca ben Nİkita dızısıne kacar
    Zeynel KARACAN

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

Zeynel, adamım bilerek cektim konuyu. herkes söylediklerinde o kadar doğru ve o kadar sinirlenmekte haklıyız ki.. Ama şu var ki grandepunto forumu buna çözüm olamayacak bir yer. Çözüm sadece sandıkta bulunabilir diye düşünüyorum. Ve konu başlığı Ümit abinin yeni arabası olduğundan dolayı ben de konuyu biraz dağıtmak istedim. Ayrıca, Ümit Abi ile benim çok ortak noktam var. bende de 77 lik punto vardı ve fiorino'ya geçtim aynen onun yaptıgı gibi... O şimdi fiorinoyu sattı. Şimdi sıra bende
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abı sen plakayı al Ankarada tak yada Agrının gırısınde oyle gır kente bu arada Agrıda forumdan arkasımız vardı galıba .İbrahım abı senın ev mıtın orada degılmıydı gıttı guzelım manzara
    en çok üzüldüğüm şeylerden biri de balkondaki manzaramdan ayrı kalmak

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

açılım sayesinde iyice içimize soktular bunları...eğer biri dur demezse gittikçe güçlenecekler...
    Keyif BMW'Dir...

önder nurtekin
    luleburgazli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 EY 3939
    Edilen teşekkür: 150

ATAM nedemiş
    ''Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, içerdeki cephenin suskunluğudur''

başı tutanlar sanki futbol takımı tutuyorlar gol duellosu gibi oldu siyaset
    ama neden millet cahil bırakılıyor hem okumuş hem okumuş cahillerle doldu taştı heryer buna siyonist güçlerin elinde bulunan medyada en büyük desteği sağlıyor...

önce bbg diye bir programla Türk aile yapsına taş attılar gelişen süreçlerde KURTLAR VADİSİ diye bir diziki izleyenlerin çoğu vurdu kırdı için izliyor dışarı bir çıkıyorsun herkes polat(şöyle bir dipnot düşeyim hemen polat bir sahnede çekim sırasında bileğini inciltiyor ve bileklik takmak durumunda kalıyor sonraki hafta bir bakıyorsunuz bileklik satışları patlıyor) bu durum neyi destekliyor aslında başbakanın kabadayılığını hani ahkam kesiyorya sürekli çok ince bir bağlantı var arada aslında en azından ben öyle hissediyor ve öyle biliyorum benim doğrum budur...

hiçbir akp li okadar çıkan and'ımızın kaldırılmasına Atatürk ve İstiklal marşı çerçevelerinin kaldırılmsına, kitaplara teyyibin cümlelerin konulmasına, ücretsiz dağıtılan kitaplarda tarihi yanlışlıklar yapılmasına, binlerce gencin hiçe sayıp kendi yandaşlarına soruların dağıtılmasına, şerrefsizlere kapıların açılıp davul zurnayla karşılanmasına, hainlerin meclise girmesine, bir hainin devletin polisine tokat aatmasına... nasıl birşey demiyor bu yenen HAK kı ve Hukuku nasıl görmezden geliyorlar şaşıyorum...

...

devam etmeyeyim...
    Her TÜRK asker doğar

24. Bu mesajı için 2 kişi luleburgazli'ye teşekkür etti:

Umut K.
    Seat İbiza 1.2 TSİ DSG sundown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 242

Türk Bayrağını yakma cüretini göstermek, eylem yapılan yerde bankaları, dükkanları taşlamak, arabaları, otobüsleri ve hatta insanları yakmak, polisi tokatlamak, her gün sokaklarda, caddelerde terör estirmek DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜK ise bizde o demokrasi hakkımızı kullanarak bu eylemleri yapana, yaptırana DEMOKRASİ kapsamında cevap verilmesini talep ediyoruz !
    Türk Milleti'nin derdi artık ekmek değil, pırlantadan alınmayan vergi değil, işsizlik değil, çılgın projeler değil, iktidar ve muhalefet partilerinin mitinglerde yaptıkları saçma konuşmalar değil, derdimiz toprak bütünlüğümüüzn korunması ve milli bağımsızlığımızdır, cumhuriyetimizdir !
    Kaçarak özgür olunmaz, Osman Paşamın yanındayız bu seçimde !
    " Mazeret zayıfların silahıdır. Bahaneler daha çok batmak için iyi bir yöntemdir. Akıllılar buna başvurmaz"
    Osman PAMUKOĞLU

26. Bu mesajı için 2 kişi sundown'ye teşekkür etti:

Sayfa 1/2 12 SonSon