Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Trafik Ceza Zamlarını Otomatiğe Bağladılar...!

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Kızgın Trafik Ceza Zamlarını Otomatiğe Bağladılar...!

Bu Nedir Arkadaş Her Sene Bu Cezalara Zam Gelecek Diye Yasal Bir Yükümlülük mü Var Ve Ayrıca Devletin Elindeki Evraklarmı Kokuşuo Veya Bayatlıyor Yenisimi Alınıyor. Bunlar Kafayı Yemiş Yha Heryerden Geçirin Geçirin. Öyle Bir Sövesim Var Öyle Bir Sövesim Varrrrrr.... Lanet Olsun Memura Emekliye Zam Yaparken 2,5 2,5 Başka Şeylere Zam Yaparken HARPADAN GEÇİİİRRR.....

Trafik cezalarına yeni yıl zammı! CNNTurk.com

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

BSK

GURUR DEMİR
    GRDEDE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 624

Adaletten haktan hukuktan bahseden ve Allah kuran kitap deyip,askari ücrete veya emekli maaşlarına zam yaparken binbir dereden su getiren fakat;vergi konu olduğunda bunların hiçbirini hatırlamayan bu zihniyeti ve yandaşlarını lanetliyorum...
    1.4,120hp,tjet,emotion,duolojik,skydome,teknopaket ,GRDEDEpaket,BEYAZ BRAVO

Tehlikeli olan sürat değil ,KONTROLSÜZLÜK tür.

4. Bu mesajı için 3 kişi GRDEDE'ye teşekkür etti:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

bu benzin zammı kadar koymuyor adama sonuçta kural ama benzin ihtiyaç!!

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı GRDEDE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adaletten haktan hukuktan bahseden ve Allah kuran kitap deyip,askari ücrete veya emekli maaşlarına zam yaparken binbir dereden su getiren fakat;vergi konu olduğunda bunların hiçbirini hatırlamayan bu zihniyeti ve yandaşlarını lanetliyorum...
    Balık akıllı olmak boyle bısey ıste
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu benzin zammı kadar koymuyor adama sonuçta kural ama benzin ihtiyaç!!
    YHa Serhat Akıllı Ol Allah Aşkına Ne Alakası Var Kural Diyede Adama Bu Kadar Geçirilmez Sorarım Sana Elinde Telefonla Geçerken 66 Giydirsinler O Zaman Ben Biliom Seni Gelip Burda Konu Açmasını Bilirsin

Serhat Serhat
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YHa Serhat Akıllı Ol Allah Aşkına Ne Alakası Var Kural Diyede Adama Bu Kadar Geçirilmez Sorarım Sana Elinde Telefonla Geçerken 66 Giydirsinler O Zaman Ben Biliom Seni Gelip Burda Konu Açmasını Bilirsin

abi elime telefon almam gerekirse ama sıkıysa mazot alma

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Serdar bence cezalar az karadesım belkı hıc ceza yemedıgımden konusmak kolaydır benım ıcın ama trafıkte o kadar çakal İTTT kopuk varki anlatamam .
    Su konudada haklısın kurallara uyan bılınclı bırınede sacma sapan bır seyden ceza yazılmasınada karsıyım kırmızıda telle konusuyon yazıyo,arkada ambulan sıren calıyor sen yol verırken kırmızıda gecıyorsun yazıyor
    Bu arada kucuk harfle iki harfle (İstanbul Trabzon ) yazınca yıldız oluyor
    Konu ZAK1980 tarafından (26/12/2010 Saat 16:33 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Telefonu ele alacağımıza araçlara takılan parrot diye bişey var gaayet elimizi sürmeden telefonla konuşabiliyoruz...ya da ne biliyim benim yaptığım gibi bluetooth kulaklık edinin(kalitelisini 30-40 TL arasında bulursunuz çok değil) rahatlayın.Ben mesela bluetooth kulaklık kullananlardanım...

Cezaya zammın aslında daha fazla olması lazım bence,bunlar çok komik.Bizim bazı şeyleri yapmamamız için(trafikte telefonla konuşmak,emniyet kemeri takmamak,alkollü araç kullanmak,aşırı hız yapmak falan) daha yüksek olması gerekir ki insanların canı yansın...Ben ceza zamlarının daha fazla olmasından yanayım,benzinin zamlanmasına tabi ki de tepki gösteririm ama ceza konusunda desteklemişimdir zamlanmasını ki daha fazla insanlar dikkat etsinler.Dikkat ettikleri zaman trafik kaza oranımız kesinlikle daha aşağıya düşer söyleyeyim

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.

Serhat Serhat
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar bence cezalar az karadesım belkı hıc ceza yemedıgımden konusmak kolaydır benım ıcın ama trafıkte o kadar çakal İTTT kopuk varki anlatamam .
    Su konudada haklısın kurallara uyan bılınclı bırınede sacma sapan bır seyden ceza yazılmasınada karsıyım kırmızıda telle konusuyon yazıyo,arkada ambulan sıren calıyor sen yol verırken kırmızıda gecıyorsun yazıyor
    Bu arada kucuk harfle iki harfle (İstanbul Trabzon ) yazınca yıldız oluyor

çok haklısın valla abi trafiği felç eden bir sürü insan var...

GURUR DEMİR
    GRDEDE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 624

Arkadaşlar bence bu konu sapmış durumda....Suça mantıklı ceza elbette olacak. Konumuz her yılbaşında otomatik yapılan artışlar.Aynı hassasiyeti başka konularda göstermiyorlar.Yani devlet alacağı olduğunda aslan kesiliyo vereceği olduğunda tazı gibi kaçıyo.Bir memlekette madur olduğunda hakkını aramak için yargıya paran yoksa başvuramıyorsan,o memlekette devlet yanlış uygulamalarının faturasını 4.- tl ye yakıt satıp halka ödetiyorsa, oturup düşünmek lazım...
    Konu GRDEDE tarafından (26/12/2010 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.
    1.4,120hp,tjet,emotion,duolojik,skydome,teknopaket ,GRDEDEpaket,BEYAZ BRAVO

Tehlikeli olan sürat değil ,KONTROLSÜZLÜK tür.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Alıntı GRDEDE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bence bu konu sapmış durumda....Suça mantıklı ceza elbette olacak. Konumuz her yılbaşında otomatik yapılan artışlar.Aynı hassasiyeti başka konularda göstermiyorlar.Yani devlet alacağı olduğunda aslan kesiliyo vereceği olduğunda tazı gibi kaçıyo.Bir memlekette madur olduğunda hakkını aramak için yargıya paran yoksa başvuramıyorsan,o memlekette devlet yanlış uygulamalarının faturasını 4.- tl ye yakıt satıp halka ödetiyorsa, oturup düşünmek lazım...
    Hay Yaşa Dede Bunu Anlasa Arkadaşlar...

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

cezalara zam yapılması güzel olmuş.
    ama sadece zam yapmakla yetinilmemeli.
    denetimlerde daha da sıklaştırılmalı diye düşünüyorum
    kurallara uymayanların anında ceza alması taraftarıyım.
    en ama en önemlisi ise, suçlar asla affedilmemeli, sonuna kadar ödetilmeli.

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Katılıyorum Fatih Kırmızı
    Işık İhlali 1000 TL Olmalı
    Radar Cezası 2000 TL Olmalı
    Emniyet Kemeri Cezası 600 TL Olmalı
    Park Cezası 400 TL Olmalı

Değilmi ?

Parası Olan Yine Yapar Apaçiliğini Parası Olmayan Zibidilerede Zaten Ceza Kesselerde Ödemiyor Olan Yine Bize Olsun. Haklısın Cezaların Miktarı Arttıkça Bu Çözüm Olacak Doğru Söylüyorsun.

Memleketin Her Yeri On numara Sıfır Asfaltlarla Donatılmış Nasılsa Hiçbir Yolumuzda Mühendislik Hatası Yok. Yurdumun Polislerinin Kıllığı Tutunca Hiç Gereksiz Ceza Yazmıyorlar. Tabikide Artsın ...

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Aynen oyle trafık cezasına acımıyorum ...
    I ' m c a p u l i n g . . .

Şükrü KESKİN
    skeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

arkadaşlar cezalar, harçlar, değerli evrak denilen belgelerin fiyatları, pasaport fiyatlarış mali ve idari para cezaları, bunlar her yıl otomatik olarak artar. nedeni de şudur. bu tip ücretler her yıl en yüksek devlet memuru taban aylığının belli bir oranı ölçüsünde "yeniden değerleme" adı altında artırılmaktadır. tıpkı motorlu taşıtlar vergisi gibi... bu artırımlar vakti zamanında kanunla hükme bağlanmıştır. her yıl bu sene artıralım diyerek artmaz yani. devlet memuruyum işin içindeyim oradan biliyorum.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Alıntı skeskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cezalar, harçlar, değerli evrak denilen belgelerin fiyatları, pasaport fiyatlarış mali ve idari para cezaları, bunlar her yıl otomatik olarak artar. nedeni de şudur. bu tip ücretler her yıl en yüksek devlet memuru taban aylığının belli bir oranı ölçüsünde "yeniden değerleme" adı altında artırılmaktadır. tıpkı motorlu taşıtlar vergisi gibi... bu artırımlar vakti zamanında kanunla hükme bağlanmıştır. her yıl bu sene artıralım diyerek artmaz yani. devlet memuruyum işin içindeyim oradan biliyorum.

O Zaman Üstad Sölede O Hükmü Kaldırversinler Canımıza Yettii

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

İstanbulda E-5 yada E-6 bağlantı yolları yakınlarında 7-8 kişilik grup halinde yolu kesip gelip geçene ceza kesen memurlara çok rastlamışlardır istanbullular..
    Birinde emniyet kemeri yüzünden diğerini sis farları yandıgından dolayı yedim ve özellikle birincisinde lanet okudum mahalle arası sayılabilecek gibi bi yerde Güneşli evren mah. - Mahmutbey yoluna pusu atmışlar resmen hiç yoksa 200 kişiye kıytırıktan cezalar yazdılar..

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Alıntı acRep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbulda E-5 yada E-6 bağlantı yolları yakınlarında 7-8 kişilik grup halinde yolu kesip gelip geçene ceza kesen memurlara çok rastlamışlardır istanbullular..
    Birinde emniyet kemeri yüzünden diğerini sis farları yandıgından dolayı yedim ve özellikle birincisinde lanet okudum mahalle arası sayılabilecek gibi bi yerde Güneşli evren mah. - Mahmutbey yoluna pusu atmışlar resmen hiç yoksa 200 kişiye kıytırıktan cezalar yazdılar..
    Şimdi Cezalara Kabul Olan Arkadaşlar Bunu Okuyunca Şöyle Diyebilir İyi Yapmışlar Niye Sisleri Açık Geziyorlar Kardeşim Kemerini Nie Bağlamıyor Kemer Olayına Bende Hak Veriorum Onu Geç Camları Nie Filmli Diyebilirler. Polisleri Haklı Kılabilirler

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı acRep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazık vallahı butur aptal eften puften seylerı ceza yazacaklarına gıdıp sımısyah duman cıkartan,sol serıdı kapatıp tafık guvenlıgının ıcıne eden magandalara yazsanıza kardesım ceza yazarkende ınsaf bıraz sısten,acık fılımden,kemerden cazamı olur uyarırsın dınlemıyormu ozamn yaz
    Zeynel KARACAN

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi Cezalara Kabul Olan Arkadaşlar Bunu Okuyunca Şöyle Diyebilir İyi Yapmışlar Niye Sisleri Açık Geziyorlar Kardeşim Kemerini Nie Bağlamıyor Kemer Olayına Bende Hak Veriorum Onu Geç Camları Nie Filmli Diyebilirler. Polisleri Haklı Kılabilirler

Haklısın yarası olan çoktan vermiştir içinden cevabını ama ekmek sırası gibiydi Fort aracta sağ koltuk sadece ruhsatla doluydu iki memur aralıksız yazıyodu ve kime ne için ceza yazacaklarını şaşırmış haldeydiler ama eminim o ceza koçanını bitimesi için emir verilmişti 1 saat kdr cezayı yazmalarını bekledim ki ruhsatımı alıp gideyim araba pazarına cevirdiler sokaklarıı

Sayfa 1/2 12 SonSon