Sayfa 1/2 12 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Tüm üyelerimize duyurulur!

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

Dikkat Tüm üyelerimize duyurulur!

forumumuzda gereksiz yere hergün sayısızca konu açılmaktadır geyik bölümü konu çöplüğüne dönmüş durumda ve mesajlarda çok fazla flood yapılmaktadır forumumuzun görsel güzelliği için lütfen daha dikkatli olalım.

not: konu sayın editörümüz Erdi bey'in bilgisi dahilinde açılmıştır.

2. Bu mesajı için 10 kişi ademtahir'ye teşekkür etti:

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Flood yapmayı sevenler mesaj sayısını yükseltmek isteyenler yapıyo genelde abi... Dikkat et bak...

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Forumların Bir Numaralı Sorunudur Yeni Üyeler Genelde Dikkat Edemezler Böyle Şeylere Konu Araması Yapmadan Konu Açarlar V.s Ama Daha Sonra İşi Öğrenen Üyeler Bu Konuya Dikkat Eder.

Ama Bence Bu Konuda da Üyeleri Çok Fazla Sık Boğaz Etmemek Gerekir Sonuçta Forumların Olayı Budur. Sitenin Alan Sıkıntısı Varsa Yönetim Yetki Verir Bazı Üyelere Geriden Başlayarak Gereksiz Konuları Silebilir. Bu Kadar Basit.

5. Bu mesajı için 4 kişi SRDR KRKC'ye teşekkür etti:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Evet katılıyorum.... Serdar herşeyi açıkça anlatmış...

adem tahiroğlu
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok

serdar bey biz konuyu erdi bey ile konuşurkende zaten araç ile açılan konulara bişey demeyelim dedik yukarıdada belirttiğim gibi luzumsuz şeyler için açılan ve flood için rahatsızlığı dile getirdik.

@orçun kardeşim ben zaten anlamıyorum çok mesaj yazınca veya çok teşekkür alınca ne oluyor çözemedim mesaj sayısı çok olunca madalya falan verilecekse bilmem

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

@orçun kardeşim ben zaten anlamıyorum çok mesaj yazınca veya çok teşekkür alınca ne oluyor çözemedim mesaj sayısı çok olunca madalya falan verilecekse bilmem
    Süpriz Hediyeler Felan Varsa Haberimiz Olsun Yönetim

Adem Abi Benim Daha İyi Bir Fikrim Var Sonuçta Senin Açtığın Bu Konuda Araya Kaynıcak Gidcek 2 Saat Sonra Forumun Ana Sayfasına Bu Konuda Bir Uyarı Yazısı Veya Kayar Yazı Eklenirse Her Gelenin Dikkatini Çekecektir.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

adem tahiroğlu
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok

serdar kardeş onuda ağalar bilir ben bişey diyemem

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Adem abı haklı herseyı konu olarak açmamak gerekır.Yada moderatör yetkısınde onaya gıder,moderatörlerımız uygun gorurse konu açılır..Bknz ilanlar gibi

Bazı konular içeriğindeki konuları aşıp başka konulara sapmaktadır ve yenı uyelerımız konu aradıklarında tam net cevap alamamaktadırlar..

Konu açıldıgında sorun cozulmesi durumunda konunun kılıtlenmesi mantıklı gibi geliyor bana...

Yönetimin aldıgı kararlara saygımız sonsuzdur ...

Ayrıca flood yapan arkadaşlarımızıda moderatörlerımız uyarabılır ve tekrarı durumunda cezai işlem uygulanambılır...

Sonuç olarak burda hepimizin bir aile oldugunu dusunuyorum kımsenın art nıyetlı bır sey yapacagı kanısında değilim..

Saygılarımla..GP Ailesi...
    I ' m c a p u l i n g . . .

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Adem abim bende ona anlam veremiyorum... Çok mesaj yazınca hiçbişey olmuyo ama dikkat edersen tek noktayla yada tek gülümsemeyle mesaj atanlar çok burda bende ne anlarım mesaj sayısı yükseltmeye çalışılıyo... Züğürt tesellisi diyelim biz buna...

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

yönetim uyuma foruma sahip çık yöneticileri arttırın herşey 3 kişiye bağlı hangi birine yetişicekler yönetim yapılanması lazım

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Geyik konularına katılıyorum fakat çokta fazla sık boğaz edilmemesi gerektiğine inanıyorum , fakat flood olayına kesinlikle katılıyorum .. artık floodda kimsenin ücüncü şansı olmayacak modlar durmadan düzeltmek zorunda değillerki , adam bir kere söylüyorsun tamam diyor , ikiciyi yapıyor sonra üçüncü böyle gidiyor nasılsa sadece uyarıyorlar başka bişi yok diye ama bundan sonra biraz daha diktatörlük olacaktır

floodlar özellikle ilan konularında oluyor , çok uzun zman geçerde konuyu hort etmek için yaparsın fakat konuyuda sürekli güncel tutmak içinde her 2 saatte 6 saatte bir güncel vs vs yazılmazki..

15. Bu mesajı için 5 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adem abim bende ona anlam veremiyorum... Çok mesaj yazınca hiçbişey olmuyo ama dikkat edersen tek noktayla yada tek gülümsemeyle mesaj atanlar çok burda bende ne anlarım mesaj sayısı yükseltmeye çalışılıyo... Züğürt tesellisi diyelim biz buna...
    En çok mesaj sayısına sahip kullanıcıya servislerde %90 indirim verilsin

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Alıntı StrawBeeRy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetim uyuma foruma sahip çık yöneticileri arttırın herşey 3 kişiye bağlı hangi birine yetişicekler yönetim yapılanması lazım
    adem bey'in bahsettigi yonetim isini yapmiyor uyuyor durumu degildir.

geyik turunden konularin cok fazla yer kaplamaya baslamasindan sikayetci. surekli olarak sadece geyik konusu acan uyeler mevcut, ancak simdilik pek ses cikartilmadi, forum hedeflerinin kaymamasi adina bu tur nazik bir uyarinin yapilmasi lazimdi, adem bey'e duyarliligi icin tesekkur ediyorum.

ornegin izoci nickli uyenin yarim saat icinde 11-12 tane ard arda geyik konusu acmasi gibi
    Konu erdiyilmaz tarafından (26/11/2010 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: Birleştirme.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

18. Bu mesajı için 5 kişi erdiyilmaz'ye teşekkür etti:

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

geyik turunden konularin cok fazla yer kaplamaya baslamasindan sikayetci. surekli olarak sadece geyik konusu acan uyeler mevcut, ancak simdilik pek cikartilmadi, forum hedeflerinin kaymamasi adina bu tur nazik bir uyarinin yapilmasi lazimdi, adem bey'e duyarliligi icin tesekkur ediyorum.
    yönetim uyuyor derken o anlamda söylemedim şaka olarak söyledim yanlış anlaşılmış

hazır konu açılmışken söyliyim dedim

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Esasında fena olmaz

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

geyik turunden konularin cok fazla yer kaplamaya baslamasindan sikayetci. surekli olarak sadece geyik konusu acan uyeler mevcut, ancak simdilik pek ses cikartilmadi, forum hedeflerinin kaymamasi adina bu tur nazik bir uyarinin yapilmasi lazimdi, adem bey'e duyarliligi icin tesekkur ediyorum.

ornegin izoci nickli uyenin yarim saat icinde 11-12 tane ard arda geyik konusu acmasi gibi
    Erdi peki bişey sormak istiyorum;

Ben Çorlu'da Hepimizin sürekli yaşantısında kullandığımız Gıda üzerine özel bir fabrikada çalışıyorum... Bizim ürünlerimizin; export ürünler mesela sok kullanma tarihi 6 aydır... Biz sürekli hep kayıt kuyudatla çalıştığımızdan evraklar vs zamanla çok kabarıyor... Ve denetleme zamanlarında denetçiler evraklarımızın son 6 Aylık periodlarına bakıyorlar... Geçenlerde ben şirketime bir öneri verdim kabul edildi... Verdiğim öneri; 7 aylık evrakları muhafaza edelim gerisini imha edelim... Her ay devrettiğinde geçmişten 1 ay imha edelim ve sürekli elimizde 6 aylık kayıdımız mevcut olur dedim.. Ve uygulamaya soktuk... Forumda bunu uygulasak olmazmı mesela ser kürsünün son sayfalardaki mesajları 2007 yılına dayanıyor ve tahmin ediyorum ki hiç bir üye o yıllara geri dönüp bakmıyordur... Her yıl ocak ayında forum 1-2 günlüğüne bakıma alınsa ve 1 yada 2 yıl gerisinden öncekiler temizlense daha iyi olmazmı... Sadece bir öneri... Hem forumumuzdaki fazlalıklar ortadan kalkar hemde yeni bir üye yada bizler bişey aradığımızda çok çabuk konulara ulaşabiliriz...

Teşekkürler...

22. Bu mesajı için 2 kişi WiSTaRiA'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amanın gülay hanım ağzınızdan bal damlıyor ne diyorsunuz

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amanın gülay hanım ağzınızdan bal damlıyor ne diyorsunuz
    İhtiyaç sahıplerıne manasında

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

ozaman her konuda flood ve noktalar gülücükler "ok" yazıları artak... Her harf için bir cevap yazılır

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esasında fena olmaz

Erdi peki bişey sormak istiyorum;

Ben Çorlu'da Hepimizin sürekli yaşantısında kullandığımız Gıda üzerine özel bir fabrikada çalışıyorum... Bizim ürünlerimizin; export ürünler mesela sok kullanma tarihi 6 aydır... Biz sürekli hep kayıt kuyudatla çalıştığımızdan evraklar vs zamanla çok kabarıyor... Ve denetleme zamanlarında denetçiler evraklarımızın son 6 Aylık periodlarına bakıyorlar... Geçenlerde ben şirketime bir öneri verdim kabul edildi... Verdiğim öneri; 7 aylık evrakları muhafaza edelim gerisini imha edelim... Her ay devrettiğinde geçmişten 1 ay imha edelim ve sürekli elimizde 6 aylık kayıdımız mevcut olur dedim.. Ve uygulamaya soktuk... Forumda bunu uygulasak olmazmı mesela ser kürsünün son sayfalardaki mesajları 2007 yılına dayanıyor ve tahmin ediyorum ki hiç bir üye o yıllara geri dönüp bakmıyordur... Her yıl ocak ayında forum 1-2 günlüğüne bakıma alınsa ve 1 yada 2 yıl gerisinden öncekiler temizlense daha iyi olmazmı... Sadece bir öneri... Hem forumumuzdaki fazlalıklar ortadan kalkar hemde yeni bir üye yada bizler bişey aradığımızda çok çabuk konulara ulaşabiliriz...

Teşekkürler...
    orcun hocam onerin cok guzel, forumda 2007 ve hatta 2006ya ait konular da var, forum konularinin neredeyse tamami google vb. arama motorlari tarafindan indekslenmis durumda. bizim isimize yaramiyor gibi gorunen bir konu, google, yahoo, bing vb. arama motorlarinda arayan bir kisinin isine yarar olabiliyor. konu silimi varolan indekslerin bozularak arama motorlarinin nezdinde deger kaybetmemize neden olacagi icin simdilik boyle bir toplu silme isine sicak bakamiyorum. tabi bununla beraber akillara arama motorlari bizim icin onemli mi sorusu gundeme gelecektir. gun icinde giren kullanicilarin %80 civari cok buyuk bir kismi bu yolla geldigini goz onune alirsak, kullanici trafik kaynagimizin zedelenmesini istemeyiz. oneri icin tesekkur ederim.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

27. Bu mesajı için 3 kişi erdiyilmaz'ye teşekkür etti:

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Önemli olan forumu canlı tutabılmek gerekırse gulucukte yapılabılır..
    Site yönetiminin burda onlıne bulunan arkadaşlarla beraber konularda en azından 1 msj da olsa aktif olabılmelerı,hem konu akışında hemde uzman görüşleri alma konusunda yararlı olacagı kanısındayım...
    Asıl konu aslında gereksız konu acılması...

Sayfa 1/2 12 SonSon