Sayfa 3/3 İlkİlk 123
49 sonuçtan 41 ile 49 arası

Konu: Köpek besleyenlerimiz?

fatoş akgun
    gizemlisan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 R 2730
    Edilen teşekkür: 61

Hayvan barınaklarında sokağa terk edilmiş bir sürü cins evcil hayvanla karşılamak mümkün ne yazık ki. Bir anlık hevesle alıp bir kaç ay ya da sene "oynayıp" sokağa atanlar da az değil. Bir hayvan alınacaksa eğer; öz evlat gibi, çocuk gibi bakılmak koşuluyla alınmalı bence.2 çeşit köpek besledim biri küçük ırk terier,diğeri golden küçük köpekler ev için uygun ama golden retriever evde olmadıtaşınırken birlikte bakımını üstlendiğimiz arkadaşıma vermek zorunda kaldım.bi daha asla golden beslemem ne doyduğunu biliyor ne yorulduğunu 6 ay bana neler çektirdi

Ersin BAŞARAN
    ersobas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 47

Benim dostum rüzgarıda sizlerle tanıştırmayı isterim. Kendisi 7.5 aylık bir goldendır.

Terasta bir yaşam alanı mevcut salık dolaşıyor orada en az bir saat geziyoruz beraber.

3. Bu mesajı için 2 kişi ersobas'ye teşekkür etti:

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oğlum COFFEE

8 yasındadır kendisi safkan golden.

2 kez ciftlestirdik 10 adet yavrusu var.

Evde bizle yasıyor.Yatagı vs herseyi var.

Hergun tuyleri tarıyoruz.Mama olarak Hıllss kullanıyoruz.

Yetenekli mi ? Bilemem...Ama akıllı oldugu kesin.

Berbaer maç izleriz gol oldugumu ortalık havlamadan bagırmaktan yıkılır.

Ben ona gitar calarım resmen guler.Gitar susunca somurtur.

Cok kızarsa yuzume gelip geğirir...

Cok saglam bir ilişkimiz var.

5. Bu mesajı için 2 kişi Misafir046'ye teşekkür etti:

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Bu da bizim Zeus Başgan. Kendisi çok cool dur 2.5 yaşında 37 kg ağırlığında. 2 aylıktan beri bizde.

Kedileri ve bilimum diğer hayvanları hiç sevmez, yalnız takılır.

Tut deyince tutar, bas deyince kopartır Otur, yat, pati ver, bekle gibi temel komutları bilir, gel deyince gelmez, menfaati varsa gelme desenizde gelir.

Hafta içleri ben bakıyorum, hafta sonları kız arkadaşımda kalıyor. İnsanlarla pek sıkıntısı yoktur. Kimseyi işine karıştırmaz. Biz hariç komut veren olursa pek takmaz.

Kırmızı Tuborgdan başka bira içmez.

Eukanuba dan başka mama yemez.

Kendisi Esra Erol hayranıdır. Onun sesini duyunca gider televizyonun önüne yatar, bazen de televizyonu yalar.

4 ayak üstünde sıçrayan nadir köpeklerdendir.

Babası american bulldog, annesi tiger boxer. Bu cinsler Bull Boxer diye geçiyor.

Bir kez çiftleşti, 5 kızı 1 oğlu oldu. Yavrularını hiç görmedi, yavruları olduğundan haberi de yoktur muhtemelen.

Tüm puntoculara saygılarını sunuyor.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

7. Bu mesajı için 3 kişi SteinGP'ye teşekkür etti:

ömer bedir
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. omer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 767

Tony Alman kurt u kangal kırması erkeğidir kendisi şuan 2 yaşında ve full serir ev dışında

Konu omer06 tarafından (21/11/2012 Saat 17:54 ) değiştirilmiştir.

Ziyaretçi
    Ziyaretçi Ziyaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2000-2008 yillari arasinda 2 tane saf kan pitbull'um vardi fakat genetik sorularindan dolayi 2008 ekim ayinda uyutmak zorunda kaldik. Pitbull'lar halk arasinda cok asi hircin olarak bilinirler fakat pitbull'larin genetik hastaligini kimse bilmez. Genetik olan hastaligi; kemik gelisimleri 6-7.yillarda duran pitbullarin ic organ gelisimleri 9-10.yillarda durmaya basliyor ve bu kopekler surekli et vb protein deposuyla beslendikleri icin kemik gelisimini tamamladiktan sonra kutlesel organ gelisimleri cok hizli bir sekilde devam ediyor. Buda kafa tasi icine skisan beyinleri yuzunden aci cekmelerine ve dogal olarak gecici bilinc kaybi ve hircinliga yol aciyor. Bu yuzdendir pitbullarin hircin olmalarinin sebebi. Aksi takdir 2-3 yasindaki pitbullar (extradan bir aminoasit protein yuklemesi yapilmamis olanlar) cok keyifli arkadaslardir.

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bekarken 5 tane goldenla aynı evde yaşıyordum fotolarını yarın koyarım bu pcde yok ne yazıkki

Kızım maya ve 4 tane yavrusu vardı. Sezar,Ceyar,Yosma,Sabun 3 erkek 1 dişimiz vardı.

Evlendikten sonra vermek zorunda kaldım ne yazıkki sahiplendirdim.Yavrularımız gayet iyi anneden haber alamadık ne yazıkki bir daha halen arada bir araştırmaya çalışıyorum

Deniz '
    Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

Buda benim oğlum. Buradaki resimde 5, 6 aylık falandı. Haziranda 4 yaşını bitirecek. Nevi şahsına münhasır bir köpektir kendileri.

Kornişon turşusuna bayılır.
    Akan çeşmeden su içer, kapta duran sudan içmez.
    Dışarı çıkmak istediği zaman tasmasını getirir önünüze bırakır.
    Evde 2 kişi sohbet edecek olsa illa gelir bi muhabbetin ortasına salça olur. Kumanda, cep telefonu, anahtar ne bulursa alır kaçar.
    Maalesef biraz şımarık. Ama yinede çok seviyoruz

fırat kemal
    firatio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart Ce: Köpek besleyenlerimiz?

köpek sahipleneceksiniz onu nasıl besleyeceğinizi ve size getireceği bir çok şeyi de göze almanızı öneririm köpek büyük sorumluluk. köpek maması alırken dikaktli davranmanız lazım

Sayfa 3/3 İlkİlk 123