Sonuçlar: Tatil için hangi bölgeyi tercih edersiniz?

Katılımcı sayısı
22. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Antalya

9 40.91%
  • Bodrum

5 22.73%
  • Fethiye

6 27.27%
  • Kuşadası

1 4.55%
  • Yurtdışı

1 4.55%
Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 2010 tatil keyfi

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Standart 2010 tatil keyfi

2010 Tatil keyfi arkadaşlar bugüne kadar gittimiz oteller ve fiyatları hakkında ve hatta memnun oldugunuz yada memnun kalmadıgımız yönlerini paylaşırsak birbirimize yardımcı olabilecegimizi düşündüm ve bu konuyo açtım

Ben geçen sene fethiye ölüdenize gitmiştim Bamtur ile dreamland
    diye bir otel ve süperdi erken rezervasyon yaptırmıştım iki kişi 4 gece 5 gün şeklinde ve belki inanmayacaksınız 468 tl gittim kendi arabamla gitmiştim fethiye ölüdenize 17 km mesafede orman içinde çok nezih biryer herkeze tavsiye edebilirim açıkçası orman içinde ve iki tane havuzu bulunuyor herşey dahil sistemiyle çalışıyorlar inanın çıkışta sadece 10tl ödedim iki türk kahvesi ve bir şaşal su herşey dahil olunca biraz fazla içmişim kahveyide ondan içtik
    paylaşalım bu konuyu bu seneki tatil için antalya kemer belek civarı bir otel arıyorum açıkçası birbirimize yardımcı olalım istedim...
    Saygılar Hepinize...

Eylemlerim devam edecek...

2. Bu mesajı için 8 kişi 34ozkankurtuldu34'ye teşekkür etti:

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Özkan helal olsun çok iyi bir konu açmışsın valla...

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Teşekkürler bahri abi paylaşım budur işte birbirimize yardımcı olalım istedim saygılar

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Ayrıca yeri gelmişken bende paylaşayım ...DİDİM 2009 TARHAN 5* ... 0 puan veriyorum...tesis güzel işletme çok kötü...bana göre...yeme içme herşey dahil ama aslında değil...deli para verdik ve bol sulu bira(adı bira idi sarı renkli bir sıvı) içtik...hatta dışarıdan bayiiden aldık...YEMEKLERDE HER TÜRLÜ MALİYETİ DÜŞÜRME CANBAZLIĞINI ANCAK 2-3 GÜN sonra farkınavarıyorsunuz...Ve yemeden içmeden kesildim resmen...2008 KUŞADASI EGERİA BEACH 4* berbat hemen hemen aynı şeyler orası için*de söyleyebilirim...+ denizi bi tuhaf ne yapacağı belli değil ... daha önceleri 4-5 defa DİDİM hotel MİLETOS 3* işte paranın tam karşılığı yarım pansiyon sade ve yeterli...ancak sezonun en koyu zamanında tavsiye etmem...altınkumda adım atamazsınız...
    Konu GPS2 tarafından (21/02/2010 Saat 22:16 ) değiştirilmiştir.

bahri cincioğlu
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

bu yıl MARMARİS İÇMELER düşünüyoruz ailece ... giden arkadaşların görüşlerini merak ediyorum açıkçası...

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Bahri abi fethiye ölüdeniz DREAMLAND hoteli tavsiye ederim tam bir aile ortamı süperdi valla arabanla gidersin ortalama istanbuldan git gel 2200 km yol yapmıştım bence bir bak istersen orayada belki begenirsin... bende antalya düşünüyorum bakalım hangi arkadaşımız bu konuda yardımcı olacak bana muhtemelen 4 agustosta çıkıcam senelik izine direk antalya düşünüyorum boguldum bu İSTANBULDAN artık sen şanslısın bursa on numara bakarsın ilerde bende yerleşebilirim bursaya bol bol görüşürüz artık senle gerçi ilk görüşmeden sonra görüşemedik kısmet artık...

ŞENOL KARASU
    skydome - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 237

arkadaşlar ben geçen yaz antalya olimpos'a gittim...ben böyle bi yer görmedim bekarlar için müthiş bi yerağaç evler var denizi muhteşem...5 kişilik bir odada kalmıştım iki polonyalı kız ve iki amerikalı sonra da iki ispanyol kız ve iki italyan erkekle kalmıştımhiç otelde kalmadım ama herşey dahil sistem bir otele gitmek isterim denizi güzel ve ılık olan bir yer...Fiyatı da makul olsun...
    Bravoo Multijet Emoo+lavv+skyy

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Şenol evlenince sende dreamland fethiyeyi tercih et sanırım bekarsın ben sana bodrumu tavsiye vediyorum ve balikesir cunda orayıda dene on numara ortamlar bulabilirsin biz artık evlendik bizim için nezih yerler gerekiyor

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

konu harika özkan
    ben bu sene muhakkak fethiyeye gitmek istiyorum
    geçen sene alanyada avsallar merkezde denize sıfır maritim otel de kalmıştık
    her şey dahil 2 kişi 2 çocuk çocukların 1 ne %50 ödedik
    7 gece konaklama bedeli 1275 tl vermiştim
    otelden ve çalışanlardan memnun kalmıştık ama denizi taşlıktı bir tek hoşuma gitmeyen yanıda buydu
    ama bu sene inşallah fethiyeye götürmek istiyorum çocukları
    tavsiyede bulunacak veya mekan önericek arkadaşların önerilerine açığım

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Coşkun konu güzel ama bir teşekkür etme nezakatini bile göstermemişsin bak abi fethiye ölüdenizde 17 km dreamland hotel var orayı degerlendir erken rezervasyon çok uygun fiyat ve aile gidilebilcek on numara bir yer hatta bahri abiyle beraber gidin yalnız içilmiyor herşey dahilde...Arabanlada gidersin 2200 km yalnız dikkat et fazla yakmasın bende lpg vardı megane coupe onla gitmiştim bu sene puntoyla gidicem allah kısmet ederse...

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

teşekkür kısmına iyi bak özkanım
    ule yine mi kafayı buldun yoksa göremeyon

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

14. Bu mesajı için 2 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Yok abi ya senin buluşmaya gelmeyişini protesto etmek için bugün içmiyorum aslında sende haklısın bu durumda içmeliyim oda dogru

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

Alıntı GPS2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yıl MARMARİS İÇMELER düşünüyoruz ailece ... giden arkadaşların görüşlerini merak ediyorum açıkçası...
    tavsiye ederim çok çok güzel bir yer geçen sene yazın ordaydım kendi arabamızla gitmiştik 3 yıldızlı bir otelde kaldık 1 hafta 7 gün 6 gece 3 kişi 900 lira(herşey dahil) gerçi o otel şimdi tadilatta ama çevrede bir çok otel mevcut barların fiyatları çok uygun bir bardak bira 2.50 liraya bile var

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Mert fiyatlar uygun ve ortamda var diyorsun yani iyi bir tatil yapmışsınızdır kesin bende bu sene antalya civarı bir yer bulacagım kesinlikle...

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Evet sonunda bir otel bulabilecegim antalya civarında sizlerinde yardımıyla işşallah..

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Bu yıl fethiye ölüdeniz dreamland a tatil alacağım. 2 sene önce tur ile gitmiş çok memnun kalmıştık bence antalyadan daha güzel hem antalya da her sene sıkmaya başladı artık sokak sokak ezberledim antalyayı biraz bilinmeyen yerlere gidelim.
    Geçen sene de Antalyadan dönüşte Gökçeadanın eldeğmemiş koylarına gidip 2 günlük kısa bir tatil daha sığdırdık mükemmel ve çok ucuzdu. Dünya gözü ile mutlaka gökçe adayı görmeli deniz canlılarının oldugu yıldız koyunda manta (vatoz) balıkları ile birlikte yüzmelisiniz. İstanbula bu kadar yakın ve akılalmaz doğası karşısında şapka çıkarıyorum manyak güzel bir yer. 2. tercihim elbetteki Fethiye olacak yurtdışı turları daha ucuz olmazsa tabiiki

ilker kara
    ik77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 AD3862
    Edilen teşekkür: 137

2005 yılında evlendim ve balayına side maritim pine beach otele gittik.tam anlamıyla 4*4 lük bi tesis.kesinlikle tavsiye ederim.bungalow veya otel kısmı farketmez süper.2007 yılında side kızılot cristal admiral resort.biz iyi bi dönemde o tatili almıştık.gecelik 66 tl gibi bi rakam.maritim pine beach kadar olmasada tavsiye ederim.deniz hem taşlık hem derin dikkat edilmesi gerek.2008 yılında oğlum henüz 2,5 aylık olduğu için tatile gitmeyecektik ama annem ve babamla gitmek istedik son dakikada alanya yolu üzerindeki çimtur devremülklerinde 5 günlük yer kiraladık 200 tl ye.4 kişi ve alideniz im.devremülk sistemini o zaman öğrendim.almak hiç mantıklı değil ama kiralamak çok mantıklı.senelik aidat fiyatına yakın bi rakama istediğiniz tarihte kiralayabiliyorsunuz.kalabalık bikaç aile şeklinde tatil yapmak istiyorsanız hem çok ekonomik hemde çok alternatifli bi seçenek.herşey dahil diye illaki oradan çıkamamak gibi bi derdiniz yok.istediğiniz yere gidin gezin yiyin için sadece kullandığınız kadarını harcayabiliyorsunuz.tesise gelince 3 4 tane havuzu var.sahile 5 dakika yürüme mesafesi.hoş biz oraya bile arabayla gittik ama.ekonomi ve diğer yazdığım alternatifler için tavsiye ederim.2009 yılında oğlum henüz küçük olduğu için erken rezervasyon ve antalya seçeneğini kullanmayıp bekleyelim müsait olunca bi yer buluruz dedik.benim üyesi olduğum işçi sendikasının didim de bi oteli var.holiday beach resort.4 yıldız.çok çok iyi bi otel değil ama bizim için iyi bi fırsat oldu.hem istediğimiz zaman 2 gün önceden yerimiz ayırtıp hemde gecelik 60 tl gibi bi fiyata gittik.tesis tam 4 yıldızlık bi aile tesisi.ama muhteşem bi denizi vardı.oğlum için çok sevindik ve hep denizdeydik.aile ve ekonomi isteyenler için tavsiye ederim beklentileriniz çok yüksek değilse tabiki.2005 ten önce yani bekarken gittiğim oteller.eskiden adı solmuna idi şimdi papillon muna.müthiş bi tesis ama biraz pahalı olsa gerek.bir diğeri majesty kemer beach 4 yıldız ama fena değildi.ve bodrum da flipper.tesiste birkaç konaklama alternatifi var.devremülk ve otel biçiminde.denize 0 bi sürü havuzu var.eskiden yoktu ama galiba şimdi aquapark yapmışlar.bekar ve gezmeyi sevenlere tavsiye ederim.en azında bodrum için.biraz uzun oldu ama umarım işe yaramıştır.en sonunda gitmek istediğim yerlerelphin otelleri,limak otelleri ve daha adını hatırlamadığım side ve belek çevresindeki iyi oteller.VE TABİKİ BALAYI OTELİM MARİTİM PİNE BEACH.
    Konu ik77 tarafından (22/02/2010 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert fiyatlar uygun ve ortamda var diyorsun yani iyi bir tatil yapmışsınızdır kesin bende bu sene antalya civarı bir yer bulacagım kesinlikle...
    evet özkan abi tatil çok güzel geçti gerçekten tam kafa dinlemelik bir yer ortam desen zaten güzel turistler bile seninle konuşmaya çalışıyo az çok konuşuyorsunuz arkadaş oluyorsunuz şahsen bizim otelde böyleydi fiyatlar dediğim gibi uygun kısaca tam bir aile için ideal bir yer eğer ege tarafını düşünürseniz tavsiye ederim marmaris içmeleri

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Didim cok guzel ınanılmaz dogası olan bır yer fakat sezon sonu gıtmekte fayda var ınanılmaz kalabalık oluyor..

Çeşmede 2 ay sezon vardır bence eghlence ve denız ıcın tercıh edılebılır..
    Kuşadası emeklı yerı geçiniz.
    .
    Fethıye bambaska bı yer ama cebınızde mutlaka fazla fazla paranız olsun

Bodrum tam bekar tatıl cennetı denızı guzel olmasada genelde eglence ıcın tercıh edılen bır yer...Cok pahalı ayrıca...

Marmarıs baska bır cennet onemle tavsıye ederım..

Gökova görmeden ölmeyin

Ayvalık-altınova-altınoluk oksıjen bakımından olaga ustu bır yer..Saglık sorunları olanlara bıre bır..Dogası alabıldıgınce yeşil..Hem deniz hem doğal imkanları var..Balık rakısına dıyecek sey yok..Sarmısaklısı ayrı bır cennet..Ayrıca cok pahalı olmayan orta duzeyde bır tatıl cenneti..Kaz daglarına cıktıgınızda kendınızı bambaska hıssedeceksınız..

Kaş muhteşem bır dogası vardır görmenız gereken bır yer..

Kemer bolca rus turıst gorebılecegınız fazla albenisi olmayan pahalı bır yerdır..
    I ' m c a p u l i n g . . .

25. Bu mesajı için 3 kişi Kriminal'ye teşekkür etti:

MURAT KAPLAN
    k@pl@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 779

Ben son iki sezondur Marmaris Turunç Otel'e gidiyorum. kendine ait bir koy , çok sakin bir yerleşim yeri. ve çam ağaçlarıyla çevrili bir cennet. Deniz gibi bende tavsiye edebilirim.

27. Bu mesajı için 4 kişi k@pl@n'ye teşekkür etti:

Sayfa 1/2 12 SonSon