Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 21 ile 31 arası

Konu: Ankara-alanya en kisa ulaşim

berkeraaa
    Ziyaretçi berkeraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

size kendi durumumu şöyle açıklayayım.Eskiden Konya - Antalya arası gidecek olanlar şehir trafiğine hiç girmeden direkt olarak geçiş yapabiliyordu çevreyolundan.Ancak artık bir şekilde sizi şehirin içine alan kavşaklarla başka yerlere yönlendirilmiş oluyorsunuz.En azından çevreyolundan gelen araçlar için kavşaklar çok anlamsız oldu bana kalırsa.

ilker kara
    ik77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 AD3862
    Edilen teşekkür: 137

ankara-kulu-konya-seydişehir-akseki-manavgat-alanya....5 saatte alabılırısın bu güzergahı...yolda durabilecegin en iyi tesis tınaztepe tesisleri..nerde seydişehiri geçince..ama yemek içinse konya da durman daha iyi olur....tabiki bu güzergah

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Arkadaslar haftaya Alanya-Manavgata gıdecem ınsallah gp ıle ceptelefonuna Garmın gps yukledım (2011-Subat Harıtalı) benım evın onundekı caddenın ısmı degısmıtı onu bıle dogru yazmıs galıba guncel harıta.Sizlere sormak ıstedıgım su google eart ıle guzergah belırledım ve galıba ceptekı navıgasyonda aynı guzegahı cızıyor bu google erath guzergaha gore Ankara -konya yolundan karacoren 2 tarafına dogru bır guzergah cızmıs (mor) ve bbu guzergah konyaya dırekt goturuyor ve kulu maksa ugramıyor aralarındakı mesafe (45 km) sımdı sormak ıstedıgım su bu mor guzergahımı ızlemelıyım yoksa yolu uzatıp kulu makastan D750 ye cıkıp (sarı yol)konyayamı gıdeyım ıkı yol arasında tereddut yasıyorum bu mor yolu kullanan varmı nasıl bır yoldur
    resım 2on sorum beyler
    Resım ıkıde kulu makastan dırekt asagıya konyaya(D715)gıtmek ıstedıgımde yol yenıden sola dogru uzadı (Mor) bu yolda yolunda calısmamı var veya yolmu kapalıkı guzegah dırekt konya yerıne degıstı
    Konu ZAK1980 tarafından (28/07/2011 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Guncel akadaslar gecen sene yıne yazmıstım nereden gıdeyım dıye Tatılden geldım baktım Allahın bır kulu bır sey yazmamıs Ankara-Alanya yoluna kımse gıtmıyor galıba
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Konya yolundan konyanın içinden geçip gideceksin alanyaya...

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar haftaya Alanya-Manavgata gıdecem ınsallah gp ıle ceptelefonuna Garmın gps yukledım (2011-Subat Harıtalı) benım evın onundekı caddenın ısmı degısmıtı onu bıle dogru yazmıs galıba guncel harıta.Sizlere sormak ıstedıgım su google eart ıle guzergah belırledım ve galıba ceptekı navıgasyonda aynı guzegahı cızıyor bu google erath guzergaha gore Ankara -konya yolundan karacoren 2 tarafına dogru bır guzergah cızmıs (mor) ve bbu guzergah konyaya dırekt goturuyor ve kulu maksa ugramıyor aralarındakı mesafe (45 km) sımdı sormak ıstedıgım su bu mor guzergahımı ızlemelıyım yoksa yolu uzatıp kulu makastan D750 ye cıkıp (sarı yol)konyayamı gıdeyım ıkı yol arasında tereddut yasıyorum bu mor yolu kullanan varmı nasıl bır yoldur
    resım 2on sorum beyler
    Resım ıkıde kulu makastan dırekt asagıya konyaya(D715)gıtmek ıstedıgımde yol yenıden sola dogru uzadı (Mor) bu yolda yolunda calısmamı var veya yolmu kapalıkı guzegah dırekt konya yerıne degıstı
    abicim bende bayrama doğru çıkacam ama antalya konyaaltına gideceğim. afyon üzerinden gidecem kesinlikle. hem sürekli gittiğim ve bildiğim yok hemde daha rahat. eskişehire kadar yol otoban gibi zaten geriside bölünmüş geniş yol. ama sen alanya tarafına gideceğin için seydişehir tarafı daha iyi görünüyor.

bu arada benim 5800 da da garmin var. haritayı nereden güncelledin bende güncelleyim bi onu.
    bu arada arada sırada donma yapıyor mu garmin?

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim bende bayrama doğru çıkacam ama antalya konyaaltına gideceğim. afyon üzerinden gidecem kesinlikle. hem sürekli gittiğim ve bildiğim yok hemde daha rahat. eskişehire kadar yol otoban gibi zaten geriside bölünmüş geniş yol. ama sen alanya tarafına gideceğin için seydişehir tarafı daha iyi görünüyor.

bu arada benim 5800 da da garmin var. haritayı nereden güncelledin bende güncelleyim bi onu.
    bu arada arada sırada donma yapıyor mu garmin?
    Cok nadır Can versıyondan olabılır ben ensonversıyonu buldum harıtada subat 2011 ımıs lınk asagıda yazılanların aynısını yaptım yenıden yukleme yapar ısen privite klasorunu cebın hafızaya atamazsan depolama ıle tekrar dene hafıza kartını yenıden tak cıkar ben pcsuıte ıle baglantı yapmısım prıvıte dosyasını atmadı bırturlu. gARMIN normal navıgasyon gıbı dogrumu yonlendırıyor tecrube ettınmı
    LINK:
    Garmin Mobile XT v5.00.50 Kurulumu & Kılavuzu by Reis-i Eagles™

ve

https://www.reis-ieagles.com/gps-ve-...les-t1425.html
    LINK:
    Konu ZAK1980 tarafından (28/07/2011 Saat 21:20 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

Can Yağcı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125

Cok nadır Can versıyondan olabılır ben ensonversıyonu buldum harıtada subat 2011 ımıs lınk asagıda yazılanların aynısını yaptım yenıden yukleme yapar ısen privite klasorunu cebın hafızaya atamazsan depolama ıle tekrar dene hafıza kartını yenıden tak cıkar ben pcsuıte ıle baglantı yapmısım prıvıte dosyasını atmadı bırturlu. gARMIN normal navıgasyon gıbı dogrumu yonlendırıyor tecrube ettınmı
    LINK:
    Garmin Mobile XT v5.00.50 Kurulumu & Kılavuzu by Reis-i Eagles™

ve

Garmin Mobile XT v5.00.50 Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles
    LINK:
    Evet abi navigasyonu gayet güzel. şehir içinde kaç kere kullandım sırf denemek için hiç yanılma yapmadı. sabit hızla giderken süratide doğru gösteriyor fazla uydu yakaladığında.
    bence navigasyona para vermeye gerek yok bu varken. arabaya telefon tutacağı, bir adet bt kulaklık ve şarj aleti iş görür. aux kablosuda çektinmi hemde mp3 dinlersin mis gibi combo yapıyorsun telefonla

Can Yağcı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125

evet şimdi yeni harita ile V50.50 kurdum
    gerçekten bu sefer olmuş.
    önceki sürümde haritayı tara seçeneğini kullanırken cihaz 1 dk sonra kilitleniyordu şimdi o olay yok.
    rota simülasyonu güzel çalışıyor

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet şimdi yeni harita ile V50.50 kurdum
    gerçekten bu sefer olmuş.
    önceki sürümde haritayı tara seçeneğini kullanırken cihaz 1 dk sonra kilitleniyordu şimdi o olay yok.
    rota simülasyonu güzel çalışıyor
    Can googledan aldıgın korrdınatlarıda gırebılıyorsun buna yanlız goggle eart ta seceneklerde konum,dadıka yapmak gerek navıgasyonda sn ye yok .Benım yasadıgım tek sıkıntı korrdınatları gırdıgımde kaydederken ısım verıyorum suraya gıt dedıgımde otomatıkmen atıyor senı.kendı ısım verdıgınde sıkıntı yok
    Zeynel KARACAN

Can Yağcı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125

Can googledan aldıgın korrdınatlarıda gırebılıyorsun buna yanlız goggle eart ta seceneklerde konum,dadıka yapmak gerek navıgasyonda sn ye yok .Benım yasadıgım tek sıkıntı korrdınatları gırdıgımde kaydederken ısım verıyorum suraya gıt dedıgımde otomatıkmen atıyor senı.kendı ısım verdıgınde sıkıntı yok
    konumu kayit ederken Tr karakterler ve tamamı büyük harf kullanıp denermisin abicim birde.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12