Sayfa 2/2 İlkİlk 12
37 sonuçtan 21 ile 37 arası

Konu: Satılık Punto orjinal sis farı ve orjinal kolçak

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı canbalkan59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayir arkadasim bnm anlamadigim 130a var diyor arkadas yerini soyle alalim diyoruz tik yok .fiyat bilgisi olmadan konusuyor agzi olan
    https://www..com/urunler/fiat-linea-kolcak-kiti-fume

Hiç araştırmadan bulduğum ürün ve fiyat. Servisten sorduğunuz gibi 400 tl değil. Ayrıca indirimli 185 tl de değil. Zamlı 165 tl. Arkadaş müsait değildi sanırım linki ben vereyim dedim.

Link yasaklı isimden dolayı çalışmıyor. Ama google amcaya yaz çıkar karşına.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Erenemre kardes su 130tl olan kolcagin satildigi yeri yazsana ya ozelden yada msj at bana bizmi kaziklandik parcacimdan aldik daha 20gun once indirimli fiyati185ti 130a varsa sisler bedevaa
    özelden pm attım linki

CAN BALKAN
    canbalkan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 6

Kimsede ses yok su 130luk opar kolcagi gorseydik bari .adamin parasi yok fiyati kırar belki diye yaziyor ama olup kaliyor cevap yazamadi

CAN BALKAN
    canbalkan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 6

Ne olup kaldigini anladi o forum koymadi kelimeyi

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

FIRAT TUNA DENİZ
    ESH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 86

Ama bu kolçaklar orjinal kolçak değil, bu kolçaklra aksesuarcılarda 35 tl internette de fiyatları pahalı , bu ürünler gacır gucur ses yapar ve konsol delinerek işlem yapılıyor buda çok sağlıklı değil.

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı ESH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama bu kolçaklar orjinal kolçak değil, bu kolçaklra aksesuarcılarda 35 tl internette de fiyatları pahalı , bu ürünler gacır gucur ses yapar ve konsol delinerek işlem yapılıyor buda çok sağlıklı değil.
    Orjinal kolçaklar da konsol delinerek monte ediliyor. Onların yeri mi var sanki. Ayrıca sonradan ilave ne koyarsan illa ses yapar. Mevzu kolçağın ne olduğu değil, konu sahibi arkadaş 5 yaşındaki çocuğun acımadıki acımadıki demesi gibi çıkmış hani 130 a kolçak nerde diye yazıp duruyor. Link veriyoruz site burada yasaklı olduğundan çıkmıyor, ticari reklam olmasın diye yasaklı olan site ki kendim de 1 2 defa alışveriş yaptım ve hiç sıkıntı yok arkadaşa google yazmak zor geliyor herhalde oturduğu yerden önüne bekliyor. Konu amacından sapmış durumda. Arkadaş ürünü pahalıya aldığından aynı ürünün daha uyguna olmasını kaldıramıyor. Zaten bu yüzden 185 tlye sanayiden aldığı ürünün serviste 400 tl olduğunu vurguladı.

Parana göre mal var onun kullanıp 160 tlye satmak istediği ürünü 165 tlye var. belki daha uyguna bulursun amaç kol dayama ise 30 tlye de var işini görür. Ama burda link verildiği halde olayı hala da ben haklıyıma çıkarmak yanlış.

FIRAT TUNA DENİZ
    ESH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 86

Ürünün zaten orjinal fiyatı 250₺ ve orjinal kolçağı hiç görmediniz galiba herhangi bir vida vb ile sizin gönderdiğiniz linkteki gibi amator montajı yok , burada ben tartışma çıkarmaya çalışmıyorum fakat yanlış parça ile kıyaslama yapıyorsunuz , ben onu anlatmaya çalışıyorum ...

Fırat Tuna

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Kolçağın orjinal sıfır fiyatı 165 tldir, isteyen istediği fiyata sayıp alabilir bilgi amaçlı yazıyorum...Linea ve gp'ye uymaktadır kampanya varken bir ara daha ucuzdu bizim sitemizde firma anlaşmalı iken satışı vardı hatırlarsanız...
    Konu elbruz tarafından (04/01/2015 Saat 12:47 ) değiştirilmiştir.

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Ne olup kaldigini anladi o forum koymadi kelimeyi
    bana bak kardeş adam gibi yaz gerçi pek adama benzemiyorsun ama saygı çerçevesini aşma ben o kolçağı 130 un altına çok rahat alırım arkadaşın verdiği linktekilerde orjinal değil bu arada ama senin sattığını da biliyorum.Kullanılmış kullanılmıştır o fiyata gider herkes kolayca sıfırını alır.Ayrıca bunların hiçbiri orjinal gp kolçağı değil o senin sattığında linktekilerde hepsi linea nın parçasıdır ama biraz kesme biçme ile gp yede uymaktadır.GP nin kolçağı italya dan siparişle geliyor opar falan değil bildiğin fiat ın kendi ürünü servisler 350 tl + montaja getiriyorlar önce bil sonra öt.Konuşmalarınada dikkat et
    Konu erenemre tarafından (04/01/2015 Saat 12:56 ) değiştirilmiştir.

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

sattığın kullanılmış şeyleri pahalıya satıyorsun ayrıca ben yorum yaptım bence pahalı yinede hayırlı satışlar dedim konuyu sen uzattın lastik gibi.Zaten ürünlerini satmak için üye olmuşsun foruma.Burası ilan sitesi değil asıl amacı forum ve ilan veriyorsan gelecek her türlü yoruma saygılı olup adam olacaksın.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ESH

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Arkadaşlar gerginlik yaratacak mesajlar yazmadan saygı çerçevesinde forum huzurunu kaçırmadan yazalım...

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı ESH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürünün zaten orjinal fiyatı 250₺ ve orjinal kolçağı hiç görmediniz galiba herhangi bir vida vb ile sizin gönderdiğiniz linkteki gibi amator montajı yok , burada ben tartışma çıkarmaya çalışmıyorum fakat yanlış parça ile kıyaslama yapıyorsunuz , ben onu anlatmaya çalışıyorum ...

Fırat Tuna

Fırat Tuna[/QUOTE]

Kardeşim sana tartışma çıkartıyorsun vs demedim. Senin mesajından alıntıladım konu sahibi arkadaşın yapmaya çalıştığı durumu anlatmak istedim. 2 ürün evet farklı da arkadaşı konuya koyduğu kolçak da orjinal diye geçip resmi olmayan bir ürün. Bende buna istinaden onun orjinal ürünüm dediği duruma netten orjinal ürün diye satılan kolçak linklerinden 2 sini koydum. Ayrıca ürüne bakarsan dışardan vidalanan değil konsola oturan tipte bir ürün olduğunu görürsün. Sadece konsola oturan kısmında vida var ve bildiğim kadarıyla orjinal diye satılaları da aynı yere vidalıyorsun. Diğer başka bir tipi konsola kenardan 2 demir inip bağlanıyor.Neticede fiyatı uygun mu uygun aynı mal mı bilmiyoruz. Belki nette 60 70 e satılan ürünü sanayiden 180 e aldı. Malın ne olduğunu bilen var mı yok. Resim koymadan orjinal kolçak diye satış yapılıyor sonra uygun fiyat istiyor. Mesele senlik değil yani kardeşim. Arkadaşın aldığı tavır. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı elbruz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gerginlik yaratacak mesajlar yazmadan saygı çerçevesinde forum huzurunu kaçırmadan yazalım...
    Amacım gerginlik yaratmak değil. Arkadaşın tavrı biraz can sıkıcı oldu o yüzden. Kendisi de sabahın köründe kalkıp mesaj yazmış ama gerisi gelmedi. Sattığı ürünün resmini koymadan uygun fiyatlı ürün linki istemesi ısrarla da bunu belirtmesi biraz gerdi ortamı diye düşünüyorum. Sağlık olsun. Gönüller bir olsun.

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ESH

erhan denizli
    erosistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 351

bende bu arabayı satarken, aracı soyup soğana çevirmeyi anlamıyorum. sen kos koca aracı satıyorsun, aksesuarları çıkartıp sinekten yağ çıkartmaya çalışıyorsun. bırak onlarıda hediye et ne olur yani. paspası çıkartıp satanı bile biliyorum ama neyse boşver konuyu uzatmayalım.

19. Bu mesajı için 2 kişi erosistanbul'ye teşekkür etti:

ÖZKAN ÇAVUŞ
    ozkancavus5916 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 163

165 tl ye sitede var . ben servis bakımı yaptıgımda 150 tl civarına geldi kolçak bana yetkili servisten

Fiat Grande Punto Sağ Sis Farı Lancia 32887770 - n11.com lancia

Fiat Grande Punto Sağ Sis Farı Ithal 32887768 - n11.com ithal sis farı

SELİM KIRŞAN
    skirsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    35GF713
    Edilen teşekkür: 48

Sis farı sağ-sol takım orjinal FİAT-LANCİA 115tl ye almıştım, arka sis ve geri vites lambası tanesi 22,5 TL ye almıştım. Direk tedarikçiden bulabilirseniz (benim yaptığım gibi) internette dolaşan rakamlardan daha düşüğüne alabilirsiniz. İkinci el ürün satarken de fiyat biraz makul tutulsa daha iyi olur. Sonuçta İKİNCİ EL.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12