Sayfa 3/64 İlkİlk 12345672353 ... SonSon
1276 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Bedelsiz Ürünler

Tayfun Bulat
    TayfunBulat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    03 UU 708
    Edilen teşekkür: 57

Alıntı pasa26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu gereksız yere ısgal ettıgım ıcın aslında soylemey calıstım farklı olup ıfadem farklı oldugu ıcın abılerımden ozur dılerım.
    seni gönülden alkışlıyorum arkadaşım.

2. Bu mesajı için 4 kişi TayfunBulat'ye teşekkür etti:

ali ....
    yolcu27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 214

Alıntı pasa26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu gereksız yere ısgal ettıgım ıcın aslında soylemey calıstım farklı olup ıfadem farklı oldugu ıcın abılerımden ozur dılerım.
    can-ı gönülden tebrik ediyorum seni sırasıyla mesajları okurken dedim yazık olmuş böyle bir konuda tartışma çıkmasına ama bu mesajını görünce içim rahatladı yanlış ifade yanlış anlaşılma her şey

arkadaşlar bu arada fazla parçalarımı yazacağız yoksa ihtiyaç duyduğumuz parçaları mı yazacağı bu başlığa? liste oluştursa birisi bir kaç gün içerisinde fazla parça listesi daha iyi olur.. düşünen ve destekleyen arkadaşları da tebrik ederim.

4. Bu mesajı için 3 kişi yolcu27'ye teşekkür etti:

Ziyaretci032
    Ziyaretçi Ziyaretci032 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yolcu27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    can-ı gönülden tebrik ediyorum seni sırasıyla mesajları okurken dedim yazık olmuş böyle bir konuda tartışma çıkmasına ama bu mesajını görünce içim rahatladı yanlış ifade yanlış anlaşılma her şey

arkadaşlar bu arada fazla parçalarımı yazacağız yoksa ihtiyaç duyduğumuz parçaları mı yazacağı bu başlığa? liste oluştursa birisi bir kaç gün içerisinde fazla parça listesi daha iyi olur.. düşünen ve destekleyen arkadaşları da tebrik ederim.
    elinizdeki fazla parçaları yazın, ben ilk mesaja editleyip listeleyeceğim hepsini. ihtiyacı olanlar o listeden takip edip sizlere ulaşabilir.
    Konu Ziyaretci032 tarafından (02/10/2012 Saat 16:53 ) değiştirilmiştir. Sebep: rica üzerine :)

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi033
    Ziyaretçi Ziyaretçi033 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

paşa26 adlı arkadaşımız hatasını anlayıp özrünü diledi, terbiyesizlik yaptığı mesajları da başlık altından silerse, ben de samimiyetine inanıp elindeki ürünü ilk mesaja editleyeceğim.

Öncelikle Tanıl arkadaşımıza teşekkür ediyorum ve eklemek istiyorum.
    Kendisiyle özelden güzel bir şekilde konuşup, birbirimizin gönlünü aldık. Forumun özünde yatan kardeşlik kavramıyla konuyu kapattık. Kendisi benim söylemlerimi benimseyip uygulamısı beni gerçekten mutlu etti. Tekrar tekrar kedisine teşekkür ediyorum.

Doğukan arkadaşımızdan da ricam, Alıntı yaptığım mesajındaki Terbiyesizlik ibaresini değiştirmesini isterim kendisinden.

Herkeze keyifli forumlar.

Düzeltme: Teşekkürler Doğukan
    Konu Ziyaretçi033 tarafından (02/10/2012 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.

8. Bu mesajı için 3 kişi Ziyaretçi033'ye teşekkür etti:

Tanıl Timorci
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. pasa26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 ED 2496
    Edilen teşekkür: 67

ben duzeltmelerı yaptım benım parcam genelde olmasın duyan duymustur ozelden pm atar ıletırım kendısıne saygılar

Ziyaretci032

gereksiz postlar silinerek konu yöneticiler tarafından daha düzenli hale getirilecektir.

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ortamın yumusamasına canı gonulden sevındım dostluğumuzu ve kardeslıgımızı bozmayalım herkese tesekkur ederım.
    Hayırlı Forumlar Herkese....

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Açtığın her konu olay Jantı satıyon sürdüde sürdü.Arabayı satıyon sürdüde sürdü Bi gasbetlikmi var nedir?

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci032

Alıntı NOZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açtığın her konu olay Jantı satıyon sürdüde sürdü.Arabayı satıyon sürdüde sürdü Bi gasbetlikmi var nedir?
    bundan sonra konuları sana açtırcam burak bende bi problem olabilir.

başlık düzenleniyor, paylaşımlar gün geçtikçe artacaktır foruma güveniyorum. ilk mesaja toplayacağım hepsini takibi de daha düzenli olacaktır böylece.

iyi paylaşımlar

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci040

bundan sonra konuları sana açtırcam burak bende bi problem olabilir.

başlık düzenleniyor, paylaşımlar gün geçtikçe artacaktır foruma güveniyorum. ilk mesaja toplayacağım hepsini takibi de daha düzenli olacaktır böylece.

iyi paylaşımlar
    O değilde lafımı geri alıyorum.Senin mesajı okurken telefon çaldı benim jantları sattım Yarın teslim edicem.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi033

Konuyla ilgili yapılan tatsız mesaja cevap verdiğimden dolayı (sadece forumdaki arkadaşların iyi niyetini düşüneek) ve olayın büyümesine sebebiyet vermemden ötürü tüm arkadaşlardan özür dilerim.

Paşa26 isimli arkadaşımızla özelden konuşup, hatalı olduğunu anlamasına, yaptığının doğru olmadığını kendisine izah ettim ve kendisi hatasını anladı ve tüm forum arkadaşlarından, abilerinden özrünü diledi. Bunun üzerine Paşa26 nickli arkadaşımızın neden forumdan uzaklaştırıldığıyla ilgili bir mantık yürütemiyorum.

Bazı arkadaşlarımızla da özel mesaj olarak konuştuk, sağolsunlar destek oldular onlarada buradan teşekkürlerimi sunuyorum ve arkadaşlarıma dediğimi burada da söylüyorum.

Kaybetmek kolaydır, Kazanmak zor.

Ricam kendisine bir uyarı gönderilip cezasının kaldırılması yönündedir.

Herkese keyifli forumlar diliyoyrum.
    Saygılar.

20. Bu mesajı için 3 kişi Ziyaretçi033'ye teşekkür etti:

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gmy1706 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla ilgili yapılan tatsız mesaja cevap verdiğimden dolayı (sadece forumdaki arkadaşların iyi niyetini düşüneek) ve olayın büyümesine sebebiyet vermemden ötürü tüm arkadaşlardan özür dilerim.

Paşa26 isimli arkadaşımızla özelden konuşup, hatalı olduğunu anlamasına, yaptığının doğru olmadığını kendisine izah ettim ve kendisi hatasını anladı ve tüm forum arkadaşlarından, abilerinden özrünü diledi. Bunun üzerine Paşa26 nickli arkadaşımızın neden forumdan uzaklaştırıldığıyla ilgili bir mantık yürütemiyorum.

Bazı arkadaşlarımızla da özel mesaj olarak konuştuk, sağolsunlar destek oldular onlarada buradan teşekkürlerimi sunuyorum ve arkadaşlarıma dediğimi burada da söylüyorum.

Saygılar.
    saol abıcım sızede

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci040

Saygılar.
    Bencede pasa26 nickli arkadaş artık daha dikkatli olucaktır.Bu uyarı niteliğinde olup üyeliği geri verilirse iyi olur

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saygılar.
    Sorun paşanın affedilip affedilmemesi değildir.

Sorun paşanın yaptıgı laubali ve küçümser cumleleridir.

Şimdi o an bende dahil çok fazla umursamadık alttan aldık.

Ki kendisiyle alakasız cevaplar öncesinde ona karsı yapılan bir şeyde yoktu.Balıklama atladı basladı laf sokmaya.

Şimdi diyelim ki biri kalktı onla dalasmaya basladı ki kimse kusura bakmasın bekleme yapma devam et kapak takarım gibi şeyler tahriktir.Ve bu dalaşma sonucu arkadasa basladı kufur etmeye suclu kim acaba ?

Bence cezası cok iyi oldu.Bir insanı kaybetmek muhabbetine gelince.Burası sanal dunya.GErcek dunyada ne yaptıgı onun sorunudur.Herkes kendisine dikkat ederse kimse kimseyi kaybetmez.Bahseetiğimiz insan Madde bagımlısı vs değil.22 yasında internete giren biri.

Bence ihracı çok dogur ve yerindedir.

Oyle laf soyleyip kapak taktım deyip sonra yanlıs anlasıldım ozur dilerim demek ayıptır.

O özürüde ondan rica edildiği için verildiğini biliyoruz.Ahkam kesiyordu yonetim yapsın vs diye.

Bana kızabilirsiniz ama OTOKONTROL cok onemlidir.

Hayırlı forumlar.
    Konu Misafir046 tarafından (02/10/2012 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.

26. Bu mesajı için 2 kişi Misafir046'ye teşekkür etti:

ali ....
    yolcu27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 214

elinizdeki fazla parçaları yazın, ben ilk mesaja editleyip listeleyeceğim hepsini. ihtiyacı olanlar o listeden takip edip sizlere ulaşabilir.
    benim elimde fazla parçam bir ihtiyacım vardı onun için sordum. 1. mesajdan takip ederim artık sağolun..

Ziyaretçi033

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun paşanın affedilip affedilmemesi değildir.

Sorun paşanın yaptıgı laubali ve küçümser cumleleridir.

Şimdi o an bende dahil çok fazla umursamadık alttan aldık.

Ki kendisiyle alakasız cevaplar öncesinde ona karsı yapılan bir şeyde yoktu.Balıklama atladı basladı laf sokmaya.

Şimdi diyelim ki biri kalktı onla dalasmaya basladı ki kimse kusura bakmasın bekleme yapma devam et kapak takarım gibi şeyler tahriktir.Ve bu dalaşma sonucu arkadasa basladı kufur etmeye suclu kim acaba ?

Bence cezası cok iyi oldu.Bir insanı kaybetmek muhabbetine gelince.Burası sanal dunya.GErcek dunyada ne yaptıgı onun sorunudur.Herkes kendisine dikkat ederse kimse kimseyi kaybetmez.Bahseetiğimiz insan Madde bagımlısı vs değil.22 yasında internete giren biri.

Bence ihracı çok dogur ve yerindedir.

Oyle laf soyleyip kapak taktım deyip sonra yanlıs anlasıldım ozur dilerim demek ayıptır.

O özürüde ondan rica edildiği için verildiğini biliyoruz.Ahkam kesiyordu yonetim yapsın vs diye.

Bana kızabilirsiniz ama OTOKONTROL cok onemlidir.

Hayırlı forumlar.

Düşüncelere sizin gibi bende saygı duyuyorum. Haklısınız. Genç bir arkadaşımız, başta bende "bu nerden çıktı böyle" dedim. Sonra özelden mesaj attı. Konuyu konuştuk, demek istediklerini, başta yanlış anlaşıldığını dile getirdi. Genç olduğu içinde sonradan yaptığı poliscilik, kapak meselerine diyecek birşey yok. Haklısınız. Yaptığım ve yapılan bazı yorumlar neticesinde neden ve nasıl olduda parladı bilemiyorum bu yorumları yaptı. Otokontrol sistemi tabiki çok önemli, yeni yetişmekte olan bir arkadaşımız, bu tarz hareketlerinde ona destek olup doğruyu bulmasını çalışmamızda lazım. Yok sen böyle dedin hadi git, vay sen bunu dedin yallah... Nereye kadar.

Tabiki forum yönetiminin kararıdır. Saygı duyarım. Cezalı üyeler kısmında "defalarca uyarılmasına rağmen" yazıyor, daha öncede vukaatları varsa ona birşey diyemem. Sizede saygısızlık yapıldı farkındayım. Mesajlarında abilik yaptığım için teşekkür etti. Belliki bir yol gösterene ihtiyacı var arakdasımızın. Adı üstünde genç.

Konunun daha fazla dağılmaması adına. Takdir forum yönetimindir ki kararını almış ve uygulamış, saygı duyuyoruz.

Size karşı herhangi bir cephe alma tarzında davranışlarım yoktur belirteyim, sadece hatasını anlamıştı o yüzden bukadar üsteledim. Kesinlikle tanıdığım eş dost akrabaam değildir

Keyifli forumlar.

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Düşüncelere sizin gibi bende saygı duyuyorum. Haklısınız. Genç bir arkadaşımız, başta bende "bu nerden çıktı böyle" dedim. Sonra özelden mesaj attı. Konuyu konuştuk, demek istediklerini, başta yanlış anlaşıldığını dile getirdi. Genç olduğu içinde sonradan yaptığı poliscilik, kapak meselerine diyecek birşey yok. Haklısınız. Yaptığım ve yapılan bazı yorumlar neticesinde neden ve nasıl olduda parladı bilemiyorum bu yorumları yaptı. Otokontrol sistemi tabiki çok önemli, yeni yetişmekte olan bir arkadaşımız, bu tarz hareketlerinde ona destek olup doğruyu bulmasını çalışmamızda lazım. Yok sen böyle dedin hadi git, vay sen bunu dedin yallah... Nereye kadar.

Tabiki forum yönetiminin kararıdır. Saygı duyarım. Cezalı üyeler kısmında "defalarca uyarılmasına rağmen" yazıyor, daha öncede vukaatları varsa ona birşey diyemem. Sizede saygısızlık yapıldı farkındayım. Mesajlarında abilik yaptığım için teşekkür etti. Belliki bir yol gösterene ihtiyacı var arakdasımızın. Adı üstünde genç.

Konunun daha fazla dağılmaması adına. Takdir forum yönetimindir ki kararını almış ve uygulamış, saygı duyuyoruz.

Size karşı herhangi bir cephe alma tarzında davranışlarım yoktur belirteyim, sadece hatasını anlamıştı o yüzden bukadar üsteledim. Kesinlikle tanıdığım eş dost akrabaam değildir

Keyifli forumlar.
    Ben konunun sizle zaten alakalı olmadıgını dusunuyorum.Arkadas direkt gelip oyle yazınca bende acıkcası sizin gibi sasırıp uzldum.Cevap verecektşm sonra vazgectim.Yani içiniz rahat olsun.Bence siz yapmanız gerekenden fazlasını yaptınız.

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

karışmış yine ortalık
    Başlık hosuma gitti tebrik ederim, aracını satanların özellikle buraya daha fazla katkı yapacagını düşünüyorum

32. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

sen jant kapağı bulabildin mi? bu arada çözdüğün soru çıkmadı ama çıkanı yaptım. yarın gelde arabanı parlatalım
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

buldum kardeşim bugün yarın gelir eve kargo
    harbi mi la? yaptın mı çıkan soruyu anlattıgım şekilde?
    adamsın

Sayfa 3/64 İlkİlk 12345672353 ... SonSon