Merhaba;
Araç bayiden 2.000 lira fazla ödeme yapılarak 6 senelik uzatılmış Gold garanti kapsamında güvenlik paketli olarak sıfır alınmıştır. Bayiden teslim alındığı üzere tüm evrakları, yedek anahtarı, stepne ve avadanlıkları aynı şekilde saklanmaktadır. İlk sahibi iş arkadaşımdı. 54.000 km den bu yana 2013 yılı itibariyle ben kullanıyorum. İçinde hiç sigara içilmemistir. 60.000'e kadar bakımları yetkili serviste yapıldı, diğer bakımlarını özel servislerde yaptırdım. Bakımlar da araç kitapçığında yazan orijinal ekipman, yağlar ve sıvılar dan başka muadil bir ürün kullanılmadı. Motor bakımlarında İtalya'da üretim aşamasında koyulan Petronas Selenia wr 5-40 yag kullanılmış olup orjinal Opar filtre setleri kullanılmıştır. Tofaş fabrikasında çalışan bir mühendis arkadaşım tarafından Fiat servislerin de kullanılan OBDII cihazı ve programını hediye aldım. Bu cihaz sayesinde bilgisayarımızdan aracımıza bağlanıp arıza kodlarını ve bakım servis işlerini kolayca yaptım, aracı alacak arkadaşa da bu cihazı hediye edeceğim. Araçta yakıt olarak Shell v-power euro dizel den başka bir akaryakıt kullanılmamıştır. Haliyle akaryakıt temiz olduğu için araçta kurum olayı ve siyah duman olmamıştır. Araç şehir içi 100 kilometrede 5.5 ile 6.5 litre arası yakmaktadır, şehir dışında ise 3.8 ile 4.2 arasında değişmektedir. Araca dynamic pakette bulunmayan Cruse control takılmıştır. Aracın muayenesi yeni olup 2021 yılına kadar muayenesi vardır. Lastikleri ve aküsü yenidir. Aracı satma sebebim ailemize yeni üyelerin katılıp nüfusun artması sonrası Stationwagon ya da MPV tarzı araçlara yönelmemdir.

Araçta iki hasar kaydı vardır. Tüm hasarlar İlk sahibi olan arkadaşım da oldu.
Birinci hasar 500 TL. Sokakta aracın tüm lastiklerini kesmişler, halk hareketi olarak gözüküyor.
Diğer hasar ise 2.000 TL. bir aracın kırmızı ışıkta durmayıp aracın ön tamponu ve plakasını yalar vaziyette geçerek tamponun tırnaklarının ve sol farın kırılması sebebi ile olmuştur. Bu esnada servis tampon tamiri yerine tampon değişimi ve 1 adet far değişimi yapmıştır. Fotoğraflarım mevcuttur. Yaşı itibariyle ufak çizikler ve nazarlıklar mevcuttur.

Lütfen aracı diğer Puntolarla kıyaslarken 75 beygir 5 vites olanlarla karıştırmayalım. Ayrıca nadir bulunan güvenlik paketin içerisinde olan (ABS ASR, ESP, HİLLHOLDER, CRUİSE CONTROL,ÇİFT YÖNLÜ BAĞIMSIZ DİJİTAL KLİMA, 4 ADET FAZLA HAVA YASTIĞI) sistemleri de göz önünde bulunduralım...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...1147717/detay/