Arkadaşlar yeni araç alacağımdan dolayı aracımı satıyorum. Herşeyi yazmaya çalışacağım aracımla ilgili. Şuan iş yerimdeyim ve ilanı açmak istedim. Yarım bilgileri olabilir. Aklıma geldikçe güncelleyeceğim. İstediğinizi sorabilirsiniz.

- Araç Ankara Etlik'tedir.
-2006 Model Grande Punto 1.4 Fire Active 3K Tek Kapı
- Atiker marka tüp takılı
- Muayenesi 1 sene sonra
- Triger kayışı yağ bakımlarını yaptıralı 1 ay olmadı
- Km şuan 175 binde, Memurum ve çalıştığım Kocaeli ile ailemin yaşadığı ankara arası otobanda yaptım km'yi. İlçede çalıştığım için haftaiçleri hiç binmedim araca. Aracı arkadaşımdan çok severek aldım. Aldığımda 105 bindeydi 4 sene önce.
- Kışlık lastikleri takılı şuan, yazlık lastikleri sıfır 1 ay kadar kullandım ve kışlığı taktırdım. Yazlıklar Petlas faturası duruyor.
- Aküsünü 3 ay önce 420 Tl'ye bosh marka takdırdım.
- Orjinal radyosuda duruyor, yine aux uyumlu punto radyosuda var. İkiside sağlam çalışıyor.
- Yazlık ve kışlık paspas takımı var.
- Kışlık zinciri var.
- Arkadaşımdan alırken computeste soktum, o raporda duruyor, yanlış hatırlamıyorsam 3 parçası boyalı sağ kapı sağ arka çamurluk ve bagaj olması lazım parçaların. Kaputta, tavanda direklerde oynama veya boya yok. Değişen yok.(bakıp net öğrenip güncelleyeceğim)
- Pert veya ağır hasar kayıtlı değildir. Hasar kaydı var toplamda 4 adet olması lazım, toplayınca 7000 küsür ediyordu (bunuda kendim sorgulayıp güncelleyeceğim)
- Araca ortalama 4.5 senedir biniyorum, 1 senede yakın arkadaşım bindi, bir kez bile yolda bırakmadı. Arıza vermedi.
- Stepnesi sıfırdır hiç kullanılmamış.

Fiyat Olarak 26 binlira istiyorum. Malum siteye girerseniz. Pert kayıtlı, bel altı boyalı, Hasar kayıtı 15 binlik araçları bile 27 28 sattıklarını görürsünüz. Tok satıcıyım aracımdan memnunum lütfen zorlamayın pazarlıkla.

Aklıma gelenler bunlar foto çekip eklicem en kısa zamanda.