https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4225293/detay/

Araç 6 ileri, benzinli Starjet motor (95 beygir). Arabayı ilk sahibinden 54.’de aldım. 4 yıldır ben kullanıyorum. Arabayı aktif kullandığım için hep iyi baktım. Kaskolu kullandım hep. 1 sene dolmadan bakımları yapıldı. Muayeneleri sıkıntısızdır (2019 Nisan'a kadar muayeneli). Şu an en ufak bir sıkıntısı yoktur. Model yükseltmek ve sedan araca geçmek istediğim için satıyorum.

Benzer modellerde görülen radyo tuşları aşınması yoktur. Airbagde çatlak yoktur. 4 airbag var araçta. Arka park sensörü vardır. Yedek lastik ve değişim kiti var (dokunulmadı).Çift yönlü dijital kliması sorunsuz. Klima gaz, yağ ve dezenfeksiyonunu yaptırıyorum her sene. Yaşı sebebiyle ufak çizikleri ve taş izleri var.

Araç bendeyken yaşı sebebiyle gereken ve diğer yapılanlar:
  • Lastikler sadece yazın kullanıldı alınalı 3 sene oldu (Michelin-Energy Saver)
  • Kışın kışlıklar kullanıldı ancak ömürleri doldu ve geçen sene attım
  • Bujiler değişti (2018)
  • Ateşleme bobinleri değişti (2018)
  • Şanzıman takozu değişti (2018)
  • Termostat değişti (2018)
  • Sıcaktan kurumuş motor hava filtresi kutusu orijinaliyle değişti (800TL) (2017)
  • 3 yıl önce tüm kayışlar (triger, v kayışı vb.) değişti 20bin kilometre falan olmuştur üstüne maksimum.
  • Fren balataları 5bin km önce değişti
  • Baskı balata iyi durumda
  • Kaput altındaki izolasyon malzemesi parçalanmıştı sıfır orijinal takıldı
  • Yol görüntü kayıt cihazı için gizli kablo çekildi kayıt cihazı araçla beraber verilecektir
  • Orijinal ön kol dayama taktırdım Fiat serviste
  • Camlarda içeriyi gösterecek şekilde cam filmi var
  • AUX kablosu çekildi

Araç bendeyken oluşan tramer kayıtları (fotoğrafta kayıtlar var):

• 4300TL İstanbul’daki don yağışı sebebiyle çatlayan ön cam değişti (orijinal Fiat logolu) ve göçükler özel serviste yapıldı.
  • 2209TL (Fotoğraflarda var) Kaput, sol far, davlumbaz ve ızgara etkilendi ön motor blok kısımda bi sıkıntı olmadı. Fiat yetkili servisinde yapıldı. Kazanın her açıdan fotoğrafı var iletebilirim. Fotoğrafta göreceğiniz gibi düzeltilebilecek bi hasarda servis kaputu değiştirme yoluna gitti. Binici olduğum için dert etmedim.
  • 340TL Sürtme yüzünden arka tampon boyandı.
  • Önceki göreceğiniz minik hasarlar boya (sağ taraftaki 2 boya işareti bundan), ön cam çatlağı ve ayna değişimi.

Haftanın 7 günü görülebilir, istenen ustaya gösterilebilir.