Aracım 2006 model olup 154.127 km'dedir. Van'da görev yaptığım için km'nin önemli kısmı uzun yolda yapılmıştır. Rengi özel Granit Gri'dir.
Aracım 1.3 multijet motor, 90 beygir 200nm tork gücüne sahiptir.
6 ileri vites olması özellikle uzun yolda önemli bir avantaj sağlamaktadır(Aracım 6.viteste 2.5 devir ile 130 km hız yapmaktadır). Bununla birlikte aracımda:
Çift Yönlü dijital klima,
Yokuş kalkış desteği(hill holder),
Sorunsuz çalışan City Modu,
Yol bilgisayarı,
Özel renk değiştirebilen angel eyes far ve ledler, follow me home,
Geri park sensörü vs.

Bu özellikler ilaveten aracım 2006 yılında Avrupa'dan gelen özel seride yer almaktadır. Bu sebeple ön camda Yağmur sensörü ve hız sabitleyici sistemlerinin(cruise control) donanımı hazır gelmiştir. Sadece servis veya sanayide kumanda kollarının takılması gereklidir. Uygun maliyete bunlar da taktırılıp kullanılabilir.
Aracımda hasar kaydı olarak 534 tl'lik bir kayıt mevcuttur. Oda önceki sahibinde ufak bir sürtmeden olmuştur. Bu sebeple sağ ön çamurluk ucunda lokal boya vardır. Anahtar çalınmasından kaynaklı da kaskodan 300 tl'lik bir ödeme alınmıştır. Yedek anahtar mevcuttur. Aracın arka çamurluklarında ufak tefek çiziklerin olmasının dışında başka bir hata kusur bulunmamaktadır. Aracım Ankara/Gölbaşı'ndadır. İletişim: 553 413 80 21
fiyat foruma özel 32.500tl
[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.] [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.] [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]