Eşim İçin Geçen Yıl Almış Olduğum Aracımı Satmak Durumunda Kaldım. Aracı Alırken Çok Detaylı Baktırdım. ( Gerek Expertiz Gerek Yetkili Servis Gerekse Tanıdığım Motor ve Kaporta Ustalarına Tek Tek Baktırdım ) Bineceğimiz İçin Ankara Kavaklıdere fiat Yetkili Servisinde ( Tanıyanlar Bilir Müslüm Kardeşim Özel İlgilendi ) Aracın Yakıt Pompası, Isıtma Bujileri, Ön Takım Eksikleri ile Yıpranmış Olan Ön Tamponu Değiştirildi. Sis Farı Gene Yetkili Servis Tarafından Takıldı (1.600 TL ) Agustos 2016 tarihinde. 116.000 Kmde Aracımız 113.000 Km de Bütün Filtreleri Değiştirilmiştir. 10.12.2016 Tarihinde Aracımızın Muayenesi Yaptırıldı. ( Tek Seferde Geçmiştir Belgesi Sunulacaktır. ) Aracımız Cam Tavan Olup Kronik Ayak Sorunu Mevcuttur Ama Kullanımı Kesinlikle Etkilememektedir. (Bilgisi Olmayan Arkadaşlar İçin Detaylı Bilgi Verebilirim. Ailemizin 4. Puntosudur ve Artık Punto Konusunda Uzmanlaştığımı Söylüyebilirim.) Malüm Sitede İlan Numarası 381505791. Telefon İrtibat İçin Numaram : 0 507 641 58 58 Aracımız Ankaradadır ve Şahsım Devlet Memuru Olmam Nedeniyle Mesai Saatleri Dışında Aracı Gösterebilirim. Daha Öncede Forumdan Araç Satan Biri Olarak Önceki Mesajlarımında İncelenmesi Alıcı Arkadaş İçin Bir Referans Olacaktır.

Aracımızın Boya Hasar Durumu : Aracımız İlk Sahibindeyken Sol Çamurluktan Bir Adet Kaza Yapmış. ( Çamurluk Boyanmış Çamurluğuk Tarafı Kaputun Köşeside Hasar almış Ve Ufak Bir Parça Boyanmış, Ön Sol Lastik, Davlumbaz Vs Değiştirilmiş.) Hasar Kaydı 3Bin Küsür Plaka 06ED9677 Sorgulatabilirsiniz. Aracımızın Tek Kazası ve Hasar Kaydı Budur. Birde Park Esnasında Sağ Çamurluğu Duvara Sürtmüş ve Çamurluk Ağzında Boya Gözükmektedir. Aracı Aldıktan Sonra Ön Tamponu Keyfe Keder Değiştirdim Çatlaklar Nedeniyle.

Ekstra Sorusu Olan Arkadaşlar Çekinmeden Arayabilirler. Hayırlı Günler Forum Dostlarına..