2012 1.4 pop 85 binde. hasar kaydı 300 tl felan tam bilmiyorum plaka açık bakabilirsiniz.. sorgulama yapabilirsiniz. sol çamurluk değişmiş ön kaputun sol tarafında boya var eski sahibinden bende bi işlem olmadı. jantlar çrlik yeni alındı.amerikan park ve park sensörü var. yürüyen aksamdaa hiç bir sıkıntı yok. tup takılıdır . alan kişi tüp takmakla işletmekle uğraşmayacaktır . sınıfına göre dolu araçtır. çelik jant amirkan park, park sensoru star stop vs. gibi. Deri direksiyon. klimalı . Star stop özelliği( eski sahibi star stop özelliğini kapatmış ihtiyacım olmadığı için bende açmadım istediğinizde aktifleştirilebilir.) sis farı sonradan kendim taktırdım parklardan bağımsız olarak sadece sisleri açabiliyosunuz kendi düğmesi ile. city direksiyon(açık olduğunda direksiyonu parmakla rahat çevirebilirsiniz. aç kapa yapabilrsin. yol bilgisayarı hız limit uyarısı. hıza duyarlı ses sistemi. teypten auxs giriş alındı cam lar yeni film çekildi 3 no. ön cam 0.5cm 5 yıl garantili vs akü yeni değişti. fren balataları yeni değişti. yakıtı çok makul 17 kuruş yakıyor. fabrika döşemeleri daha sıfor eski sahibi üstüne döşeme yaptırmış 1 ay önce onları söktüm orjinal döşemeleri var şuan sıfır.

Fiat Punto 1.4 Pop S&S 2012 Model 31.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 314262072