Arkadaşlar aracımız satıyorum. Zaten forumda açtığım başlıklarla aracın neyi olup olmadığı birçok arkadaşımız biliyor.

Hiç tüp takılmamış. Geçenlerde baskı balatasını orijinal valeo markası ile değiştirdim. 90,000 de trigeri değişti. Yetkili servsite termosta değişimi yapıldı. Üzerinde henüz 2,000 km yapmamış goodyear lastik var. Yine 300 km yapmamış goodyear ıg8 kışlık lastiği var.

Arka bagaj kapağında park halinde iken çarpmadan dolayı işlem görmüş, bu olayın tramerde kaza tespit tutanağı mevcuttur.

2006-dan bu yana yetkili serviste neler yapılmış neler etmiş hepsinin kilometre kaydı ve bakım listesi mevcuttur.

Aracın tek sıkıntısı itici( lifter) tıkanıklığından dolayı ilk çalıştırmada 40-50 sn şıkırdıyor. Gerek yetkili servis gerekse özelde serviste bunun üzerinde çok durdum ve baktırdım. Subap olsun motorda hiçbir sıkıntısı yoktur denildi. Lifter tıkanıklığından dolayı oluyormuş bu ses değiştirmek için boşa masraf yapmayın dediler. Tabi alıcının isteğine göre bunun değişiminide yaptırırım.

birde geçenlerde yayaya çarpmamdan dolayı sol ön çamurlukta az bişey göçük oluştu onuda yaptırdım (30 tl'ye) Onun resmi de mevcut.

Belirttiklerim haricinde bir şey çıkarsa alacak kişinin yol parasını öderim. Ayrıca kazadan vs nedenden dolayı değişeni yoktur.

Sahibinden.com a ilan koymadım..

DÜŞÜNEN ARKADAŞLARLA DAHA DETAYLI KONUŞURUZ..