2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: SATILIK fiesTA (puntomun kardeşi de satılık)

Fatih TEK
    fct1071 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34C1453
    Edilen teşekkür: 110

Standart SATILIK fiesTA (puntomun kardeşi de satılık)

Zamanında rahmetli babama verdiğim fiestayı da satmaya karar verdim arkadaşlar. ilgilenen olursa ilan bağlantısı aşağıda

Araç 2010’dan beridir bende
    muayenesi 29 aralık 2014’te yapıldı. 2017 senesine kadar muayene derdi yok
    bakımları eksiksiz - lastikler yeni(2014’te alındı)
    diskler balatalar yeni - borcu harcı yok, satışı hazır
    araç küçük geldiği için satılıktır. Bagajı büyük bir araca ihtiyacım var

Aracı alırken gösterip aldım, adlığımda boya yoktu. Sonradan ufak bi sürtme yüzünden boya olarak kaporta aksamında SADECE bagaj kapağının yarısı boyandı. Plastik aksamda da arka tamponu boyattım
    sol ön çamurlukta da hafif bi eziklik vardı, boyamadan çektirelim dedik usta çamurluğun ırzına geçti J Yine de boyatmadım
    resimlerden de görebilirsiniz.
    Ön cam 4 yıldır çatlak, alan arkadaş isterse değiştirir 150TL. ben değiştirmedim

İletişim için Beşyüzbeş İkiyüzyetmişiki atmışdokuz kırkbeş

169.000 km’de iken aracın termostat arızasından ötürü motoru yenilenmiştir:
    Pistonlar, Sekman, Gömlek, subaplar, baskı balata dahil komple debriyej seti, Triger kayışı ve bütün kayışlar yenilenmiş, Enjektör Turbo bakımı yapılmış, krank taşlanmıştır. Tüm parçalar orijinal kullanılmış ve işinin ehli ustalar tarafından 2014 Ağustos ayında 4800TL harcanarak bakım tamiratı yapılmıştır. Yeni motorun rodajı dikkatli bir şekilde yapılmıştır. İlk1000 kmden sonra komple yağ ve filtreler değişmiştir. 6000Kmdir sorunsuz kusursuz biniyorum
    Şehir içi Km’de 23 kuruş yakmaktadır
    Osmaniye rampalarını 150’yle çıkıyor. Motor güzel olmuş çekişi kusursuz

Ford Fiesta 1.4 TDCi Comfort 2006 Model 22.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 197075120

bu arada puntomun ilanını da hatırlatayım

dikkatli ve özenli kullanılmış 2009 Grande Punto 1.3 multijet active
    BOYA – DARBE –DEĞİŞEN YOK. Bizden önceki sahbinde ön plastik tampon serviste sökülmeden boyanmış ve sol arka kapı CAMI kırıldığı için değişmiş
    SORUNSUZ BİR ARAÇ
    ARACIN PLAKASI: 63 DC 577
    ARACIN 3. SAHİBİYİM, BENDEN ÖNCE ABİMDEYDİ, 4000km’de bi doktordan almıştı. Bende ondan 70000’de aldım. Yani sıfırdan beridir bizde sayılır.

Araç alındığından beridir, abim de ben de aynı BP istasyonundan aynı pompadan BP Eurodiesel kullandık
    Araç hareket etmeden önce ve sonra turbonun kendini yağlaması için beklerim
    Kafe lokanta gibi yerlerde arabamı valeye bırakmam, yıkamacıya bile bırakmam arabamı kendim yıkarım

DONANIM:
    Aşağıda da işaretledim ama başlıca olanları yazayım
    TÜRKÇE yol bilgisayarı (sadece yol yakıt değil, tüm aracın durumunu bildirir)
    Direksiyondan kumandalı aux girişli Blaupunkt radyo cd çalar
    Havayastığı + ABS/EBD - Elektrikli ısıtmalı yan aynalar
    Yükseklik ve derinlik ayarlı Elektrikli Dual Drive Direksiyon - Polen Filtreli Klima
    2 Numara Cam Filmi – orijinal kauçuk paspas takımı
    Orijinal Ön/Arka sis farları - ISOFIX çocuk koltuğu bağlantısı
    Kırmızı dikişli spor deri direksiyon
    Follow me home (kontağı kapattıktan sonra süreli yanan farlar
    Uzaktan kumandalı kontak ( yedek anahtar, kitapçık, faturalar mevcut)
    Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu
    Krom çerçeveli göstergeler ( çerçeve olmayanlarda ibre kağıt üzerine çizilmiş gibi duruyor)
    Düzenli olarak boya koruma ve cila yapıyorum. Detaylı iç temizliğini yine kendim yapıyorum

BAKIMLAR:
    -66.000’de baskı balata serviste değişmiştir
    -78.000’de ön fren diskleri, fren balataları, Rot balans, pasta cila yapıldı
    -85.000 enjektörler Carbon Clean işlemi ile temizletildi, Turbo temizliği/bakımı yapıldı. Kesinlikle siyah duman, aksırma, öksürme, üfleme yok
    -93.500 cam silecekler değişti, filtreler, motor yağı, akü değişti(Çelik akü)
    -95.000’de yetkili serviste direksiyonun elektrikli city motoru değiştirildi
    -98.000’de 4 lastik yenilendi Dunlop SP Sport 185\65R15
    -104.000’de motorun içi ve karter temizliği yapıldı, map sensörü, debimetre ve EGR valfi temizlendi, arka amortisörler değişti
    -Aracın çalışmayan ya da arızalı hiçbir aksamı yoktur
    Ön kaputu çocuklar çizdi, tamponlarda ve ayna kapaklarında yani plastik aksamda Şanlıurfa’nın güneşinden kaynaklı olarak hafif solma var. Depo kapağının yanında 3cm’lik bir çizik var
    FİYAT KONUSUNDA SADECE TEMSİLİ BİR PAZARLIK PAYI VARDIR.
    O DA GÖNÜLLER HOŞ OLSUN DİYE. Takas düşünmüyorum. Daha büyük bir araca ihtiyacım olduğu için satıyorum
    oto-kiralamacılar ve al-satcılar aramazsa memnun olurum.

Fiat Punto Grande 1.3 Multijet Active 2009 Model 26.950 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 196449651
    A.T.K.ve Y.

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı satışlar