Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
137 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Satılık 2012 Petrol Yeşili Dizel Lounge

Burak ÖZER
    burak64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Edilen teşekkür: 25

Standart Satılık 2012 Petrol Yeşili Dizel Lounge

ilk defa dizel araç aldım alışamadım bir türlü daha performanslı bir araç almak için aracımı satıyorum.aracım 2012 punto lounge forumdaki arkadaşların çoğu biliyordur gerçi ama başlıca özelliklerinden bahsedersek
    bluetooth(eller ser sesli komut sistemi).hız sabitleyici ve el gazı,otomatik klima,usb/aux in gibi özellikleri mevcuttur.manuel vites ve 9500kmdedir.alıcısına hayırlı olması dileğiyle..

Araç 22/05/2012 tarihinde Uşak Fiat Bayisi Ağaoğlu Otomotivden alınmıştır.Alındığı günden itibaren evin 2. aracı olarak özenle kullanılmıştır.Aracın km'sinin çoğu uzun yolda yapılmış olup şehir içinde dur kalk trafiğinde yorulmamıştır.Turbo ömrü için araç ilk çalıştığında 1-2dk bekleyip motor ısındıktan sonra hareket edilmiştir.Araçta kesinlikle kaza,boya,lokal boya yoktur.ARAÇTA KAZA,BOYA ÇIKMASI HALİNDE YOL MASRAFINIZ TARAFIMA AİTTİR!! Aracın plakası açık bırakıldı sorgulatabilirsiniz.
    Extra olarak:
    -PETROL YEŞİLİ METALİK RENK FARKI(Gündüz yeşil gece mavi çok dikkat çekici özel bir rengi var aracın fakat fotoları telefonla çektiğim için net çıkmadı) (300TL)
    -3M CAM FİLMİ ön cam hariç bütün camlar 2numara(Bilen bilir 3M cam filminde en iyi markadır) (400TL)
    Aracım her hafta düzenli olarak fırça değmeden buharlı oto yıkamada yıkatılmıştır ve kullanılmadığı zamanlarda evimin özel garajında durmaktadır.Yakıt olarak sadece SHELL V-Power Diesel kullanılmıştır bütün yakıt fişleri saklanmıştır kontrol edebilirsiniz.Yakıt tüketimine gelirsek uzun yolda kullanıma bağlı olarak 15-17kuruş,şehir içinde 20-22kuruş yakmaktadır.Ayrıca 1300cc olduğu için düşük vergi dilimindedir(6 aylık 240TL)
    Araç keyfi satılıktır yani satma zorunluluğum yoktur o yüzden saçma fiyat tekliflerinde bulunmayınız!!
    ÇEK,SENET,VADE OLMAYACAKTIR.NAKİT PARAYA SATILIKTIR!!
    Takas sadece hatasız,düşük km'li 1.4 TSI 160PS manuel Golf6 ve Scirocco ile düşünülebilir.Takas fiyatı konuşulur.
    Araba ticareti yapan kişilere satılmayacaktır lütfen ciddi alıcılar arasın.

-https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-lansman-rengi-petrol-yesili-ile-yeni-punto-102193147/detay

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

1452487545 2584741266
    207 RC Le Mans gurgocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 108

Hayırlı satışlar .

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

hayırlı satıslar

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

Hakkında hayırlısı olsun,inşallah hemen satılır.
    TSİ Jetta.

Burak ÖZER
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil

Daha onceki aracım 2011 golftü 1aydan kısa sürede satmıştm bu 2aydır bekliyo yeni alıcısını..kısmet bakalım

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

fiatın 20 bin TL ye 30 ay sıfır faiz politikası yüzünden 2011 2012 model ikinci el yerine sıfır araç tercih ediliyor

Burak ÖZER
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil

değişik bi satış politikası var fiatın ne diyelimki hayırlısı...

asda asda
    nuisance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

pahalı maaselef.

Burak ÖZER
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil

Sahibindende kendi modelleri arasında en düşük fiyat benimki

cihan kardeş
    sunroof cihankardes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 AE 604
    Edilen teşekkür: 357

sitedeki en güzel punto cidden.
    biz gp'yi çok sevdik

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

. .
    Ersal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 341

Fiat ın ikinci eli yok diyoruz.ikinci eli öldüren FİAT ın ta kendisi.Böyle kampanya yaparsa benim bile arabayı satıp alasım geldi.Bence arabanızı biraz daha geç satın.En azından kampanyalar bitene kadar

Ziyaretçi048
    Ziyaretçi Ziyaretçi048 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

araç çok güzel ama uzun sürede satıldığı fikine katılmıyorum. Aracımı akşam satışa koydum öğlen işe geldiğimde ilan onaylanmıştı. telefonum susmak bilmedi. 2 saat içinde araç satıldı. 2006 multijet 18000 e sattım

Burak ÖZER
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil

Malesef size katılmıyorum.araç 2aydan biraz daha uzun süredir internette ve tek 1 kişi bile aramadı henüz.pahalı yazdim desem kendi modelleri icinde en uygun fiyat yazan benim.sanırım kampanyalarla alakalı bir durum yılbaşından sonrasını bekleyip göreceğiz.

tolga ç.
    mtyardim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    01BZT36
    Edilen teşekkür: 5

herşey gönlünüze göre olsun...

asda asda
    nuisance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı burak64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahibinden.comdaki fiyatlar maalesef şişirme. orada bazı ikinci el fiyatları aracın sıfırından bile pahalı oluyor.

sahibinden.com da fiyatlandırma şöyle oluyor. örneğin biri 30bin yazmış (pazarlıkla 27-28e verecek aslında), öbürü geliyor aa bu 30 ise ben 32 yazayım belki satılır diyor, daha sonra biri geliyor zaten acelesi yok ben 35 yazimm satılırsa arabayı yenilemiş olurum diyor. bu süreç böyle devam ediyor.

abartmıyorum galericiler olmasa sahibinden.com sitesinde fiyatlar uçar gider ikinci elde kimse araba satamazdı.

işte böyle olunca gerçekten satış yapmak isteyip te fiyatı mevcut ilanlarlar kıyaslayıp onlardan daha ucuza koyduğunuz halde arayan soran yoksa gerçekten fiyatlarda bir anormallik var demektir.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

hocam olay şu insanlar o kadar para verdikten sonra sıfırını alırım diyor..birde tabiki renk meselsi var Türkiyede tutulmayan bir renk..diğer olay fiat ın satış politikası diğer olay da o kadar parayı fiat a vermem düşüncesi..bunlar birleşince aracınız maalesef satılmıyor..ama merak etmeyin değerini bilen birisi çıkacaktır..puntolar harika araçlar..

Hakan Yalçın
    Radiance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Edilen teşekkür: 120

Alıntı burak64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım amacım ilanınız baltalamak değil. Zaten buradaki üyelerin tamamı piyasa fiyatlarına hakim kişiler. Benim söyleyeceklerimden etkilenmezler.

Aracınıza 36.750 lira istemişiniz. Daha dün İzmirdeki bir bayiden aynı renkteki araç için 38.250 lira trafik sigortası ve alım satım dahil fiyat aldım. Bu fiyat pazarlık edilmemiş hali. Siz olsanız sigorta vs yi düşünce arada kalan 1000 lira için nasıl kullanıldığı belli olmayan (sizi tenzih ederim) bakımı yaklaşmış bir aracı tercih eder misiniz ?

Burak ÖZER
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil

Alıntı Radiance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım amacım ilanınız baltalamak değil. Zaten buradaki üyelerin tamamı piyasa fiyatlarına hakim kişiler. Benim söyleyeceklerimden etkilenmezler.

Aracınıza 36.750 lira istemişiniz. Daha dün İzmirdeki bir bayiden aynı renkteki araç için 38.250 lira trafik sigortası ve alım satım dahil fiyat aldım. Bu fiyat pazarlık edilmemiş hali. Siz olsanız sigorta vs yi düşünce arada kalan 1000 lira için nasıl kullanıldığı belli olmayan (sizi tenzih ederim) bakımı yaklaşmış bir aracı tercih eder misiniz ?
    öncelikle şunu söyliyim araçta tabiki pazarlık payı var ayrıca yetkili serviste bakımını yaptırıp satışını vereceğimi ve satışından sonra trafik sigortasını bana iade edeceklerinden dolayı karşılayacağımı zaten soran kişilere belirtiyorum yani alan kişi sadece expertiz ve noter masrafı ödeyecek.öteki konuya gelirsek evet ben 2000 ve ya 2500tl için gidip 2.el araç almam fakat önceki aracımı(2011 golf) sıfır almıştım ve tam 7ay kullandım. 2012modelleri çıkmasına rağmen aldığım fiyattan 2000tl zararla sattım.golfüde sıfır almıştım ve yine sıfırına yakın bi fiyat yazarak sahibindene ilan açtım.akşamında telefon geldi istisnasız hergün telefon aldım araç için ve 1aydan kısa bir sürede sattım aracımı ki yüksek fiyatta diretmeseydim çok daha kısa sürede de satardım.nitekim demek istediğim şey puntonun 2.el piyasası kötü

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Hocam Golfle kıyaslarsak işin içinden çıkamayız zaten benmim aracımda 1 ayı geçti ilanı sıfır alım fiyatı o dönemki trenline 1.6 golften yüksek ama şimdi aynı golf olsa 35-36000 e 1 hafta satılabilecekken bu araç 30000 e 1 aydır bekliyor.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Burak ÖZER
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Golfle kıyaslarsak işin içinden çıkamayız zaten benmim aracımda 1 ayı geçti ilanı sıfır alım fiyatı o dönemki trenline 1.6 golften yüksek ama şimdi aynı golf olsa 35-36000 e 1 hafta satılabilecekken bu araç 30000 e 1 aydır bekliyor.
    haklısınız golfün 2.el performansını puntodan da beklediğim için zaten bu sitemlerim neyse acelemiz yok satılsada olur satılmasada güzel araç sonuçta

Sayfa 1/7 12345 ... SonSon