merhaba arkadaşlar,
araç 122500 km de dynamic modelidir. 90 bg gücünde ve 6 ileri dualogic viteslidir. ASR, çift yönlü dijital klima, yokuş kalkış desteği (hillholder) özelliklri vardır.
ön lastikleri değişimini ve bakımlarını 3000 km kadar önce yaptırdım. muayenesi 2012 haziran ayında yapıldı. 2 yıl sorunu yok.

Araç 90 Beygir olup 6 İleri vites ile oldukça ekonomiktir. aracın motoru multijet dizel motordur. düzenli bakım ile 500 - 600 bin km'ye kadar sorunsuz kullanabilinen motorlardandır.
Manuel ve otomatik kullanabileceğiniz duologic viteslidir. ayrıca araç otomatikteyken ekonomi modu ile daha tasarruflu ve düşük devirde kullanabilirsiniz.
çift yönlü digital klimalıdır. yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, yükseklik ayarlı koltuk, ABS, ASR, yokuş kalkış desteği (hillholder) özellikleri arasındadır. Dynamic modeli olup aklıma gelmeyen başka özellikleri de vardır.
aracın bakımları 119.271 km'de yapılmıştır ve ön lastikler sıfır takılmıştır. şuan araç 122.000 km civarıdır. yaklaşık 7 bin km bakım sorunu yoktur. muayenesi geçen haziranda yapılmış olup 2014'e kadar sorun yoktur.
değişeni çok iyi bilmiyorum ancak alırken bir takım kaporta sorunları olduğu bilinerek alınmıştır. şuan ciddi bir sorunu yoktur. keyfekeder rötüşlanması gerekli yerleri mevcuttur. araç kapalı garajda durmaktadır. motor ve yürüyen iyi durumda olup bir sorunu yoktur.
araç fazlalığından satılıktır. ölücüler için özellikle belirtiyorum acil satılık değildir. bu yüzden gereksiz yere ölü fiyat teklifi için aramayınız. Aracın kasko değeri 23.800 TL'dir. Pazarlık sünnettir.

ihtiyaç fazlası olduğundan satıyorum.
24.250 TL (pazarlık sünnettir)

detay ve resimler için: -https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-90-bg-dizel-6-ileri-otomatik-atak-cimri-grande-punto-104165906/detay/