4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: G.punto dizel+otomatik (EVO dynamic+skydome+otomatik ile takaslı)

cihan yerlikaya
    c.yk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 11

Standart G.punto dizel+otomatik (EVO dynamic+skydome+otomatik ile takaslı)

Merhaba,

2010 yılında 108.000 km de iken aldığım ve şu anda 140.000 km olan aracımı benzinli evo dynamic cam tavanlı ve otomatik olanı bir araç ile değiştirmek istiyorum, beyaz renk olanı ve iç döşeme rengi kırmızı olan tercihimdir.

aracımın ilanı aşağıda paylaşılmıştır. dürüst bir şekilde ilanımda herşeyi paylaştım aracımla ilgili. lütfen seviye dozunu aşan ilanı karalamaya yada baltalamaya çalışan yorumlar yapılmasın. saygılarımla...

DİZEL EKONOMİSİ ve OTOMATİK KEYFİ BİRARADA ( MOTOR SIFIR GİBİ)

==>2011 MODEL SIFIRININ FİYATI 45000 TL

==>ARACIMIN 2011 YILI KASKO BEDELİ 25000 TL

==>ARACIMIN TÜV-TÜRK MUAYENESİ 10.12.2011 TARİHİNDE YAPILDI.

==>ARACIMDA ŞU ANDA KIŞ LASİTKLERİ TAKILIDIR. ALAN KİŞİ SERVİSE BİLE UĞRAMADAN BİNECEĞİ SORUNSUZ VE MASRAFSIZ BİR ARABA ALACAĞINI BİLSİN...

ŞEHİR İÇİ YAKIT TÜKETİMİ 4 lt / 100 km

Değişen yok herşeyi orjinal,

birkaç kaz parça çiziklerden dolayı lokal boya var

her 10.000 km de bir düzenli servis bakımına girmiş

dynamic model- 90 hp 6 ileri vitesli (75 lik motorlu puntolar ile karıştırmyın)

2010 nisan ayında aldığım ve keyifle bindiğim 2007 model g.punto 1,3 m.jet dynamic (dizel) egzotik kırmızı 90 hp (6 ileri vites) triptonik (dualogic) değişeni olmayan aracım var. aracımı aldıktan sonra hararet yapması sonucu conta yaktım ve yapılması çok zorunlu olamayan triger zinciri dahil bir çok parçayı değiştirttim 3000 Tl lik masraf yaptım, yedek anahtarı olmadığı için kaskomda karşıladığı için (kaskom bozulmadan tüm anahtar setini kod kartı dahil değiştirdim. muayenesi 2009 aralık ayında yapılmış, yani 2011 aralık ayına kadar muayene derdi yok. alanın pişman olmayacağı süper ekonomik ve güçlü bir araç. birmot k.yalı ve fiat göztepe servilerinden aracımı sorgulayabilirsiniz (34 BE 634) dediğim gibi sıfır gibi olan sorunsuz bir araç

Yakıt Tüketimi (Şehiriçi / Şehirdışı) 5,9 lt / 3,9 lt

AIRBAG - ÇİFT KADEME AÇILAN SÜRÜCÜ HAVA YASTIĞI
    AIRBAG - ÇİFT KADEME AÇILAN YOLCU HAVA YASTIĞI
    AIRBAG - YAN PERDE HAVA YASTIĞI
    EMNİYET KEMERİ - AKTİF KEMER GERGİSİ ÖN
    FREN - ABS
    FREN - ASR (KAYMA ÖNLEYİCİ AZALTICI)
    FREN - EBD
    FREN - ESP ( ELEKTRONİK STABİLİTE PROGRAMI )
    FREN - HBA (HİDROLİK FREN YARDIMI)
    FREN - HILL HOLDER (YOKUŞTA KALKIŞ DESTEĞİ)
    GÜVENLİK - FPS (YANGIN ÖNLEME SİSTEMİ)

Dualdrive City fonksiyonlu direksiyon
    Fren:Hidrolik fren yardımı (HBA)
    Immobilizer
    ASR
    Çift kademe açılan sürücü ve yolcu ön hava yastıkları
    Yan perde hava yastığı
    Şanzıman: 5 kademeli otomatik şanzıman
    Yokuşta kalkış desteği (Hill Holder)
    ABS + EBD
    MSR (Elektronik Motor Çekiş Kontrolü)
    ESP(Elektronik stabilite programı)

***sis farı
    ***elektrikli aynalar,
    ***katlanabilir kontak anahtarı,
    ***ABS, ASR, ESP
    ***HİLLHOLDER (yokuşta ve eğimde ayağınızı frenden çekince 3 sn. geri kaymayı engeller)
    ***6 hava yastığı (sürücü, yolcu, yan perde hava yastıkları)
    ***çift bölgeli dıgıtal klima
    ***deri direksiyon ve vites topuzu
    ***ön kol dayama
    ***mp3 çalar
    ***park sensörü
    ***Cıty fonksıyonlu direksiyon (şehir içi başka hiç bir aracın sunamadığı inanılmaz kullanım kolaylığı sağlamaktadır)
    ve daha sayamadığım birçok özellik vardır...

**Araç FulL depo euro dizel ile ŞEHİR İÇİ: 850 km (birçok defa denenmiştir)

son bakımda yapılan işlemler (TOPLAM 3,250 TL):
    işlemlerin yapıldığı Birmot Küçükyalı servisten her türlü bilgi alınabilir ***34 BE 634***

***silindir motor kapağı (hararet sonucu-1800 TL) orjinali ile değiştirildi
    ***triger zincir seti değiştirildi (normalde 160.000 km de değişiyor)
    ***araçtaki segmanlar ve yataklar hazır motor inmişken değiştirildi
    ***akü yenisi ile değiştirildi (orjinal fiat akü 60 A
    ***yakıt pompası değişmiş ve enjektörleride temizlettirilmiştir
    ***yedek anahtarı kaybedildiği için tüm anahtar seti kode kartı dahil değiştirildi (850 TL-Kasko yedek anahtar teminatından karşılandı)

***29 Eylül 2010 tarihinde Fiat Göztepe oto da komple iç kuaför+motor temizlik ve koruma+boya koruma yapıldı (Fırat beyden bilgi alınabilir)
    ****25 Aralık 2010 tarihinde Fiat Göztepe servisinde 120,000 km bakımı yapıldı.(Fırat Beyden bilgi alınabilir)

****11 Ağustos 2011 tarihinde Fİat Göztepe servisinde 130.000 km bakımı yapıldı. filtreler, yağ ve balatalar değişti. klima bakımı yapıldı, klima gazı tazelendi.

***** 12 ağustos - 22 ağustos tarihleri arasında ist-antalya-konya-ist arası 2000 km yol ortalama 120 km hız ile toplamda 400 TL yakıt harcanmıştır. sakin kullanımda ş.dışı yakıt tüketimi 100 km de 3.5 lt ye kadar düşmektedir.

****10 Aralık 2011 tarihinde TÜV-TÜRK muayenesi yapılmıştır. 2013 ARALIK tarihine kadar muayene sorunu yoktur.

NOT=> plakadan sorgulandığında 900 TL çalınma hasarı gözüküyormuş (yeni öğrendim). aracımın yedek anahtarını kaybettiğim için ve kaskomda mini kaskodan karşıladığı için anahtar setini değiştirmiştim, bu kayıtlara çalınma hasarı diye geçmiş, kasko firmasından düzeltme yazısı aldım, belgesi mevcuttur.

DİZELİN EKONOMİSİ VE OTOMATİK RAHATLIĞI BİR ARADA BULUNAN BU ARACI DÜZ VİTESLİ ve ACTİVE MODEL G.PUNTOLARLA KIYASLAYARAK FİYAT ÇOK DEMEYİNİZ. HEM DİZEL HEM TRİPTONİK (DUALLOGİC) VİTESLİ VE DYNAMİC MODEL ARAÇLARLA KARŞILAŞTIRINIZ LÜTFEN!!!

Fiat Punto Grande 1.3 M.jet Dynamic 2007 Model 26.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 43198567

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayırlı satışlar. Sahibinden.com da hep görüyorum. Alıcı çıkmadı sanırım uzun zamandır

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Gorky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı satışlar. Sahibinden.com da hep görüyorum. Alıcı çıkmadı sanırım uzun zamandır
    Merhaba Görkem Hocam,
    haklısın uzun bir zamandır ilanı duruyor, satamıyorum demeyelimde satmıyorum diyelim
    cidden şaka yapmıyorum, aracımı okadar çok seviyorumki bir alıcısı çıkarda arayan olursa eyvah bu sefer gidecek galiba aracım diyerek içimi bir hüzün kaplıyor
    aracımdan çok memnunum bir sorunu yok, işimide görüyor çok şükür, satamamamın tek sebebi sürekli piyasayı öldürmek isteyen ve ölücülerin arıyor olması, 2-3 hafta önce 24500 verildi vermedim. nedenide şu: o paraya ben ne alabilirim dediğimde kendime, benimkinden bırakın daha iyisini kötüsünü bile alamıyorsun marka model farketmeksizin, satmak istememin tek sebebi de şu, aracımı aldığım ilk günden bugüne içimde kalan cam tavanlı modeli var almazsam binmezsem gözüm açık gidecekti, evo çıktıktan sonra tercihim evo cam tavan+otomatik oldu. ilanlardaki tüm camtavan otomatik evo lar favorilerimde ekli, bu yılda alamazsam evo yu zaten bu sevdadan vazgececeğim.

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı c.yk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Görkem Hocam,
    haklısın uzun bir zamandır ilanı duruyor, satamıyorum demeyelimde satmıyorum diyelim
    cidden şaka yapmıyorum, aracımı okadar çok seviyorumki bir alıcısı çıkarda arayan olursa eyvah bu sefer gidecek galiba aracım diyerek içimi bir hüzün kaplıyor
    aracımdan çok memnunum bir sorunu yok, işimide görüyor çok şükür, satamamamın tek sebebi sürekli piyasayı öldürmek isteyen ve ölücülerin arıyor olması, 2-3 hafta önce 24500 verildi vermedim. nedenide şu: o paraya ben ne alabilirim dediğimde kendime, benimkinden bırakın daha iyisini kötüsünü bile alamıyorsun marka model farketmeksizin, satmak istememin tek sebebi de şu, aracımı aldığım ilk günden bugüne içimde kalan cam tavanlı modeli var almazsam binmezsem gözüm açık gidecekti, evo çıktıktan sonra tercihim evo cam tavan+otomatik oldu. ilanlardaki tüm camtavan otomatik evo lar favorilerimde ekli, bu yılda alamazsam evo yu zaten bu sevdadan vazgececeğim.

bakınız İlan No 81262945 olan araç 29.400 e satıldı, 2 gün kaldı ilanda. bakınız İlan No 81447710 28.750 TL şu anda, benim gibi aracın değerini bilenler bu şekilde piyasasını yükseltiyor ve talepte varki hemen alan bulunuyor, benim tek şanssızlığım aracımın km sinin yüksek olması, bu bazıları na göre sorun ama bana göre değil. her 10.000 km de bir düzenli olarak yetkili servis bakımına girmiş bir araçtır çünkü. düzenli olarak bakımları aksatılmayan bir dizel aracın motor ömrünün çok kısa olmayacağına herkes hemfikirdir..