Herkese merhabalar;
Aracım BRC marka orjinal fabrika çıkışlı olarak Enriko Aliberti tarafından LPGlidir. Ben aracımın ikinci sahibiyim 27000km de Enriko Aliberti Fiat'tan satın aldım.Aracımın eski sahibine havaalanında yandan çarpmışlar bu nedenle kapı orjinal olarak Enriko Aliberti garantisinde değişmiş. Benim kullandığım süreç içerisinde kırmızı ışıkta arkadan çarpma sonucu arka tamponum işlem gördü( Fiat yetkili servisi Tırak Otomotiv'de) İşlemin kaydı mevcuttur. Araç üzerinde CMS marka çelik jant bulunmaktadır. Tüm bakımları enriko Aliberti tarafından yapılmış olup kayıtları mevcuttur.Araç en son 40000bakımını görmüştür.Şu anda 53000kmdedir. Tam manasıyla sorunsuz ve yepyeni bir araçtır. Tırak otomotiv tarafından 3ay önce boya koruma işlemi uygulanmıştır. Aldığım günden bu yana her hafta düzenli olarak iç ve dış temizliği yapılmıştır. Aracımın vizesi henüz 1ay önce gerçekleşti bu nedenle 2yıl boyunca borç ödeme sorunu olmadan kullanabilrsiniz.
Fotoğrafta aracımı alırken çektiğim halidir şu anda üzerinde CMS çelik jant mevcuttur.İllgilenen arkadaşlara aracın detaylı fotoğraflarını gönderebilirim.. Fiyat olarak 21.000TL düşünüyorum ilgilenen arkadaşlar bana cep telefonumdan ulaşabilirler..
Serkan DİKİCİ
05076624548

Fiat / Punto / Grande 1.4 Fire Active / Fiat Grande Punto BRC LPG'li Tam bakımlı "0" sorun sahibinden.com'da