Sayfa 3/3 İlkİlk 123
60 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Satılık 2009 model 1.4 Fire Dualogic Dynamic Grande Punto

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Fyat, sartlar, yorumlar ,,, hepsı hıkaye o zaman.... Senın ıcıne sındıyse hersey bıtmıstır

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

arkadaşlar alan memnun satan memnun.. bu saatten sonra yorumlarımız boşa gider..

benim 1.4 starjet 40 bindeki kazasız aracıma 20 bin TL den kapı açtığımda banada çok dendi.. 17 bin TL ye aldım diyen o paraya sat diyende oldu.. Her malın bir alıcısı vardır.. Ben şimdi biriyle 20500 e anlaştım.. arkadaşın kredisi çıkar çıkmaz onu bilemem (ki daha önceki aracımda 2 kez başıma geldi çıkmaması olası ama kısmet diyorum).. Olaki çıkmadı 1 ay daha bekler kullanırım aracımı.. 100 bin km ye gelince 2-3 parça da boyalıysa veririm birine yabancıya gitmesn diye 17 bin TL ye.. bilmem anlatabildimmi..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

yok yokk
    sonpuntocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

aynen..arabanın yol tutuşu falan iyi hoşuma gitti...daha oncede bir kaç kez kullanmıştım..bu fiyata bu özelliklere sahip bir tek fiyat punto var..aynı özelliklerdeki diğer arabalara bu fiyatla yaklaşamıyorsun bile...tüp taktırmayı düşünmüyorum bir kaç sene..2 yılda dizel aracın fiyatına göre amorti ediyor kendini..(Senede 15000 km yapacağımı hesapladım)

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

ilk aldıgımda benım de cok ıcıme sınmıstı arac..... ama sonradan ozellıkle arac dolu ve yokus ortamlarında ben cok sogudum fıre motordan.... dewırlı kullanımlarda ıse cok tat werıyor....

suat taner
    lionT-JET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

hayırlısı olsun..

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Alıntı sonpuntocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen..arabanın yol tutuşu falan iyi hoşuma gitti...daha oncede bir kaç kez kullanmıştım..bu fiyata bu özelliklere sahip bir tek fiyat punto var..aynı özelliklerdeki diğer arabalara bu fiyatla yaklaşamıyorsun bile...tüp taktırmayı düşünmüyorum bir kaç sene..2 yılda dizel aracın fiyatına göre amorti ediyor kendini..(Senede 15000 km yapacağımı hesapladım)
    24000 fazla fıre kötü motor diyenlere bence de aldanma 2009 model herşeyiyle full olan aracı 23750 tl ye almışsın.Bu araç neredeyse sıfır ayarında ve bayağı özellikli.Ayrıca devir ekonomi devri artık ekonomi yapacaksan başım ağrımasın diyorsan fire motor bence de en iyi seçim.Kendim kullandığım için söylüyorum hiç öyle forumda çekiş sıkıntısı yaşayanlar...dedikleri gibi çekiş sıkıntısı yaşamıyorum.

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı ykaya1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24000 fazla fıre kötü motor diyenlere bence de aldanma 2009 model herşeyiyle full olan aracı 23750 tl ye almışsın.Bu araç neredeyse sıfır ayarında ve bayağı özellikli.Ayrıca devir ekonomi devri artık ekonomi yapacaksan başım ağrımasın diyorsan fire motor bence de en iyi seçim.Kendim kullandığım için söylüyorum hiç öyle forumda çekiş sıkıntısı yaşayanlar...dedikleri gibi çekiş sıkıntısı yaşamıyorum.
    3 tane kullandım bu araçtan şehiriçinde hiç bir sıkıntı yok ama gelgörki dolu uzun yol ve yayla vs.rampalı yollar oldumu sıkıntı başlıyor puntoyla 2.viteste zorlandığım yayla yolundaki dik rampalarda Bravoyla 5.viteste rahat çıkıyorum torkun farkı burda belli oluyor.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

suudı arabıstanda bu aracla cekıs sorunu yasamazsınız

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

ben sızın cekıs kelımesının anlamını hıc bılmedıgınızı dusunuyorum.... cekıs bır kamyonun arkasından ıyı bır yokusta aracın ıcınde 4 kısı bagaj dolu vıtesı 2 ye cekıp cıkarken allahım lutfen bır arac gelmesın dıye kalp atıslarınızın hızlanmamasıdır.... hızlanmıyorsa arac cekıyo demektır ...... duzlukte bısıklet bıle hızlanır...... 1.3 mjete hıcbırsey demem ama 1.4 fıre motoru kullanan bırı olarak bu arac cekmıyor dıyorum ama hızlı gıtmıoyr demıyorum.... yokuslarda arkasında 1.6 ie yazan doganı tovbe sollayamazsınız...... 23750 tl ye cok ıyı donanımlı ama yokusya bayılan vıteslerı bır bır asagı cekecegınız bir arac aldınız.... 1.4 fıre ıcın bunu sımdı konusuyoruz sız ılerde cozeceksınız olayı..... ha bu aracı atın demek degıl tabı.... ısımız aracı alma dusuncesınde olan forumu okuyan ınsanlarda fıkır olusmasını saglamak...

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sızın cekıs kelımesının anlamını hıc bılmedıgınızı dusunuyorum.... cekıs bır kamyonun arkasından ıyı bır yokusta aracın ıcınde 4 kısı bagaj dolu vıtesı 2 ye cekıp cıkarken allahım lutfen bır arac gelmesın dıye kalp atıslarınızın hızlanmamasıdır.... hızlanmıyorsa arac cekıyo demektır ...... duzlukte bısıklet bıle hızlanır...... 1.3 mjete hıcbırsey demem ama 1.4 fıre motoru kullanan bırı olarak bu arac cekmıyor dıyorum ama hızlı gıtmıoyr demıyorum.... yokuslarda arkasında 1.6 ie yazan doganı tovbe sollayamazsınız...... 23750 tl ye cok ıyı donanımlı ama yokusya bayılan vıteslerı bır bır asagı cekecegınız bir arac aldınız.... 1.4 fıre ıcın bunu sımdı konusuyoruz sız ılerde cozeceksınız olayı..... ha bu aracı atın demek degıl tabı.... ısımız aracı alma dusuncesınde olan forumu okuyan ınsanlarda fıkır olusmasını saglamak...
    Dediğinize göre herkesin gidip 1.6 103 hp palio alması lazım fiyatı da ucuz 9-10 civarı alınabilir.Sizin görüşünüze 29-30 bin liraya satılanBb punto evoların fiyatı 25 bin lira olması lazım.Ama iş sedece motorda bitmiyor benzinin litresi 4 tl olmuş.1.4 fire motora lpg takıldığında dıeselden bile az yakıyor.Üstelik sorunsuz olması da benim için önemli bir kıstasdır.Ben araca lpg taktırmaya gittiğimde lpg ustasınin ilk sözü buna lpg takılmaz oldu.Neden dedim t-jetlerde lpg sorun çıkarıyor dendi.uSTA öyle tecrübesiz bir usta değil.Şimdi performans deyip de gidip 120 hp lik benzinli t-jetle km ye 20-25 kuruş benzin yakmak mı mantıklı yoksa sorunsuz bir fire motora lpg takıp 12-13 kuruş lpg mi yakma mantıklı derseniz ben fire motoru tercih ederim.fiyat yazarken tek ölçüt performans olamaz öyle olsaydı bütün araçlar 100 beygir üzeri olurdu.

Ben aracımla haftada 500 km yol yaparım şu an lpg ile eski 1.6 paliomla performans konusunda öyle çok fark da yok onu söyleyim.Sadece palio ile 5. vitesde 90 la çıktığım yokuşu 4. vitesde 80 le çıkıyorum.Bu da hiç problem değil palio ile km ye 20 kuruş yakıyordum puntoyla 13 kuruş yakıyorum.bence bu daha önemli yoksa palio yu kullanmaya devem ederdim

Ayrıca profil fotoğrafınız dikkatimi çekti.Van da galericilik yapıyorsunuz galiba.Hemen her araç ilanında bu fiyatı etmez kesinlikle şu kadardan fazla verilmez demişsiniz .
    Konu ykaya1983 tarafından (28/11/2010 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

Yok askerı personelım vanda... Ayrıca motor teknısyenıyım v 12 640 bg den dusuk ugrastıgım motor da yok.... Mılletı kazık yememesı ıcın uyarıyorum.... 1.4 fıre da kullandım.... 24000 tl werıp fıre motor almayın gerekırse cok temız 2006 emotıon 90 bg e bıle o parayı werın dedım.....profıl fotografımda da telefonla konusuyorum ayrıca sız burdan galerıcı oldugumu cıkardınız.... Hayal gucunuze hayran kaldım walla ne dıyeyım yarında denızde yuzerken fotomu koyayım bırde ordan yorum yapın....... Ben uzaydan gelmedım kardes 1.4 fıre lpg lı de kullandım ayrıca... Cekmemesınden sıkayet edıyoruz gerısını bızde sewıyoruz kı aldık... Ama sureklı bu motoru yererken sahıplerını yermıyoruz....alıntı yaptıgınız yazımın da sonuna kadar arkasındayım... Konu hakkındakı tum yorumlarım 2009 fıre dynmc fıyatı uzerıne yapılmıstır yoksa araca performans harıcınde hıcbır lafım yoktur....

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

Alıntı yaptıgınız mesajı yaptıgınız yorumla karsılastırıyorum....ne anladınız benım yorumumdan hala cozemedım)))))))))

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

dediğinize göre herkesin gidip 1.6 103 hp palio alması lazım fiyatı da ucuz 9-10 civarı alınabilir.sizin görüşünüze 29-30 bin liraya satılanbb punto evoların fiyatı 25 bin lira olması lazım.ama iş sedece motorda bitmiyor benzinin litresi 4 tl olmuş.1.4 fire motora lpg takıldığında dıeselden bile az yakıyor.üstelik sorunsuz olması da benim için önemli bir kıstasdır.ben araca lpg taktırmaya gittiğimde lpg ustasınin ilk sözü buna lpg takılmaz oldu.neden dedim t-jetlerde lpg sorun çıkarıyor dendi.usta öyle tecrübesiz bir usta değil.şimdi performans deyip de gidip 120 hp lik benzinli t-jetle km ye 20-25 kuruş benzin yakmak mı mantıklı yoksa sorunsuz bir fire motora lpg takıp 12-13 kuruş lpg mi yakma mantıklı derseniz ben fire motoru tercih ederim.fiyat yazarken tek ölçüt performans olamaz öyle olsaydı bütün araçlar 100 beygir üzeri olurdu.

Ben aracımla haftada 500 km yol yaparım şu an lpg ile eski 1.6 paliomla performans konusunda öyle çok fark da yok onu söyleyim.sadece palio ile 5. Vitesde 90 la çıktığım yokuşu 4. Vitesde 80 le çıkıyorum.bu da hiç problem değil palio ile km ye 20 kuruş yakıyordum puntoyla 13 kuruş yakıyorum.bence bu daha önemli yoksa palio yu kullanmaya devem ederdim

ayrıca profil fotoğrafınız dikkatimi çekti.van da galericilik yapıyorsunuz galiba.hemen her araç ilanında bu fiyatı etmez kesinlikle şu kadardan fazla verilmez demişsiniz .
    konu hakkındakı dıger yorumlarımıda okuyunuz ozellıkle 45 noluyu

Sertan Karaca
    badboy1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    31VV499
    Edilen teşekkür: 65

Teknik Konu

konu hakkındakı dıger yorumlarımıda okuyunuz ozellıkle 45 noluyu
    Hocam bilgisayar başında değildim o yüzden yeni gördüm yazdıklarını.

Eğer galerici olsam, bundan önceki Starjet aracımı piyasanın 2000 TL aşağısına, sırf arabanın motorunda oluşan ve orjinal olarak yetkili servisinde değiştirdiğim bir problem yüzünden satmazdım. Galericiliği ve galerileri sevmem, sen kim olduğunu sanıyorsun ki beni kafana göre birilerine benzetiyorsun... HADDİNİ, SEVİYENİ BİL...

Askeri personel isen görevini yap,alımı satımı tamamlanmak üzere olan bir araca bu gibi yakışıksız yorumlar yapmanı yaşına ve görevine pek yakıştıramadım. Neyin kavgasını veriyorsun sen... Alan arkadaşın "performans istedim o yüzden bu arabayı aldım" yazdığını göremedim. Yoksa sen gördün mü???

Arkadaşımın bu aracı özellikleri ve yakıtı için almadığını nereden biliyorsun???

Ben arkadaşa aracı satmadan öncede ilanımda da belirttim performansının yetmediğini...

Senin gibi üstüne vazife olmayanı vazife sayanları hiç sevmem, sevmedim de...

İşine bak güzel kardeşim alan aldı, satan sattı...

Sertan Karaca
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    31VV499

forum arac satısı hususunda bunların parası bol yuksekten ucayım nıyetıyle kullanılıyor.... adınada yabancıya gıtmesın falan denıyor...sızı aracınızı satarken tam bır galerıcı edasında buldum.... aracınızla ılgılı tek sozum 1.4 fıre motora 23750 tl fıyat verebılendedır 2. elde satana degıl... cıkın araba pazarına bakalım ne fıyat alcaksınız sız bu arabayı sanırım bırde wergı ındırımlı aldınız modelıne bakarsak.... ve nerdeyse aldıgınız fıyata sattınız helal olsun derım yanı..........ıyı satıs......

Aracı vergi indiriminden almadım arkadaşım. Milletin cebindeki para sanırım seni ciddi şekilde ilgilendiriyor. Ciddi sorunların var sanırım motor ve para konusunda lütfen bu enerjini güzel vatanım için düzel şeyler yaparak harca olur mu???

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Arkadaşlar forum ortamında olduğunuzu unutmayın lütfen. Yapılan eleştiri ve verilen cevapların saygı çerçevesinde olması gerekmektedir.

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

cok korktum........alana hayırlı olsun dedım ıcıne sındıyse fıyat onemlı degıl de dedım.... ıcıne korkumu dustu.... ya satamazsam dıye.. bana ısımıde tarıf etme sen dıyede hıtap etme..sizin aracınız satıs asamasındaysa, alacak arkadası foruma uye yapmıssınız... burda her turlu yorum olur bana gore pahalı sana gore ucuz, kımıne ıyı kımıne kotu... simdi siz satıyorsunuz dıye aracınızın ustune bal dokup yalayalım ıstersenız... parayı cebıne koyup koymadıgınızı bılemem ben...alan bundan ıyı yada kotu etkılenır... bu ben yorum yazmıcam anlamına gelmez... paylasmasaydınız... burda bu konu acıkken her yorumu turkcemı bozmadıgım surece yaparım.... benım haddımı we sevıyemı bana ogretın ben bılmıyorum da....kımseye fırca atma hakkınız da yok..BU FORUMDA HICBIR KONU YORUMU KIMSENIN UZERINE WAZIFE DEGILDIR KIMSEDE YAZARKEN BUNU WAZIFE SAYMAZ BEN DAHIL.... SIZIN SEWGINIZEDE IHTIYACIM YOK.... OLMASINDA....

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

Alıntı badboy1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı vergi indiriminden almadım arkadaşım. Milletin cebindeki para sanırım seni ciddi şekilde ilgilendiriyor. Ciddi sorunların var sanırım motor ve para konusunda lütfen bu enerjini güzel vatanım için düzel şeyler yaparak harca olur mu???
    sanırım wergı ındırımıyle aldınız yazmısım....... Sanırım...........

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

Alıntı badboy1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı vergi indiriminden almadım arkadaşım. Milletin cebindeki para sanırım seni ciddi şekilde ilgilendiriyor. Ciddi sorunların var sanırım motor ve para konusunda lütfen bu enerjini güzel vatanım için düzel şeyler yaparak harca olur mu???
    olur sız dedınızya artık.... Demesenız ben enerjımı burda tuketcektım.... ıyıkı hatırlattınız yoksa mazallah yarın ıste bayılırdım falan.....ve ewet cıddı sorunlarım war motor we para konsuunda 1.4 motora gıcıgım.... Bana işim konusunda garıp garıp seyler yazmayın lutfen..... Bırı sordu soyledım... Sızın agzınıza sakız olsun dıye soylemedım..... Watan mıllet olayına kadarda uzatmayın lutfen

Sertan Karaca
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    31VV499

olur sız dedınızya artık.... Demesenız ben enerjımı burda tuketcektım.... ıyıkı hatırlattınız yoksa mazallah yarın ıste bayılırdım falan.....ve ewet cıddı sorunlarım war motor we para konsuunda 1.4 motora gıcıgım.... Bana işim konusunda garıp garıp seyler yazmayın lutfen..... Bırı sordu soyledım... Sızın agzınıza sakız olsun dıye soylemedım..... Watan mıllet olayına kadarda uzatmayın lutfen

Ümit arkadaşım, bak senin görevine saygım var ama maalesef Türkçe'yi bile kullanırken sıkıntı duyup "v" yerine "w" yazdığını gördüğüm an durumun vahimliğini anladım.

Yorum yapan arkadaşların yorumlarına iyi bak ya "hayırlısı olsun" ya da "fiyatta birşeyler yaparsan iyi olur" demek. Ama seninkiler can çekişmekte olan bir eda ile sivri ve gereksiz yazılar. Bu yazılara yorum demek insanlar ile birşeyler paylaşıp onları bilgilendiren arkadaşlara hakaret olur.

Yazdıklarını okuduğumda da benim karşılığım kişi olmadığını görünce, bugüne kadar bu forumu kullanmama rağmen, bu kadar seviyenin düştüğü bir ortamda arkadaşlarımdan özür dileyerek konuyu kapatmak istiyorum.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 3/3 İlkİlk 123