Sayfa 1/3 123 SonSon
45 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Satılık G.Punto 1,3 m.jet dynamic dualogic (triptonik) motor sıfır gibi

cihan yerlikaya
    c.yk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 11

Teknik Konu

HEM DİZEL EKONOMİSİ HEM OTOMATİK KEYFİ BİRARADA

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43198567/detay

Merhaba,
    benim 2010 nisan ayında aldığım ve keyifle bindiğim 2007 model g.punto 1,3 m.jet dynamic (dizel) egzotik kırmızı 90 hp (6 ileri vites) triptonik (dualogic) 110,000 km de değişeni olmayan aracım var. aracımı aldıktan sonra hararet yapması sonucu conta yaktım ve yapılması çok zorunlu olamayan triger zinciri dahil bir çok parçayı değiştirttim 3000 Tl lik masraf yaptım, yedek anahtarı olmadığı için kaskomda karşıladığı için (kaskom bozulmadan tüm anahtar setini kod kartı dahil değiştirdim. muayenesi 2009 aralık ayında yapılmış, yani 2011 aralık ayına kadar muayene derdi yok. bu masrafı yapmamın nedeni uzun yıllar binmekti fakat babam jest yaptı ve emekli ikramiyesi ile bana ev almak istediğini söyledi, benimde katkım olsun istediğim için aracımı satmak istiyorum. alanın pişman olmayacağı süper ekonomik ve güçlü bir araç. birmot k.yalı ve fiat göztepe servilerinden aracımı sorgulayabilirsiniz (34 BE 634) 25.500 TL istiyorum ( 24,000 TL ye düştüm). dediğim gibi sıfır gibi olan sorunsuz bir araç.
    (resimlere aşağıdaki linklerden ulaşılabilir)

Araç dynamıc paketi olup üzerinde
    ***sis farı
    ***elektrikli aynalar,
    ***katlanabilir kontak anahtarı,
    ***ABS, ASR, ESP
    ***HİLLHOLDER (yokuşta ve eğimde ayağınızı frenden çekince 3 sn. geri kaymayı engeller)
    ***6 hava yastığı (sürücü, yolcu, yan perde hava yastıkları)
    ***çift bölgeli dıgıtal klima
    ***deri direksiyon ve vites topuzu
    ***ön kol dayama
    ***mp3 çalar
    ***park sensörü
    ***bagajda 12 volt priz bulunmaktadır.
    ***Cıty fonksıyonlu direksiyon (şehir içi başka hiç bir aracın sunamadığı inanılmaz kullanım kolaylığı sağlamaktadır)
    ve daha sayamadığım birçok özellik...

**Araç FulL depo euro dizel ile ŞEHİR İÇİ: 850 km (birçok defa denenmiştir)

son bakımda yapılan işlemler (TOPLAM 3,250 TL):
    işlemlerin yapıldığı Birmot Küçükyalı servisten her türlü bilgi alınabilir ***34 BE 634***
    ***silindir motor kapağı (hararet sonucu-1800 TL) orjinali ile değiştirildi
    ***triger zincir seti değiştirildi (normalde 160.000 km de değişiyor)
    ***araçtaki segmanlar ve yataklar hazır motor inmişken değiştirildi
    ***akü yenisi ile değiştirildi (orjinal fiat akü 60 A
    ***yakıt pompası değişmiş ve enjektörleride temizlettirilmiştir
    ***yedek anahtarı kaybedildiği için tüm anahtar seti kode kartı dahil değiştirildi (850 TL-Kasko yedek anahtar teminatından karşılandı)

***29 Eylül 2010 tarihinde Fiat Göztepe oto da komple iç kuaför+motor temizlik ve koruma+boya koruma yapıldı (Fırat beyden bilgi alınabilir)
    ****25 Aralık 2010 tarihinde Fiat Göztepe servisinde 120,000 km bakımı yapıldı.(Fırat Beyden bilgi alınabilir)

DİZELİN EKONOMİSİ VE OTOMATİK RAHATLIĞI BİR ARADA BULUNAN BU ARACI DÜZ VİTESLİ ve ACTİVE MODEL G.PUNTOLARLA KIYASLAYARAK FİYAT ÇOK DEMEYİNİZ. HEM DİZEL HEM TRİPTONİK (DUALLOGİC) VİTESLİ VE DYNAMİC MODEL ARAÇLARLA KARŞILAŞTIRINIZ LÜTFEN!!!

[IMG]https://img43.imageshack.us/img43/6788/snc00591t.jpg[/IMG]
    [IMG]https://img815.imageshack.us/img815/1509/snc00585.jpg[/IMG]
    [IMG]https://img263.imageshack.us/img263/6766/snc00581.jpg[/IMG]
    [IMG]https://img29.imageshack.us/img29/8819/snc00575g.jpg[/IMG]
    [IMG]https://img38.imageshack.us/img38/5641/snc00419v.jpg[/IMG]

Güncel!!!

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...43198567/detay
    Konu c.yk tarafından (05/03/2011 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlariniz birlestirilmistir. Sürekli olarak ard arda mesaj göndermeyiniz.

rahim dal
    DAL1984 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 47

Mutlu

hayırlı satışlar arkadasım ama ilk önce kendini tanıtsaydın daha hoş olurdu

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

merhaba arkadaşlar,
    yorum yapan kimse yokmu? yoksa herkes tatildemi

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Hayırlı satışlar... Aracınıza istediğiniz fiyat biraz yüksek.. Makul bir fiyat isterseniz garanti yorum yapan arkadaş çok olacaktır..

Cemal KÖYLÜOĞLU
    C(C)K cck1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 570

Hayırlı satışlar... Fiyatta yüksek km.de fazla bence...

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

arkadaşlar, fiyat yüksek diyorsunuz ama bu arabayı hiç masraf yapılmamış ve biraz masrafı var abi diye satan satıcıların aracı ile bir tutmayın lütfen, yanılıyorsam beni düzeltin ama bu araç düz vites olsa bakıma ihtiyacı olsa bazı parçalarının değişmesi gerekeceği söylenerek satışa konsa dynamic ve dizel olduğu için 20.000 eder. ben araca 3000 TL lik masraf yaptım, triger zincir seti dahil değiştirdim, motor üst silindir kapağı (1800 TL) değiştiki bu zaten yarım motor demek. 3000 TLlik yapılan işlemlerin haricinde yedek anahtarı olmadığı için kaskomdan faydalanarak ekstradan 1000 TL ye anahtar setini kod kartı dahil değiştirdim. garantisi bitmiş ama serviste yapılan onca değişen ve işlemle parça garantisi oluşmuş olan ve otomatik dizel olan bir araç için ben çok olmadığını düşünüyorum. kaldıki otomatik ve dizel diye bir aracın sah****.com da bakın tüm türkiyede sadece 8 tane var satılan. talep olan bir araba. km si çok diyorsunuz ama her 10 bin km de br serivse düzenli bakıma giren (servis kayıtlarında var bu) bir dizel aracın km si okadrda önemli değil diye düşünüyorum ama zaten araca yaptığım işlemlerle yarım motor yapıldı sayılır. ev almasam satmam diyen sahte satıcılarla beni karıştırmayın, gerçekten mecbur kalmasam bu masrafı yapıp neden satayım. isteyen herkesde aracı birmot k.yalıdan sorgulayabilir zaten. fiyat da az olsa pazarlık payı var tabiki, pazarlık sünnettir. fiyat yineden çok diyen arkadalar hakettiği fyat aralığınıda yazarsa sevinirim, her yoruma ve fikire açığım.
    Konu c.yk tarafından (10/06/2010 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Yaptırdığınız masraflar bir arabanın ihtiyacıdır. Arabalarımıza yaptığımız masraflar aksesuarlar satışta değer katmıyor aracımıza ve aracımızın o anki fiyatı neyse o fiyata ancak satabiliyoruz.. Bu arada sakın yanlış anlamayın ben fiyatınıza ve aracınıza saygı duyarım ama örnek vermek isterim daha 1 ay falan olmadı arkadaşıma istanbuldan bir araç aldık 36000 Kmde garaj arabası 1.3 90 Hp ve tüm özellikler sizinle aynı kırmızı vs falan 22.600 TL ye aldık.. Bilmiyorum yani aracınızı satmayı düşünüyosanız fiyatı indirmeniz lazım... Hayırlı satışlar...

Ç T
    ITALIAN STALLION LeoN48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1011

O fiyata satabilirseniz rekor kırmış olursunuz, bu bir gerçek. Denildiği gibi alıcı, yapılan masraflara, takılan aksesuarlara bakmaz, yaptırmasaydın der, maalesef bu böyle.
    2020... Fiat 500L
    2014... Alfa Romeo MiTo
    2012... Lancia Delta
    2009... Fiat G.Punto

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptırdığınız masraflar bir arabanın ihtiyacıdır. Arabalarımıza yaptığımız masraflar aksesuarlar satışta değer katmıyor aracımıza ve aracımızın o anki fiyatı neyse o fiyata ancak satabiliyoruz.. Bu arada sakın yanlış anlamayın ben fiyatınıza ve aracınıza saygı duyarım ama örnek vermek isterim daha 1 ay falan olmadı arkadaşıma istanbuldan bir araç aldık 36000 Kmde garaj arabası 1.3 90 Hp ve tüm özellikler sizinle aynı kırmızı vs falan 22.600 TL ye aldık.. Bilmiyorum yani aracınızı satmayı düşünüyosanız fiyatı indirmeniz lazım... Hayırlı satışlar...

orçun hocam peki bu 22.600 e aldığınız araç dualogic(yarı otomatik) viteslimiydi???

fiyat 24,500 TL ye düştü
    Konu erdiyilmaz tarafından (28/06/2010 Saat 23:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlariniz birlestirilmistir. Sürekli olarak ard arda mesaj göndermeyiniz.

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Aslında fiyat yüksek değildi dualogic bir araç için ama motorun yapılmış olması ve km'nin 100 bin üzeri olması almayı düşünenler için soru işareti oluşturuyordur eminim.Aracın fiyatı 1000 TL düşünce kıvama geldi
    Şaka bir yana aynı model ve özelliklerdeki manuel aracımı 24 bin'e sattım ben ama km'si 26 bindeydi.Aracınızın ederi en az yazdığınız fiyat olmalı bence.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Alıntı c.yk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orçun hocam peki bu 22.600 e aldığınız araç dualogic(yarı otomatik) viteslimiydi???
    Aldığımız araç manuel 6 vitesliydi.. Ne otomatik nede yarı otomatik vitesli araca sıcak bakmıyorum ben.. Herkezin zevk ve kullanış biçimi tabiki saygı duyarım... Belki alışkanlıktandır...
    Tekrardan hayırlı satışlar..

serkan gökbulut
    serkangok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

2 gün önce hemen sizin bir üstünüzdeki araç 2009 27bin km de 25bin tl ye satıldı.sizinki 110bin kmde..bence satacağınız fiyat,enfazla 22bin deyip 21 e bırakmak olur

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

yorumlarınız için teşekkür ederim, özelliklede selman beye.
    arkadaşlar kimse darılmasın kızmasın ama bu forum daha önce daha yapıcıydı sanki, bu forumda hemen hemen herkes grande punto ve bravo kullanıcısı ama herkes bilmiyorum belkide farkında olmadan yapılıyor, hepimiz araçlarımızın piyasasını öldürmeye fiyatını düşürmeye çalışıyoruz. bakın mesela geçtiğimiz günlerde ( forumda sürekli ilanları takip edenler hatırlayacaktır) aracını 26500 e satmaya çalışan bir arkadaşımızada (o aracında km si 110000 üstündeydi ve dizel otomatikti) aynı şekilde fiyat çok felan diye telkinlerde bulunuluyordu, ama bu arkadaş yılmadı ve aracını 25000 gibi bi rakama sattı ve sattığı günde verdiği kendi ilanına aynen benim gibi ""arkadaşlar aracınızın değerini düşürmeyin, piyasasını biz kendimiz öldürüyoruz"" gibi bir yorum yaparak ilanının kapatılabileceğini söyledi. aracımı sattığım için yada satmaya çalıştıım için söylemiyorum ama en büyük kötülüğü bu farumdaki bizler yapıyoruz kendimize ve araçlarımıza.(yaptığım bu yorumu kendi aracım için ve fiyatı için yapmadığımı özellikle belirtmek istiyorum, içimden geçenleri söylemek istedim sadece)

Eser Dilsiz
    hhhed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 43

Satmak istediğiniz aracın fiyatı uygun veya fazla olabilir piyasasını tam bilmiyorum ancak aracınızın hararet yapıp conta yakması ve motorun elden geçmesi size artı değil eksi olarak yansır bence. Ek olarak araçların piyasa değerlerini düşürdüğümüzde bir gerçek keşke olmasa ancak bugün satıcıyken yarın alıcı oluyoruz...

cihan yerlikaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

arkadaşlar fiyatı en son 24,000 TL ye düştüm, satılmazsa kullanmaya devam edicem, tüm arkadaşlarım arabaya bu kadar masraf yaptın ev aldıktan sonra tekrar araba almak istesen bu halde ve bu kadar temizini bulamazsın diye sitem ediyorlar eleştiriyorlar beni. dediğim gibi satılmzsa kullanmaya devam edicem bende.

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

hayırlı satışlar
    meraklısı çıkarsa eminim satılcaktır

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

2008 model Active 43.000 km' aracımı 22.000 TL sattım. Sende ona göre hesap et derim.

mustafa yılmaz
    aeron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AYH 97
    Edilen teşekkür: 90

motor sıfır gibi olmuş zaten hayırlı satışlar.

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

motor yapilmasi pozitif yerine negativ sonuc dogurur fiyat olarak 22 diyen arkadaslarada teesuf etmek istiyorum bu kadarda araclarinizi oldurmeyin eger motor sorunu meydana gelmeseymisti araci 24 binden assagi kesinlikle vermeyin derdim ama tabiki bu benim dusuncem hayirli satislar diliyorum..

22. Bu mesajı için 2 kişi femoli'ye teşekkür etti:

BARIS UCAR
    suvari_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BD 1257
    Edilen teşekkür: 153

hayırlı satışlar umarım kısa zamanda satılır ))

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/3 123 SonSon