Sayfa 2/2 İlkİlk 12
36 sonuçtan 21 ile 36 arası

Konu: Başımız sağolsun dostlar

Onur Yılmazer
    Kafa biDüny@ evolodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35½
    Edilen teşekkür: 742

Türkiye ye artik gitgidiyor.com dan ulaşabilirsiniz
    Hem çekilmezim hem vazgeçilmez Allah başka dert vermesin

2. Bu mesajı için 2 kişi evolodi'ye teşekkür etti:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

arkadaşlar bakın kutuplasma ayrısma derken bunun dik alasını sizler yapıyorsunuz. buradaki yazana rakdaslar evetcilere aptal yobaz geri kafalı gerizekalı yani soylemedik seyiniz kalmadı belsci yok odun kömürcü. yahu yani bir sizde akıl var bizde yok oylemi yani siz dogruyu goruyorsunuz bizler göremiyoruz öylemi. ondan sonrada ayrıstıryor evet ayrsıtıran biri varsa sizlersiniz biz kimseye hayır dedi diye aklıyla ilgili yorum yapmıyoruz. yani ölçü dediginiz sey nedir merak ediyorum. lutfen seviyeli saygılı olalım benim anlıyamadıgım nokta bu begenmediginiz adam tek basına iktidar olmus ulkenin yarısına yakın oyları almıs hala burun kıvrımaktasınız nedir sizin demokrasi anlayısınız yani sizden degiliz diye oldurecekmisinzi hani kardeslik anlayısı lafa gelince bolunuyoruz evet bolunuyoruz maalesef siz ve sizin gibiler yuzunden bolunuyoruz. hayıflandıgınız su duruımda evet yuzde 58 olmus yani size göre akılsızlar bunlar oylemi yani yuzde 40 lık kesim akıllı diger kesim akılsız. lutfen yapmayın her yorumunda bir uslubu seviyesi olur bu forumda guzel paylasımlar ve arkadaslaıklar var sizlerin sayesinde bizler ayrısıyoruz. hayır diyende arkadasım dsotumdur evet diyende bu onun tercihidir ama buradan evet diyenlere hakaret etmeyin. ustelik hakaret ettgiiniz turk milleti unutmayın hepimizin bu vatanın evlatlarıyız. lutfen saygı sevgi icerisinde olalım selamlar

4. Bu mesajı için 3 kişi pdr42'ye teşekkür etti:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı aeron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden hayir denilmesi gerektiğini birde bana anlatırmısın bak ben odun(etrafta çokça var zaten) kömür almadan evet dedim? (lütfen hangi maddenin hangi olumsuzluğu yaratacağını yaz bizde bakalım oylemiymis, bunca yıldır siyaset takip ettigimiz halde niye sizin gördüklerinizi göremiyoruz anlayalım)
    Mustafa kardesım ;
    1.insanların hangısı okudu yada soyle bır goz gezdırdı cevremde chp-mhp ye ınat olsun dıye evet dıyenler var, yada akp ye ınat olsun dıyenler sunu anlamıyorum adam ınat dıye verıyor bukadar basıretsızlık olurmu oku anla ozaman evet de ınan buna saygımvar ama koru korune evet yada hayır dıyenlerı anlamıyorum.
    2.insanlara iş imkanı saglama onun yerıne koyun gıbı oturt sonra yardım et sonra oy ıste ilk okuldan berı bıze denılen sey tarımda bırıncıyız tarımmı kaldı artık domatesin tohumunu yahudıden alıyoruz hayvancılıkmı kaldı dısardan gavurdan et alıyoruz kendı ınsanımızın sucu yokmu var elbette ama sen motorını % 500 vergı ıle satar ısen yeme % 150 zam yaparsan ortada ne hayvancılık kalır ne baska bısey dısardan et geldı HACIISLAMOGULLARI dıye bır fırma sence benım adamımmı yoksa senınmı yoksa recebınmı
    3.Dıs borc % 200 artmıs krızdeyız deyıp 6 ayda zırhlı arac degıstıren bır yonetım halkını ne kadar dusunur benım mahallem akplı vekıl bakan ıle dolu daıreler 400 bın tl 18 yasındakı coluk cocugun altında jip ve bunlar bir anda oldu.
    4.Akp genel merkezının ıcerısınde ve dısında yahudılerın Davut yıldızı var basbakana bosunamı verıldı ustun hızmet madalyası yahudılerce
    5.Bu topragı kan ıle aldı dedelerımız ama dolar ıle satan bu hukumet degılmı egede satılmadık yer kalmamıs yabancıya surıye sınırındakı mayınlı arazıyı ısraıle verıyorlardı 50 yıllıgına o arazı en verımlı arzı ve yahudıler ıcın kutsal yerler bırde g.d.a bolgesınde yahudılere kıralanan arazıye yahudıler hastane yaptı ama Turk vatandası yararlanamıyor ssk veya parası olmadıgından degıl sadece yahudı vatandasları tedavı goruyor ben kendı topragımda ıkıncı sınıf vatanas olmuyormuyum. Pkk ya ozel mahkeme kuran ser bırakan barzanıyı adamdan sayıp Ankara'ya cagıran gorusen bır ınsandan ne beklersın Cumhurıyet tarıhınde işsizlik,teror,rusvet(Bakanın tekı cıktı tvde rusvet degıl demedımı) artmadımı,marketlerde ılac satılacaktı hanı bu olsaydı eger ılk ılac satılacak marketler BİM (RECEBIN OGLUNUN),KILER(Akp vekılın),A101(zapsuyun)
    6.Bızı bız yonetmıyoruz ABD-ISARIL GULEN yonetıyor bastakıler sadece pıyon
    Din din deyıp kpss-oss gıbı sınavlarda kım hırsızlık yaptı benım adamlarımmı yoksa bu hukumetın adamlarımı bu sınavların kul hakkını kım odeyecek

halkını dusunmeyen ınsandan kımseye fayda yok alsana saglık ıle alakalı maddeler;

Mecliste yasa tasarısı eğer yasalaşırsa pek çok hakkımızı
    kaybedeceğiz (Sosyal
    Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası (SSGSS) 5510 sayılı bekleyen şu anda.

Sağlık ve sosyal güvenlik haklarımızda oluşacak kayıplardan
    bazıları şöyle:

- Zaten kadınlar için 58, erkekler için 60 olan emeklilik yaşı hem
    kadınlar, hem de
    erkekler için 65'e çıkarılacak. (Madde 28)

- Emekliliğe hak kazanabilmek için yakın zamanda 5.000 'den 7,000
    güne çıkarılan
    prim ödeme zorunluluğu 9,000 gün çıkacak. (Madde 27)

- Emekli maaşları% 23 ila% 33 arasında düşürülecek.(Madde 29)

-Yıpranma hakkı gasp edilecek

-Aylık geliri 1390,6 YTL'den fazla olan bütün vatandaşlar her ay
    73 ila 475
    YTLGenel Sağlık Sigortası primi ödemek zorunda kalacak. (Madde 88)

- Sadece ayakta tedavi olununca değil; hastalık, kaza, ameliyat
    gibi nedenlerle
    hastaneye yatmak gerekince de 'Katılım payı' adı altında bıraktı ÖDENECEK.
    (Madde 68)

- 'Katılım payı' Gerektiğinde beş Katına kadar arttırılacak.
    (Madde 68)

-Bütün Sağlık Hizmetleri Paralı olacak.

- Sağlık hizmeti alabilmek için bu Ülkenin VATANDAŞI olmak,
    üstelik vergi ödemek,
    dahası Genel Sağlık Sigortası primi yatırmak, hatta bir de 'katılım payı'
    ödemek yetmeyecek. Şimdi bir de'ilave ücret'adı altında para ödemek
    gerekecek. (Geçici Madde 5)

- Bütün dünyada anne sütünün önemi yeniden anlaşılır ve emzirme
    teşvik edilirken
    Türkiye'de "sigortalının çocuğuna bir ay anne sütü yeter 'mantığı geçerli
    olacak. Daha önce doğum yapan sigortalılara 6 ay süreyle verilmesi
    öngörülen altı emzirme yardımı bir aya düşürülecek.

- Hastalanan sigortalılara verilen iş görememezlik ödeneği % 16
    azalacak. (Madde
    18, 19, 80)

- Emekli Bağ-Kur'lularının maaşından10 yıl süreyle % 10 oranında
    Genel Sağlık
    Sigortası primi kesilecek. (Madde 88)

- Primini ödeyemeyen vatandaşlar sağlık hizmeti alamayacak,
    Hastane kapılarından
    geri dönecek. (Madde 88, 89, 90)

- Primini ödeyemeyen çiftçilerin pamuğuna buğdayına, üzümüne
    tütününe el
    konulacak.. (Madde 87)
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

6. Bu mesajı için 8 kişi ZAK1980'ye teşekkür etti:

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp Ahmet Bülbül
    abulbul08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 495

Referandum Sonuçları Herkes için Hayırlı olsun. Halk kararını verdi. bundan sonra takipçi olmak lazım

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

By xx
    ancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Kılıçdaroğlu: "Önemli olan benim atmam değil takımın kazanmasıydı. O da olmadı zaten..."
    www.antflame.com

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

zeynel kardes asagıda yazmıs oldugun maddelerin hicbirnin anayasada yeri yok madde 88 89 90 diye ornek veriyorum eklemissin ya onlar degil yani ortada bir yanlıs yonlendirme soz konusu maalesef senn bu yazdıkların dogru degil anaysa maddelerini okuyalım ondan sonra kararımızı verelim. birde sunu rica ediyorum en son yazdıgın madde uzerinden gidelim digerleride aynı durumda ama orneigmiz o olsun
    Primini ödeyemeyen çiftçilerin pamuğuna buğdayına, üzümüne
    tütününe el
    konulacak.. (Madde 87) bu madde ben anayasa paketinde nerede goremedim lutfen bunu bi gosterirmisinz.
    alttaki linktede degistirilen maddeler var buyrun bakın

Memurlar.Net (Madde madde yeni Anayasa değişikliği)

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

konunun kilitlenmesini talep ediyorum..hakim bey..bu ortam siyaset meydanı değildir..arkadaşlığa dostluğa gölge düşürecek etkenlerin burada paylaşılmasına karşıyım..herkez farklı görüşlere sahip olabilir..ancak bu tip konuların konuşulması gerginliği arttırımaktadır.olan oldu.her birey kendi içinide değerlendirsin ülkenin durumunu. bu konuda burda kapansın..herkez birbirine saygılı olsun..teşekkürler
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

13. Bu mesajı için 2 kişi krakercocuk'ye teşekkür etti:

mustafa yılmaz
    aeron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AYH 97
    Edilen teşekkür: 90

Standart Başımız sağolsun dostlar

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı
    Mustafa kardesım ;
    1.insanların hangısı okudu yada soyle bır goz gezdırdı cevremde chp-mhp ye ınat olsun dıye evet dıyenler var, yada akp ye ınat olsun dıyenler sunu anlamıyorum adam ınat dıye verıyor bukadar basıretsızlık olurmu oku anla ozaman evet de ınan buna saygımvar ama koru korune evet yada hayır dıyenlerı anlamıyorum.
    2.insanlara iş imkanı saglama onun yerıne koyun gıbı oturt sonra yardım et sonra oy ıste ilk okuldan berı bıze denılen sey tarımda bırıncıyız tarımmı kaldı artık domatesin tohumunu yahudıden alıyoruz hayvancılıkmı kaldı dısardan gavurdan et alıyoruz kendı ınsanımızın sucu yokmu var elbette ama sen motorını % 500 vergı ıle satar ısen yeme % 150 zam yaparsan ortada ne hayvancılık kalır ne baska bısey dısardan et geldı HACIISLAMOGULLARI dıye bır fırma sence benım adamımmı yoksa senınmı yoksa recebınmı
    3.Dıs borc % 200 artmıs krızdeyız deyıp 6 ayda zırhlı arac degıstıren bır yonetım halkını ne kadar dusunur benım mahallem akplı vekıl bakan ıle dolu daıreler 400 bın tl 18 yasındakı coluk cocugun altında jip ve bunlar bir anda oldu.
    4.Akp genel merkezının ıcerısınde ve dısında yahudılerın Davut yıldızı var basbakana bosunamı verıldı ustun hızmet madalyası yahudılerce
    5.Bu topragı kan ıle aldı dedelerımız ama dolar ıle satan bu hukumet degılmı egede satılmadık yer kalmamıs yabancıya surıye sınırındakı mayınlı arazıyı ısraıle verıyorlardı 50 yıllıgına o arazı en verımlı arzı ve yahudıler ıcın kutsal yerler bırde g.d.a bolgesınde yahudılere kıralanan arazıye yahudıler hastane yaptı ama Turk vatandası yararlanamıyor ssk veya parası olmadıgından degıl sadece yahudı vatandasları tedavı goruyor ben kendı topragımda ıkıncı sınıf vatanas olmuyormuyum. Pkk ya ozel mahkeme kuran ser bırakan barzanıyı adamdan sayıp Ankara'ya cagıran gorusen bır ınsandan ne beklersın Cumhurıyet tarıhınde işsizlik,teror,rusvet(Bakanın tekı cıktı tvde rusvet degıl demedımı) artmadımı,marketlerde ılac satılacaktı hanı bu olsaydı eger ılk ılac satılacak marketler BİM (RECEBIN OGLUNUN),KILER(Akp vekılın),A101(zapsuyun)
    6.Bızı bız yonetmıyoruz ABD-ISARIL GULEN yonetıyor bastakıler sadece pıyon
    Din din deyıp kpss-oss gıbı sınavlarda kım hırsızlık yaptı benım adamlarımmı yoksa bu hukumetın adamlarımı bu sınavların kul hakkını kım odeyecek

halkını dusunmeyen ınsandan kımseye fayda yok alsana saglık ıle alakalı maddeler;

Mecliste yasa tasarısı eğer yasalaşırsa pek çok hakkımızı
    kaybedeceğiz (Sosyal
    Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası (SSGSS) 5510 sayılı bekleyen şu anda.

Sağlık ve sosyal güvenlik haklarımızda oluşacak kayıplardan
    bazıları şöyle:

- Zaten kadınlar için 58, erkekler için 60 olan emeklilik yaşı hem
    kadınlar, hem de
    erkekler için 65'e çıkarılacak. (Madde 28)

- Emekliliğe hak kazanabilmek için yakın zamanda 5.000 'den 7,000
    güne çıkarılan
    prim ödeme zorunluluğu 9,000 gün çıkacak. (Madde 27)

- Emekli maaşları% 23 ila% 33 arasında düşürülecek.(Madde 29)

-Yıpranma hakkı gasp edilecek

-Aylık geliri 1390,6 YTL'den fazla olan bütün vatandaşlar her ay
    73 ila 475
    YTLGenel Sağlık Sigortası primi ödemek zorunda kalacak. (Madde 88)

- Sadece ayakta tedavi olununca değil; hastalık, kaza, ameliyat
    gibi nedenlerle
    hastaneye yatmak gerekince de 'Katılım payı' adı altında bıraktı ÖDENECEK.
    (Madde 68)

- 'Katılım payı' Gerektiğinde beş Katına kadar arttırılacak.
    (Madde 68)

-Bütün Sağlık Hizmetleri Paralı olacak.

- Sağlık hizmeti alabilmek için bu Ülkenin VATANDAŞI olmak,
    üstelik vergi ödemek,
    dahası Genel Sağlık Sigortası primi yatırmak, hatta bir de 'katılım payı'
    ödemek yetmeyecek. Şimdi bir de'ilave ücret'adı altında para ödemek
    gerekecek. (Geçici Madde 5)

- Bütün dünyada anne sütünün önemi yeniden anlaşılır ve emzirme
    teşvik edilirken
    Türkiye'de "sigortalının çocuğuna bir ay anne sütü yeter 'mantığı geçerli
    olacak. Daha önce doğum yapan sigortalılara 6 ay süreyle verilmesi
    öngörülen altı emzirme yardımı bir aya düşürülecek.

- Hastalanan sigortalılara verilen iş görememezlik ödeneği % 16
    azalacak. (Madde
    18, 19, 80)

- Emekli Bağ-Kur'lularının maaşından10 yıl süreyle % 10 oranında
    Genel Sağlık
    Sigortası primi kesilecek. (Madde 88)

- Primini ödeyemeyen vatandaşlar sağlık hizmeti alamayacak,
    Hastane kapılarından
    geri dönecek. (Madde 88, 89, 90)

- Primini ödeyemeyen çiftçilerin pamuğuna buğdayına, üzümüne
    tütününe el
    konulacak.. (Madde 87)
    bu yazdıklarınız genel secimin konusu olacak seyler, ben anayasa degisikliginde ülke menfaatine olmayan ne var onu soruyorum size, arkadaslar ak parti bugün var yarın yok neden ülke menfaatlerini siyasetin onune koyamiyoruz, benim memleketim 12 Eylül'den en çok mağdur olan sehirlerden biri olduğu halde halde hayir dedi anayasa degisikligine, bunu anlamak mümkün değil, 80 darbesiyle ilgili birsuru işkence hapis hikayesi dinledim etrafımdan, bu degisikligi chp yapsa inanın yine evet derdim bu ülkenin demokratikleşmeye ihtiyacı var ve kim bunun için adım atarsa onun arkasındayim

15. Bu mesajı için 3 kişi aeron'ye teşekkür etti:

Ertuğ Torun
    T-jet uzmani Romeo_er2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 GTR 52
    Edilen teşekkür: 1032

Sorun suki herseyin dogru oldugunu dusunuyorsunuz.farkinda degilsinizki biz bildiklerimizi okuduklarimizi duz sekilde siz ise ters cevirip tersinden okuyorsunuz.yarin oburgun akp yi otobuslere doldurup yuce divan a goturduklerinde kimlere oy verdiginizi goruceksiniz..gerci bu anayasa degisikliginden sonra oda zor artik..
    06 GTR 52

-Crossfit-
    Forging Elite Fitness

BARIS UCAR
    suvari_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BD 1257
    Edilen teşekkür: 153

bakın size bir örnek acaba M.KEMAL ATATÜRK zamanında paşa cumhuriyeti ilan etmeyip bir referandum yapsa cumhuriyet mi halifelik mi diye? sizce hangisi ağır basardı???? bence bu refarandumda buna benziyor halkımız mağlesef yeni anayasa değişikliğini okumadan evet dedi. bakın çok yakında anayasanın ilk üç maddesi varya hani değiştirmek ve hatta değiştirme önermesi vermek bile yasak olan o ilk üç madde. yakında değişcek ve bunu bağırta bağırta yapacaklar neden TSK ya karıştılar neden vatanperver paşalar şuan içerde neden yeni genelkurmay başkanı için pazarlık yapıldı? bi düşünn bakalım bide yeni genel kurmay başkanına ilk ziyarete kim geldi tabiki müttefik abd genelkurmay başkanı. ne istedi peki? askerlerinin bizim ülkemizden geçmesini istedi ve yeni üs kurmak istediler hadi bakalım buna hayır diyecek babayiğiti getirinde göreyim.

18. Bu mesajı için 2 kişi suvari_84'ye teşekkür etti:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Mustafa haklısın 12 eylul donemı ıle alakalı ınsanlar cok acı cektı cezasını ceksınler karsı olanlar zaten buna karsı degıl bazı seylerını bende desteklıyorum desteklemedıgım ıse kendı cıkarları dogrultusunda adalete kendı adamlarını yerlestırıp ılerıde yuce dıvanda yargılanmayarak yırtmaları sozkonusu bak mesuta hıc bırsey olmadı adama mavı akımdan dolayı olan bıze oldu bız cektık ceremesını sonucta bızım cebımızden cıkıyor bazı seyler adalette acayıp bır fethullacılık var uzmez tecavuz ettı kıza az kalsın serı adlı tıpta kendı adamları dolu,bak kpss onlısans var kızıntekı bızzat arkadasım fettullahcı dayısı 60 alsın atanacak bu adaletmı arkadasım, saglık bak.cok cıddı bır kurula 2 adet ımam atandı ve bunların dedıgı oluyor ımam ne anlar tıptan su an bır tecavuz olayında adlı tıp 2 yıla gun verıyor neden gereksız ıvır zıvır personelden ısın ehlı olmayandan ben adlı tıpın yetkılısı olsam ne anlarım o ısten 2 yıl sonrasına verılen adlı tıp raporu ne ıse yarar bı ıse yaramaz cınku 2 yılda delıller yok olur .
    Tubıtak basındakı adam akp lı her ay alırdım dergıyı bıseyler ogrenırdım takı zemzemın faydaları dıye bır yazı cıkana dek bilim dergısınde ne ısı var zemzemın benım bır seyler ogrenmemı engelledı ıste ,
    İnsanların ıstegı kım olursa olsun durustluk bugun recep yarın kemal dıger gun devlet bu ınsalara bısey olmuyor atı alan uskudarı gecmıs olan fakıre oluyor bu referandumda gecemeyecektıkı hukumet dusunecektı ya bak demekkı halk tepkı verıyor bırseyler yerınde degıl kendımızı duzeltelım dıyecektı ne oldu % 58 ıle gectı sımdı kım dusunur senı benı bu konu bencede kapatılsın uzadıkca uzuyacak ve gereksız yere bırıbırımızı kırmaya baslıyacagız gıdısat bu yonde
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

20. Bu mesajı için 2 kişi ZAK1980'ye teşekkür etti:

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

Alıntı aeron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden hayir denilmesi gerektiğini birde bana anlatırmısın bak ben odun(etrafta çokça var zaten) kömür almadan evet dedim? (lütfen hangi maddenin hangi olumsuzluğu yaratacağını yaz bizde bakalım oylemiymis, bunca yıldır siyaset takip ettigimiz halde niye sizin gördüklerinizi göremiyoruz anlayalım)
    hocam nedeni şu 26 maddenin 2si akpnin işine geliyor anayasa mahkemesinin üyelerini cumhurbaşkanın seçmesi artak akp istediği her şeyi yapabilmesi demek bundan dolayı halkı kandırmaya çalıştılar her yerde billboardlarda sen gördünmü hiç anayasa mahkemsinin üyelerinin cumhurbaşkanın seçeceğini yazmadılar kamufile ettiler ülke şeriata gidiyor sonumuz hayır ola

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ertuğ Torun
    T-jet uzmani Romeo_er2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 GTR 52
    Edilen teşekkür: 1032

Arkadaslar hic kendimizi zorlamsya yada tartismamiza gerek yok bence.herkes herseyin farkinda ama kimse gozunu acmak istemiyor gibi.eger dilerseniz konu kitlenebilir yada tartisilabilir seviyelice
    06 GTR 52

-Crossfit-
    Forging Elite Fitness

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

bence tartışalım bilgi paylaşımı yapalım hiç değilse bir dahaki seçimlere eblki katkımız olur

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

İsmet İnönü'nün bir sözü var bilirmisiniz arkadaşlar; Hiç bir ülke yoktur ki, kendi içerisinde bizim kadar hain yetiştirebilsin." Nekadar güzel ve doğru bir söz değilmi??

26. Bu mesajı için 3 kişi WiSTaRiA'ye teşekkür etti:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

arkadaşlar evet hayır tartışması yapmamız bu saatten sonra yersiz
    millet sözünü söylemiş gerisi boş artık
    yeni anayasanın milletimize iyilikler getirmesi dileğiyle
    konumuz kilitlenmiştir

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

28. Bu mesajı için 4 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12