Alıntı rt839 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
abi 4. vtes 210 a vuruyor 6800 d/d da, 5 e atıyorsun 5000 d/d ya düşüyor ama araç kendini ileri atmıyor. tabii bu birkaç denemeden sonra yol uygun olunca alınan sonuç. araç biraz şişmiş olabilir ve 97 oktan bile bulamıyoruz , 95 octan katkılı ile, araç iki kişi, bagajda 30-40 kg. yük, 17 " jant- lastik , 120-130 kg. hafifletilip, kaliteli benzin,depoya metanol, toluen,etil alkol vs. katılsa 230-240 lar sorunsuz ulaşılır.
bunları yazarken sizin önce can güvenliğine, insan hayatına verdiğiniz önemi biliyorum, yaptığım denemeler aracın durumunu görmek içindi, artık aracımı biliyorum ,yaptıklarımızın karşılığını aldığımızı görüyorum
Dursun'cuğum, belirttiğine göre arabanın performansı gayet güzel görünüyor, tabiki bu arabaya kesinlikle 97 oktan yakıt kullanmak gerekir, araba boş iken ve daha uygun şartlarda tabiki çok daha iyi performans gösterecektir. Tabiki her ne şekilde olursa olsun, araba kullanırken güvenlik en ön planda olmalıdır, arabanın tüm performans özelliklerini tanımış olduğuna ve de memnuniyetini ifade ettiğine göre, ben de senin adına çok sevindim, güvenli ve güzel sürüşler diliyorum değerli kardeşim.