Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Chip Yaptırmak İstiyorum :)

Emre Güzel
    ..:: GP BağımLısı ::.. emrequzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661
    Edilen teşekkür: 298

Sorununuzu çözdüğünüze sevindim.Çünkü Murat ın yazdıklarını sonuna okumustum.

Arda Bentürk
    egeturbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    35HBU69
    Edilen teşekkür: 23

Alıntı emrequzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorununuzu çözdüğünüze sevindim.Çünkü Muratın yazdıklarını sonuna okumustum.
    ticarette bole sorunlar olur önemli olan sorunu çözebilmek.Hatta dün biizm fiat bravo dynodan indi aradım abi ben bukadar hp aldım sence normalmi anarmolmi die konuştukta.Buda işin tuzu biberi diye düşünüyorum.İnş kendi specleri ile daha iyisine koşarlar.Bizde onlarda yaptıkları işin arksasında biz onu biliyoruz yeter bana
    Ticari imza.

Nihat D.
    YaşasınDumansızHavaSahası NyhatShu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    35EA1029
    Edilen teşekkür: 142

Slm Arda bey Benzinli ve turbosuz araçlarla ilgili bi çalışmanız var mı ? varsa örnekler nelerdir ? Bnm aracım 1.4 105 hp maximum nekadar katkı elde ederim bide herhangi kara duman gibi bişeyi oluyor mu benzinli araçlarda ?

Repair

Murat Gürakan
    varmı denemek isteyen :) Murat Gürakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 354

Ben hiç bir şekilde kefil falan olmam ardanın işine. Ben daha hala madurum. Anlaşmıştık ve çok önceden pazar günü ben yapıp tatil yapmayıp göndercem turbonu dedin bende kıyamadım sana acele etme pazartesi günü gönder tatilini yap dediğim halde çok uzun zamanlar yarın göndercem deyip oyaladın arda hala daha yok elimde şu anda yolda olması gerek dün gene bu akşam gönderiyorum dedin umarım gün içinde elimde olurda artık biter bu iş!!!.. Yanlış yaptın bana çok.
    O forumdada konuyu ben daha çok uzatırdım ancak başka insanların sipariş geri çektiğini duyunca kimsenin ekmeği ile oynanamamak adına hemen sildirdim konuyu biliyorsun bunları.
    Konunun detayına girmeyeceğim kimseyi kötülemeyi sevmem benden dolayı kimsenin zarar görmesinide istemiyorum ama benim adıma, anlaştık çözdüm ben onun işini demessen sevinirim. Çünkü biliyorsun yaptıklarını. Yok işim var gücüm var diyip haftalardır oyalıyorsun bu konuda beni çok madur ettin.
    Hayırlı işler umarım biraz akıllanır ve bunları bi abi nasihati olarak alırsın. Çok daha fazlasını ben sana önceden de söyledim gerçi allah yolunu açık etsin.
    -----
    Konu Murat Gürakan tarafından (01/03/2011 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre Güzel
    ..:: GP BağımLısı ::.. emrequzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661
    Edilen teşekkür: 298

Murat o forum sitesinde konunu okuyunca üzülmüştüm. kusura bakma amacım konunun buraya tasımak değildi. Maduriyetini gördüm şans eseri ve egeturbonunda sitemize kampanya yapıcagını okudum.En yakın zamanda üyelerimizden örnek olan sen olduğun için belirtmek istedim.Ve eğer anlattığın gibiyse eğer tüm üyelerimizin bunu bilmesi gerektiğini düşünüyorum.amacım kimseyi kötülemek değildi.

Murat Gürakan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Benimde amacım kimseyi kötülemek değil herkesin kendi parası ve kendi malı beni ilgilendirmez fikir soranada bu konuda tek kelime etmem ancak ardanın böyle reklam kokan ve biz hallettik be çözdüm aramız iyi gibi konuşmaları ve benim üstümden bir nevi reklam yapması bana ters geldi. Bu durum olmasaydı tek bir yorumum olmayacaktı bu konuyada.

Ertuğ Torun
    T-jet uzmani Romeo_er2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 GTR 52
    Edilen teşekkür: 1032

Son derece haklısın murat..bıraksınlarda işi bilenler yapsın bu işleri..bende kesinlikle güvenilir ve tecrübeli iş yaptığına inanmıyorum ege turbonun..
    06 GTR 52

-Crossfit-
    Forging Elite Fitness

Arda Bentürk
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    35HBU69

murat abinin ne düşündüğü umrumda değil biz murat abinin aracına yapılanıda gördük .Bizi bilen biliyor.
    Ertuğ hayatında dükkanıma gelip yada bayilerimden benim hazırladığım bi ürünü satın alıp aracına uyguladınmı ????
    Eğer bunlardan birini kullanıp aracına uygulamadıysan bu senin yaptığına çamur atmak denir.Benim amatör yada profesyonel olduğumu senin karar vermende boleliklede zor.Kimin yancısıysanda onu burda konuş burda yaptır de gelipte bizi çamurlama.
    Benimle ilgili bi problemin varsa 0505 287 32 87 den ara bana konuş.Ama dükkanımn yada dükkanın yaptıklarını senin bu tarz iğrenç bir yazınla bunca emeği sildirmem bunu bilesin.Eğer benle ilgili yada dükkanla ilgili problemin varsa o telefondan bana ulaş !! Burdan yalan yanlış konuşma
    Konu egeturbo tarafından (02/03/2011 Saat 08:29 ) değiştirilmiştir.
    Ticari imza.

Arda Bentürk
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    35HBU69

Alıntı Murat Gürakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde amacım kimseyi kötülemek değil herkesin kendi parası ve kendi malı beni ilgilendirmez fikir soranada bu konuda tek kelime etmem ancak ardanın böyle reklam kokan ve biz hallettik be çözdüm aramız iyi gibi konuşmaları ve benim üstümden bir nevi reklam yapması bana ters geldi. Bu durum olmasaydı tek bir yorumum olmayacaktı bu konuyada.
    Murat abi senle msnden konusmadıkmı turbom + ücret die bu teklifi senmi sundun benmi ? Artık sana bişi demiyorum hakikatten bişi demiyorum .Bak sen haklısın istediğinide yapıyoruz.
    Ticari imza.

Murat Gürakan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Biz konuştuk ama sen konuştuktan yani bir kaç gün içinde gönderme olaylarından bahsetmişken kaç gün sonra gönderdin yada hala gönderdinmiiii????
    -------------
    Ege turbo ile iş yapacak olan varsa benim tavsiyem annesiyle babasyıla muattap olsun çünkü sonrasında arda ile ulaşım problemi oluyor ve ulaştığınızdada annemler babamlar biliyor ben karışamıyorum diyor...
    Eğer bizlerin yani müşterilerinin ne düşündüğü umrunda değilse burada beni bilen bilir tanıyan bilir ayaklarınada yatmıycaksın.
    -----Ben seni kötülemek istemedim arda ama beni zorlama yaptıklarını yazsam eğer sen sıkıntı çekersin benim hiç umrumda olmaz sıkıntıda çekmem biliyorsun.
    ----
    Bize laf ettin yapamadınız dedin kendin yaptın aradın kendin başarısız oldun yani öyle hikaye okumaya gelmiyor bu işler.. Bizim kötülediğimiz iş senin yaptığın işten daha sağlıklıydı
    Konu Murat Gürakan tarafından (02/03/2011 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.

Mustafa Kubilay KARABULUT
    sowhat788 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34DP5400
    Edilen teşekkür: 418

grandepuntotr de çip mip turbo murbo muhabbetine girmeyeceksin,girdiğinde çıkamazsın,çıksan bile üzerinde kara duman kalır,gizli kapaklı gidip yaptıracaksın kimseyede yaptırdığını söylemeyeceksin yoksa yaptırdığına pişman olma ihtimalin yüksek

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Alp

Arda Bentürk
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    35HBU69

Alıntı Murat Gürakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz konuştuk ama sen konuştuktan yani bir kaç gün içinde gönderme olaylarından bahsetmişken kaç gün sonra gönderdin yada hala gönderdinmiiii????
    -------------
    Ege turbo ile iş yapacak olan varsa benim tavsiyem annesiyle babasyıla muattap olsun çünkü sonrasında arda ile ulaşım problemi oluyor ve ulaştığınızdada annemler babamlar biliyor ben karışamıyorum diyor...
    Eğer bizlerin yani müşterilerinin ne düşündüğü umrunda değilse burada beni bilen bilir tanıyan bilir ayaklarınada yatmıycaksın.
    -----Ben seni kötülemek istemedim arda ama beni zorlama yaptıklarını yazsam eğer sen sıkıntı çekersin benim hiç umrumda olmaz sıkıntıda çekmem biliyorsun.
    ----
    Bize laf ettin yapamadınız dedin kendin yaptın aradın kendin başarısız oldun yani öyle hikaye okumaya gelmiyor bu işler..
    Tabikide doğru diyorsun Murat abi.
    Benimle iletişime geçebilmen gerçektende zor.Bunu bende kabul ediyorum cebimde 2 telefon vr ve inan telefonum hiç susmuyor.Biri ordan biri burdan derken benimde izmirde kafam dönüyor.Telefonu kapatsak bu sefer ee telefonlar kapalı bu sefer dükkan teli çook meşgul oluyr. Bu arada turbonu yollamıştık yönünde problem olabilir en son araç üstünde ufak tefek değiştirmek gerekebilir bi kontrol edin takarken
    Ticari imza.

Ertuğ Torun
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 GTR 52

Murat yazmis yazcagini zaten benim cvbimada gerek yok..efendi konus elestiriye acik ol profesyonellik budur..biz senin islerini onaylamak zorunda deiliz..sende kabul ettirmek zorunda deilsin..bubsekilde cevaplar vs zaten yasini konumunu belli ediyo..su turbosunu buyutupde tech e konusunu actigin arabalardan birinide yururken gorseysik mesela..ayrica seni arayan kisiye gore telfonuna ulasilip ulasilamadiginida test ettik..murat sana gublerce ulasamiyoken biz baska bi arkadas vasitasiyla sana bi kerede ulasmistik buralarda kendini anlatmaya calisma hadi bakim baskalarina chip yap
    06 GTR 52

-Crossfit-
    Forging Elite Fitness

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

herkes birşey söylemiş bende söyleyim ege turboya bugüne kadar 2 tane citroen c4 1.6 hdi en sonda volkswagen transporter turbosu tamir için vermiştik sorunsuz tamir ettiler müşterilerimiz halen kullanıyor ben kendi adıma memnunum 6.sanayide turbo deyince akla gelen ilk firmalardandır sanayide birçok tamirci arkadaş ege turboyla çalışıyor

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

cemal arslan abimizinde güzel temiz çalışmalar yaptığını duymuştum
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

Arda Bentürk
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    35HBU69

Alıntı Romeo_er2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat yazmis yazcagini zaten benim cvbimada gerek yok..efendi konus elestiriye acik ol profesyonellik budur..biz senin islerini onaylamak zorunda deiliz..sende kabul ettirmek zorunda deilsin..bubsekilde cevaplar vs zaten yasini konumunu belli ediyo..su turbosunu buyutupde tech e konusunu actigin arabalardan birinide yururken gorseysik mesela..ayrica seni arayan kisiye gore telfonuna ulasilip ulasilamadiginida test ettik..murat sana gublerce ulasamiyoken biz baska bi arkadas vasitasiyla sana bi kerede ulasmistik buralarda kendini anlatmaya calisma hadi bakim baskalarina chip yap
    Eleştirilere her zaman açığız ama bana garezin var gibi yazıyorsun buaya kaldıki bana iş yaptırmadan Yaş olarak beni sakın eleştirme çünkü kendi yaşın benden büyük değil + kaldıki bana telefonumdan bi kere bile arayıp ulaşmadın o yüzden sakın bunları konuşma.Benim ne bi telefonumu aradın nede bana iş yaptırdın o yüzden bole yazma .Kaldıki murat abi bana günlerce ulaşmamazlık yapmadı.Bana kimle ulaştıysanda bana buraya yazarsın arda sana biz bu kişi vasıtasıyla ulaştık diye de yaz bizde bilelim kim bana ulaşmış ulaşmamış.Tekrar sölüorum benle ilgili biproblemin garezin varsa 0505 287 32 87 ara.Hadi bakalım
    Ticari imza.

Arda Bentürk
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    35HBU69

Alıntı oto izmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes birşey söylemiş bende söyleyim ege turboya bugüne kadar 2 tane citroen c4 1.6 hdi en sonda volkswagen transporter turbosu tamir için vermiştik sorunsuz tamir ettiler müşterilerimiz halen kullanıyor ben kendi adıma memnunum 6.sanayide turbo deyince akla gelen ilk firmalardandır sanayide birçok tamirci arkadaş ege turboyla çalışıyor
    Allah razı olsun abi
    Burda sorun yapmış yada yapamamış değil.
    Burda problem benden yada ordan yada burdan oluştuğunda çözüm yolunu bulabilmektir.Problem bulunur çözülür.Ama burda bana karşı kötüleyecek durumda yazacaksa ve kaldıki bana bir kere bile tel açmamış yada iş yaptırmamış olarak bu tarz bi yazı yazması anormal oluyor.Bu konu gerkesiz uzatıyor .
    Ben tekrar sölüyorum işin her zaman arkasındayım.
    Ticari imza.

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

Alıntı Romeo_er2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pm attim size
    Ertuğ, 2011 Fiorino Emotion aracım var benim 75 beygirlik. Bana da PM atar mısın kardeşim. Chip olayı gerçekten benim de merak ettiğim bir konu...
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

Ertuğ Torun
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 GTR 52

Alıntı egeturbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eleştirilere her zaman açığız ama bana garezin var gibi yazıyorsun buaya kaldıki bana iş yaptırmadan Yaş olarak beni sakın eleştirme çünkü kendi yaşın benden büyük değil + kaldıki bana telefonumdan bi kere bile arayıp ulaşmadın o yüzden sakın bunları konuşma.Benim ne bi telefonumu aradın nede bana iş yaptırdın o yüzden bole yazma .Kaldıki murat abi bana günlerce ulaşmamazlık yapmadı.Bana kimle ulaştıysanda bana buraya yazarsın arda sana biz bu kişi vasıtasıyla ulaştık diye de yaz bizde bilelim kim bana ulaşmış ulaşmamış.Tekrar sölüorum benle ilgili biproblemin garezin varsa 0505 287 32 87 ara.Hadi bakalım
    Sen ankardaykrn murat sana butun gun ulasamadi ama bi alicanla bi aramada onun telefonundan ulastik seninle ilgili bi problemim yok arkadaslar icin seninle ilgili yorumumu yapiyorum bu kadar niye batti anlamadim ole tel numaralari veripde atar gider yapma sonra banlanan sen olursun..emin ol bu forumdaki cogu insan senin lafindan cok benimkine guvenirler..eleştirmek ser bende görüşlerimi paylaştım bildiğim kadarıyla..

ben başkada birşey yazmıycam isteyen arkadaşlar istediği yerlere yaptırsınlar yazılımlar..görende parayı be kazanıyorum falan zannedicek..
    Konu Romeo_er2 tarafından (02/03/2011 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir.
    06 GTR 52

-Crossfit-
    Forging Elite Fitness

Murat Gürakan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Yani ben kimseyi kötülemem kimsenin benim yüzümden zan altında kalmasınıda istemem. Nitekim buraya sanki beni mutlu edebilmiş gbi yzılar yzdığın için ben buraya yorum yazdım yoksa 3 4 gündür var konu ama gerek duymamıştım.
    -----
    İş yaptıran yaptırsın memnun kalan kalsın ne birisine laf ederim nede yorum yaparım. Ben para kaybettim üstüne 1 aydır turbomu yolluycan bi zahmet edipte yollamadın daha bugün elime ulaştı.. Ancak sen beni kaybettin ve benim seni önereceğim onlarca kişiyi kaybettin. Yolun açık olsun.
    -----
    Şuda var tt ye açtığım konunun asıl sebebi sana ulaşamamdı buu biliyorsun arda tellerime çıkmayışın msnden yazmayışındı. Lütfen olanları olduğu gibi lanse etki gereksiz muabbetler dönmesin.
    -----
    Mesela bana 4 gün önce geri kalan paramı gönderiyorum dedin hala elimde yok mesaj attım sane geride dönmedin yatırmadında... Bunlar bneim için affedilmezdir ve sorumsuzluktur başkası ne der bilmem ama benim görüşüm budur. Söz bir kere verilir yatırcam denirse yatırlır. Oyalanmaz karşı taraf. Nitekim ben sen bana para dediğin an yatırdım 5 dk içinde bunuda unutmaman gerekli. Herneyse şu geri kalan paramıda yatır sonra sen yoluna ben yoluma.. Bitsin artık şu iş. 1 aydır bana abi bugün gönderiyorum diyosun..

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon