11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Temizlik,bakım,görsel ürünler,aksesuarlar ankarada nerde bulunabilir?

ahmet mahir şenyuva
    ozguradam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bingöl
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06bf0310
    Edilen teşekkür: 2

Standart Temizlik,bakım,görsel ürünler,aksesuarlar ankarada nerde bulunabilir?

arkadaşlar merhaba,aracım için bakım,temizlik ürünleri ve görsel aksesuarlar almak istiyorum.yalnız bingölde ikamet ettiğim için ne yazık ki fazla bir seçeneğim yok.ayın 11 inde ankarada olacağım.14 üne kadar ordayım.ama çok kısıtlı bir zamanım olacak bu işler için.o yüzden özellikle ankaradaki puntocuların yardımına ihtiyacım var.temizlik ürünlerini başka bir alternatif olmazsa pratikerden alcağım.ama aksesuarları nereden alabileceğimi bilmiyorum.ayrıca biraz açgözlülük yaptığımı düşünüyorum.internette ne görsem alasım geliyor.gereksiz gördüğünüz şeyleri yazarsanız sevinirim.

ARAÇ BAKIM TEMİZLİK

1-oto şampuanı= Turtle Wax Extreme Nano Teknoloji Cilalı Oto Şampuanı=20 ytl
    Extreme Nano Teknoloji Cilalı Oto �ampuanı 094041 - Oto Aksesuar - Ereyon.com.tr Ekonomik Reyonlar!

2-oto cila= Turtle Wax Extreme Nano Teknoloji Sıvı Cila=22 ytl
    Extreme Nano Teknoloji Sıvı Cila 094040 - Oto Aksesuar - Ereyon.com.tr Ekonomik Reyonlar!

3-torpido,tampon,lastik=TURTLE WAX F21 SUPER PROTECTANT=16 ytl
    Hepsiburada.com | Akıllı Alı�veri� Burada | Oto Aksesuar | TURTLE WAX F21 SUPER PROTECTANT 094038

4-döşeme,kumaş temizleme köpüğü=Turtle Wax Döşeme Temizleme Köpüğü ÖZEL FIRÇALI=20 ytl
    ModaCar*International*Car*Accessories*Equipments*: :*OTO*BAKIM*URUNLERI*::*TEMIZLIK*::*Turtle*Wax*Döş eme,Kumaş,Halı*Temizleme*Köpüğü*ÖZEL*FIRÇALI*09403 4

5-sünger= AREXONS WİZZY OTO YIKAMA SÜNGERİ=4 ytl
    Hepsiburada.com | Akıllı Alı�veri� Burada | Oto Aksesuar | AREXONS WİZZY OTO YIKAMA S�NGERİ 090047

6-motor temizleme spreyi=ModaCar Turtle Wax Motor Temizleme Spreyi=19 ytl
    ModaCar Turtle Wax Motor Temizleme Spreyi 094036 - DEVEYUKU.COM

7-kurulama bezi=MİCROFİBER HAVLU TEMİZLİK VE KURULAMA BEZİ 4 LÜ EKOPAKET=13 ytl
    Hepsiburada.com | Akıllı Alı�veri� Burada | Oto Aksesuar | MİCROFİBER HAVLU TEMİZLİK VE KURULAMA BEZİ 4 L� EKOPAKET 091190
    modacar - Hakiki Araç Kurulama+Silme Güderisi=7 ytl
    Weblebi.com: ModaCar Hakiki Araç Kurulama+Silme Güderisi 091403

8-oto yıkama eldiveni=ModaCar Microfiber Oto Yıkama Eldiveni=7 ytl
    ModaCar Microfiber Oto Yıkama Eldiveni 091165, #8935909 Gittigidiyor.com
    oto parlatma eldiveni=10 ytl
    www.koysepete.com | Hesaplı Alı�veri� Sitesi | Magic Hand Oto Temizleme ve Parlatma Eldiveni

9-
    oto yıkama seti=ModaCar Otomatik 4 lü Oto Yıkama Seti=12 ytl
    ModaCar Otomatik 4 lü Oto Yıkama Seti 760901, #8936488 Gittigidiyor.com

10-elektrik süpürgesi=VAKUMLU ELEKTRİK SÜPÜRGESİ=35 ytl
    Hepsiburada.com | Akıllı Alı�veri� Burada | Oto Aksesuar | VAKUMLU ELEKTRİK S�P�RGESİ 201113

AKSESUAR

1-bagaj çıtası paslanmaz=44 ytl(fiyat başka bir yerden)
    ModaCar*International*Car*Accessories*Equipments*: :*KROM*AKSESUARLAR*::*FIAT*::*FIAT*GRANDE*PUNTO*Ba gaj*Çıtası*Paslanmaz*635417

2-cam çıtası paslanmaz=50 ytl(fiyat başka bir yerden)
    ModaCar*International*Car*Accessories*Equipments*: :*KROM*AKSESUARLAR*::*FIAT*::*FIAT*GRANDE*PUNTO*Ca m*Çıtası*Paslanmaz*(4-Parça.)*635418

3-krom kapı kolu(4 kapı)=60 ytl(fiyat başka bir yerden)
    ModaCar*International*Car*Accessories*Equipments*: :*KROM*AKSESUARLAR*::*FIAT*::*FIAT*GRANDE*PUNTO*Ka pı*Kolu*Paslanmaz*(4-Kapı)*635419

4-krom kapı eşik çıtası(2 adet)=30 ytl(fiyat başka bir yerden)
    ModaCar*International*Car*Accessories*Equipments*: :*KROM*AKSESUARLAR*::*FIAT*::*FIAT*GRANDE*PUNTO*Ma rşbiel*Paslanmaz*(2-Kapı)*635420

5-sportif pedal seti ve ayak dayama=80 ytl(bulamadım bir türlü)

6-modacar type-r spor el freni direksiyon vites topuzu kaplaması=7 ytl
    www.koysepete.com | Hesaplı Alı�veri� Sitesi | ModaCar TYPE-R Spor El Freni Direksiyon Vites Topuzu Kaplaması 141132

7-kokpit kaplama= 16 Parça Kokpit Kaplaması (Aluminyum)=65 ytl
    Otomobil / Arazi Araçları > Kokpit Kaplamaları / Aksesuarları > Fiat Grande Punto Kokpit Kaplaması #5820695 - Sahibinden.com

8-philips diamond vision far(h4)+park(dipsiz)+sis(h3) ampulleri=fiyatını bilmiyorum

DİĞERLERİ

1-ModaCar Type-R Spor Kaydırmaz Ped=5 ytl
    ModaCar*International*Car*Accessories*Equipments*: :*OTO*AKSESUAR*::*ARAC*ICI*AKSESUAR*::*ModaCar*Typ e-R*Spor*Kaydırmaz*Ped*331182

2-ModaCar Çelik Profesyonel Metal Işıklı Kompresör=54 ytl
    ModaCar*International*Car*Accessories*Equipments*: :*ZORUNLU*MALZEMELER*::*ModaCar*Çelik*Profesyonel* Metal*Işıklı*Kompresör*571166**İNDİRİMLİ*

3- ModaCar Impression Alev Desen 3 Lü Oto Koltuk Kilif Seti=46 ytl
    ModaCar Impression Alev Desen 3 Lü Oto Koltuk Kilif Seti 108042 - Oto Aksesuar - Ereyon.com.tr Ekonomik Reyonlar!
    BU KILIF HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI MERAK EDİYORUM
    4-Yeni kanuna uyumlu trafik seti=38 ytl
    www.koysepete.com | Hesaplı Alı�veri� Sitesi | ModaCar Yeni Kanuna Uyumlu Trafik Seti 572003

5-ön cam güneş perdesi metalize 150x70=11 ytl
    www.koysepete.com | Hesaplı Alı�veri� Sitesi | ModaCar 150x70 cm �n Cam Güne� Perdesi Metalize 401124

6-modacar 15 " jant kapağı=45 ytl
    MODACAR - 15 inc Krom Jant Kapa�ı 4 lü 261409 - JANT KAPAKLARI - Bu ürün 1-3 i� günü içerisinde kargoya verilir.

evet yardımlarınızı bekliyorum.
    Konu ozguradam tarafından (07/04/2008 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir.

Ali ÖZTÜRK
    bahcelili_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 263

femoli mehmet abinin dükkanda ayrıntılı temizlik ürünü ve aksesuar bulabilirsiniz hemen hemen hepsini.

ahmet mahir şenyuva
    Nereden
    Bingöl
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06bf0310

zaten mehmet beyle irtibat kurmayı düşünüyordum.onun dışında ankarada bu işi yapan yerler var mı?yani birçok dükkanın bir arada olduğu bir yer

Çağrı Cihanoğlu
    KeL_BLaDe CaGRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 364

birçok dükkan değilde birçok ürün bulabileceğiniz yerler:
    bauhaus, praktiker,koçtaş vb. yerlerde aradığınız herşeyi bulabilirsniz....

hikmet şekerlioğlu
    şekerlioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teşekkür: 662

Alıntı CaGRi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birçok dükkan değilde birçok ürün bulabileceğiniz yerler:
    bauhaus, praktiker,koçtaş vb. yerlerde aradığınız herşeyi bulabilirsniz....
    antalya'daki koçtaş'ta neredeyse hiçbir çeşit yoktu.

ahmet mahir şenyuva
    Nereden
    Bingöl
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06bf0310

cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.yalnız ben ürünler hakkındaki görüşlerinizi de bekliyorum.gereksiz dediğiniz ya da yakışmaz dediğiniz ürünler var mı?mesela jant kapağı nasıl?bizim araçlara gidecek jant kapağı önerebilir misiniz?ya da kotluk kılıfı nasıl?önerebileceğiniz koltuk kılıfı var mı?sis ampüllerimiz h1 mi h3 mü?

hikmet şekerlioğlu
    şekerlioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teşekkür: 662

Alıntı ozguradam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.yalnız ben ürünler hakkındaki görüşlerinizi de bekliyorum.gereksiz dediğiniz ya da yakışmaz dediğiniz ürünler var mı?mesela jant kapağı nasıl?bizim araçlara gidecek jant kapağı önerebilir misiniz?ya da kotluk kılıfı nasıl?önerebileceğiniz koltuk kılıfı var mı?sis ampüllerimiz h1 mi h3 mü?
    şimdi sizn öneri olarak beklediğiniz şeyi tamamen kişilerin kendi zevkleri olarak düşünmek lazım.bu nedenle başkalrından gelecek öneriler farklılık gösterecektir.bence siz aracınıza ve kendinize neyi yakıştırıyorsanız onu kullanın.

Kemal ÖZTÜRK
    jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 N 45XX
    Edilen teşekkür: 75

Hocam büyük sanayiyi biliyormusun yani ASKİ nin ilerisindeki eski oto sanayi şimdilerde sadece lastik/ aksesuaracıların olduğu yer burası dilersen bi oraya bak fiyatlar hipermarketlerden baya bi hesaplı oluyor. İlla dükkan adı istiyorsan özelden bana mesaj atarsan yardımcı olurum. Benim 10 senedir aldığım bi yer var, maksat işin görülsün, Buradan mağazanın adını yazmak etik olmayacağı için özelden yazabilirim dedim. Kimsenin aklına yanlış bişey yada orada bir çıkarım olduğunu düşünmesini istemem Görüşmek üzere .. tabi hala almadıysanız

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ahmet mahir şenyuva
    Nereden
    Bingöl
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06bf0310

Alıntı jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam büyük sanayiyi biliyormusun yani ASKİ nin ilerisindeki eski oto sanayi şimdilerde sadece lastik/ aksesuaracıların olduğu yer burası dilersen bi oraya bak fiyatlar hipermarketlerden baya bi hesaplı oluyor. İlla dükkan adı istiyorsan özelden bana mesaj atarsan yardımcı olurum. Benim 10 senedir aldığım bi yer var, maksat işin görülsün, Buradan mağazanın adını yazmak etik olmayacağı için özelden yazabilirim dedim. Kimsenin aklına yanlış bişey yada orada bir çıkarım olduğunu düşünmesini istemem Görüşmek üzere .. tabi hala almadıysanız
    kemal bel ilginiz için teşekkür ederim.mesajı daha yeni gördüm.ben alacaklarımı aldım ve geri döndüm.bir çoğunu femolinin dükkanından aldım.bazı parçaları da koçtaştan aldım.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kemal ÖZTÜRK
    jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 N 45XX
    Edilen teşekkür: 75

hayırlı olsun güle güle kullanın keyifle

ahmet mahir şenyuva
    Nereden
    Bingöl
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06bf0310

Alıntı jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullanın keyifle
    teşekkürler.