Sayfa 1/2 12 SonSon
40 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Led xenon?

Can AVCI
    CanGo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    48FK986
    Edilen teşekkür: 59

Karizmatik Led xenon?

Arkadaşlar merhabalar,
    Uzun zamandır araştırıyorum parçacı arkaşlara soruyorum yolda led xenonlu görsem durdurup soruyorum ama aklıma yatmadı.kimisi diyor ki ben taktırdım her seferinde arıza verdi en sonunda söktüm, kimisi aydınlatmıyor diyor. Taktıran var mı ya da taktırdıktan sonra performansı nasıl?
    Dünü hatırla, bugünü yaşa,yarını düşün....

ibrahim aydın
    ibrahimaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 89

Standart Cevap: led xenon?

Merhaba. Led aydınlatmayla yakından ilgileniyorum. Elektronik mühendisiyim. 2012 Evo var bende. 6 ay önce eski halogen ampulleri kullanarak 13w power ledli ampulü kendim yapmıştım. 4*13w olarak. Akım sınırlayıcı devreyi hazır almıştım. uğraşamadım. aydınlatması, kısa-uzun performansı süperdi. Ama aşırı ısınıyordu. iki hafata sonra söktüm. ama ledlerle sellektör yapmaya alışmıştım ve internetten COB chip ledli H4 aldım. markası belli olmayan bişeydi ama yaklaşık 5 aydır kullanmaktayım. Led ampulde önemli olan Chip tipi. Cob led veya philips ya da Sharp power led olanları tercih edilirse sorun yaşanmayacaktır. internette satılanların lümen değerleri çoğunda sallama yazılmış. 6000 lümen olur mu yav. Piyasada bolca niken ve photon marka led ampul var. photon çok pahalı. kaliteli ama lümen değeri düşük. niken marka ise çok kaliteli değil ama iş görür. 150 tl civarında bolca var.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ömer türkşanlı
    krk17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 58

Aliexpressden h4 r3 crer led püskül tip soğutucu olandan aldım çok memnunum, uzun yolda da çok başarılı 40 dolardan başlıyor fiyatlar, ısrarla tavsiye ederim

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

aslında sarı olanı bulunup alınabilir ama marka konusunda bende şüpheciyim photonu çok duyuyorum philips le iki marka alınabilir eğiliminde bana kalırsa ama biraz daha piyasa yapmasını bekliyorum ürünlerin açıkcası

arkadaşlar bileniniz varmı bizim farlara birebir uyuyormu arıza yakıyormu kullanan varsa bende meraktayım
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

ömer türkşanlı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı SinanTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında sarı olanı bulunup alınabilir ama marka konusunda bende şüpheciyim photonu çok duyuyorum philips le iki marka alınabilir eğiliminde bana kalırsa ama biraz daha piyasa yapmasını bekliyorum ürünlerin açıkcası

arkadaşlar bileniniz varmı bizim farlara birebir uyuyormu arıza yakıyormu kullanan varsa bende meraktayım
    Arkadaşlar ya konuyu okumadınız ya da ben eksik yazdım 2 aydır kullanıyorum h4 r3 cree led çok memnunum, arıza vs yana bi şey yok.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ömer türkşanlı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

R3 80W 9600LM Car H7 LED Headlight H1 H3 H4 H8 H9 H11 9005 HB3 HB4 9006 xenon white 6000K R3 XHP-50 Car LED Headlight Bulb
    R3 80W 9600LM Car H7 LED Headlight H1 H3 H4 H8 H9 H11 9005 HB3 HB4 9006 xenon white 6000K R3 XHP 50 Car LED Headlight Bulb-in Light Source from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
    (from AliExpress Android)

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

GENCAY GÖKALP
    mavi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 2

bu konuyu yaklaşık 2 yıl araştırdım sonunda photon xenon aldım piyasada olan led xenonlar kesinlikle iş yapmaz memnun olan arkadaşlar tercih meseledir mutlaka ancak bu cree.cob v.s iyi değil ancak piyasada bunların içinde alınacaksa da led küçük olanlara bakın sakın led büyük olup çok aydınlatıcak mantığına gelmeyin püsküllü modellerin aydınlatmaları daha iyidir
    eğer aliexpress alıancaksa tek ürün phılıp lumıled diye geçen bir ürün var bu sistemde gördüğüm en iyisi budur. maliyeti belki yüksek ama aydınlatma konusunda çok iyi olduğunu videolarda gördüm ama gümrük sıkıntısı olurmu bilmiyorum getirtemedim eğer imkanım olursa alacağım ürün bu incelemenizi tavsiye ederim

hatta uzun süredir bakmıyorsum fiyatları oldukça düşmüş ben baktığımda 150$ civarıydı
    https://tr.aliexpress.com/item/2-x-P...08.4.74.lG7c06

yazan lümen değerleri aldatmasın attığım link temsili incelemedim birde videolarda görün anlayacaksınız
    Konu mavi59 tarafından (10/10/2016 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

Can AVCI
    CanGo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    48FK986
    Edilen teşekkür: 59

Kullananlar video atarsa çok memnun olurum.Ben parçacıda nixenleri görmüştüm takım olarak 240 dediler o sırada bir elektirikçi abimiz geldi alıcaksan alma ben linea ya taktım söktüm 4 defa uğraştım hatasından arızasına çok uğraştım gene olmadı. takmadığım diyot, aparat kalmadı dedi.Belki işinin ehli değil belki salladı ama insan genede bir acaba diyor. Facebook ta o kadar övünülerek satılan led xenonların o kadarda iyi performans vereceğini sanmıyorum.İzmirde bir yer var bixenon,özel far tasarımı falan yapıyor gittiğimde sorucam, araştırıcam genede.
    Dünü hatırla, bugünü yaşa,yarını düşün....

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Buradan izleyebilirsiniz

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cevat YANGIN
    likable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    TR
    Edilen teşekkür: 14

Standart Cevap: Led xenon?

Bu ürünlere bende çok baktım, farlarda mercek olmadığı için almaktan Vazgeçtim. Yolda kullananlari görüyorum karşı tarafı çok rahatsız ediyor.

ibrahim aydın
    ibrahimaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 89

Alıntı likable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ürünlere bende çok baktım, farlarda mercek olmadığı için almaktan Vazgeçtim. Yolda kullananlari görüyorum karşı tarafı çok rahatsız ediyor.
    Led ampul mercekli veya merceksiz karşı tarafın gözünü asla almaz. Tabi far ayarı çok yüksekte değilse. Göz alanlar merceksiz çakma xenonlardır.

16. Bu mesajı için 2 kişi ibrahimaydin'ye teşekkür etti:

17. 11/10/2016, 19:07

ilkay bora
    ilkay59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradan izleyebilirsiniz

Bunlarla muayene sıkıntısı yaşarmıyız,birde fiyat bilgisi alma şansımız varmı?

sinan turgut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı krk17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ya konuyu okumadınız ya da ben eksik yazdım 2 aydır kullanıyorum h4 r3 cree led çok memnunum, arıza vs yana bi şey yok.
    yorumların yazım saatleri birbirine çok yakın muhtemelen görmemiş olabilirim

hocam peki sarı renk düşünüyorum ama bulunuyormu sarı olanı bide yuvaya oturmama gibi bi sorun varmı?

ömer türkşanlı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

yorumların yazım saatleri birbirine çok yakın muhtemelen görmemiş olabilirim

hocam peki sarı renk düşünüyorum ama bulunuyormu sarı olanı bide yuvaya oturmama gibi bi sorun varmı?
    Tek renk bu ürünler sarı yok, muayenede sıkıntı olmaz, asla göz almaz...

sinan turgut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı krk17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek renk bu ürünler sarı yok, muayenede sıkıntı olmaz, asla göz almaz...
    konuyu baştan aşağı tekrar okudum sizin bahsettiniz markayı bir diğer arkadaşımız iş yapmaz olarak tanımlamış amacım tartışmak değil mizacımda değil ama benim korkumda tam bu işte fiyatlar uçuk normal ampule yada klasik tip balastlı xenona göre

mesela geçmişte şansa mtec diye bi marka xenon almıştım pahalıydı ama 4,5 sene ampul bile patlatmadan kullandım öyle de sattım arkadaşım farklı bi marka kullanarak 1 senede 3 tane balast bozmuştu ve ampul kesmişti o yüzden bu iş biraz ona benzemesinden korkuyorum

sarı olmaması kötü olmuş

ömer türkşanlı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

konuyu baştan aşağı tekrar okudum sizin bahsettiniz markayı bir diğer arkadaşımız iş yapmaz olarak tanımlamış amacım tartışmak değil mizacımda değil ama benim korkumda tam bu işte fiyatlar uçuk normal ampule yada klasik tip balastlı xenona göre

mesela geçmişte şansa mtec diye bi marka xenon almıştım pahalıydı ama 4,5 sene ampul bile patlatmadan kullandım öyle de sattım arkadaşım farklı bi marka kullanarak 1 senede 3 tane balast bozmuştu ve ampul kesmişti o yüzden bu iş biraz ona benzemesinden korkuyorum

sarı olmaması kötü olmuş
    Arkadaşın bahsettiği ürün benzeri ve farklı ben 3 aydır kullanıyorum 15 20 arkadaşıma aldık hepimiz memnunuz, ben bixenon mercekli farları söküp taktım, bi bixenon değil ama kesinlikle çok iyi... Ankarada iseniz gelin görün test edin aracımı...

sinan turgut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

görmeyi isterdim ama istanbuldayım ve iş güç arası pek zaman ayıramıyorum bu tarz işlere

müsaitseniz video paylaşabilirseniz ben ve benim gbi merakla bekleyen arkadaşı aydınlatabilirseniz sevinirim

ömer türkşanlı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

görmeyi isterdim ama istanbuldayım ve iş güç arası pek zaman ayıramıyorum bu tarz işlere

müsaitseniz video paylaşabilirseniz ben ve benim gbi merakla bekleyen arkadaşı aydınlatabilirseniz sevinirim
    Müsait olmak darbe sonrası âdeta imkansız sürekli mesaideyim...

sinan turgut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Allah yardımcınız olsun ama farklı değiliz bende 3 yıldır yıllık izin yapamıyorum geceli gündüzlü vardiyalı çalışıyoruz üst üste 2 gün izin bile yapamıyorum

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

H4 Çift Devre Led Xenon Niken «Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning

Buradan fiyatlarına bakabilirsiniz 1 yıl birebir değişim garantili

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon