20 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Cam filmi önerisi ve Cezalar hakkında bilgi ltf.

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Standart Cam filmi önerisi ve Cezalar hakkında bilgi ltf.

Merhabalar.
    Aracıma 5 cam film çektirmek istiyorum. Fakat en koyu tonda, dışardan hiçbir şekilde görünmeyeni çektirmeyi düşünüyorum. Muayene zamanı veya polis çevirmesinde sökeceğim için de en ucuzundan yaptıracağım. Ankara'da nerede yaptırabilirim ve ortalama kaç lira isterler? Bir de, insafsız bir memura denk gelirsem cezası ne olur?

En koyu renk istememin sebebi, aracın arka ve yan koltuğuna bilgisayarlarımızı çantalarımızı koyuyoruz, kısa süreli parklarda hepsini toplayıp yanımıza almak sıkıntı oluyor, korka korka içerde bırakıyoruz. Film olursa en azından gelip çok dikkatli şekilde içeri bakmadan göremezler eşyaları diye düşünüyorum. Geçen sene park halindeyken arka kapıyı açıp deri ceketi kaptıkları için (sanki altın kaplama ceket, satsa 100 lira etmez) sürekli tedirgin oluyoruz. Bazen de kilitlemeyi unuttuğum için ışıklarda falan dururken keza aynı kuşkuyu yaşıyoruz.

Güneş Doğar
    GUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

çevirmelerde polislere de böyle anlatırsın hocam

Engin Tok
    Engin_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 636

En koyu yani 3 numara film ankara trafiğinde sıkıntı yaratabilir, ben aracımda 2 numara film kullanıyorum park halinde yanından geçerken dikkatli bir şekilde bakılmadığı sürece içerisi belli olmuyor..
    Punto Evo 1.3 Multijet 75 Hp Active

Deniz Arifağaoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı GUNES Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çevirmelerde polislere de böyle anlatırsın hocam
    Anlatıcaz mecburen hocam, ama kabul edeceklerini hiç sanmıyorum, kendimi cezaya hazırlıyorum o yüzden. 2 kez ön plakam olmadığı için çevirdiler ama "En kısa zamanda taktırcam, kusura bakmayın" diyince sağolsunlar hadi git diyip gönderdiler Ama film işi daha sakat, bir de en koyusu olunca...

@Engin_T; Acaba arkalar 3 önlere 2 mi yaptırsam?

Engin Tok
    Engin_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 636

Alıntı BaranSelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlatıcaz mecburen hocam, ama kabul edeceklerini hiç sanmıyorum, kendimi cezaya hazırlıyorum o yüzden. 2 kez ön plakam olmadığı için çevirdiler ama "En kısa zamanda taktırcam, kusura bakmayın" diyince sağolsunlar hadi git diyip gönderdiler Ama film işi daha sakat, bir de en koyusu olunca...

@Engin_T; Acaba arkalar 3 önlere 2 mi yaptırsam?
    Öylede olur önemli olan ön iki cam
    Punto Evo 1.3 Multijet 75 Hp Active

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

Sakın çektirme kesin ceza yiyorsun ben yedim arka 3 e çektir ama önleri elletme

Burak K
    burYq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    DG
    Edilen teşekkür: 49

Ben çektireli 3-4 ay oldu sanırım ve hiç çevirmeye denk gelmedim. Bu bakımdan biraz şans işi. Polis gördüğüm zaman da camları açıp geçiyorum En dandiğinden çektirecekseniz en fazla 1 ay dayanır sonra köşelerden atmaya başlar. Yapılırken işin başında olun.

Deniz Arifağaoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı burYq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben çektireli 3-4 ay oldu sanırım ve hiç çevirmeye denk gelmedim. Bu bakımdan biraz şans işi. Polis gördüğüm zaman da camları açıp geçiyorum En dandiğinden çektirecekseniz en fazla 1 ay dayanır sonra köşelerden atmaya başlar. Yapılırken işin başında olun.
    Kesinlikle şans işi dostum. Bende 1 ay plakasız yakalanmadım, 1 hafta içinde 2 kez çevrildim, üstelik bi tanesinde şans eseri polis aracıyla yan yana durduk, ışık yeşil olsa orda da yakalanmayacaktım.
    Bu arada sen kaç liraya çektirdin ve kalitesi nasıl? Bir de, en dandiğinin fiyatı ne kadar?

Burak K
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    DG

Kesinlikle şans işi dostum. Bende 1 ay plakasız yakalanmadım, 1 hafta içinde 2 kez çevrildim, üstelik bi tanesinde şans eseri polis aracıyla yan yana durduk, ışık yeşil olsa orda da yakalanmayacaktım.
    Bu arada sen kaç liraya çektirdin ve kalitesi nasıl? Bir de, en dandiğinin fiyatı ne kadar?
    Ben 120ye çektirdim ve çok pişmanım. Etlikte araç kaplayan apaçi dükkanların birinde çektirdim şans eseri. Fiyatlar genel olarak bu civarlarda ve bence sanayi dışında çektirme. Ayrıca derdin sadece arka tarafsa bod perde al daha iyi olur polislerle falan uğraşmazsın. Bir de ben bilgisayarımı çantamı falan hep bagaja koyarım cam patlatmanın yeri ve zamanı hiç belli olmuyor.

Deniz Arifağaoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Ben 120ye çektirdim ve çok pişmanım. Etlikte araç kaplayan apaçi dükkanların birinde çektirdim şans eseri. Fiyatlar genel olarak bu civarlarda ve bence sanayi dışında çektirme. Ayrıca derdin sadece arka tarafsa bod perde al daha iyi olur polislerle falan uğraşmazsın. Bir de ben bilgisayarımı çantamı falan hep bagaja koyarım cam patlatmanın yeri ve zamanı hiç belli olmuyor.
    Hmm, ozaman sanayiye bir uğramak lazım. Bagajı kullanmak mantıklı ama LPG tankı var, temizlik malzemeleri var, var oğlu var...

Burak K
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    DG

Hmm, ozaman sanayiye bir uğramak lazım. Bagajı kullanmak mantıklı ama LPG tankı var, temizlik malzemeleri var, var oğlu var...
    Sen yine de bod perdeyi de düşün bence. Grande Punto Takmatik Bod Perde « Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning

Deniz Arifağaoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Düşündüm ama ön camlar boş kalıcak bu sefer, bir de arkada sigara içen kişinin elini camdan dışarı çıkartmasını istiyorum, o iş zor olcak perde takınca. Tak çıkar yaptırmak zorunda kalcam insanlara, o yüzden sıcak bakmıyorum pek.

Burak K
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    DG

Düşündüm ama ön camlar boş kalıcak bu sefer, bir de arkada sigara içen kişinin elini camdan dışarı çıkartmasını istiyorum, o iş zor olcak perde takınca. Tak çıkar yaptırmak zorunda kalcam insanlara, o yüzden sıcak bakmıyorum pek.
    Tamamdır hayırlı olsun şimdiden sana

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

al bod perde bak keyfine..arkadaki de sigara içmesin..

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

bende 1 numara cektirmek istiorum

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

başını yakma.Hele ki 3 numara cam filmi için aracını çevirirler 1 hafta içinde söktün söktün sökmezsen bağlarız derler.benim eski arabamda 1 numara vardı ona rağmen her çevirmede yine polislere laf anlat diye strese giriyordum.Hatta boğaziçi köprüsü anadolu avrupa geçişinde bile çevirdiler.

uğur özgür akbaba
    ugurozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 KA 9594
    Edilen teşekkür: 1

Ben tahmini 1 ay önce çektirdim 5 cama da 3 numara yaptırdım 70 tlye şu anda renk atması kenarlardan kalkma vs. filan bişe olmadı çevirme olayı içinde şunu söyleyim daha çevirmeye filan girmedim bu halde ama görüncede sırf film için çevirmediler. Bir de dezavantajı akşam hiç bişe göremezsin akşamları arka camı hiç göremiorum öylede bir dezavantajı var.

Maden Erdoğan
    madenmaden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 46

arkalar için punto 2012 nin arka cam fiyatları ne kadar onları taktırsanız sökmeniz gerekmez ücreti ne kadar bilmiyorum ama en azından lazerle yapılmış diye biliyorum daha mantıklı olur gibi

emre aktan
    emreaktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 47

önler 2 arkalar 3 benim sadece gece çok şiddetli yağmurda içersi buğu yapınca sııntı oluyo ama arka residans ve buğu özücüyle halloluyor yazın gram güneş ışığı girmiyo her gün 5 tane ekip aracından geçiyorum sıkıntı olmadı gerçi aracımın camları hafif bi yeşilimtraktı tavsiye ederim gece kimse seçilmiyo içerden

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhabalar.
    Aracıma 5 cam film çektirmek istiyorum. Fakat en koyu tonda, dışardan hiçbir şekilde görünmeyeni çektirmeyi düşünüyorum. Muayene zamanı veya polis çevirmesinde sökeceğim için de en ucuzundan yaptıracağım. Ankara'da nerede yaptırabilirim ve ortalama kaç lira isterler? Bir de, insafsız bir memura denk gelirsem cezası ne olur?

En koyu renk istememin sebebi, aracın arka ve yan koltuğuna bilgisayarlarımızı çantalarımızı koyuyoruz, kısa süreli parklarda hepsini toplayıp yanımıza almak sıkıntı oluyor, korka korka içerde bırakıyoruz. Film olursa en azından gelip çok dikkatli şekilde içeri bakmadan göremezler eşyaları diye düşünüyorum. Geçen sene park halindeyken arka kapıyı açıp deri ceketi kaptıkları için (sanki altın kaplama ceket, satsa 100 lira etmez) sürekli tedirgin oluyoruz. Bazen de kilitlemeyi unuttuğum için ışıklarda falan dururken keza aynı kuşkuyu yaşıyoruz.
    Selam kardeşim yeni gördüm konuyu yerinde olsam arkaya bod perde ve geri kalan 4 cama 2 numara cam filmi çektiririm (benim aracımda aynı).
    Yanlız muayenede hafif kusurlu olarak geçiyor.Trafik polislerinin insafına kalmış ceza olayı daha yürürlükte onaylanmadı diye biliyorum.
    Niye arka cama çektirmeyim diye soracak olursan belli bir zamandan ve güneş gördükten sonra (gördüğüm için) içi hava yapıyor ve çıkartmaya çalıştığın zaman da rezistansı bozuyor bence arka cam için düşün derim.
    Saygılar.