Sayfa 1/11 12345 ... SonSon
217 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: EVO modifiye

Hüseyin Can
    hsyn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 339

Teknik Konu EVO modifiye

Arkadaşlar merhaba bir evo kullanıcısı olarak forumda sayımızın az olmasına rağmen bi kenardan ufak ufak başlamak lazım ilerde sayımız artacak ve daha detaylı bilgilere sahip olacağız kuşkusuz.Araçlarımızın yeni olması sebebiyle çok fazla modifikasyon yapma şansımız şu an için az.
    Burada herkes her türlü modifikasyon uygulamalarını paylasırsa yaptıracak olan arkadaslara faydası olur.Fiyat ve dükkan bilgileriyle beraber detaylı paylaşımlarınızı bekliyorum arkadaslar.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Evolara pek fazla modifiye yapılmamasının nedeni sanırım dizan olarak başarılı olması modifiyeli gibi duruyor ya o bakımdan...( kokpite hastayım zaten )
    Artık Fiorinolu

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı SpyHunter33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evolara pek fazla modifiye yapılmamasının nedeni sanırım dizan olarak başarılı olması modifiyeli gibi duruyor ya o bakımdan...( kokpite hastayım zaten )
    evet evo güzel genel itibari ile ama yay marspiyel angel led stop egzoz felan bulup taktıran arkadaslar olursa bakalım nası oluyo ben hafta sonu yay attırcam 35mm H&R nası durur bi fikrim yok ama dizel için iyi olur diyolar bende öle yapcam arac cok havada duruyo bana göre biraz indireyim. resimleri paylasırım.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Modifiyeli evoları da merakla bekliyoruz. Kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim...
    Artık Fiorinolu

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı SpyHunter33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Modifiyeli evoları da merakla bekliyoruz. Kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim...
    Bende bekliyorum eywallah hepimize kazasız belasız cezasız keyifli sürüşler.

zafer yılmaz
    zyilmaz90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    34 EY 2476
    Edilen teşekkür: 71

Angel Çıksa Direk Yapışacam ya. Siyah Grande lerde Görüyorum Siyah Zeminli Angelleri Hasta Oluyorum Acaba Evo İçin Çıkmışmıdır

Murat Gürakan
    varmı denemek isteyen :) Murat Gürakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 354

Alıntı hsyn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet evo güzel genel itibari ile ama yay marspiyel angel led stop egzoz felan bulup taktıran arkadaslar olursa bakalım nası oluyo ben hafta sonu yay attırcam 35mm H&R nası durur bi fikrim yok ama dizel için iyi olur diyolar bende öle yapcam arac cok havada duruyo bana göre biraz indireyim. resimleri paylasırım.
    Bence 50mm lik taktırın. Benden bir tavsiye sadece Daha 3.5 taktırıpta gözüme yeterli seviyede düşmüş gelen punto yok. Ama 5lik takanlarınki çok hoş duruyor.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre Emre
    Human Rogue (WoW) bvulgari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 186

Ben şimdilik dikiz aynalarınının dış cephesini değğiştirdim..Gümüş rengi yaptım.Siyah arabada çok güzel duruyo.
    This is not personel, just business..

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Arkadalar evo ma kapı çitası düşünüyorum. Malum otoparklarda eşek çok. Birinin kapı açıcam diye evoma zarar vermesi canımı sıkar. Ancak orjinal çitayı bir türlü bulamadım. Ankara Kartaş geleceğini ama krom olacağını söyledi. Bu sorunu aşabilen var mı?

Hasan Tahsin ACAR
    tombalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    48RL147
    Edilen teşekkür: 288

YouTube - StylingSet Fiat Grande Punto Evo 10/09- by AutoStyle

şimdilik bunu bulabidim başka birşeyler bulursam zelden gnderirim

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı zyilmaz90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Angel Çıksa Direk Yapışacam ya. Siyah Grande lerde Görüyorum Siyah Zeminli Angelleri Hasta Oluyorum Acaba Evo İçin Çıkmışmıdır
    Siyah junyanları bende bekliyorum femoli abiyede sordum cıkmadıgını söyledi beklicez artık

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı Murat Gürakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence 50mm lik taktırın. Benden bir tavsiye sadece Daha 3.5 taktırıpta gözüme yeterli seviyede düşmüş gelen punto yok. Ama 5lik takanlarınki çok hoş duruyor.
    5 lik taktırıncada cok düser diye tırsıyorum cünkü yazın köye felan gitcem malum köy yolları yüksek aracın altı bile vuruyo basıma iş acar diye cekiniyorum.ama 5 lik takan canlı bi dizel görsem kararımı ona göre verirdim.Büyük ihtimalle Tekirdağ buluşmasında bir arkadasta görürüm cünkü katılım baya fazla olcak gibi.Ondan sonra seçimimi yaparım 3.5 yada 5 lik diye resimleride eklerim.

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı SKELETER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadalar evo ma kapı çitası düşünüyorum. Malum otoparklarda eşek çok. Birinin kapı açıcam diye evoma zarar vermesi canımı sıkar. Ancak orjinal çitayı bir türlü bulamadım. Ankara Kartaş geleceğini ama krom olacağını söyledi. Bu sorunu aşabilen var mı?
    Benim araç popkit li krom renk yarısı dier yarısıda arac renginde ama cok hos bi görüntü yakalamıslar gercekten hos duruyo.bulursan yaptır içine siner kesinlikle.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zafer COŞKUN
    beyaz evo80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 96

Standart selam peki kardeşim evonun spor helezyonları varmı peki piyasada

Alıntı hsyn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 lik taktırıncada cok düser diye tırsıyorum cünkü yazın köye felan gitcem malum köy yolları yüksek aracın altı bile vuruyo basıma iş acar diye cekiniyorum.ama 5 lik takan canlı bi dizel görsem kararımı ona göre verirdim.Büyük ihtimalle Tekirdağ buluşmasında bir arkadasta görürüm cünkü katılım baya fazla olcak gibi.Ondan sonra seçimimi yaparım 3.5 yada 5 lik diye resimleride eklerim.

Zafer COŞKUN
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz

arkadaşlar evonun fıat resmi sitesinde aksesuar kataloğunu göremedim benim bagaj üstü spoilere ihtiyacım var gp aynımı dıye arastırdım ama kımse tam olarak net cevap veremıyo sadece beklememi istediler şimdilik müzik tesisatımı xenon farlarımı ve plaka,park beyaz ampül ve çamurluk sinyallerini parka bağlatıp onlarda beyaz ampül ile değiştirdim eksik olarak 17 jant ,spor helezyon ve bağaj üstü spoiler taktımmı sade ir güzellik olur diye düsünüyorum sizce nasıl olur lutfen görüslerinizi bekliyorum

gkn rncber
    novemberpasali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 18

Ben evo ları hiç beğenmedim ön tampon arka tampon yüzünden sıcak bakmadım hiç ama ne bileyim güzel bi modifiyede dehşette durabilr.inşallah en güzel evo yu sen yaparsın ilerleyen zamanda

Zafer COŞKUN
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz

sadece ön tamponu gp göre biraz güsel olmamıs ama göz alışkanlığından kaynaklanabılır ama ben tamponlarıda komple beyaza boyatmayı dusunuyurm

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

grande puntonunkiler evolarada uyuyomus öyle sölediler birde H&R yayları tavsiye ediyolar.

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı beyaz evo80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar evonun fıat resmi sitesinde aksesuar kataloğunu göremedim benim bagaj üstü spoilere ihtiyacım var gp aynımı dıye arastırdım ama kımse tam olarak net cevap veremıyo sadece beklememi istediler şimdilik müzik tesisatımı xenon farlarımı ve plaka,park beyaz ampül ve çamurluk sinyallerini parka bağlatıp onlarda beyaz ampül ile değiştirdim eksik olarak 17 jant ,spor helezyon ve bağaj üstü spoiler taktımmı sade ir güzellik olur diye düsünüyorum sizce nasıl olur lutfen görüslerinizi bekliyorum
    öndeki camurluk sinyallerini parka cevirdiyseniz sinyaller nerde nası bi baglantı yaptırdınız.xenon far demişşiniz birde takımını buldunuz bi yerden junyan angellar gibi yoksa sadece ampul mü balastla beraber.

Zafer COŞKUN
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz

hüseyin orjinalini hiç bozmadan park ampülünün kablosundan tesisat çektim çamurluga sinyalinin oraya eğerki bu şekilde yapmasaydım yani çamurluk sinyalinin tesisatına park ilave etseydımküçük bir kablo birleşimi ile arıza lambasını yakardı o yuzden bu şekılde yaptım xenonlara gelince sadece ampül ve balast taktırdım sisler içinde sipariş verdim.benim tercihim eiback den yana spor helezyonda çünkü orjinal süspansiyonunu nerdeyse kaybetmıyo dıyebılırım senden ricam eğerki gp helezyonları ile aynı ise banada haber verirmisin?

Sayfa 1/11 12345 ... SonSon